اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m_uniquee

عضو جدید
تهرانی های عزیز خواهش میکنیم فقط فردا وقت هست تنها فردا یه کمک بکنید و هماهنگ شید برا رفتن به باشگاه خبرنگاران

dar be dar

عضو جدید
قرعه کشی کردن ببینن کی اول میشه کی دوم نامردا خواستن جو رو آروم کنن 6 شهریور نتایج رو زدن چهرشنبه ساعت 16 پایان اعتراضات تا پایان وقت اداری 13 شهریور با پست سفارشی حالا پست هم سه روز زمان میبره برسه میشه 16 شهریور خب چند روز واسه بررسی وقت دارند که سه شنبه همین هفته می خوان جواب اعتراض بدن؟؟؟ میشه 3 روز واقعا مکانیزه شدنا ... بگو شما که اینقدر سرعت تو صحیح کردن داشتید چطور 6 ماه زمان برد اعلام نتایج واقعا آدم چی بگه به این آیکیو ها

این از اون لحظاتی هست که ادم به نظریه نسبیت انیشتن شک میکنه.با این سیستم اینا سالی 24 بار ازمون بگیرن نه تنها 20 درصد قبول نمیشیم بلکه دوستان میتونن نتایج 24 تا ازمونو قبل برگزاری اولین ازمون به صورت کاملا عاااااااااادلانه بگن

pishy

عضو جدید
بچه ها با اين سيستم بگذره شايد تو ٥٠ سالگي قرعه به ناممون بيفته...كه شايد پروانه طراحي بدن...غير از marianaaa يعني هيچ كي از تهران نيست؟؟؟بخدا وقت نداريم ...

dar be dar

عضو جدید
خواهش میکنم
از این راه دور حداقل کاری هست که کردم/شما فردا تیر خلاص باید بهشون بزنید.چون خبر گزاری هست خیالتون از بابت نامه ها و بیانیه ها راحت باشه
فقط تمام متن تو صحبتاتون حساب شده برسونید که مثل بمب بترکونتشون
ممنون/ممنون

pishy

عضو جدید
این از اون لحظاتی هست که ادم به نظریه نسبیت انیشتن شک میکنه.با این سیستم اینا سالی 24 بار ازمون بگیرن نه تنها 20 درصد قبول نمیشیم بلکه دوستان میتونن نتایج 24 تا ازمونو قبل برگزاری اولین ازمون به صورت کاملا عاااااااااادلانه بگن
اين حرف m- uniquee هم جالبه اگر به خبرگزاري ها بگيم...

dar be dar

عضو جدید
بچه ها با اين سيستم بگذره شايد تو ٥٠ سالگي قرعه به ناممون بيفته...كه شايد پروانه طراحي بدن...غير از marianaaa يعني هيچ كي از تهران نيست؟؟؟بخدا وقت نداريم ...

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
راستی اونایی هم که قبول میشن یه خودرو وووووولکس هم میدن گمونم:biggrin:
خدا اینارو بکشه که این وقت شب ادم باید اینجوری پیام بزاره

• Like
واکنش ها: agin

mostafa82

عضو جدید
سلام
برادر من خوشحال میشم که واقعا سقف 37 باشه
این خبر خوبی
چون حتی اکه این جنایتکارا حاضر به بررسی مجدد نشن و زیر نمودار ببرن خیلی از بچهها قبولن
12 به بالا قبوله
اما امیدوارم بررسی مجدد کنن
چون اصلا نمرهها سرو ته نداره و باز یه عده از بچه ها حقشون پایمال میشه
اما سوال من اینه که منبع شما چقدر قابل اعتماده؟؟
از کجا این نمرات اومده؟
منبع من مطمئن هست.خیالت راحت باشه.من اصلا به این نمره ها اعتقادی ندارم.من پارسال 45 شدم امسال هم خوب و کامل تحویل دادم ، نمره ام شده 9.معلومه که هیچوقت قبول ندارم این نمره هارو.امیدوارم همگی به یک نتیجه خوب برسیم.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماریانا جان اگر شما داری میری خبرگزاری ، بهشون بگو من نماینده شون هستم ، تاکید کن که به خاطر عدم ازدحام و شاید درگیری این تصمیم گرفته شده ( تا متوجه نشن کسی نبوده بیاد)

mariiana

عضو جدید
ماریانا جان اگر شما داری میری خبرگزاری ، بهشون بگو من نماینده شون هستم ، تاکید کن که به خاطر عدم ازدحام و شاید درگیری این تصمیم گرفته شده ( تا متوجه نشن کسی نبوده بیاد)
اول صبح زنگ زدم که هماهنگ کنم برم گفتن چنین شخصی و نمی شناسیم.انگار از دنیا بی اطلاعه..حالام هر چی زنگ می زنم جواب نمی دن!!پیچوندنم!!من یه ریز دارم زنگ میزنم بر نمی دارن!!

