مهم ترین اخبار فوتبال جهان

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقاضای عجیب ازدواج از مهاجم آبی ها!!!

تقاضای عجیب ازدواج از مهاجم آبی ها!!!

در یکی از بازی های تدارکاتی تیم چلسی یکی از بانوان تماشاگر با پلاکاردی بزرگ از ادن هازاد تقاضای ازدواج و توجه کرد که هازارد نیز پاسخ این هوادارانش را با جمله شرمنده، من متاهل هستم داد.
این یکی از خاص ترین اتفاقاتی بود که در این مدت در مستطیل سبز دیده شده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
يوآخيم لوو: آلمان مي تواند قهرمان جهان شود

يوآخيم لوو: آلمان مي تواند قهرمان جهان شود

[h=1]يوآخيم لوو: آلمان مي تواند قهرمان جهان شود[/h]
[h=2] سرمربي تيم ملي آلمان با اعلام اين که تيمش ترکيبي از بازيکنان جوان و باتجربه است، مي‌گويد آلمان توانايي قهرماني در جام‌جهاني را دارد.[/h]

تيم ملي آلمان براي آمادگي بيشتر در راه بازي‌هاي انتخابي جام‌جهاني 2014 برزيل، چهارشنبه در ديداري دوستانه به مصاف پاراگوئه مي‌رود.

به گزارش ايسنا،يوآخيم لوو در گفت‌وگو با مجله "کيکر" درباره وضعيت تيم ملي آلمان گفت: تيم شرايط بسيار بهتري نسبت به قبل دارد. ورود بازيکنان باکيفتي مانند گوندوگان و ماريو گوتسه کيفيت فني تيم ما را بالا برده است. انتظارات زيادي از خودمان داريم. تيم ما در جام‌جهاني برزيل با قدرت حضور پيدا خواهد کرد و مي‌تواند قهرمان اين رقابت‌ها شود. با اين حال تيم‌هاي مدعي ديگري هم هستند که مي‌توانند به قهرماني برسند. بنابراين بايد براي حريفانمان در جام‌جهاني احترام قائل باشيم.

سرمربي ژرمن‌ها ادامه داد: تيم آلمان ترکيبي از بازيکنان جوان و باتجربه است که باعث شده کيفيت تيمي بالايي داشته باشيم. اين تيم آينده فوتبال آلمان است و مي‌تواند تا سال‌ها نتايج خوبي را کسب کند.

لوو در پايان درباره همتايش در بايرن‌مونيخ گفت: زماني که گوآرديولا سرمربي بارسلونا بود چند بار براي ديدن تمرين‌هاي تيم به آنجا رفتم، زيرا فوتبال بارسلونا هميشه مرا تحت تاثير قرار داده است. حضور گوآرديولا به سود فوتبال آلمان است و مي‌تواند تاثير زيادي در بوندسليگا داشته باشد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسي در ديدار دوستانه مقابل ايتاليا غايب است

مسي در ديدار دوستانه مقابل ايتاليا غايب است

[h=1]مسي در ديدار دوستانه مقابل ايتاليا غايب است[/h]
[h=2] باشگاه بارسلونا اسپانيا روز سه شنبه اعلام کرد ليونل مسي ستاره آرژانتيني اين تيم که هنوز از بند مصدوميت رها نشده است، تيم ملي آرژانتين را در ديدار دوستانه اي که قرار است روز چهارشنبه مقابل تيم ملي ايتاليا برگزار کند، همراهي نخواهد کرد.[/h]

باشگاه بارسلونا در بيانيه اي تصريح کرد :«پس از بررسي هاي پزشکان تيم ملي آرژانتين ،‌تصميم بر آن شد که اين بازيکن براي ادامه روند بهبودي از مصدوميت عضله چهار سر ران پاي چپ ، به بارسلون بازگردد.»

مسي 26 ساله تا کنون چهار بار توپ طلاي اروپا و جهان را کسب کرده است. وي از زمان آخرين ديدار آماده سازي تيم فوتبال بارسلونا که روز شنبه مقابل تيم ملي مالزي برگزار شد، به ميدان نرفته است.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، تيم فوتبال بارسلونا از روز يکشنبه در ديداري خانگي مقابل لوانته دفاع از عنوان قهرماني خود را در رقابت هاي لاليگا اسپانيا آغاز مي کند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]احتمال غيبت بالوتلي مقابل آرژانتين[/h]
[h=2] به احتمال زياد مهاجم آتزوري نمي‌تواند در ديدار دوستانه تيمش مقابل آرژانتين به ميدان برود.[/h]

ماريو بالوتلي به خاطر آسيب‌ديدگي تازه‌اي که برايش به وجود آمده ممکن است به ديدار روز چهارشنبه ايتاليا و آرژانتين نرسد.

به گزارش فارس، زانوي پاي راست او آسيب ديده و ترديدهايي در حضور در ديدار آتزوري و آلبي سلسته ايجاد کرده است. اين آسيب ديدگي براي بالوتلي در حال بدل شدن به يک آسيب ديدگي مزمن است. زانوي او به دليل مشکل‌هايي که سال 2010 براي مينيسک وي پيش آمده بود بايد جراحي مي‌شد ولي تاکنون اين کار انجام نشده است.

دکتر انريکو کاستلاچي، پزشک تيم ملي فوتبال ايتاليا در اين زمينه گفت: شرايط او را تا 48 ساعت آينده اعلام خواهيم کرد. فکر نمي‌کنم مشکل زيادي وجود داشته باشد ولي ما روي هيچ بازيکني ريسک نمي‌کنيم.

باشگاه ميلان از کادر فني تيم ملي ايتاليا خواسته تا شرايط را درک کند زيرا دياوولو بايد دو ديدار بسيار سخت براي راهيابي به مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا مقابل آيندهوون هلند انجام دهد.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنچلوتي: رئال بهترين تيم دوران مربيگري‌ام است

آنچلوتي: رئال بهترين تيم دوران مربيگري‌ام است

[h=1]آنچلوتي: رئال بهترين تيم دوران مربيگري‌ام است[/h]
[h=2]کارلو آنچلوتي مي‌گويد رئال مادريد بهترين تيمي است که تا به حال مربيگري آن را بر عهده گرفته‌ام.[/h]

کارلو آنچلوتي در نقل و انتقالات تابستاني جانشين ژوزه مورينيو در رئال مادريد شد تا پروژه ناکام مورينيو در رئال مادريد را که قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا بود به سرانجام برساند.

کارلو آنچلوتي درباره رئال مادريد مي‌گويد: بازيکنان در رئال مادريد بهترين‌ها در جهان هستند. من هدايت تيم‌هاي بزرگي مثل ميلان ، چلسي و پاري سن ژرمن را بر عهده داشتم، اما هيچ وقت تيمي به اين کاملي و خوبي نداشتم. از اين که هدايت چنين تيمي را بر عهده دارم بسيار خوشحالم. ترکيب تيم ما شامل بازيکنان جوان زيادي است که علاوه بر کيفيت فني بالا از قدرت بالايي هم برخوردار است.

سرمربي جديد رئال مادريد گفت: حضور بازيکن برجسته‌اي مثل کريستيانو رونالدو، مسوت اوزيل ، ايسکو و کاسيميرو نشان مي‌دهد که تيم ما بازيکنان جواني را به خدمت گرفته است که مي‌توانند در هر بازي انرژي و توانايي‌هاي خود را نشان دهد.

رئال مادريد در هفته‌ اول ليگا به مصاف رئال بتيس خواهد رفت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکست برزيل و ايتاليا/پيروزي آرژانتين و انگليس

شکست برزيل و ايتاليا/پيروزي آرژانتين و انگليس

ديدارهاي دوستانه ملي فوتبال
[h=1]شکست برزيل و ايتاليا/پيروزي آرژانتين و انگليس[/h]
[h=2] ديدارهاي دوستانه ملي فوتبال با شکست تيم‌هاي برزيل و ايتاليا، توقف خانگي آلمان و پيروزي آرژانتين و انگليس برگزار شد.[/h]

ديدارهاي ملي دوستانه فوتبال در سراسر جهان برگزار شد و در مهمترين بازي‌ها ايتاليا در ديدار مقابل آرژانتين در المپيکو رم با نتيجه دو بر يک شکست خورد.

