نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erisss

عضو جدید
سلام منم پرديس البرز دانشگاه تهران قبول شدم ٨ واحد بهم دادن ٢ روز در هفته

دانشگاه تهران كلا ٣تا طرح داره+ پايان نامه، ٤تا طرحش كجا بود آخه ؟

morteza2010

عضو جدید
سلام
خوبه شما سر روزا و برنامه هاتون درگیرید. ما هنوز نمی دونیم چ واحدایی داریم چ روزایی و چ استادایی!! :w05:دانشگاه تهران هی شعبه می زنه نمی دونه استاداشو چی کار کنه:w28:فکر کنم ما باید خودکفا بدون استاد درس بخونیم تازه اونم تو خونه :w25: راستی ی نکته بچه ها من 20 واحد ارشد گذروندم نصفش آزاد نصفش غیر انتفاعی یکیشو قبول نکردن:w29: گفتن فقط واحدایی از پیام نور ک حضوری بوده باشه انگار قبول می کنن
موفق باشید :)
خوبه شما حداقل میدونید قبول شدید
فردوسی قرار بود 26 ام اعلام کنه ولی هنوز که اعلام نکرده زنگ زدم خانومه گفت که شنبه
اینم از فردوسی

منم روزبهان که قبول شدم بهم 8 واحد دان اونم همش تو یه روزه....دوشنبه....از 8 صبح تا 8 شب....:confused:
این خبرو بخونین بد نیس...
خود فرهاد جون شیفت دلیت شد

دوستان تبریک!!!
امضا به 499 رسید!!!!!
دوستان با این تعداد امضا ،می تونیم رسانه ای کردن رو شروع کنیم؟ فک نکنم به 1000 برسونیم ، آخه خیلی ها نمی دونن و خیلی ها نمی خوان و .... و اگه یه زمانی 1000 بشه یه ماه وقت می بره!!
سلام
این تعداد امضا کننده رو باید با تعداد شرکت ککندگان مقایسه کنید

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

من فکر میکردم بهشتی رو قبول شدی. خوش به حالت من بدبخت 4روز در هفته روزی 2ساعت بدترین برنامه ممکنه بود برام. راستی یه سوال بین شمایی که با کنکور رفتی واونهایی که بدون کنکور رفتند فرقی گذاشتن؟

erisss

عضو جدید
من فکر میکردم بهشتی رو قبول شدی. خوش به حالت من بدبخت 4روز در هفته روزی 2ساعت بدترین برنامه ممکنه بود برام. راستی یه سوال بین شمایی که با کنکور رفتی واونهایی که بدون کنکور رفتند فرقی گذاشتن؟
سلام من شانس آوردن و گرنه نصف بچه ها كه استاد طرحشون با ما فرق داره ٣ روز در هفته ميان،ايشالا كه ترم بعدي ١روز در هفته بري كلا
والا من كه هنوز نرفتم سر كلاس ببينم فرقمون چيه،با خبر شدم حتما ميام توو تايپيك پرديس ميگم.ولي من ٣٠ دقيقه تو دانشگاه بودم واسه ثبت نام ٣نفرو ديدم اومدن از طريق كنكور معماري، فكر كنم اونايي كه با كنكور قبول شدن اكثرا بيان احتمالا نصف بچه ها كنكورين نصف هم از بيرون ميان
مثل اينكه امسال اولين باره از طريق كنكور ميگيره چون برنامه ترم ٣ كه توو سايت بود فقط يه طرح ٣داشتن(احتمالا تعدادشون كمه) ولي واسه ما ٢تا طرح ١داشتيم با ٢ تا استاد (تعدادمون زياده فكر كنم)

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تبریک!!!
امضا به 499 رسید!!!!!
دوستان با این تعداد امضا ،می تونیم رسانه ای کردن رو شروع کنیم؟ فک نکنم به 1000 برسونیم ، آخه خیلی ها نمی دونن و خیلی ها نمی خوان و .... و اگه یه زمانی 1000 بشه یه ماه وقت می بره!!
من تا حدود زیادی باهات موافقم، به نظرم تعداد کم نیست، اما زیاد هم نیست
خواهشم از بچه ها اینه که یه همفکری کنیم، بدونیم مسیر باید چطور ادامه پیدا کنه؟
چیز آسونی نیست که یک یا دو نفر بخوان تصمیم گیری کنن،لطفا اگر نظری دارین بگین تا بتونیم صحیح مسیر رو ادامه بدیم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
این امضاها چرا زیاد نمیشه:(((؟؟؟؟؟
چون اون اطلاع رسانی از 5 6 روز پیش دیگه قطع شده
بازدید سایت خیلی کم شده
خواهشم اینه که توی فیس"بوک و سایر سایت هایی که میتونید، دوستان خودتون رو مطلع کنید، مسلما آزمونی که هر سال چند هزار نفر توش مجاز میشن بیشتر از این ها مخاطب داره،الانم امضاها کم نیست، اما برای قاطعیت بیشتر،تعداد بیشتر بهمون کمک می کنه

