[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

atefe24

عضو جدید
نه دیگه اون سوال درست بود.ولی من واسه استرس جلسه غلط زدم :(
نکته اش هم اینه که چون طول استوانه با قطرش برابره سطح مقطعش قابل صرف نظر نیست و 2 تا سطح مقطع استوانه رو هم باید محاسبه میکردی که واسه استوانه هم میشد d/6 و جواب میشد یک.
من این سوالو با همه نکاتش بلد بودم اما نمیدونم چرا سر جلسه غلط زدم ::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

سوال بعدی همین سوال چی میشد؟همون که نسبت گرادیان دما رو خواسته بود( داخل کره تولید گرما داشتیم)

atefe24

عضو جدید
به نظر منم شاید سوالا رو مرور نکنیم بهتر باشه ..... نه من اگه خدای ناکرده قبول نشم بازم میخونم . ولی شاید فعلا داغم که میگم ..... شاید دیگه حوصلم نشه :confused: آره انتروپی دمای تعادلش 540 بود .یه چیز اینجوری میشد درسته 1.8ln *10 به علاوه 40* ln.9ولی توی ln گیر کردم .فکر میکردم جواب ln.09 از order صدم باشه و زدم 0/01 کلا جوابم اشتباه شد/یه چیز دیگه اونکه گفته بود استوانه و کره کدوم زودتر سرد میشه کدوم میشد؟ چون گفته بود ظرفیت فشرده هست نیاز نبود نسبت حجم به سطح که در فورمول ثابت زمانی هست رو بدست بیاریم؟ منکه از این راه هرچی میرفتم جوابم میشد دو سوم . ولی گزینه اول سه دوم بود . در نهایت زدم گزینه ب یعنی عدد یک .
خوش بحالت چقدر خوش شانسی ،چون جواب درست همون 1 هستش:) من هر سوالی رو با شک بزنم اشتباه از آب درمیاد :D

zahra_am68

کاربر فعال
خوش بحالت چقدر خوش شانسی ،چون جواب درست همون 1 هستش:) من هر سوالی رو با شک بزنم اشتباه از آب درمیاد :D

کم کم داره دست گل هایی که آب دادم رو میشه :D واسه همین میترسم سوالا رو چک کنم

حرارتم رفت زیر 50 بقیه رو نمیدونم چی میخواد ازآب در بیاد:D

mojii_joon

عضو جدید
مطمئن باش تو کنکور از شانسی زدن چیزی نصیبت نمیشه یکی ئرست در میاد 10 تا غلط و بدترین چیز سر کنکور اینه که بخای شانست رو امتحان کنی.همون که طاقت آوردی و نزدی خودش خیلیه

zahra_am68

کاربر فعال
بچه ها به نظرتون سوالای ریاضی کاربردی نسبت به پارسال سخت تر نبود؟

yaromeh

عضو جدید
مطمئن باش تو کنکور از شانسی زدن چیزی نصیبت نمیشه یکی ئرست در میاد 10 تا غلط و بدترین چیز سر کنکور اینه که بخای شانست رو امتحان کنی.همون که طاقت آوردی و نزدی خودش خیلیه
من كه قبل از امتحان كلي با خودم كلنجار رفتم كه شانسي نزنم ولي نتونستم مقاومت كنم حدود 10 تا شانسي زدم 2تاش رو چك كردم درست بود باقي رو خدا بزرگه

farzan66

عضو جدید
سلام ... من برنامه ریزی درستی نداشتم واسه ارشد. ولی امتحان دادم . میدونم روزانه قبول نمیشم. میخوام واسه سال دیگه یه برنامه ریزیه ملایم و طولانی داشته باشم. نظرتون چیه؟ یا بارنامه ریزیه کوتاهو سخت بهتره؟

zclient

عضو جدید
سوالات بیوتکنولوژی و مهندسی شیمی امسال رو براتون آپلود کردم.

دانلود :

http://uplod.ir/xllt31t7wvh1/1257_5.pdf.htm
http://uplod.ir/ae2azh79mth0/1285-92c.pdf.htm

مهندسی شیمی رو که افتضاح دادم...

امیدم به بیوتکنولوژیه.

در بهترین حالت درصدهام اینطوری میشه :

زبان : 73.33 %
راکتور : 48 %
ترمودینامیک : 70%
پدیده های انتقال : 55 %
بیوتکنولوژی هم 0 .

اگه قبول نشم یه سال دیگه میشینم...

پیوست ها

• 1257_5.pdf
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

zahra_am68

کاربر فعال
برعکس هرسال که مدلسازی سخت بود امسال به جز شرط همگرایی نیوتن که تابلو بود بقیه سوالای ریاضی کاربردی سخت تر از سالای قبل بود!!!

zahra_am68

کاربر فعال
سوالات بیوتکنولوژی و مهندسی شیمی امسال رو براتون آپلود کردم.

دانلود :

http://uplod.ir/xllt31t7wvh1/1257_5.pdf.htm
http://uplod.ir/ae2azh79mth0/1285-92c.pdf.htm

مهندسی شیمی رو که افتضاح دادم...

امیدم به بیوتکنولوژیه.

در بهترین حالت درصدهام اینطوری میشه :

زبان : 73.33 %
راکتور : 48 %
ترمودینامیک : 70%
پدیده های انتقال : 55 %
بیوتکنولوژی هم 0 .

اگه قبول نشم یه سال دیگه میشینم...

اطلاعی ندارید کلید سوالات کی میاد؟

mojii_joon

عضو جدید
کنکور که اینجوری بود حالا خدا کنه ظرفیتها مثل پارسال نباشه دیگه.پارسال خیلی داغون بوده

mahdiyeh1367

عضو جدید
بچه ها کسی زبان زده؟
من که اصلا وقت نکردم نگاش کنم.........