گل‌هاي آرژانتين در غياب ليونل مسي را هيگواين 21 و بانگا 49 به ثمر رساندند و تک گل ايتاليا توسط لنسينه 75 به ثمر رسيد.

برزيل هم در ديدار با سوئيس در بازل يک بر صفر با گل به خودي دني آلوس شکست خورد.

آلمان در ديدار با پاراگوئه در ورزشگاه فريتز والتر اشتاديون کايزرسلاترن با نتيجه سه بر سه متوقف شد.

نونز 9، پيتوني 14 و ساموديو 1+45 براي پاراگوئه گل زدند و گوندوگان 18، مولر 31 و بندر 75 گل‌هاي ژرمن‌ها را به ثمر رساندند.

*نتايج ساير ديدارها به شرح زير است:

مصر 3 - اوگاندا صفر

فنلاند 2 - اسلووني صفر

شيلي 6 - عراق صفر

سوئد 4 - نروژ 2

روماني يک - اسلوواکي يک

کلمبيا يک - صربستان صفر

ترکيه 2 - غنا 2

ليختن اشتاين 2 - کرواسي 3

آفريقاي جنوبي صفر - نيجريه 2

مجارستان يک - جمهوري چک يک

اتريش صفر - يونان 2

بوسني 3 - آمريکا 4

ولز صفر - ايرلند صفر

مقدونيه 2 - بلغارستان صفر

انگليس 3 - اسکاتلند 2

بلژيک صفر - فرانسه صفر

تاجيکستان 3 - هند صفر

قزاقستان يک - گرجستان صفر

بلاروس يک - مونته‌نگرو يک

آذربايجان 3 - مالت صفر

مولداوي يک - آندورا يک

لوگزامبورگ 2 - ليتواني يک

آلباني 2 - ارمنستان صفر

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تيم ملي عمان در گروه يک صدرنشين شد

تيم ملي عمان در گروه يک صدرنشين شد

فوتبال مقدماتي جام ملت هاي آسيا
[h=1]تيم ملي عمان در گروه يک صدرنشين شد[/h]
[h=2] دور مقدماتي رقابت هاي فوتبال جام ملت هاي آسيا 2015 استراليا ديروز پيگيري شد.[/h]

به گزارش پايگاه کنفدراسيون فوتبال آسيا ، نتايج اين ديدارها به شرح زير است :

** گروه يک :

سنگاپور 0 - 2 عمان

* برنامه - پنجشنبه 24 مرداد :

سوريه - اردن در ورزشگاه دستجردي تهران - ساعت 19

- در اين گروه عمان با 6 امتياز صدرنشين شد و اردن با 3 امتياز در رده دوم قرار دارد.

از هر گروه دو تيم برتر و بهترين تيم سوم گروه هاي5 گانه به دور نهايي صعود مي کنند.تيم استراليا - ميزبان رقابت ها و نايب قهرمان دوره قبل ، ژاپن قهرمان دوره قبل و کره جنوبي تيم سوم دوره قبل از حضور در دور مقدماتي معاف هستند.همچنين تيم کره شمالي قهرمان جام چلنج کاپ آسيا در سال 2012 و تيم قهرمان اين رقابت ها در سال 2014 نيز مجوز حضور در دور نهايي را کسب مي کنند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوري دو هفته‌اي هافبک دورتموند از ميادين

دوري دو هفته‌اي هافبک دورتموند از ميادين

[h=1]دوري دو هفته‌اي هافبک دورتموند از ميادين[/h]
[h=2] هافبک ملي پوش بورسيا دورتموند به مدت دو هفته از ترکيب تيمش دور خواهد ماند.[/h]

ايلکاي گوندوقان که در تساوي سه بر سه تيم ملي آلمان مقابل پاراگوئه دچار آسيب ديدگي شد، نمي‌تواند تا دو هفته در ترکيب تيم باشگاهي‌اش به ميدان برود.

به گزارش فارس، گوندوقان 22 ساله چندين جلسه تمريني دورتموند را نيز از دست داده بود ولي در هفته نخست بوندسليگا براي تيمش به ميدان رفت و بعد از 57 دقيقه تعويض شد.

او جلسه نخست تمريني تيم ملي را نيز از دست داده بود و چند دقيقه پس از گلزني در دقيقه 18 مقابل پاراگوئه به دليل آسيب ديدگي زمين را ترک کرد.

سايت باشگاه دورتموند در نهايت اعلام کرده که هافبک خود را به مدت دو هفته در اختيار ندارد.

«مشکل‌هاي گوندوقان همچنان ادامه دارد. به ستون فقرات او فشار آمده که اين موضوع از حضور او در ترکيب تيم تا دو هفته آينده جلوگيري مي‌کند.»

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهاجم پيشين انگليس همبازي دژاگه شد

مهاجم پيشين انگليس همبازي دژاگه شد

[h=1]مهاجم پيشين انگليس همبازي دژاگه شد[/h]
[h=2] مهاجم پيشين تيم ملي فوتبال انگليس با امضاي قرارداد قرضي راهي فولام شد.[/h]

درن بنت در قراردادي قرضي و به مدت يک سال از استون ويلا راهي فولام شد.

اين مهاجم 29 ساله که در ژانويه 2011 از ساندرلند راهي استون ويلا شده بود در 63 ديدار موفق به زدن 36 گل شده بود. بنت اکنون يک بار ديگر مي‌تواند زير نظر مارتين يول، سرمربي هلندي فولام بازي کند. يول در سال 2007 نيز بنت را از چارلتون براي تاتنهام خريده بود.

به گزارش فارس، يول در مورد حضور بنت در کريون کاتج گفت: درن بنت بازيکني است که همواره او را ستوده‌ام. او توانايي‌هاي خود را در جلوي دروازه حريف نشان مي‌دهد. حتي اگر گل هم نزند در تمامي حمله‌ها همکاري بالايي از خود نشان مي‌دهد و موقعيت‌هاي فراواني براي هم‌تيمي‌هايش فراهم مي‌کند. خوشحالم که او به تيم ما آمده و اطمينان دارم تا جايي که مي‌تواند در اين فصل براي ما گل مي‌زند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شانس قهرماني بارسا بيش از رئال است

شانس قهرماني بارسا بيش از رئال است

در يک نظرسنجي مشخص شد:
[h=1]شانس قهرماني بارسا بيش از رئال است[/h]
[h=2] نزديک به دو، سوم از شرکت کنندگان در نظرسنجي يک روزنامه اسپانيايي، آبي‌واناري‌پوشان کاتالونيا را قهرمان فصل جديد لاليگا دانسته‌اند.[/h]

سايت اينترنتي روزنامه اسپورت در يک نظرسنجي از کاربران خود خواسته قهرمان فصل جديد ليگ دسته اول فوتبال اسپانيا را پيش‌بيني کنند. در اين نظر سنجي که 2 هزار و 700 شرکت‌کننده‌ داشته، 90 درصد از شرکت‌کنندگان (2092 نفر) پيش‌بيني يک ليگ 2 قطبي را داشته‌اند که قهرمان آن يا بارسلونا خواهد بود يا رئال مادريد.

از اين 90 درصد که آماري در حدود 2 هزار و 430 نفر بوده است، 63 درصد از شرکت کنندگان (1646 نفر) بارسلوناي تاتا مارتينو را به عنوان بخت اول قهرماني در لاليگا معرفي کرده و 37 درصد ديگر (978 نفر) رئال مادريد کارلو آنچلوتي را فاتح فصل جديد دانسته‌اند.

اسپورت همچنين از شرکت‌کنندگان در اين نظرسنجي پرسيده است که آيا امتيازات قهرمان فصل جديد 3 رقمي خواهد شد که 40 درصد پاسخ مثبت داده‌اند و 60 درصد پاسخ منفي.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه اختلاف رونالدو با آقاي خاص

ادامه اختلاف رونالدو با آقاي خاص

[h=1]ادامه اختلاف رونالدو با آقاي خاص[/h]
[h=2] ستاره پرتغالي رئال مادريد بار ديگر انتقاد از مورينيو کرده است. او گفت که آقاي «خاص» شايسته اين همه توجه نيست.[/h]

کريستيانو رونالدو، ستاره پرتغالي رئال مادريد در گفت و گويي که با روزنامه‌ "آس" اسپانيا داشت، در مورد موضوعات مختلفي سخن گفت.