یه متن ساده و شفاف، یه عکس مثل این http://s3.picofile.com/file/7927865913/sanjesh1.jpg و منشن کردن دوستانتون توی اون پست فیسبوکی می تونه خیلی راهگشا باشه.کاری که بعضی دوستان کردن و نتیجه اش عملا به چشم اومد، متاسفانه بعضی ها هم با یکم تنبلی چنین کاری کردن و نتیجه ای که باید و شاید رو نشد بگیریم،یعنی کارشون وضوح و جذابیت لازم رو نداشت و کسی جذب پستی که گذاشتن نشد.
همینطور نظرات خودتون لازم هست،اینکه الان که توی این مرحله هستیم چکار کنیم؟
صبر کنیم بازگشایی دانشگاه ها هم باشه و اون موقع بهتره؟ صبر کنیم نتایج و درصد ها بیاد و اون موقع وقت عمله؟ صبر کردن معنی نداره و داره دیر میشه؟ دیر شدن معنی نداره و این مساله میتونه آروم آروم پیش بره...؟ رسانه ایش کنیم یا اول به سنجش بگیم؟ سنجش که به ما جواب نمیده حتما رسانه ای بشه؟.... 500 تا کافیه و بریم برای مرحله ی بعد؟ 500 تا خیلی کمه و نمیشه استناد کرد...؟!
این ها کلی از چیزاییه که مطرح میشه و یکی دو نفر نمی تونن تصمیم نهایی بگیرن، از طرفی این سوال ها هست که به ذهن آدم میاد، از طرفی هم سنگینی مسولیت این تعداد امضا روی شونه ی ماس.

اگر توی سایت ها و خبرگزاری ها آشنایی دارین،اگر پیشنهاد خوبی دارین، کم کم وقتشه رو کنین، به جایی رسیدیم که امضاهامون کم نیست! هرچند به قول بعضی ها خیلی زیادم نیست...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دوستم زنگ زدم کجا قبول شدی عمران؟ میگی صنعتی شاهرود روزانه اونم با رتبه 2500:confused: معماری خودمون با 500 هم روزانه نمیتونی قبول شی با رتبه 2500 که اصلا فکر قبولی رو خارج کنی موندم عمران با 2500 روزانه اونم شاهرود که دانشگاه خوبیه تو عمران تا چند هزار میگیره با شبانه بین الملل غیر انتفاعی پیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان تو این چند صفحه قبل پستایی رو ک می خوندم درباره ناراحتی از کلاسای کنکور و اینک فقط بچه های پولدار تهران قبول میشن و این چیزا رو می خوندم. بابت ناراحتی بچه ها ناراحت شدم ولی خواهرانه یه نکته رو میگم امیدوارم مثمرثمرباشه: من سال گذشته برای کنکور هزینه کردم البته مرحله دوم اما با اون همه هزینه و تلاش جای خوبی قبول نشدم. امسال با توکل به خدا (توکل ب خدا ب معنی واقعی: این ک قدرت اونه ک بالای تمام قدرتاس و چیزی رو بسپاری بهش ی جور خوشگلی برات حلش می کنه) و اعتماد و باور خودم رفتم سر جلسه و نتیجه گرفتم. اینک خودم باشم و صادقانه خط بکشم. بچه ها می دونم سیستم مشکل داره می دونم حق بعضیا خورده میشه نمی خوام شعار بدم ولی باور کنید اون بخواد میشه دنبال این نباشید ک حقتون رو از آدمای روی زمین بگیرید.(در رابطه با کلاس اسکیس و ...) بهترین وکیل اونه تلاشتون رو بکنید و بقیه رو بسپارید. بچه ها این درسی بود ک من تو این یک سال و سر ماجرای کنکور یاد گرفتم. پیشنهاد می کنم آخرین مطلب این وبلاگ رو بخونید:http://to-yadam-ar.blogfa.com/

Organi-tech

عضو جدید
شروع حرکت

شروع حرکت

چون اون اطلاع رسانی از 5 6 روز پیش دیگه قطع شده
بازدید سایت خیلی کم شده
خواهشم اینه که توی فیس"بوک و سایر سایت هایی که میتونید، دوستان خودتون رو مطلع کنید، مسلما آزمونی که هر سال چند هزار نفر توش مجاز میشن بیشتر از این ها مخاطب داره،الانم امضاها کم نیست، اما برای قاطعیت بیشتر،تعداد بیشتر بهمون کمک می کنه