dar be dar

عضو جدید

سلام بچه ها
ممنونم از همکاریتون
از صبح با یونیک عزیز داریم ایسنا رو هماهنگ میکنیم
هرچی اعتراض و نوشته و نامه و بیانیه دارین بفرستین به شماره زیر فکس کنید
02166957205 خبر گزاری ایسنا.امروز اخرین روزه
هر کاری بر میار انجام بدین
به سایتایی که ماریانا عزیز داد هم بفرستین.بعضی از سایتا چندتا زیر شاخه دارن.به همه بفرستین.ممنونم

pishy

عضو جدید
راستی اطلاعیه های مربوط به آزمون وتاخیر نتیجه و دادن صندوق پستی واسه اعتراض که در سایت مقررات ملی موجود می باشدهم می تونه مدارک خوبی باشه که بتونیم ازشون استفاده کنیم...

m_uniquee

عضو جدید
منبع من مطمئن هست.خیالت راحت باشه.من اصلا به این نمره ها اعتقادی ندارم.من پارسال 45 شدم امسال هم خوب و کامل تحویل دادم ، نمره ام شده 9.معلومه که هیچوقت قبول ندارم این نمره هارو.امیدوارم همگی به یک نتیجه خوب برسیم.

mostafa82 جان چرا آخه با ما همکاری نمیکنی شما که دوست داری همه چی تغییر کنه دوست من پارسال شده 47 امسال شده 7 مگه میشه این آدم معلومه حالیش هست چطور اینقدر کم میشه شما که تهران هستی خب همت کن برو با mariana همکاری کن

m_uniquee

عضو جدید
اول صبح زنگ زدم که هماهنگ کنم برم گفتن چنین شخصی و نمی شناسیم.انگار از دنیا بی اطلاعه..حالام هر چی زنگ می زنم جواب نمی دن!!پیچوندنم!!من یه ریز دارم زنگ میزنم بر نمی دارن!!

انگار دفتر مقررات ملی با همه خبرگزاری ها هماهنگ کرده و گفته که کسی توجه نکنه به ما ... آخه ایسنا هم همینجور هست با من حرف زده میگه میرم باهاشون مصاحبه میکنم از اون طرف هم میگه عجله نکن.... از طرفی هم بچه ها که زنگ میزنن به اونی که من اسمش رو بهشون گفتم میگن ما چنین شخصی نداریم یعنی چی ؟؟؟؟؟؟/

jafarsydi

عضو جدید
نفر اول:

وزارت راه و شهر سازي
دفتر امور مقررات ملي ساختمان
كارنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان(پايه سه)معماري طراحي -اسفند ماه 1391
نام خانوادگي: قايمي​
نام: نادر​
سال تولد : 63​
شماره شناسنامه : ۳۵۲​
نام پدر : قنبر​
استان محل آزمون : آذربايجان شرقي​
رشته (مهندسي) : معماري طراحي​
شماره عضويت نظام مهندسي : 13-1-0-13612​
شماره داوطلبي :۵۱۰۴۲۱​
نمره داوطلب از 50 (گرد شده به بالا) :۳۷​
حد نصاب قبولي : 25​
نتيجه آزمون : قبول پايه 3​
مشخصات مدارک تحصيلي اعلام شده توسط داوطلب به هنگام ثبت نام آزمون
تاريخ اخذ مدرکرشتهمدرک تحصيلي
----
دکتري :​
----
کارشناسي ارشد :​
1388/12/01معماري
کارشناسي:​
1382/11/28معماري
کارداني:​
اطلاعات اين کارنامه صرفا جهت اطلاع متقاضي صادر گرديده و فاقد هر گونه ارزش قانوني بوده و ______________________________________________________________

37*2=74 درصد
74% 20 نمره= 14.8

یعنی این آقا از 20 نمره 14.8 شده و تازه نفر اول هم شده!!!

نفر اول بشه 14.8 من باید منفی میشدم!!!
خدا رو شکر از 20 آزمون بعدی محروم مون نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!