* شکست برابر آتلتيکو مادريد در فينال جام حذفي اسپانيا.

- بايد اعتراف کنم که شکست تلخي بود. از اين که تيم نتوانستيم قهرمان جام حذفي شويم همگي ناراحت شديم، چرا که اين تنها جام باقي مانده براي ما بود. اما اين شکست را به فراموشي سپرده‌ايم. تلاش مي‌کنيم تا در فصل جديد علاوه بر قهرماني در ليگا، قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شويم. مي‌خواهيم به اين طلسم چندين ساله در فصل جديد پايان دهيم و جام قهرماني را بالاي سر بريم. هنوز زود است که در اين مورد صحبت کنيم، اما تيم بسيار خوبي داريم و مربي بزرگي همچون کارلو آنچلوتي را بر روي نيمکت خود مي بينيم و همين مساله باعث شد که اعتماد به نفسمان بالا رود.

* ژوزه مورينيو.

- نمي‌خواهم اسم اين ايشان را بياورم. او شايسته اين همه توجه نيست. ديگر نمي‌خواهم که به ژوزه مورينيو فکر کنم.

* تمديد قرارداد با رئال مادريد.

- موضوع تمديد قرارداد با رئال مادريد مرا نگران نمي‌کند. همه چيز به صورت طبيعي پيش مي‌رود. به زودي اين موضوع هم روشن خواهد شد. من اصلا هيچ نگراني در اين رابطه ندارم. همه چيز طبق روال پيش مي‌رود و از اين که بازيکن رئال مادريد هستم خوشحالم . احساس مي‌کنم که در رئال مي‌مانم.

* کارلو آنچلوتي.

- آنچلوتي، مربي بزرگي است. از اين که با چنين شخصيت بزرگي کار مي‌کنم خوشحالم.

* شکستن رکورد گلزني اوزبيو و پائولتا در تيم ملي پرتغال.

- نمي‌خواهم به چنين موضوعي فکر کنم. فقط مي‌خواهم براي تيم ملي کشورم گلزني کنم. برنامه‌اي براي شکستن رکوردها ندارم. من هنوز چند سال ديگر مي‌توانم براي تيم ملي پرتغال گلزني کنم. مي‌خواهم فقط روي اين مساله تمرکز کنم.

* ديدار برابر هلند.

- برابر تيمي به ميدان رفتيم که بازيکنان شاخص زيادي در اختيار داشت. من هميشه دوست دارم برابر تيم‌هاي پر ستاره و قوي به ميدان روم. ترجيح مي‌دهم به جاي تيم‌هاي ضعيف برابر تيمي متشکل از ستارگان بزرگ به ميدان روم. بازي بسيار خوبي بود و نتيجه‌ خوبي هم کسب کرديم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه هفته نخست ليگ برتر انگليس

برنامه هفته نخست ليگ برتر انگليس

[h=1]برنامه هفته نخست ليگ برتر انگليس[/h]
[h=2] هفته نخست ليگ فوتبال انگليس با ديدار تيم‌هاي ليورپول و استوک سيتي آغاز مي‌شود.[/h]

هفته نخست ليگ برتر انگليس از فردا (شنبه) و از ساعت 16:15 به وقت تهران آغاز خواهد شد.

به گزارش فارس، در اين ساعت تيم‌هاي ليورپول و استوک سيتي در ورزشگاه آنفيلد مقابل هم قرار خواهند گرفت تا ديدارهاي فصل 14-2013 به شکل رسمي کار خود را شروع کند.

ديدارهاي ديگري هم از ساعت 18:30 آغاز مي‌شوند که برنامه آنها به شرح زير است:

آرسنال - استون ويلا

نورويچ - اورتون

ساندرلند - فولام

وست برومويچ - ساوتهمپتون

وستهام - کارديف

يک ديدار هم از ساعت 21 به وقت تهران شروع مي‌شود که در آن سوانسي سيتي ميزبان منچستريونايتد است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوک آرتتا به آرسنال در آستانه شروع فصل

شوک آرتتا به آرسنال در آستانه شروع فصل

[h=1]شوک آرتتا به آرسنال در آستانه شروع فصل[/h]
[h=2] هافبک اسپانيايي آرسنال در تمرينات دچار مصدوميت و از همراهي توپچي‌ها در چند هفته ابتداي فصل جديد ليگ برتر انگليس محروم شد.[/h]

به نقل از روزنامه ديلي ميل، ميکل آرتتا 6 هفته اول فصل جديد ليگ برتر انگليس را به خاطر پارگي عضله چهارسر از دست داد. آرتتا در تمرين روز گذشته آرسنال دچار اين مصدوميت شد و آرسن ونگر اعلام کرد که کاپيتان دوم تيمش بايد مورد معاينه قرار بگيرد. او ابراز اميدواري کرد که آسيب ديدگي ستاره اسپانيايي تيمش جدي نباشد و او حداکثر چند روز از همراهي توپچي‌ها محروم شود اما نتيجه معاينات نشان مي‌دهد که او 6 هفته بايد خانه‌نشين باشد.

مصدوميت آرتتا در حالي برنامه‌هاي ونگر براي شروع تيمش در فصل جديد را به هم مي‌ريزد که اين تيم در بازار نقل و انتقالات تابستاني نيز هنوز هيچ بازيکني نخريده است و به نظر مي‌رسد که بايد با بازيکنان قبلي خود کارش را آغاز کند. مصدوميت آرتتا همچنين او را از هر دو بازي رفت وبرگشت آرسنال در پلي‌آف ليگ قهرمانان اروپا براي فنرباغچه ترکيه محروم مي‌کند. کنار گذاشته شدن او از برنامه‌هاي ونگر در شرايطي است که آرسنال همين حالا هم بازيکناني مانند توماس فرمائلن، ناچو مونرئال و آبو ديابي ندارد.

آرسنال فرداشب در هفته نخست ليگ برتر در خانه برابر آستون‌ويلا به ميدان خواهد رفت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادعاي جالب سرمربي ليورپول

ادعاي جالب سرمربي ليورپول

[h=1]ادعاي جالب سرمربي ليورپول[/h]
[h=2] سرمربي ليورپول پيش از آغاز فصل جديد ليگ برتر انگليس ادعاي جالبي کرده است.[/h]

در حالي که فصل جديد ليگ برتر انگليس از فردا (شنبه) آغاز خواهد شد، ليورپول از ساعت 16:15 به وقت تهران در آنفيلد ميزبان استوک سيتي است.

به گزارش فارس، برندن راجرز با توجه به نبود تيمش در ليگ قهرمانان اروپا بر اين باور است که تيمش را در تعطيلات تابستاني به شکلي ساخته که مي‌تواند در پايان فصل بين چهار تيم نخست ليگ جزيره قرار بگيرد.

قرمزها در سال 2005 عنوان قهرماني در اروپا را به دست آوردند و دو سال بعد از آن نيز در فينال به ميلان باختند ولي از سال 2009 آنها در اين تورنمنت به ميدان نرفته‌اند.

«کار کردن در ليورپول بسيار سخت است. هر مربي که به آنفيلد آمده اين را تاييد مي‌کند. همه توانايي‌هاي شما با ليگ قهرمانان اروپا سنجيده مي‌شود. اطمينان دارم که ما در فصل پيش رو مي‌توانيم کارهاي جديدي انجام دهيم. کار برايمان بسيار سخت است و زماني هم سخت‌تر مي‌شود که بدانيد تيم‌هاي ديگر نهايت تلاش‌شان را به کار گرفته‌اند تا بهترين‌ نتيجه‌ها را بگيرند.»