یه متن ساده و شفاف، یه عکس مثل این http://s3.picofile.com/file/7927865913/sanjesh1.jpg و منشن کردن دوستانتون توی اون پست فیسبوکی می تونه خیلی راهگشا باشه.کاری که بعضی دوستان کردن و نتیجه اش عملا به چشم اومد، متاسفانه بعضی ها هم با یکم تنبلی چنین کاری کردن و نتیجه ای که باید و شاید رو نشد بگیریم،یعنی کارشون وضوح و جذابیت لازم رو نداشت و کسی جذب پستی که گذاشتن نشد.
همینطور نظرات خودتون لازم هست،اینکه الان که توی این مرحله هستیم چکار کنیم؟
صبر کنیم بازگشایی دانشگاه ها هم باشه و اون موقع بهتره؟ صبر کنیم نتایج و درصد ها بیاد و اون موقع وقت عمله؟ صبر کردن معنی نداره و داره دیر میشه؟ دیر شدن معنی نداره و این مساله میتونه آروم آروم پیش بره...؟ رسانه ایش کنیم یا اول به سنجش بگیم؟ سنجش که به ما جواب نمیده حتما رسانه ای بشه؟.... 500 تا کافیه و بریم برای مرحله ی بعد؟ 500 تا خیلی کمه و نمیشه استناد کرد...؟!
این ها کلی از چیزاییه که مطرح میشه و یکی دو نفر نمی تونن تصمیم نهایی بگیرن، از طرفی این سوال ها هست که به ذهن آدم میاد، از طرفی هم سنگینی مسولیت این تعداد امضا روی شونه ی ماس.

اگر توی سایت ها و خبرگزاری ها آشنایی دارین،اگر پیشنهاد خوبی دارین، کم کم وقتشه رو کنین، به جایی رسیدیم که امضاهامون کم نیست! هرچند به قول بعضی ها خیلی زیادم نیست...

سلام به همه
با تشکر از امین عزیز
دوستان به نظر من الانم دیر شده !
بهتره در مرحله اول نامه رسانه ای بشه
بعد خودش باعث میشه تعداد بیشتری بیانو امضا کنن
بعد از اون نامه توسط نمایندگانی بره سنجش برسه دسته مدیرا
تا قبل از تکمیل ظرفیت

mehmari

عضو جدید
نخیر !
دلیلش این نیست چون شاگرد اولا مازاد بر ظرفیت حساب می شن !
ولی ممکنه این وسط یکی معدلش رو کم و زیاد کرده باشه و همین باعث شده که رتبه جابهجا بشه ...
10 خیلی دم مرزیه !
نخیر!
شاگرد اول هایی که کنکور میدن با شاگرد اول هایی که مازاد حساب میشن فرق داره.
ایشون میتونست محقق بدون کنکور بره اما کنکور داد و شاگرد اول بودنش رتبش رو پایین آورد. همه ی رشته ها همینطورن.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تو این چند صفحه قبل پستایی رو ک می خوندم درباره ناراحتی از کلاسای کنکور و اینک فقط بچه های پولدار تهران قبول میشن و این چیزا رو می خوندم. بابت ناراحتی بچه ها ناراحت شدم ولی خواهرانه یه نکته رو میگم امیدوارم مثمرثمرباشه: من سال گذشته برای کنکور هزینه کردم البته مرحله دوم اما با اون همه هزینه و تلاش جای خوبی قبول نشدم. امسال با توکل به خدا (توکل ب خدا ب معنی واقعی: این ک قدرت اونه ک بالای تمام قدرتاس و چیزی رو بسپاری بهش ی جور خوشگلی برات حلش می کنه) و اعتماد و باور خودم رفتم سر جلسه و نتیجه گرفتم. اینک خودم باشم و صادقانه خط بکشم. بچه ها می دونم سیستم مشکل داره می دونم حق بعضیا خورده میشه نمی خوام شعار بدم ولی باور کنید اون بخواد میشه دنبال این نباشید ک حقتون رو از آدمای روی زمین بگیرید.(در رابطه با کلاس اسکیس و ...) بهترین وکیل اونه تلاشتون رو بکنید و بقیه رو بسپارید. بچه ها این درسی بود ک من تو این یک سال و سر ماجرای کنکور یاد گرفتم. پیشنهاد می کنم آخرین مطلب این وبلاگ رو بخونید:http://to-yadam-ar.blogfa.com/
نمیدونم چجوری بنویسم نظرم رو اما از یه جا شروع میکنم. بله از خدا باید خواست هدف رو خواست بزرگ خواست بله همه اینها درسته اما سر کنکور سر خیلی چیزها تو این مملکت این حرف شما اصلا صدق نمیکنه. کنکور من تهران میخوام خیلی ها میخواند خیلی ها تلاش میکنند اما چرا نمیشه؟؟ چون ما نقشی نداریم به تنهایی چون داوری اسکیس داریم چون سوالات آب دوخیاری داریم چون سهمیه داریم چون منفعت طلبی اساتید طراح سوال داریم که لو میدن بعضا سوالات رو پس طوریه که خدا چیکار میتونه بکنه وقتی ینده هاش حق خوری میکنند؟ یه زمان میگفتند سر بی گناه بالای دار نمیره اما خیلی راحت میره. همه این حرف ها در برخی موارد شعاره. من همیشه از خدا بزرگ میخوام واین یه اصله وباید انجام بشه اما اینجا بنده های خدا نمیزارند. آره تو اگر کاری رو بخوای بکنی میتونی بدست بیاری راحت چون خودتی وخودت اما کنکور اگر هم بخوام عواملی هستن که نزارن ودست منم بهشون نمیرسه. کاش یه بعدی نگاه نکنیم به داستان:smile: یکی بود رتبه 2 برق دکترا شد 4 سال پشت هم اما اخر سر دانشگاه آزاد خوند چون حق نداشت دکترای شریف بخونه حق این طرف چی بوده؟ 4 سال خونده هر سالم رتبه تک رقمی اون حقش چی بوده؟ چرا پس نرسیده؟؟؟ برخی موارد ما شعار خوب میدیم

