چه شخصیتی دارید؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب قول یکی از بچه ها تایپیک خوب بزن ما هم استفاده کنیم!
اینایی که زدم پسند کردی؟ حساب کار دستت اومد؟ پس بدون حتما یه چیزی میدونم که مخالفت میکنم. غرض و مرض ندارم. میخوام شما برید سراغ علوم اصلی و با این خرافات خودتونو گول نزنید.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از متن کپی شدتون!!!!
اینا علوم ثابت شده است و کسی نمیتونه چیزی از خودش بگه. و باید نقل قول بشه. ولی اون عکسایی که شما گذاشتی نه منبع علمی و طبی و روانشناسی داره و نه درسته. شما سعی کن همیشه دنبال حقایق علم باشی نه خرافات مدرن.

سایرس

عضو جدید
اینا علوم ثابت شده است و کسی نمیتونه چیزی از خودش بگه. و باید نقل قول بشه. ولی اون عکسایی که شما گذاشتی نه منبع علمی و طبی و روانشناسی داره و نه درسته. شما سعی کن همیشه دنبال حقایق علم باشی نه خرافات مدرن.
ببین عزیزم من بیشتر از رشته ی خودم روانشناسی رو دوسداشتم و همیشه لذت میبرم و حس کردم میتونه برا دوستان هم جالب باشه یکی تایید میکنه یکی عین شما قبول نداره اینم برمیگرده ب نوع شخصیتمون
منم از مطالب شما استفاده کردم

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین عزیزم من بیشتر از رشته ی خودم روانشناسی رو دوسداشتم و همیشه لذت میبرم و حس کردم میتونه برا دوستان هم جالب باشه یکی تایید میکنه یکی عین شما قبول نداره اینم برمیگرده ب نوع شخصیتمون
منم از مطالب شما استفاده کردم
خواهش میکنم هر موقع خواستی روانشناسی رو بیشتر باهاش اشنا بشی برو سراغ علوم اصلی این علم. اینایی که هست همش سرگرمیه و ربطی به روانشناسی نداره. براتون ارزوی موفقیت میکنم. ببخشید که زیادی مزاحمت شدم.

سایرس

عضو جدید
خواهش میکنم هر موقع خواستی روانشناسی رو بیشتر باهاش اشنا بشی برو سراغ علوم اصلی این علم. اینایی که هست همش سرگرمیه و ربطی به روانشناسی نداره. براتون ارزوی موفقیت میکنم. ببخشید که زیادی مزاحمت شدم.
میبخشمتون:gol:

رجبی علی

عضو جدید
نه عزیزم
شخصیت 9 قسمتی نیست. 4 قسمتیه.
شخصیت تجاری
شخصیت هنری
شخصیت ستادی
شخصیت فنی
بقیه صفات شخصیتی همشون داخل این 4 تا شاخص اصلی قرار دارن.
من که نگفتم 9 قسمت ، گفتم 9 دسته ضمنا من نگفتم که بنده خدا یه دکتر خارجیه نوشته بود فکر کنم یادش رفته با شما هماهنگ کنه بعد قسمت بندی یا دسته بندی کنه کتابه پیشم نیست که اسمشو بگم:smile:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که نگفتم 9 قسمت ، گفتم 9 دسته ضمنا من نگفتم که بنده خدا یه دکتر خارجیه نوشته بود فکر کنم یادش رفته با شما هماهنگ کنه بعد قسمت بندی یا دسته بندی کنه کتابه پیشم نیست که اسمشو بگم:smile:
کتاب پیشت نیست پس حرف مفت نزن. اون پست های منو کلا بخون یه چیزی یاد میگیری. مگه یه نفر خارجی که شد هر چی بگه درسته؟ اونا رو هم من از خودم نگفتم. از مریخ برام فرستاده بودند. یادت باشه اگه با کسانی که ازت بیشتر میدونن لج کنی تا قیامت جاهل میمونی.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرام و محتاط
شما شخص بی تکلف، راحت و محتاطی هستید. به راحتی دوست پیدا می کنید اما از خلوت خود لذت می برید. بعضی اوقات دوست دارید تنها باشید تا به معنای واقعی زندگی بیندیشید و لذت ببرید. به آرامش احتیاج دارید، بنابراین به مکان های مخفی زیبایی می روید. اما گوشه گیر نیستید با این کار آرام می شوید و سپاسگزار زندگی خواهید بود…

رجبی علی

عضو جدید
کتاب پیشت نیست پس حرف مفت نزن. اون پست های منو کلا بخون یه چیزی یاد میگیری. مگه یه نفر خارجی که شد هر چی بگه درسته؟ اونا رو هم من از خودم نگفتم. از مریخ برام فرستاده بودند. یادت باشه اگه با کسانی که ازت بیشتر میدونن لج کنی تا قیامت جاهل میمونی.

خوشمان آمد از ادبت
از نظر تو مفته که نظرت هم برا من هیچ اهمیت نداره حالت خوش نیستا همینجوری پیش بری از بین میری قرار نیست تو هرچی بگی درست باشه بقیه اشتباه بگن جنبه مخالفت هم داشته باشی خوبه
ای خدای داناها ای همه چیز دان ای پرفسور از کجا این همه چیز یاد گرفتی برتر والا اول

آخرین ویرایش:

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
٩.
فعال و اجتماعی
به ریسک در زندگی علاقه مندید. دوست دارید کارهای متفاوت و جالبی انجام دهید و یا از دیگران بیاموزید. از یکنواختی زندگی بیزارید و دوست دارید نقش فعالی در کارها داشته باشید مایلید در همه کارها پیشقدم باشید
ولی به 1 هم خیلی نزدیکم.

bitajan

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
جالب بود ممنون7

ولی به نظر من دوست خوب کمیابه.

واسه همین دوستان زیادی ندارم بیشتر با طبیعت و کتاب دوستم و عشق زمینیمم مامانمه

موفق باشید

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
١.
معقول و سازگار
در زندگی به رفتار و عشق ساده و بی پیرایه اهمیت می دهید. دیگران به شما اعتماد می کنند. به دوستان نزدیک خود امنیت و آرامش می دهید. اطرافیان به عنوان شخصی خونگرم و با محبت شما را تحسین می کنند. از موارد پیش پا افتاده و کلیشه ای دوری می نمایید. لباس و پوشش شما ساده ولی آراسته است…

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
درونگرا، حساس و متفکر
ترجیح می دهید تنها باشید تا این که بحث و گفت و گوی کلیشه ای با دیگران داشته باشید. رابطه ی محکمی با دوستان خود دارید و این کار به شما یک آرامش درونی را که به آن احتیاج دارید، تقدیم می کند. از سطحی بودن بیزارید. می توانید برای مدت طولانی تنها باشید و خیلی کم خسته می شوید…

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی تاپیک واقعا خوبی بود خوشم اومد.بازهم آواتار شما جلب میکنه نظر آدم رو.

درکه

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
٣.
آسوده‌خاطر، سرحال و بانشاط
عاشق زندگی آزاد هستید و سعی می کنید که حداکثر استفاده و لذت را ببرید. اعتقاد دارید که هر فرد فقط یک بار زندگی می کند. نسبت به مسائل مختلف بسیار کنجکاو و صادق هستید هیچ چیز برایتان بدتر از مقید بودن و محدود کردن نیست. همیشه آماده و مشتقاق رویدادهای غیر منتظره هستید…​

Mar mari

عضو جدید
9
بعضی وقتا از اینهمه اعتماد به نفسی که این مطالب بهم میده ذوق میکنم