راجرز که تابستان گذشته جانشين کني دالگليش شد در ادامه عنوان کرد: ساير تيم‌ها در ليگ قهرمانان حضور دارند و هر فصل هم چند بازيکن مي‌خرند تا تيم قدرتمندتري داشته باشند. رقابت‌ با اين تيم‌ها در ليگ انگليس بسيار سخت است اما من نيز به قدرت ذهني شاگردانم اطمينان دارم و مي‌دانم در اين فصل مي‌توانيم کار متفاوتي انجام دهيم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مارسلو: در ال‌کلاسيکو دوست نيمار نيستم

مارسلو: در ال‌کلاسيکو دوست نيمار نيستم

[h=1]مارسلو: در ال‌کلاسيکو دوست نيمار نيستم[/h]
[h=2] مدافع برزيلي رئال مادريد تاکيد کرد در ال‌کلاسيکوهاي فصل جديد لاليگا با ستاره جديد کاتالان‌ها همان برخوردي را خواهد داشت که با ديگر بازيکنان اين تيم دارد.[/h]

پس از شکست غيرمنتظره يک بر صفر تيم ملي برزيل در بازي دوستانه برابر سوئيس که در آن مارسلو و نيمار هر 2 در ترکيب سلسائو حضور داشتند، مدافع رئال مادريد تاکيد کرد در جدال با بارسلونا با ستاره جديد خط حمله آبي‌واناري‌ها مانند يک دوست رفتار نخواهد کرد.

به نقل از تسنيم، مارسلو در اين خصوص گفت: اين طبيعي است. من تاکنون چند بار با دني آلوز (مدافع برزيلي بارسلونا) روبه‌رو شده‌ام و هر بار در زمين به او به چشم يک رقيب نگاه کرده‌ام، هرچند در خارج از ميدان دوستي‌مان دوباره برقرار شده است. در مورد نيمار هم وضعيت همينطور خواهد بود. او يکي از بهترين دوستان من است اما اين دوستي را زماني که با بارسلونا برابر ما قرار بگيرد فراموش مي‌کنم.

طبق گزارش رسانه‌هاي اسپانيايي، رئال مادريد همچنان به دنبال جذب يک بازيکن طراز اول است که گرث بيل، بال ولزي تاتنهام براي کهکشاني‌ها در اولويت قرار دارد. گفته مي‌شود که رئال براي خريد بيل 24 ساله، 100 ميليون يورو پيشنهاد داده است، پيشنهادي که از سوي گروهي از رسانه‌ها غيرمنطقي توصيف شده است.

مارسلو در اين خصوص اظهار داشت: ما فقط درباره بازيکناني حرف مي زنيم که در ترکيب رئال مادريد حضور دارد. بيل هنوز رئالي نشده است پس حرف زدن درباره او دليلي ندارد. اين رئيس باشگاه و مربي تيم هستند که بايد بيل را دوست داشته باشند نه ما. من تصميم گيرنده نيستم.

مدافع 25 ساله رئال مادريد در خاتمه وعده داد که تيم ملي کشورش در دور بعدي بازي‌هاي دوستانه، شکست برابر سوئيس را جبران کند. وي خاطرنشان کرد: بسياري از بازيکنان ما هنوز در پيش فصل هستند در حالي که اکثر بازيکنان سوئيس مدت‌ها قبل از بازي دور هم جمع شده بودند. مي‌دانيم در اين سطح بايد سخت کار کنيم. به هرحال مطمئنم که در ماه سپتامبر، زماني که آمادگي جسماني بازيکنان برگردد جبران مي‌کنيم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرماني يک آسيايي در جام جهاني بعيد نيست

قهرماني يک آسيايي در جام جهاني بعيد نيست

[h=1]قهرماني يک آسيايي در جام جهاني بعيد نيست[/h]
[h=2] رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا قهرمان شدن نمايندگان آسيا در جام جهاني 2022 قطر را دور از دسترس نمي داند.[/h]

قطر اين کشور کوچک حوزه خليج فارس ميزبان جام جهاني 2022 است، رقابتي که تا کنون هيچ تيمي از قاره کهن نتواتسنه در آن جام قهرماني را بالاي سر برد. در حالي که بزرگ‌ترين افتخار يک تيم آسيايي قرار گرفتن در رده‌ي چهارم جام جهاني است که آن هم حرف و حديث‌هاي زيادي به دنبال داشته، حالا رئيس کنفدراسيون فوتبال آسيا مي‌گويد احتمال قهرماني يک تيم آسيايي در جام جهاني 2022 وجود دارد.

به گزارش ايسنا، شيخ سلمان رييس کفدراسيون فوتبال آسيا اميدوار است که طلسم قهرمان نشدن تيم هاي آسيايي در جام جهاني شکسته شود. او جام جهاني 2022 قطر را بهترين فرصت براي قهرمان شدن تيم هاي آسيايي مي داند" با توجه به موفقيت هاي اخير نمايندگان آسيا در رقابت هاي مختلف قهرماني در جام جهاني 2022 قطر بعيد نيست. ما نشان داده ايم که مي توانيم برابر بهترين تيم هاي جهان پيروز شويم. چرا تيم هاي از آسيا جام قهرماني را بالاي سر نبرند؟

تاکنون به غير از تيم هاي اروپايي و آمريکاي جنوبي هيچ تيم ديگري نتوانسته است قهرماني در جام جهاني را به دست آورد. بهترين نتيجه تيم هاي آسيايي در ادوار مختلف جام جهاني به سال 2002 بر مي گردد که در آن کره جنوبي در جايگاه چهارم قرار گرفت.

شيخ سلمان معتقد است که قطر مي تواند ميزباني شايسته براي جام جهاني 2022 باشد او گفت: کنفدراسيون فوتبال آسيا به توانايي قطر در ميزباني جام جهاني 2022 اطمينان دارد. براي سربلند شدن آسيا در اين آزمون مهم از هيچ تلاشي دريغ نخواهيم کرد. اطمينان داريم که قطر باعث سرافرازي فوتبال آسيا خواهد شد.

جام جهاني 2022 در کشور قطر برگزار مي شود؛ اين تصميمي است که از مدتها پيش گرفته شده است اما هنوز بر سر اين موضوع که اين رقابت ها در تابستان برگزار شود يا زمستان گمانه زني‌هاي زيادي وجود دارد و مسئولان فيفا به جمع بندي نهايي نرسيده اند. در ابتدا قرار بود اين رقابت ها در تابستان برگزار شود اما گرماي شديد اين کشور کوچک حوزه خليج فارس سران فيفا را به اين فکر انداخت که اين رقابت ها را در زمستان برگزار کنند اين در حالي است که قطريها تعهد دادند که ورزشگاه ها را به تجهيزات خنک کننده هوا مجهز کنند.

رييس بحريني AFC درباره اين سوال که جام جهاني بهتر است در تابستان برگزار شود يا زمستان،اينگونه پاسخ داد: فيفا بهترين تصميم را در اين زمينه خواهد گرفت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست فدارسيون فوتبال فلسطين از فيفا

درخواست فدارسيون فوتبال فلسطين از فيفا

[h=1]درخواست فدارسيون فوتبال فلسطين از فيفا[/h]
[h=2] رييس فدراسيون فوتبال فلسطين از فيفا خواست تا فوتبال رژيم اشغالگر قدس را محروم کند.[/h]

اقدامات ناجوانمردانه رژيم اشغالگر قدس عليه جوانان ستم ديده فلسطيني در ورزش هم که سفير دوستي و صلح بين ملت ها است رخنه کرده است و واکنش بسياري را به دنبال داشته است اما به نظر مي رسد که فيفا نمي خواهد در اين زمينه تصميم جدي بگيرد و همين موضوع باعث نگراني سران فدراسيون فوتبال فلسطين شده است.

به گزارش ايسنا، جبريل الرجوب رييس فدراسيون فوتبال فلسطين از فيفا خواست تا فوتبال رژيم اشغالگر قدس را به حالت تعليق در آورد. او گفت: فيفا بايد به اسرائيل کارت قرمز دهد. مدتها است که ما به رژيم صهيونيستي کارت زرد داده ايم. الان زمان آن فرا رسيده است که کارت قرمز خود را برابر اين رژيم بلند کنيم و آنها را اخراج کنيم.

در جام جهاني زير 17 سال که اخيرا به ميزباني رژيم اشغالگر قدس برگزار شد از ورود بسياري از اعضاي کشورهاي عربي به کرانه باختري جلوگيري شد. سياست هاي سختگيرانه و غير انساني اشغالگران مانع از رفت و آمد ورزشکاران فلسطيني به کرانه باختري مي شود.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مارتين يول:بازگشت دژاگه تيم ما راقوي‌ترمي‌کند

مارتين يول:بازگشت دژاگه تيم ما راقوي‌ترمي‌کند

[h=1]مارتين يول:بازگشت دژاگه تيم ما راقوي‌ترمي‌کند[/h]
[h=2] سرمربي فولام مي‌گويد تيمش با بازگشت اشکان دژاگه قوي‌تر شده است.[/h]

سرمربي فولام اميدوار است با بازگشت اشکان دژاگه به ترکيب تيمش بتواند قدرت اين تيم را در آغاز فصل جديد ليگ برتر افزايش دهد.