آخرین ویرایش:

mehmari

عضو جدید

آره بابا پول نداریم شرایط نداریم. خدا که داریم :)
«حسبنا الله و نعم الوکیل»

*t*

عضو جدید
/.
خوبه
خوبه
چه خبره اینجا، بریدبشینید درستون رو بخونید ....
بیکار زیاد شده ها
:mad:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
با تشکر از امین عزیز
دوستان به نظر من الانم دیر شده !
بهتره در مرحله اول نامه رسانه ای بشه
بعد خودش باعث میشه تعداد بیشتری بیانو امضا کنن
بعد از اون نامه توسط نمایندگانی بره سنجش برسه دسته مدیرا
تا قبل از تکمیل ظرفیت
دوستانی هستن که بتونن توی این بخش همکاری کنن؟
آشنایی توی سایت های خبری دانشگاهی یا معماری،یا توی بخش هایی از صدا و سیما یا... هرجایی!؟ من با یکی دو تا سایت مکاتبه کردم،جواب روشنی ندادم، به نظرم آشنا بودن خیلی بهتر کارو راه میندازه...

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز منظورتونو متوجه نمیشم یعنی وقت بزاری تلاش کنی بعد حالا ببینی خدا میخواد یا نه ؟ اخه این چه حرفی هست میزنید خداوند خیلی بزرگتر از این هستند که بخوان بابت این چیزها دخالت بکنند خدا اینارو به اشرف مخلوقاتش انسان میسپاره البته مطمئن نیستم که انسان طراح سوال و تصیح کننده باشه من خودمو مثال نمیزنم اما ما ادمی داشتیم تو دانشگاه که این ادم کانسپت من بود یعنی من تو این همه سال مثلش ندیده بودم تو همایش بزرگ حرف هایی میزد که بزرگاش پاسخگو نبودم تو این نظام ایشون مردود اعلام شدن مردود
ببینید هیچ کس تلاش نمیکنه وقت نمیزاره که به شانس اقبالو حالا ببینیم بالایی میخواد یا نه نتیجه بگیره
من اصلا با حرف شما موافق نیستم و مطمئن هستم که خدا کار روزمره زمینیارو به خدشون میسپاره و الا این چه اشرف مخلوقاتی هست خواهشم از دوستان اینه که یکم واقع بین تر با این مورد رفتار کنن یکم بیشتر ریز بشن همه چی همینجوری نیست که فکر کنید همه چی تقدیر قسمت نیست اینا هست منکر هم نمیشم اما واسه چیزی که تلاش میکنیم نمیریم بگیم که قسمت بود چطور اونکه دانشگاه تهران قبول میشه میگه زحمت کشیدم تا قبول شدم اما اونی که نشده قسمتش نبوده ؟ یکم فکر بد نیست اهای اشرفای مخلوقات

تیم ملی فوتبال مسلمونا چرا قهرمان جهان نمیشه ؟ توکل زیادی هم دارنا بگم بچه ها تمرین نکنن بسپارن به بالایی