نفرپنجم:

وزارت راه و شهر سازي
دفتر امور مقررات ملي ساختمان
كارنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان(پايه سه)معماري طراحي -اسفند ماه 1391
نام خانوادگي: وثوق​
نام: ساناز​
سال تولد : 63​
شماره شناسنامه : ۱۲۸۲۷​
نام پدر : اصغر​
استان محل آزمون : تهران​
رشته (مهندسي) : معماري طراحي​
شماره عضويت نظام مهندسي : 10-1-0-74596​
شماره داوطلبي :۵۱۲۴۵۱​
نمره داوطلب از 50 (گرد شده به بالا) :۳۵​
حد نصاب قبولي : 25​
نتيجه آزمون : قبول پايه 3​
مشخصات مدارک تحصيلي اعلام شده توسط داوطلب به هنگام ثبت نام آزمون
تاريخ اخذ مدرکرشتهمدرک تحصيلي
----
دکتري :​
1389/06/29معماري
کارشناسي ارشد :​
1386/06/25معماري
کارشناسي:​
----
کارداني:​

سريال قبولي در استان تهران : ۰
اطلاعات اين کارنامه صرفا جهت اطلاع متقاضي صادر گرديده و فاقد هر گونه ارزش قانوني بوده و غير قابل استناد است

آخرین ویرایش:

m_uniquee

عضو جدید
mariana من الان پرسیدم میگن خبرنگارا زیادن ممکن همدیگه رو نشناسن موبایلش رو ازش میگرفتی دوباره زنگ بزن تلاشتو بکن مرسی

pishy

عضو جدید
آقاي صيدي خوب شد كه اومدين باز واقعا نيازمند كمكيم ...

mostafa82

عضو جدید
mostafa82 جان چرا آخه با ما همکاری نمیکنی شما که دوست داری همه چی تغییر کنه دوست من پارسال شده 47 امسال شده 7 مگه میشه این آدم معلومه حالیش هست چطور اینقدر کم میشه شما که تهران هستی خب همت کن برو با mariana همکاری کن
مطمئن باشید اگه تهران بودم حتما همکاری می کردم.من شیراز هستم و خیلی سخته برام که بیام تهران
. ولی هرجور کمک دیگه از دست من بر بیاد دریغ نمیکنم.

mariiana

عضو جدید
mariana من الان پرسیدم میگن خبرنگارا زیادن ممکن همدیگه رو نشناسن موبایلش رو ازش میگرفتی دوباره زنگ بزن تلاشتو بکن مرسی
امروز چند ساعت بی وقفه زنگ زدم ولی یا جواب نمیدادن یا اشغال بود..پیچوندنمون.

mariiana

عضو جدید
سلام بچه ها
ممنونم از همکاریتون
از صبح با یونیک عزیز داریم ایسنا رو هماهنگ میکنیم
هرچی اعتراض و نوشته و نامه و بیانیه دارین بفرستین به شماره زیر فکس کنید
02166957205 خبر گزاری ایسنا.امروز اخرین روزه
هر کاری بر میار انجام بدین
به سایتایی که ماریانا عزیز داد هم بفرستین.بعضی از سایتا چندتا زیر شاخه دارن.به همه بفرستین.ممنونم
من خودم به همشون همون بیانیه ای که نوشته بودین رو فرستادم.اگه تعداد زیاد باشه شاید پوشش بدن..من مطمئنم تعدادمون زیاده ولی متاسفانه هماهنگ نیستیم.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بچه ها لطفا فقط یه موضوع رو دنبال نکنید، مهمترین مشکل مشکلیه که برای تکنولوژیا و این جریان کد مرتبط بوجود اومده
دومین مسئله آزمون طراحی 91
نظام مهندسی بخاطر پولای کلانی که تو سازمانش وارد و خارج میشه بیشتر سعی داره آدمای خودش بخورن از این پول تا مهندسای جدیدی که میخوان به این سفره بریز و بپاش بپیوندن، برا همینه سعی میکنن به هر بهونه ای اجازه ورود رو ندن
باید این ریخت و پاشا و این اضافه دریافتیای یه سری از اعضای نظام مهندسی تو سطح کشور دنبال بشه، یه سری از آقایون عضو نظام بیشتر از سقف قانونی خودشون دارن استفاده میکنن

dar be dar

عضو جدید
بچه ها لطفا فقط یه موضوع رو دنبال نکنید، مهمترین مشکل مشکلیه که برای تکنولوژیا و این جریان کد مرتبط بوجود اومده
نظام مهندسی بخاطر پولای کلانی که تو سازمانش وارد و خارج میشه بیشتر سعی داره آدمای خودش بخورن از این پول تا مهندسای جدیدی که میخوان به این سفره بریز و بپاش بپیوندن، برا همینه سعی میکنن به هر بهونه ای اجازه ورود رو ندن
باید این ریخت و پاشا و این اضافه دریافتیای یه سری از اعضای نظام مهندسی تو سطح کشور دنبال بشه، یه سری از آقایون عضو نظام بیشتر از سقف قانونی خودشون دارن استفاده میکنن[/QUO