به گزارش ايسنا،مارتين يول، سرمربي فولام در نشست خبري پيش از ديدار با ساندرلند، گفت: تيم ما اردوي خوبي را پشت سر گذاشته است و بازيکنان جديدي به تيم ما اضافه شده‌اند. هميشه بازي‌هاي هفته‌ اول سخت و غير قابل پيش‌بيني است. با تيم خوب ساندرلند آن هم در خارج از خانه بازي داريم. چند تن از بازيکنان ما به تازگي از بند مصدوميت رهايي يافته‌اند.

سرمربي فولام درباره بازگشت اشکان دژاگه به ترکيب تيمش، گفت: اشکان دژاگه مدت‌ها در ليگ برتر بازي نکرده است، ‌او به تازگي از بند مصدوميت رها شده و فردا مي‌تواند بازگشت مجددي به ليگ برتر داشته باشد. علاوه بر اين بوآتنگ و تارابات بازيکنان جديد ما هستند که بازگشت اين بازيکنان به ترکيب تيم‌ ما قدرت فولام را افزايش مي‌دهد.

سرمربي فولام در پايان بدون اشاره به نتيجه‌ بازي با ساندرلند، گفت: ما فصل گذشته بازي‌ها را خوب شروع کرديم، اما در پايان فصل تمرکزمان را از دست داديم که باعث دور شدن ما از نيمه بالاي جدول شد. اما مي‌خواهيم اين فصل از همان ابتدا با قدرت کارمان را جلو ببريم.

فولام در هفته‌ اول ليگ برتر شنبه مهمان ساندرلند خواهد بود. اشکان دژاگه ، ملي‌پوش ايراني فولام به احتمال زياد از ابتدا براي تيمش به ميدان خواهد رفت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرت بيل با رکورد شکني به رئال مادريد پيوست

گرت بيل با رکورد شکني به رئال مادريد پيوست

ادعاي "ديلي ميل"
[h=1]گرت بيل با رکورد شکني به رئال مادريد پيوست[/h]
[h=2] روزنامه‌ "ديلي ميل " از توافق نهايي رئال مادريد با باشگاه تاتنهام براي به خدمت گرفتن گرت بيل با رقم 86 ميليون پوند خبر داد.[/h]

رئال مادريد در فصل نقل و انتقالات تابستاني مدت‌ها در پي به خدمت گرفتن گرت بيل، ستاره ولزي تاتنهام بوده است.

اين بازيکن روز گذشته (يکشنبه) براي امضاي قرارداد با رئال مادريد وارد اسپانيا شد.

روزنامه‌ "ديلي ميل" چاپ انگليس امروز از موافقت باشگاه تاتنهام براي پيوستن گرت بيل با رقم خيره کننده 86 ميليون پوندي رئال مادريد خبر داد. به نقل از اين روزنامه‌، دانيل لوي، مالک تاتنهام شب گذشته موافقت خود را با رفتن بهترين بازيکن تيمش به رئال مادريد اعلام کرده است.

اگر ادعاي روزنامه ديلي ميل به تحقق بپيوندد اين انتقال به گران قيمت‌ترين انتقال بازيکن در تاريخ فوتبال تبديل خواهد شد. پيش از اين رکورد انتقال کريستيانو رونالدو از منچستر يونايتد به رئال مادريد با 80 ميليون پوند بيشترين نقل و انتقالات صورت گرفته بين اين دو باشگاه بوده است.

تاتنهام براي به خدمت گرفتن اين بازيکن شش فصل پيش تنها مبلغ هفت ميليون پوند به باشگاه ساوت‌همپتون پرداخت کرد. به نقل از اين روزنامه‌، باشگاه مادريدي در سه قسط مبلغ قرارداد بيل را به باشگاه تاتنهام پرداخت خواهد کرد.

گرت بيل که با قرارداد شش ساله به مبلغ 86 ميليون پوند به رئال مادريد پيوسته، قرار است هفته‌اي 300 هزار پوند از باشگاه مادريدي دريافت کند. با انتقال گرت بيل به رئال مادريد، او توانست بالاتر از کريستيانو رونالدو، کاکا و ادينسون کاواني گران‌قيمت‌ترين نقل و انتقال فوتبال جهان را به نام خود ثبت کند.

10 گران قيمت‌ترين نقل و انتقالات جهان نيز به ترتيب زير است:

1- گرت بيل از تاتنهام به رئال مادريد ، آگوست 2013 ، 86 ميليون پوند

2- کريستيانو رونالدو، از منچستر يونايتد به رئال مادريد، ژوئن 2009 ، 80 ميليون پوند

3-‌ کاکا از ميلان به رئال مادريد، ژوئن 2009 ، 56 ميليون پوند

4- ادينسون کاواني، از ناپولي به پاري سن ژرمن، جولاي 2013 ، 55 ميليون پوند

5- رادامل فالکائو، از آتلتيکو مادريد به موناکو، مي 2013 ، 51 ميليون پوند

6- فرناندو تورس، از ليورپول به چلسي ، ژانويه 2011 ، 50 ميليون پوند

7- نيمار از سانتوس به بارسلونا، مي 2013 ، 48.6 ميليون پوند

8- زين الدين زيدان از يوونتوس به رئال مادريد ، جولاي 2001، 45.6 ميليون پوند

9- زلاتان ابراهيموويچ از اينتر به بارسلونا، جولاي 2009،40 ميليون پوند همراه ساموئل اتوئو

10- هالک از پورتو به زنيت، جولاي 2012 ، 39.5 ميليون پوند

ديلي ميل اعلام کرده به دليل بازي رئال‌مادريد و گرانادا مراسم معارفه گرت بيل به بعد از اين مسابقه موکول کرده است. به همين خاطر مراسم معارفه «گرت بيل» روز سه‌شنبه در ورزشگاه سانتياگو برنابئو برگزار مي‌شود. گرت بيل در حال حاضر در آپارتمان مدير برنامه‌هاي خود در ماربلا حضور دارد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوک بزرگ بايرن‌مونيخ با مصدوميت تياگو

شوک بزرگ بايرن‌مونيخ با مصدوميت تياگو

[h=1]شوک بزرگ بايرن‌مونيخ با مصدوميت تياگو[/h]
[h=2] تياگو آلکانترا به دليل مصدوميت هفت هفته‌ نمي‌تواند بايرن‌مونيخ را همراهي کند.[/h]

هافبک اسپانيايي که با توصيه پپ گوآرديولا به بايرن‌مونيخ پيوست، در بازي برابر نورنبرگ از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شد. باشگاه بايرن‌مونيخ با تاييد مصدوميت تياگو آلکانترا اعلام کرد که اين بازيکن نزديک به دو ماه دور از ميادين خواهد بود. تياگو قرار است به زودي پايش را به تيغ جراحان بسپارد.

به گزارش ايسنا ، پپ گوآرديولا در فصل نقل‌وانتقالات تياگو آلکانترا را هدف اصلي بايرن‌ قرار داد و توانست اين بازيکن تکنيکي را از چنگال منچستريونايتد بيرون بکشد.

بايرن‌ پس از شکست در سوپرجام آلمان، بوندسليگا را خوب شروع کرد و با سه پيروزي پياپي همراه لورکوزن، ماينتس و بوروسيادورتموند با 9 امتياز در صدر جدول قرار دارد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميشلن بلژيک مشتري تازه قوچان‌نژاد

ميشلن بلژيک مشتري تازه قوچان‌نژاد

[h=1]ميشلن بلژيک مشتري تازه قوچان‌نژاد[/h]
[h=2] باشگاه ميشلن بلژيک خواهان به خدمت گرفتن رضا قوچان‌نژاد شده است.[/h]

مهاجم ايراني استاندارد ليژ که در اين تيم فرصت بازي پيدا نمي‌کند، قصد دارد با تغيير تيم خود راهي ميشلن شود.