آخرین ویرایش:

kaghazz

اخراجی موقت
سلام دوست عزیز منظورتونو متوجه نمیشم یعنی وقت بزاری تلاش کنی بعد حالا ببینی خدا میخواد یا نه ؟ اخه این چه حرفی هست میزنید خداوند خیلی بزرگتر از این هستند که بخوان بابت این چیزها دخالت بکنند خدا اینارو به اشرف مخلوقاتش انسان میسپاره البته مطمئن نیستم که انسان طراح سوال و تصیح کننده باشه من خودمو مثال نمیزنم اما ما ادمی داشتیم تو دانشگاه که این ادم کانسپت من بود یعنی من تو این همه سال مثلش ندیده بودم تو همایش بزرگ حرف هایی میزد که بزرگاش پاسخگو نبودم تو این نظام ایشون مردود اعلام شدن مردود
ببینید هیچ کس تلاش نمیکنه وقت نمیزاره که به شانس اقبالو حالا ببینیم بالایی میخواد یا نه نتیجه بگیره
من اصلا با حرف شما موافق نیستم و مطمئن هستم که خدا کار روزمره زمینیارو به خدشون میسپاره و الا این چه اشرف مخلوقاتی هست خواهشم از دوستان اینه که یکم واقع بین تر با این مورد رفتار کنن یکم بیشتر ریز بشن همه چی همینجوری نیست که فکر کنید همه چی تقدیر قسمت نیست اینا هست منکر هم نمیشم اما واسه چیزی که تلاش میکنیم نمیریم بگیم که قسمت بود چطور اونکه دانشگاه تهران قبول میشه میگه زحمت کشیدم تا قبول شدم اما اونی که نشده قسمتش نبوده ؟ یکم فکر بد نیست اهای اشرفای مخلوقات

تیم ملی فوتبال مسلمونا چرا قهرمان جهان نمیشه ؟ توکل زیادی هم دارنا بگم بچه ها تمرین نکنن بسپارن به بالایی
این پاراگراف اخریت مسیر زندگی منو تغییر داد:D......ولی جدی خیلی حرفات درسته.....انسان تا جایی که توان داره باید تلاش کنه...ولی چیزی که تو این مسیر به ادم دلگرمی میده....یه انرژیه ...که من بهش میگم خداااااا....

mahdooneh

عضو جدید

عزیزم به پایان نامه میگن طرح نهایی.طرح 1/طرح2/طرح3/طرح نهایی.میشه 4 تا طرح;)

sahel_00743

عضو جدید
به اطلاع كليه داوطلبان هريك از آزمون هاي دكتري(ph.D) ، تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) و سراسري سال 1392، كه با توجه به نتيجه اوليه آزمون و در زمانهاي مقرر نسبت به انتخاب كد رشته محلهاي تحصيلي مورد علاقه در فرم انتخاب رشته اينترنتي خود اقدام نموده‌اند ، مي­رساند كه نتيجه نهايي كد رشته محلهاي انتخابي در هر يك از اين آزمونها در قالب كارنامه از طريق سايت اين سازمان مطابق زمان اعلام شده در جدول ذيل قابل رويت و بهره برداري مي‌باشد. داوطلبان درصورتيكه درخصوص كدرشته‌هاي انتخابي و يا ساير مندرجات كارنامه سوالي داشته باشند، مي‌توانند سوالات خود را حداكثر تا 15/8/92 از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي در سايت سازمان مطرح و از ارسال نامه پستي و مراجعه حضوري اكيداُ خودداري نمايند. بديهي است به كليه مكاتبات اينترنتي كه بعد از تاريخ 15/8/92 در اين باره صورت گيرد، ترتيب اثر داده نخواهدشد.
جدول تاريخ توزيع اينترنتي كارنامه نتايج نهائي سال1392
تاريخ
نام آزمون
2/7/92
تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشدناپيوسته)
7/7/92
آزمون سراسري
10/7/92
دكتريPh.D) )

