[دانلود نرم افزار معماری] نرم افزار KitchenDraw v5.0 بهمراه اضافات برنامه

Schneider

مدیر بازنشسته
KitchenDraw v5.0

KitchenDraw software is a program that boasts 2-D and 3-D planning capability along with photo-realistic images. Available in 25 different languages, the program has a Catalog Creator Tool that allows cabinet manufacturers and distributors to create their own catalog

لینک دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:

پسورد در صورت نیاز:

www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• KitchenDraw.v5.txt
    115 بایت · بازدیدها: 25

sepehr 62

عضو جدید
دوستان اگر مشکلی تو نصب و همچنین پیکر بندی نرم افزار و کاتالوگهای ایرانی و............kitchendraw دارند بگن اگر کمکی از دستم بر بیاد مخلصتون هستم
فایل ضمیمه کاتالوگ ایرانی هستش تو ادرس زیر کپی کنید
C:\KD\Catalogs
همچنین برای اضافه کردن رنگهای ایرانی کمک خواستین بگین

samira1363

عضو جدید
سلام آقا سپهر- میشه بگین من برای این مشکلم چی کار باید بکنم؟

من نرم افزار 4.5 رو داشتم و دو سال بود باهاش کار می کردم- حالا 6.5 رو دانلود کردم 30 ساعته بود - 30 ساعش تموم که شد دیگه اون نرم افزار قبلی 4.5 رو هم اجازه نمیده باز شه و میگه باید شما ساعتتون رو شارژ کنید- به نظرتون من چی کار باید بکنم؟ آیا کارها و طراحی های قبلم همه از بین میره؟

rasool a

عضو جدید
سلام من کاتالوگ ایران رو کپی کردم اما بیشتر کابیت ها رو نمی آورد
ممنون میشم راهنماییم کنی

ho_612

عضو جدید
مهندس گرام لینک دانلود مشکل داره !!
فارسی این برنامه رو میشه پیدا کرد؟؟ گشتم نبود !!!

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میشه راجبه این نرم افزار توضیح بدین که دقیقا چیه؟

alinoormohamadi

عضو جدید
KitchenDraw v5.0

KitchenDraw software is a program that boasts 2-D and 3-D planning capability along with photo-realistic images. Available in 25 different languages, the program has a Catalog Creator Tool that allows cabinet manufacturers and distributors to create their own catalog

لینک دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:

پسورد در صورت نیاز:

www.www.iran-eng.ir

سلام دوست عزیز.من نرمافزار کیچن دراو 5 رو خریدم. و هرکاری میکنم.هنگام نصب ارور میده که باید ورژن جدید نرم افزار رو از سایت کیچن دراو دانلود کنید و هرکاری میکنم کار نمیکنه...شما میتونید کمکم کنید

carpenter

عضو جدید
میشه راجبه این نرم افزار توضیح بدین که دقیقا چیه؟

با سلام در مورد نرم افزار کیچن دراو میشه گفت ( طراحی سریع و آسان کابینت و کمد و سرویس بهداشتی و در کل مجموعه دکوراسیون داخلی ) . برای کسب اطلاع بیشتر ، یا به وبلاگ من به نام کابینت سازان مراجعه کنید و اگر برنامه رو دارید اما نمیتونید از منوها استفاده کامل کنید به ایمیل من به آدرس : masoodkamalifard@yahoo.com یه درخواست دریافت فایل آموزش کیچن دراو بفرستید . در اولین فرصت براتون ارسال میشه . این برنامه افراد زیادی رو بعنوان طراح کابینت صاحب کسب و کار مستقل با درآمد خوب کرده . موفق باشید .

hanihe sharifi

عضو جدید
سلام اقای مسعود کمالی فرد ، من براتون یک ایمیل ارسال کردم محبت کنید میلتون رو چک کنید.
با تشکر
شریفی

آخرین ویرایش:

kamran.salehi

عضو جدید
سلام، میشه کاتالوگ های جدید ایران را برای دانلود اینجا قرار بدید.ممنون

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
kitchendraw.jpg

1. فایل دانلود شده را با برنامه Winrar باز کنید و extract کنید.
2. نرم افزار را نصب کنید.
3. محتویات پوشه Crack را به مسیری که نرم افزار را نصب کردید کپی کنید و سپس فایل pref.reg را اجرا کنید.

پیوست ها

• Kitchendraw.6.5.zip
    23.6 مگایابت · بازدیدها: 6

djflash

عضو جدید
تشکر ولی این کار نمیکنه . لطقا فقط کاتالوگ فارسی برای دانلود قرار بدید

بالا