به گزارش ايسنا ، ميشلن در فصل جاري ليگ بلژيک شرايط خوبي نداشته و در مکان دهم ليگ شانزده تيمي "ژوپيلر" جاي گرفته است. سران اين تيم قصد دارند با خريد يک مهاجم خوب شرايط هجومي‌شان را بهبود بخشند. پيش از اين باشگاه فورتونا‌ دوسلدورف که در دسته دوم بوندسليگا بازي مي‌کند، تمايل خود را براي به خدمت گرفتن قوچان‌نژاد با قيمت 1.2 ميليون يورو اعلام کرده بود.

تنها 7 روز تا پايان زمان نقل‌وانتقالات تابستاني باقي مانده است و رضا قوچان‌نژاد براي رفتن به تيم جديد فقط يک هفته زمان دارد.

مهاجم ايراني استاندارد ليژ پيش از اين از تمايل خود به ترک قرضي تيمش خبر داده بود و اعلام کرده بود، دوست دارد تا قبل از جام‌جهاني 2014 در تيمي بازي کند که بتواند به صورت فيکس در خدمت تيمش باشد و با شرايط فيزيکي خوب ايران را در جام‌جهاني 2014 برزيل همراهي کند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهر تأييد ويلا‌س‌بواس بر خروج بيل از تاتنهام

مهر تأييد ويلا‌س‌بواس بر خروج بيل از تاتنهام

[h=1]مهر تأييد ويلا‌س‌بواس بر خروج بيل از تاتنهام[/h]
[h=2] سرمربي تاتنهام در صحبت‌هايش بر خروج ستاره ولزي از اين تيم مهر تأييد زد.[/h]

آندره ويلاس بواس گرت بيل را در حال ترک وايت هارت لين مي‌داند.

وي در نشست خبري پس از ديدار مقابل سوانسي در پاسخ به چگونگي شرايط گرت بيل اشاره کرد که باشگاه لندني ديگر روي او حساب نمي‌کند.

به گزارش فارس، ويلاس بواس با بيان اينکه تاتنهام با او يا بدون بازيکن ولزي مي‌تواند قوي‌تر باشد، اظهار داشت: ما کار خودمان را انجام مي‌دهيم. گرت متأسفانه در ترکيب تيم حضور نداشت اما ما بازيکنان بزرگي داريم که مي‌توانيم از ميان آنها انتخاب کنيم.

اين اظهارات به همراه صحبت‌هاي دنيل لوي درباره دعوت نشدن اين بازيکن به ورزشگاه به اين معنا است که تاتنهام بازيکن ولزي را از دست رفته مي‌داند.

هيچ بنري از بيل در ورزشگاه ديده نمي‌شود و به نظر مي‌رسد هواداران هم او را فراموش کرده‌اند و خود را براي فصلي بدون ستاره ولزي آماده مي‌کنند.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سيدبندي ليگ قهرمانان اروپا

سيدبندي ليگ قهرمانان اروپا

[h=1]سيدبندي ليگ قهرمانان اروپا مشخص شد[/h]
[h=2]سيد بندي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا که امشب قرعه‌کشي مي‌شود، مشخص شد.[/h]

قرعه‌کشي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا ساعت 17:45 دقيقه به وقت محلي در موناکو برگزار مي‌شود. بايرن‌مونيخ که فصل گذشته قهرمان اين مسابقات شد، مدعي قهرماني است. آنها اين بار با سرمربي جديدشان، پپ گواردويلا وارد رقابت‌ها مي‌شوند. سرمربي اسپانيايي دوبار در سال‌هاي 2009 و 2011 با بارسلونا قهرمان اين مسابقات شده است.

به گزارش فارس، بارسا و رئال مادريد اميدوار هستند که در فصل 2014 بتوانند جام قهرماني را بالاي سر ببرند اما بايد تيم‌هايي مثل منچستريونايتد، چلسي، يوونتوس، پاري‌سن‌ژرمن يا منچسترسيتي را از پيش رو بردارند. تيم‌هايي چون بايرن‌مونيخ و بورسيا دورتموند را نبايد در اين مسابقات فراموش کرد.

فينال اين مسابقات در بنفيکا استاديو دا لوز در ليسبون پرتغال در 24 مي (3 خرداد سال آينده) برگزار خواهد شد.

سيدبندي اين رقابت‌ها به شرح زير است:

سيد اول:

بايرن‌مونيخ (آلمان)، بارسلونا (اسپانيا)، چلسي (انگليس)، رئال مادريد (اسپانيا)، منچستريونايتد (انگليس)، آرسنال (انگليس)، پورتو (پرتغال)، بنفيکا (پرتغال)

سيد دوم:

اتلتيکو مادريد (اسپانيا)، شاختار دونتسک (اوکراين)، آث ميلان (ايتاليا)، شالکه 04 (آلمان)، المپيک مارسي (فرانسه)، زسکا مسکو (روسيه)، پاري سن ژرمن (فرانسه)، يوونتوس (ايتاليا)

سيد سوم:

زنيت سن‌پترزبورگ (روسيه)، منچسترسيتي (انگليس)، آژاکس (هلند)، بورسيا دورتموند (آلمان)، اف سي بازل (سوئيس)، المپياکوس (آلمان)، گالاتاسراي (ترکيه)، باير لورکوزن (آلمان)

سيد چهارم:

اف‌سي کپنهاگ (دانمارک)، ناپولي (ايتاليا)، اندرلخت (بلژيک)، سلتيک (اسکاتلند)، استوا بخارست (روماني)، ويکتوريا پلزن (چک)، رئال سوسيه‌داد (اسپانيا)، آستريا وين (اتريش)

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرعه‌کشي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا

قرعه‌کشي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا انجام شد و تيم بارسلونا به همراه ميلان،‌ آژاکس و سلتيک در گروه مرگ قرار گرفت.

قرعه کشي مرحله ليگ قهرمانان اروپا امشب برگزار شد و تيم ها به هشت گروه چهار تيمي تقسيم شدند.

بارسلونا در اين قرعه کشي با تيم هاي قدرتمندي چون ميلان، سلتيک و آژاکس همگروه شد تا گروه مرگ شکل بگيرد.

رئال مادريد نيز با يوونتوس و گالاتاسراي همگروه شد تا کار سختي داشته باشد.

پاري سن ژرمن اما با تيم هاي بنفيکا المپياکو و اندرلشت همگروه شد تا خوشحال ترين تيم لقب گيرد.

قرعه کشي اين مرحله به شرح زير انجام شد:

گروه A: منچستريونايتد، لورکوزن، شاختاردونتسک، رئال سوسيه‌داد

گروه B: گالاتاسراي، رئال مادريد، يوونتوس، کپنهاگ

گروه C: بنفيکا، المپياکو، پاري سن ژرمن، اندرلشت

گروه D: منچسترسيتي، بايرن مونيخ، ويکتوريا، زسکا مسکو

گروه E : چلسي، شالکه، بازل، بخارست

گروه F: آرسنال، مارسي، دورتموند، ناپولي

گروه G: پورتو، اتلتيکومادريد،‌ زنيت، استريا وين

گروه H: ميلان، آژاکس، بارسلونا، سلتيک

مرحله گروهي مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا از 17 سپتامبر (27 شهريور 1392) تا 11 دسامبر 2013 (20 آذر 1392) انجام خواهد شد. مرحله حذفي در سال 2014 انجام مي‌شود و فينال رقابت‌ها نيز 24 مي 2014 (3 خرداد 1393) در استاديو دالوژ ليسبون (خانه تيم بنفيکاي پرتغال) برگزار خواهد شد.

بيلي مک نيل، لوئيس فيگو، مايکل اوون، يوهان کرويف و پائولو سوزا ستارگاني بودند که هر کدام قسمتي از قرعه کشي اين مراسم را انجام دادند. فصل گذشته تيم فوتبال بايرن مونيخ با برتري مقابل دورتموند قهرمان مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا شد

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
واکنش‌ها به قرعه کشي ليگ قهرمانان اروپا

واکنش‌ها به قرعه کشي ليگ قهرمانان اروپا

[h=1]واکنش‌ها به قرعه کشي ليگ قهرمانان اروپا[/h]
[h=2]واکنش به آيين قرعه کشي مرحله گروهي ليگ قهرمانان فوتبال اروپا متفاوت بود اما يک نکته را همه تيم ها بيان کردند و آن اينکه بازي در چنين رقابتي اصلا آسان نيست.[/h]

آيين قرعه کشي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا انجام شد و 32 تيم راه يافته به اين مرحله حريفان خود را شناختند.