hoodad_gh

عضو جدید
رفقا من یه جیزی می خوام بگم اما لطفا فحشم ندید شبیه قصه بخونیدش و تا تهش بخونید
دو سال پیش مردادماه من خواستم برم ارشد اونم سراسری و فقط تهران هدف گزاری کردم نشستم شروع به خوندن کردم طرح نهایی رو بیخیال شدم و خوندم کار حرفه ای هم گذاشتم کنار خوندم و خوندم کلاس نرفتم تا می شد منبع خوندم اونور قضیه هم دوستام با کلاس رفتن خوندن تا یک ماه قبل مرحله اول من خودم رو بالا کشیده بپودم اما ضعف داشتم تو زبان اساسی دست و پامو گم کردم و اعتماد به نفسم رو از دست دادم به اصطلاح بچه ها اب روغن قاطی کردم و بی اعتماد به نفس رفتم سر جلسه (من منبع خونده بودم نه جزوه کتابی مثل هلن گاردنر وجدانا ۱۰ بار خونده بودم و دوره کرده بودم یا معماری از ۱۹۰۰۰ رو ۵ بار حفظ کرده بودم و اگه می دونستم که سطح علمی من بالاست اعتماد به نفس می گرفتم اما کسی نبود )خلاصه از جلسه اومدم بیرون و رفتم سر کار دوباره چون فک می کردم مجاز هم نمیشم مخصوصا با شکی که بود زمان ۱۲۰ بود به جای ۱۵۰
کار کردم تا ۳ خرداد نتیجه ها اومد و من رتبه ام ۳۰۳ بود و منظر ۱۴۰ از یه طرف خوشال از یه ور داغون که اسکیس وقتی نمونده و سر کار فول تایم هم هستم بعله خراب شد و من قبول نشدم و همون دوستان کودن کلاس رفته همه تهران و شهید بهشتی
تا ابان داشتم باهاش کنار میمدم و افسرده اما تنها کاری که می شد کرد تصمیم جدید بود تصمیم گرفتم دفاع کنم و تا ۹دی کار دفام رو کردم و یک ماه وقت داشتم واسه مرحله اول امسال خوندم ولی اهان از مهر فقط یک کلاس زبان تو موسسه رفتم و همون یه کلاس من رو توی جو ارشد قرار داد و جهتم داد
با یک ماه خوندن البته با پشتوانه رتبه سال پیشش رفتم سر جلسه و رتبه ام شد ۸۲۲( واسه خیلی ها یعنی خلاص بعد دو سال رتبه ۸۲۲ یعنی افتضاح و البته هست) واسه اسکیس کلاس رفتم و مث ماشین کار کردم مو به مو حرف استاد رو انجام دادم و نه شقاقی بود که شما میگین نه صدیق نه طایفه رفتم اسکیس دادم و باهنر کرمان روزانه اوردم یعنی رتبه زیر ۱۵۰ در کل خوب اینا رو گفتم که سابقه منو بدونین ۲ سال کنکور و حالا اصل حرفم
۱'کلاس رفتن لازم ولی نا کافی که فقط شما رو توی جو ارشد نگه داره باقیش رو خودتون باید جمع کنید چون با خلاصه نمیشه به جایی رسید جزوه مثل یه سکانس از فیلم می مونه نمیتونی با یه سکانس فیلم رو بفهمی
۲'بچه ها یه نگاه بندازین به کسایی که قبول شدن اونا نتیجه گرفتن اما ما نگرفتیم چرا تنها جواب اینه که مشکل از من و توه دوست عزیز وقتی ثبت نام میکنی تو اون ازمون یعنی این نظام رو قبول داری و داری باهاش درگیر میشی پس اگه نتونستی خودت رو وقف بدی گیر نده به ازمون یا اسکیس تو نتونستی این اولین گام واسه تو که قبول کنی اره من ضعیفم و بخوای قوی باشی اولین گامت اینه و دومین گام برنامه و هدف و همتت خلاص