بعععععععععععععععععععععععععععععععععععله
واقعا برام جالبه بدونم چند نفر تو ایران تکنولوژی میخونن تا اونجا که میدونم کلا سالی 50 نفر ور میداره
الان بزززززززززززززززززززززرگترین مشکل اینه که چرا شما......؟اصلا کو اوردم به قران
15000تا ادم تو این امتحان طراحی سرگردانن و نمیدونن که چی بگن به کی بگن.این وقت شناسیا رو که میبینم میخوام دهنمو پاره کنم داداش

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید این ریخت و پاشا و این اضافه دریافتیای یه سری از اعضای نظام مهندسی تو سطح کشور دنبال بشه، یه سری از آقایون عضو نظام بیشتر از سقف قانونی خودشون دارن استفاده میکنن

دوست عزیز این تاپیک برای اعتراضات آزمون اسفند91 طراحی معماریه
لطفا در تاپیکهای مرتبط پیام بذارین، چون اینجا ترتیب اثر داده نمیشه

بیشتر از هر چیز ما به بچه های معماری نیاز داریم تا بتونن ساپورت بکنن آزمون رو ، لطفا اگر میتونین حتما با ما باشین

ممنونم دوست عزیز

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برای تعداد بسیار زیادی از بچه های معماری باشگاه ، فراخوان همکاری و کمک گذاشتم
امیدوارم جواب بده و حداقل 10 نفر پیدا بشن که همکاری بکنن

dar be dar

عضو جدید
من برای تعداد بسیار زیادی از بچه های معماری باشگاه ، فراخوان همکاری و کمک گذاشتم
امیدوارم جواب بده و حداقل 10 نفر پیدا بشن که همکاری بکنن

خبر خوب بچه ها
شدت اعتراضات بالا بوده
انگاری ترسیدن
قرار بود که تا 3شنبه نتیجه اعتراضات بیاد اما انداختن اخر هفته دیگه
قرار فکس مقررات ملی یا مسکن شهر سازی پیدا کنیم و نامه باران کنیم
هرکی شماره داره بده
باید رو اتیش الان بنزین بریزیمهمه باید بیانیه رو سایتو بگیرن یه امضا بندازیت زیرش بعد فکس کنید
هرچی میتونید برگه با امضا بیشتر و تعداد بیشتر بفرستید
مثلا 20 تا با 20 مدل امضا متفاوت
اینو که دیگه از پس همه بر میاد
یا علی بگین اتیششون بزنیم
شماره فکس تا شب میزاریم رو سایت
ممنونم

pishy

عضو جدید
آره فكر خوبيه دوست عزيز...انشاالله با اين همه تلاش به نتيجه دلخواهمون برسيم...

pishy

عضو جدید
بچه ها داريم يه نتيجه هايي مي گيريم تو رو خدا تنهامون نزارين همگي ياري كنين.... منتظرتونيم....

s.y.s

عضو جدید

خبر خوب بچه ها
شدت اعتراضات بالا بوده
انگاری ترسیدن
قرار بود که تا 3شنبه نتیجه اعتراضات بیاد اما انداختن اخر هفته دیگه
قرار فکس مقررات ملی یا مسکن شهر سازی پیدا کنیم و نامه باران کنیم
هرکی شماره داره بده
باید رو اتیش الان بنزین بریزیمهمه باید بیانیه رو سایتو بگیرن یه امضا بندازیت زیرش بعد فکس کنید
هرچی میتونید برگه با امضا بیشتر و تعداد بیشتر بفرستید
مثلا 20 تا با 20 مدل امضا متفاوت
اینو که دیگه از پس همه بر میاد
یا علی بگین اتیششون بزنیم
شماره فکس تا شب میزاریم رو سایت
ممنونم

میشه یک بار دیگه بیانیه رو بزارید تو سایت

من هنوز ثبت نام نکردم برای امتحان آذر

اگه ثبت نام کنیم بعد ییییهووو قبول بشیم با اعتراضات پولمونو پس میدن؟:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.