به گزارش ايسنا، مربيان،بازيکنان و مسئولان تيم هاي راه يافته با اين مرحله واکنش هاي متفاوتي نسبت به اين قرعه کشي داشتند.

*گروه يک : منچستر يوناتيد،شاختار دونتسک، بايرلورکوزن، رئال سوسيداد

جان الکساندر مدير باشگاه منچستر يونايتد گفت: در گروه جالبي قرار گرفته ايم. رفتن به ورزشگاه شاختار براي هر کسي هيجان انگيز خواهد بود. در آنجا فضاي خاصي بر ورزشگاه حاکم است. شاختار در ورزشگاه خانگي خود نتايج خوبي کسب کرده و آمار گلزني خوبي از خود به جاي گذاشته است. براي پيروزي برابر اين تيم نهايت تلاش خود را به کار خواهيم گرفت.

*گروه 2: رئال مادريد،يوونتوس،گالاتسراي، کوپنهاگن

بوتراگينو مدير بخش فوتبال رئال مادريد گفت: ليگ قهرمانان اروپا رقابتي هيجان انگيز است. در گروه متعادلي قرار گرفته ايم. کسي نمي تواند با اعتماد به نفس از صعود و پيروزي خود سخن گويد. بازيهاي سختي درپيش رو داريم و هيجان در انتظار ما است.

آنتونيو کونته سرمربي يوونتوس هم اينگونه واکنش نشان داد: در گروه سختي قرار گرفته ايم. ديدارهاي هيجان انگيزي پيش رو داريم. رئال يکي از نامزدهاي اصلي کسب عنوان قهرماني است و رقيبي قديمي براي يوونتوس به شمار مي آيد. قرار گرفتن برابر تيمي با قدمت رئال انگيزه زيادي به هر تيمي مي دهد.گالاتاسراي هم در ورزشگاه خانگي خود توانايي هاي زيادي دارد. درباره کوپنهاگن هم بايد بگويم که شناخت خوبي از فوتبال دانمارک دارم. بايد خود را آماده ديدار برابر کوپنهاگن کنيم. به خوبي مي دانيم که کار سختي پيش رو داريم. اما يوونتوس تيم با تجربه اي است. قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا براي ما رويا شده است؛ رويايي که بايد به آن جامه عمل بپوشانيم

توماس ديلاني هافبک کوپنهاگن نيز در اين رابطه مي‌گويد: مي خواهيم در ليگ قهرمانان اروپا نتايج خوبي کسب کنيم. اين هدف ما است و براي دستيابي به آن نهايت تلاش خود را خواهيم کرد. بايد در ورزشگاه خانگي خود امتيازات لازم را جمع کنيم. کار سختي پيش رو داريم. بازي کردن برابر تيم بزرگي چون رئال مادريد اصلا آسان نيست.

*گروه 3: بنفيکا،پاري سن ژرمن، المپياکوس،آندرلخت

ماتودي هافبک پاري سن ژرمن: قرعه مناسبي به ما افتاد. ليگ قهرمان اروپا رقابتي بي نظير است و بايد در آن با نهايت تمرکز و هوشياري به ميدان رفت.

* گروه 4 : بايرن‌مونيخ ، زسکا‌مسکو، منچستر‌سيتي، ويکتوريا‌پلژن

کارل هاينس رومنيگه، رييس اجرايي بايرن: بايد با احترام براي تمام تيم ها و نهايت تمرکز پاي به ميدان رقابت گذاشت. نبايد هيچ تيمي را دسته کم گرفت. صعود به مرحله بعد اصلا تضمين شده نيست. در گام نخست مي خواهيم از گروه خود صعود کنيم. هنوز زود است درباره شانس هاي قهرماني سخن گويم.

کومپاني، کاپيتان منچستر سيتي: قرعه هيجان انگيزي است. سال بزرگ و سختي را در پيش رو داريم

*گروه 5: چلسي ، شالکه، بازل، استوا‌بخارست

ينس کيلر، سرمربي شالکه: گروه جالب و هيجان انگيزي داريم. توانايي رقابت با تمام تيم ها از جمله چلسي که بيشترين شانس را براي صعود دارد داريم. بازل در اين چند سال اخير ثابت کرده که توانايي رقابت با تيم هاي بزرگ در ليگ قهرمانان اروپا را دارد. کار سختي پيش رو داريم. براي اين باورم که تمام تيم هاي که به مرحله گروهي صعود مي کنند اين شانس را دارند که به دور بعد هم راه يابند.

لورنتينو سرمربي استيوا بوخارست هم گفت: شانس صعود به مرحله بعد را داريم. به خوبي با تيم هاي اين گروه آشنا هستم. با چلسي در يک هشتم نهايي روبر شده ايم. با بازل هم در دو بازي دوستانه در تابستان 2012 و زمستان 2013 بازي کرده ايم. شالکه هم در ليگي بازي مي کند که بازيهاي آن را از تلويزيون دنبال مي کنم.

*گروه 6: آرسنال ، مارسي ، بوروسيا‌دورتموند، ناپولي

رافا بنيتس، سرمربي ناپولي: وقتي درباره ليگ قهرمانان اروپا صحبت مي کنيم بايد اين نکته را به خوبي بدانيم که تمام گروه ها سخت هستند. گروه ما يکي از متعادل ترين گروه ها است. بدون شک رقابت سختي پيش رو داريم چرا که بايد برابر تيم هاي بزرگي به ميدان رويم. چالش بزرگي پيش رو داريم. دورتموند فصل گذشته به فينال راه يافت و نشان داد که تيم شايسته اي است. شاگردان يورگن کلوپ بازيهاي زيبايي را به نمايش مي گذارند.

او افزود: با آرسنال در ورزشگاه امارات بازي کرده ايم و شناخت خوبي از اين تيم داريم. آنها مربي بزرگ و باتجربه اي در اختيار دارند. درباره مارسي هم بايد بگويم زماني که هدايت والنسيا را برعهده داشتم مقابل اين تيم صف آرايي کرده ايم.بازي در ورزشگاه خانگي اين تيم اصلا آسان نيست. آنها تماشاگراني دارند که با نهايت هيجان و انرژي از تيم محبوب خود حمايت مي کنند.

يورگن کلوپ،سرمربي دورتموند: گروه جالب و همساني داريم. در اين گروه چهار تيم حضور دارند که همه آنها توانايي صعود به مرحله بعد را دارند. بايد براي پيروز شدن برابر آرسنال و مارسي نهايت تلاش خود را به کار گيريم. برابر ناپولي به ميدان نرفته ايم اما احساس مي کنم فضاي خاصي در ورزشگاه خانگي اين تيم وجود دارد.

ژوزه انگو، مدير بخش فوتبال مارسي: لذت،هيجان و سختي در انتظار ما است. تلاش خواهيم کرد که حريف دست و پا بسته اي براي ديگر تيم ها نباشيم و براي آنها دردسرساز ظاهر شويم. نمي توانم بگويم که کار راحتي پيش رو داريم. در گروه سختي قرار گرفته ايم و براي صعود نيازمند تلاش و تمرکز بالا هستيم.

*گروه 7: پورتو ، آتلتيکو‌مادريد، زنيت ، استراوين

نيناد پليچا مربي استراوين: دوست داشتم با يک تيم اسپانيايي هم‌گروه شويم که خوشبختانه اينگونه هم شد و با اتلتيکو مادريد هم گروه شديم.

*گروه 8: بارسلونا ، ميلان، آژاکس، سلتيک‌گلاسکو

ليونل مسي،مهاجم بارسلونا: هيچ گروه آساني در ليگ قهرمانان اروپا وجود ندارد. برابر ميلان و سلتيک به ميدان رفته ايم. گروه جالبي داريم.

لنون،سرمربي سلتيک: بدترين قرعه ممکن به ما افتاد اما از نظر هيجان بهترين قرعه را داريم. ديدارهاي سخت و سراسر هيجاني را پيش رو داريم. در اين گروه سه تيم بزرگ با تجربه زياد در ليگ قهرمانان اروپا حضور دارند. براي صعود از اين گروه کار سختي پيش رو داريم. ديدار با بارسلونا هيجان انگيز اما سخت خواهد بود.