hoodad_gh

عضو جدید
رفقا من نامتون رو امضا کردم با اینکه قبول شدم اما فک کردم اگه مردود بودم چه می کردم
اما خوب یه بحث دارم و می خوام یه بار به همتون بگم چرا دارید به روند ارشد اعتراض می کنید به جز سوالات درک که خوب حرفی نمیشه زد مگر باقی سوالات از مریخ اومده بودن نه از تو رفرنس بودن این رقابت بود ما خوندیم خیلی هم خوندیم اما باقی بیشتر خوندن بحثی توش نیست من وفتی نرسیدم کتاب نانو رو بخونم خب تست اونم نتونستم جواب بدم این منطق هست اگه من پارسال نتونستم خودم رو مدیریت کنم گیری به کنکور نمیشه داد مشکل از ما هست نه از نظام اموزشی چون ادمایی اونجا هستن که به فکر اموزش هستن نه انتقام و پدر کشتگی اونی که اون بالاست دیروز تو همین نظام اموزشی بوده و الان که رسیده اونجا داره تلاش می کنه که اوضاع رو سر وسامون بده مگر اینکه شما کتابها و اساتید مث فلامکی یا کیانی یا گلابچی(خودم ازش شاکیم و ناراحت) رو قبول نداشته باشید که مسخره است چون یه چیزی مث ایستایی سازه و یا تاریخ من در اوردی و چرت و پرت نیست یا مثلا زبان پس بازهم مشکل ماییم چرا واقعا یه چیزی مث ضریب زبان و ضریب برابر تاریخ اعتراض داره'
خوب در مورد اسکیس هم موضوع اینه که معماری ژوژمانی هست ۴ سال هم تجربه داریم و دیدیم اما فرق اینه که استاد دل بخواهی نمره نمیده اصول داره و اون اصول هم معماری ایران به خصوص معماری مدرن ایرانی (فرمانفرمایان دیبا فرهاد احمدی صارمی ) و ایناست وقتی کرو می زنی کارت رو انتظار داری بهت بگن افرین نه میگن معماری بلد نیست(اشتباه می کنن منم می دونم اما از یه طرف هم ما ۵۰۰۰ سال معماری داریم که توش خبری از کرو نیست) قضیه به همین راحتیه ایکیس نه خط می خواد و نه راندو نه نبوغ فقط میخوان ببینن اصول معماری ایرانی رو بلدی یا نه مگر اینکه بازم بگی من بهجت و پوردیهیم و اینا رو قبول ندارم و سبک فولدینگ و می خوام اینا که خوب با منطق معماری ایرانی باید بخونه مث گنبد سازمان همایش اسلامی که عالیه پس اصول رو ندونسته یا دونسته رفتی سر اسکیس کار اشتباه تحویل دادی پس باز هم مشکل ماییم
با خودتون فک کنید ۲ دقه ببینین چرت میگم یا نه بعد فحشم بدید:)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفقا من نامتون رو امضا کردم با اینکه قبول شدم اما فک کردم اگه مردود بودم چه می کردم
اما خوب یه بحث دارم و می خوام یه بار به همتون بگم چرا دارید به روند ارشد اعتراض می کنید به جز سوالات درک که خوب حرفی نمیشه زد مگر باقی سوالات از مریخ اومده بودن نه از تو رفرنس بودن این رقابت بود ما خوندیم خیلی هم خوندیم اما باقی بیشتر خوندن بحثی توش نیست من وفتی نرسیدم کتاب نانو رو بخونم خب تست اونم نتونستم جواب بدم این منطق هست اگه من پارسال نتونستم خودم رو مدیریت کنم گیری به کنکور نمیشه داد مشکل از ما هست نه از نظام اموزشی چون ادمایی اونجا هستن که به فکر اموزش هستن نه انتقام و پدر کشتگی اونی که اون بالاست دیروز تو همین نظام اموزشی بوده و الان که رسیده اونجا داره تلاش می کنه که اوضاع رو سر وسامون بده مگر اینکه شما کتابها و اساتید مث فلامکی یا کیانی یا گلابچی(خودم ازش شاکیم و ناراحت) رو قبول نداشته باشید که مسخره است چون یه چیزی مث ایستایی سازه و یا تاریخ من در اوردی و چرت و پرت نیست یا مثلا زبان پس بازهم مشکل ماییم چرا واقعا یه چیزی مث ضریب زبان و ضریب برابر تاریخ اعتراض داره'
خوب در مورد اسکیس هم موضوع اینه که معماری ژوژمانی هست ۴ سال هم تجربه داریم و دیدیم اما فرق اینه که استاد دل بخواهی نمره نمیده اصول داره و اون اصول هم معماری ایران به خصوص معماری مدرن ایرانی (فرمانفرمایان دیبا فرهاد احمدی صارمی ) و ایناست وقتی کرو می زنی کارت رو انتظار داری بهت بگن افرین نه میگن معماری بلد نیست(اشتباه می کنن منم می دونم اما از یه طرف هم ما ۵۰۰۰ سال معماری داریم که توش خبری از کرو نیست) قضیه به همین راحتیه ایکیس نه خط می خواد و نه راندو نه نبوغ فقط میخوان ببینن اصول معماری ایرانی رو بلدی یا نه مگر اینکه بازم بگی من بهجت و پوردیهیم و اینا رو قبول ندارم و سبک فولدینگ و می خوام اینا که خوب با منطق معماری ایرانی باید بخونه مث گنبد سازمان همایش اسلامی که عالیه پس اصول رو ندونسته یا دونسته رفتی سر اسکیس کار اشتباه تحویل دادی پس باز هم مشکل ماییم
با خودتون فک کنید ۲ دقه ببینین چرت میگم یا نه بعد فحشم بدید:)
دوست عزیز آره سوالات تاریخ معماری از مریخ اومده بوده حالا شما منابع رو یکی دوتاش رو خوندی این حرف رو میزنی من 12 کتاب واسه تاریخ معماری خوندم اما جوابی که خواستم نگرفتم. آره سوالات زبان هم مریخی بوده اگر نبود رفیق من با داشتن تافل توش نمیموند نه از سختی بلکه از زرشک پلویی. آزمون اسکیسی که شما میگی خوب دادی اره منم خیلی کشید بالا اما باید گند زد تو این نظام آموزشی میدونی چرا؟؟؟ چون به ماها 4تا فرمول یاد دادن بریم سر جلسه بکشیم نمره میاره این چه وضع معماریه؟ شما ومن الان معمار شدیم؟ این چه آموزشیه؟؟؟ چون من وشما قبول شدیم پس به به وچه چه؟؟؟ شما میگی چون این نظام آموزشی قبول داریم شرکت کردیم این چه حرفیه آخه یکم فکر کنیم به خدا مگه چاره ای دیگه هم داریم؟؟؟؟ این چه نظام آموزشیه که من نباید تهران درس بخونم؟ این چه نظام آموزشیه مگه من قبولش دارم؟؟؟؟ این جمله شما من رو بسی به فکر فرو برد اسکیس اصولش در ارشد رو کاارهای فرمافرمایان ودیبا هست؟؟؟؟؟ اینها الان کجا هستند؟ یا خارج ایران فوت کردن یا خارج زندگی میکنند اگر اونها مورد قبول این نظام مزخرف اموزشی بود الان تو ایران بودن. شما یه مورد با منطق وسند بگو این حرف رو به خدا آدم رو روانی میکنید. حالا این چه روند اسکیسیه که میگه فولدینگ بزنی حذفی؟؟؟ فولدینگی که ابهت داره واسه خودش این چه اسکیسیه که تو رو محدود میکنه به 4 تا اصول آب دو خیاری دهه بوق. تورو خدا توروخدا چیزی که نمیدونید نگید کی میگی اونی که تو نظام اموزشیه به فکر آموزشه؟؟؟ کی میگهههههههههههههههه؟؟؟؟ اگه اینجوری چرا باید این همه نتایج رو طول بدند تا دست کاری های لازم رو انجام بدن؟؟؟؟ فکر کردین تو آمریکا امتحان دادین؟؟؟ ایران ما همه چیش مشکل داره و همه چی بر اساس رابطه است حالا کسی که با رابطه اومده بالا دلش بسوزه. این 2 پست شما باعث گریه من شد میدونی چرا؟؟؟ چون به خودم گفتم کورش کجا زندگی میکنی