من كه ديدم نميتونم سوالاي ديگه رو حل كنم رفتم سراغ زبان و كنترل.... اونقدر كه از روي بقيه سوالا رد ميشدم كلي وقت اضافه آوردم... زبان هم سخت سخت بود نگران نباشيد... فكر نميكنم بالاتر از 40 تونسته باشم بزنمش... ريدينگ هاش مشكل بودن...

zahra_am68

کاربر فعال
كليد سوالات 29 بهمن مياد... من همين امروزشم يادم نمياد چي زدم چي نزدم..چه برسه تا اون موقع

یکی از بچه ها لینک دانلود سوالارو گذاشته من جوابشون دادم اکثرش یادم بود! شما هم جواب بدین هرکسی باشه تا اون موفع یادش نمی مونه!

کنکوره طوری بود که باید کتابو حفظ باشی مخصوصا غملیات که ما اینقد روی فصل تقطیر وقت گذاشتیم اما اضلا مث سالای قبل ازش سوال ندادن

atefe24

عضو جدید
یکی از بچه ها لینک دانلود سوالارو گذاشته من جوابشون دادم اکثرش یادم بود! شما هم جواب بدین هرکسی باشه تا اون موفع یادش نمی مونه!

کنکوره طوری بود که باید کتابو حفظ باشی مخصوصا غملیات که ما اینقد روی فصل تقطیر وقت گذاشتیم اما اضلا مث سالای قبل ازش سوال ندادن
منم جواب دادم همش یادم بود،خدا رحم کنه فقط سر جلسه گرم بودم 18 تا ترمو زدم...الان دیدم شاخ در آوردم

atefe24

عضو جدید
زهرا جوابتو دادما سیستم قاطی کرده سند نمیشه مسیجم.گفتم آره من میخوام بررسی کنم

atefe24

عضو جدید
وایییییییی
ماشالا چقدخوب
شانسی که نزدی؟
ترمو رو نه اصلا شانسی نزدم همه رو به جوابی میرسیدم که تو گزینه ها بود اما بینهایت استرس داشتم خیلی احتمالش زیاده که اشتباه محاسباتی داشته باشم.

zahra_am68

کاربر فعال
ترمو رو نه اصلا شانسی نزدم همه رو به جوابی میرسیدم که تو گزینه ها بود اما بینهایت استرس داشتم خیلی احتمالش زیاده که اشتباه محاسباتی داشته باشم.

خیلی خوبه اگه درصدت نسبت به میانگین خیلی بالا باشه ترازت خیلی خوب میشه
بقیشو چند زدی؟

mojii_joon

عضو جدید
آره من زدم، زبان عمومیش خیلی سخت بود که از 10تا من 2تا زدم!!!!!!!!
ولی تخصصی خوب بود
آخه شما چه جوری وقت کردین زبانم بزنید؟کم که کنترل رو همیشه بالای 80 میزدم از بس وقت کم آوردم 5-6 تا بیشتر نزدم.زبان که اصلا اسمشو نیار

farzan66

عضو جدید
سلام ... یکی جواب منو بده
من برنامه ریزی درستی نداشتم واسه ارشد. ولی امتحان دادم . میدونم روزانه قبول نمیشم. میخوام واسه سال دیگه یه برنامه ریزیه ملایم و طولانی داشته باشم. نظرتون چیه؟ یا بارنامه ریزیه کوتاهو سخت بهتره؟

من برنامه ریزی درستی نداشتم واسه ارشد. ولی امتحان دادم . میدونم روزانه قبول نمیشم. میخوام واسه سال دیگه یه برنامه ریزیه ملایم و طولانی داشته باشم. نظرتون چیه؟ یا بارنامه ریزیه کوتاهو سخت بهتره؟

قطعا ملایم و طولانی بهتره!

mojii_joon

عضو جدید
شما هم میم شیمی هستید؟؟ببینید مباحث کنکور شیمی خیلی وسیعه.اینو همه دوستانی که کنکور شیمی میدند تایید میکنند.اگه مطالب درسی طی دوران تحصیل خوب براتون جا نیفتاده و دانشگاهتون از سطح خوبی یرخوردار نیست و اگه میخوایید همون سال اول قبول بشید و واحداتونم پاس کنید(یعنی ترم 7 هستید)صدر در صد باید از ابتدای تابستون با یه برنامه مدون و حساب شده شروع کنید.یه تجربه شخصی هم بهتون بگم اینه که دور اول درسا شاید 4 ماه یا حتی بیشتر طول بکشه.دور دومش حدود یه ماه طول میکشه و دور سومش 10 روز.حالا بسته به برنامه شما ممکنه کمتر یا بیشتر بشه این مقدار اما نسبتش درسته تقریبا.یادتون باشه کسی موفق میشه که اون دور سوم رو هم بکنه از لحاظ درس خوندن شاید حدود یه ماه با کسی که فقط یه دور میکنه تفاوت داره و از لحاظ نتیجه زمین تا آسمان متفاوته مخصوصا تو این سالها که جمعیت پشت کنکوریهای فارغ التحصیل زیاد شده قبول شدن تو سال اول سخته.پس توصیه میکنم همون یه ماه رو بیشتر بخونید که هم فقط یک سال بخونید و هم نتیجه دلخواه رو بگیرید .بعضی از درسها مثل ترمودینامیک رو حتما یه بار از روی ریفرنس حداقل یکبار بخونید که حق مطلب ادا بشه و خوب جابیفته.یه توصیه دیگه هم دارم.اگه معدلتون خوب نیست به فکر کنکور ترم 7 نباشید وسعی کنید معدلتونو بالا ببرید.منظورم معدل حدود 15 هست..موفق باشید

بالا