فرانک دي بوير، سرمربي آژاکس: از اين قرعه راضي هستم. با تيم هاي سرشناس و بسيار خوبي هم گروه شده ايم. پيش از اين برابر بارسلونا بازي نکرده ام. ديدار جالب و هيجان انگيزي خواهد بود.

اومبرتو گانديني نائب رييس ميلان: قبل از قرعه کشي کنار ساندرو راسل رييس باشگاه بارسلونا نشسته بودم. او گفت که ميلان و بارسلونا بازهم هم گروه خواهند شد که اينگونه هم شد. هم تيم هاي اين گروه شناخته شده هستند و بعضي از آنها قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده اند. رقابت سختي پيش رو داريم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيام تبريک مسي به ريبري

پيام تبريک مسي به ريبري

[h=1]پيام تبريک مسي به ريبري[/h]
[h=2] ستاره آرژانتيني بارسلونا انتخاب ريبري به عنوان بهترين بازيکن اروپا را به او تبريک گفت.[/h]

فرانک ريبري هافبک فرانسوي بايرن مونيخ با پشت سرگذاشتن ليونل مسي و کريستيانو رونالدو به عنوان بهترين بازيکن اروپا در فصل گذشته انتخاب شد.

به نقل از ايسنا، ليونل مسي در صفحه اجتماعي خود انتخاب ريبري را به عنوان بهترين بازيکن اروپا تبريک گفت: " کسب اين افتخار را به ريبري تبريک مي گويم. اين افتخار مبارک او باد."

ليونل مسي در مراسم يوفا شرکت کرد و با ريبري عکس يادگاري گرفت اين در حالي است که کريستيانو رونالدو ستاره پرتغالي رئال مادريد حاضر به شرکت در اين مراسم نشد.

فرانک ريبري در اين راي‌گيري با 36 راي بالاتر از ليونل مسي (13 راي) و کريستيانورونالدو(3 راي) ايستاد. اين بازيکن فرانسوي پيش از پيوستن به بايرن‌مونيخ، در مارسي فرانسه درخشش خيره‌کننده اي از خود نشان داد.

solo4

عضو جدید
کاکا باز هم میلانی شد.

کاکا باز هم میلانی شد.

ستاره برزیلی دنیای فوتبال رسما به تیم سابقش بازگشت

سایت گل- کاکا ستاره برزیلی دنیای فوتبال بعد از سپری کردن چند فصل کم فروغ حالا مجددا به میلان بازگشت

سران باشگاه میلان در وب سایت رسمی شان اعلام کردند که با سران رئال مادرید برسر انتقال ریکاردو کاکا به رختکن روسونری به توافق رسیده اند.

در ساعات اولیه بامداد روز دوشنبه مذاکراتی طولانی در پایتخت اسپانیا میان آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه روسونری و مدیربرنامه های کاکا در حال انجام بود و حالا به نظر می رسد که این ستاره برزیلی به عنوان بازیکن آزاد به میلان منتقل شده و قراردادی تا سال 2015 با این تیم به امضا برساند.

ستاره برزیلی تا ساعاتی دیگر وارد فرودگاه لیناته میلان می شود تا تست های پزشکی باشگاه روسونری را پشت سربگذارد.

solo4

عضو جدید
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری کالچونیوز، آدریانو گالیانی نایب رئیس باشگاه آث میلان در رابطه با ریکی کاکا هافبک برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: ریکاردو کاکا بازیکنی بزرگ و با تجربه بوده و همیشه در قلب هواداران میلان جای دارد.

می توان همچنان به حضور این دوباره این بازیکن در تیم میلان هم فکر کرد. درهای میلان هرگز بر روی بازیکنان بزرگ و با تجربه بسته نیست. ما در هر زمان در رابطه با این بازیکن شرایط را بررسی کرده و به بازگشت او به تیم خود فکر می کنیم و اگر شرایط لازم فراهم باشد حتی به خرید دوباره او هم فکر می کنی.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
معرفي گزينه‌هاي مربيگري در تيم ملي ايتاليا

معرفي گزينه‌هاي مربيگري در تيم ملي ايتاليا

[h=1]معرفي گزينه‌هاي مربيگري در تيم ملي ايتاليا[/h]
[h=2] تمامي گزينه‌هاي به دست گرفتن هدايت تيم ملي فوتبال ايتاليا معرفي شدند.[/h]

پس از آنکه چزاره پرندلي اعلام کرد نمي‌داند بعد از جام جهاني 2014 باز هم در ايتاليا خواهد ماند يا نه، گزينه‌هاي زيادي براي جانشيني وي در آتزوري مطرح شدند.

به گزارش فارس،نخستين مربياني که نامشان در ارتباط با نيمکت داغ تيم ملي فوتبال ايتاليا شنيده شده است ماسيميليانو آلگري و روبرتو مانچيني هستند. آلگري که اکنون سرمربي ميلان است، قراردادش در پايان فصل جاري با روسونري به پايان مي‌رسد. مانچيني نيز پس از آنکه در پايان فصل گذشته از منچسترسيتي اخراج شد، تاکنون هدايت هيچ تيمي را به عهده نگرفته است.

اکنون اسکاي اسپورت ايتاليا ديگر گزينه‌هاي به دست گرفتن هدايت آتزوري را نيز بررسي کرده است. فابيو کاپلو که سرمربي تيم ملي فوتبال روسيه است يکي ديگر از گزينه‌هاي احتمالي و جدي براي تيم ملي اين کشور اعلام شده است. آلبرتو زاکروني، سرمربي کنوني تيم ملي ژاپن که موفق شد به عنوان نخستين تيم راهي جام جهاني 2014 برزيل شود نيز از ديگر گزينه‌هاي جدي است.

آنتونيو کونته، سرمربي موفق يوونتوس و لوچيانو اسپالتي که با تيم زنيت سنت پترزبورگ نتيجه‌هاي خوبي مي‌گيرد نيز در فهرست فدراسيون فوتبال ايتاليا قرار دارند. کلوديو رانيري، سرمربي موناکو و دويس مانيگا، سرمربي تيم ملي زير 21 ساله‌هاي ايتاليا نيز شانس نشستن روي نيمکت ايتاليا را دارا هستند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرسنال بهترين شماره 10 جهان را جذب کرد

آرسنال بهترين شماره 10 جهان را جذب کرد

مورينيو:
[h=1]آرسنال بهترين شماره 10 جهان را جذب کرد[/h]
[h=2] ژوزه مورينيو، مسوت اوزيل را بهترين شماره 10 جهان دانست. او گفت که آرسنال با جذب اين هافبک آلماني به جمع مدعيان قهرماني در ليگ برتر انگليس اضافه شد.[/h]

رئال مادريد در آخرين روز فصل جابه‌جايي تابستاني حاضر شد، مسوت اوزيل، هافبک آلماني خود را به آرسنال بفروشد؛ تصميمي که تعجب ژوزه مورينيو سرمربي سابق کهکشاني‌ها را برانگيخته است.

به گزارش ايسنا،مورينيو که از علاقمندان به سبک بازي مسوت اوزيل است و خود او اين هافبک آلماني را از وردربرمن به رئال آورد در واکنش به پيوستن اوزيل به آرسنال گفت: اوزيل يک بازيکن بي نظير است. هيچ نسخه اي از او حتي در سطح پائين تر هم وجود ندارد. او بهترين شماره 10 جهان است. اوزيل با حرکات خود در ميدان کار را براي من و هم تيمي هايش آسان مي کرد. همه اوزيل را دوست داشتند. بازي او معجوني از بازي فيگو و زيدان بود.

مورينيو درباره اين سوال که چرا با انتقال دمبابا به آرسنال مخالفت کرد گفت: پيشنهاد آرسنال براي انتقال قرضي دمبابا را رد کرديم و دليل آن مسوت اوزيل بود. با آمدن اوزيل آرسنال هم به مدعيان کسب عنوان قهرماني در ليگ برتر انگليس اضافه شد.

اوزيل در رئال مادريد شماره 10 را بر تن مي کرد اما در آرسنال قرار است با شماره 11 به ميدان رود. او پس از جدايي از رئال مادريد از تماشاگران اين تيم تشکر کرد و دليل جداي اش را کارلو آنچلوتي سرمربي جديد اين تيم دانست.

بالا