paramadan

عضو جدید
دوست عزیز آره سوالات تاریخ معماری از مریخ اومده بوده حالا شما منابع رو یکی دوتاش رو خوندی این حرف رو میزنی من 12 کتاب واسه تاریخ معماری خوندم اما جوابی که خواستم نگرفتم. آره سوالات زبان هم مریخی بوده اگر نبود رفیق من با داشتن تافل توش نمیموند نه از سختی بلکه از زرشک پلویی. آزمون اسکیسی که شما میگی خوب دادی اره منم خیلی کشید بالا اما باید گند زد تو این نظام آموزشی میدونی چرا؟؟؟ چون به ماها 4تا فرمول یاد دادن بریم سر جلسه بکشیم نمره میاره این چه وضع معماریه؟ شما ومن الان معمار شدیم؟ این چه آموزشیه؟؟؟ چون من وشما قبول شدیم پس به به وچه چه؟؟؟ شما میگی چون این نظام آموزشی قبول داریم شرکت کردیم این چه حرفیه آخه یکم فکر کنیم به خدا مگه چاره ای دیگه هم داریم؟؟؟؟ این چه نظام آموزشیه که من نباید تهران درس بخونم؟ این چه نظام آموزشیه مگه من قبولش دارم؟؟؟؟ این جمله شما من رو بسی به فکر فرو برد اسکیس اصولش در ارشد رو کاارهای فرمافرمایان ودیبا هست؟؟؟؟؟ اینها الان کجا هستند؟ یا خارج ایران فوت کردن یا خارج زندگی میکنند اگر اونها مورد قبول این نظام مزخرف اموزشی بود الان تو ایران بودن. شما یه مورد با منطق وسند بگو این حرف رو به خدا آدم رو روانی میکنید. حالا این چه روند اسکیسیه که میگه فولدینگ بزنی حذفی؟؟؟ فولدینگی که ابهت داره واسه خودش این چه اسکیسیه که تو رو محدود میکنه به 4 تا اصول آب دو خیاری دهه بوق. تورو خدا توروخدا چیزی که نمیدونید نگید کی میگی اونی که تو نظام اموزشیه به فکر آموزشه؟؟؟ کی میگهههههههههههههههه؟؟؟؟ اگه اینجوری چرا باید این همه نتایج رو طول بدند تا دست کاری های لازم رو انجام بدن؟؟؟؟ فکر کردین تو آمریکا امتحان دادین؟؟؟ ایران ما همه چیش مشکل داره و همه چی بر اساس رابطه است حالا کسی که با رابطه اومده بالا دلش بسوزه. این 2 پست شما باعث گریه من شد میدونی چرا؟؟؟ چون به خودم گفتم کورش کجا زندگی میکنی

حرف دل منه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

حرفهایی گفتی که نمیدونم ازت چطوری تشکر کنم واقعا ممنون که اون پست جواب دادی من وقتی خوندمش واسه جایی که هستم تاسف خوردم

samra8631

عضو جدید
من دیروز رفتم ثبت نام . 8 واحد بهمون دادن و 2 روز در هفته البته فعلا .شاید برنامه عوض شه.شماها کلاساتون شروع شده آیا؟؟من تا 13 ام نمیخوام برم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا