کمک فوری برای انصراف از ارشد آزاد

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه‌ها من الان تو یه وضعیتی هستم که نمیدونم باید چی‌ کار کنم
من تو تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ دانشگاه علوم تحقیقات تهران قبول شدم ثبتنام کردم و یه ترم رفتم سر کلاس... حالا این چند وقت که نتایج سراسری اومده دانشگاه تهران قبول شدم و باید از اون آزاد انصراف بدم الان گفتن هزینهٔ انصرافت نزدیک یک میلیون و ششصد می‌شه که خوب مبلغ خیلی‌ زیادیه... الان واقعا نمیدونم چی‌ کار کنم هزینهٔ خیلی‌ غیر منطقیه....میگن ۱.۵ برابر شهریه ثابت باید بدی

کسی‌ بوده این شرایطو داشته باشه؟شما چی‌ کار کردین؟ کجا باید برم شکایت کنم؟اگه می‌شه خواهشاً کمکم کنید این چند روز ثبتنام و اصل مدرک لیسانسم هم دستشونه...
واقعا باورم نمی‌شه

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی یا باید پرداحت کنی یا باید پارتی بازی کنی!

حتی برای مرخصی هم باید کل هزینه ی یک ترمو بپردازی این جای خود داره

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی یا باید پرداحت کنی یا باید پارتی بازی کنی!

حتی برای مرخصی هم باید کل هزینه ی یک ترمو بپردازی این جای خود داره

وای نه
من واقعا نمیتونم
پارتیبازیش چجوریه دقیقا؟
وای خدایا اصلا نمیدونم چی‌ بگم.... اصلا شوکه شدم فکر کردم به ریال میگه... نه به تومن....

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای نه
من واقعا نمیتونم
پارتیبازیش چجوریه دقیقا؟
وای خدایا اصلا نمیدونم چی‌ بگم.... اصلا شوکه شدم فکر کردم به ریال میگه... نه به تومن....

بذار یه حرف سیاسی یزنم تو گلوم گیر کرده:دی

تو این مملکت اگه یه کاری انجام بشه که شکه نشی،اونوقته که باید واقعا شوکه شی!

پارتی بازیش اینطوری که یه آشنای کله گنده تو وزارت علوم داشته باشی که کارتو راه بندازه،یا چمی دونم آشنای یک شخص ایثارگر یا جانباز باشی

حتی شهید :whistle:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز

پارتی بازیش اینطوری که یه آشنای کله گنده تو وزارت علوم داشته باشی که کارتو راه بندازه،یا چمی دونم آشنای یک شخص ایثارگر یا جانباز باشی

کسیو ندارم اونجا.... وااای رسما دارم بدبخت میشم:(

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب پولشونو نده! یا قسطی بده! وام که بهتون می دن! دیگه چاره ای نیست!
پ
ولی بهت تبریک می گم،آفرین دانشگاه تهران عالیه

مرسی‌...
اصل مدرکم پیششونه... هر چی‌ فحش تو دنیا بود بهشون دادم... نمراتم هم بالا بود رفتم گفتم تخفیف شاگرد اولی‌ دومی‌ چه جوریه گفتن سالیه نه ترمی.... خدا ازشون نگذره.... من ازشون نمیگذرم... واسه چی‌ باید این پولو بدم چه خسارتی بهشون وارد کردم تو تکمیل ظرفیت که ماشالا تا خرخره برمی‌دارن... مگه چند نفر شرایط منو پیدا می‌کنن که بخوان انصراف بدن... کلاس بود درس دادن پولشون نوش جونشون ولی‌ آخه واسه هیچی‌ دارن نزدیک ۲ میلیون میگیرن... آخه چرا.... من میرم دیوان عالی‌ شکایت می‌کنم... این پول واسه چیه آخه....

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی‌...
اصل مدرکم پیششونه... هر چی‌ فحش تو دنیا بود بهشون دادم... نمراتم هم بالا بود رفتم گفتم تخفیف شاگرد اولی‌ دومی‌ چه جوریه گفتن سالیه نه ترمی.... خدا ازشون نگذره.... من ازشون نمیگذرم... واسه چی‌ باید این پولو بدم چه خسارتی بهشون وارد کردم تو تکمیل ظرفیت که ماشالا تا خرخره برمی‌دارن... مگه چند نفر شرایط منو پیدا می‌کنن که بخوان انصراف بدن... کلاس بود درس دادن پولشون نوش جونشون ولی‌ آخه واسه هیچی‌ دارن نزدیک ۲ میلیون میگیرن... آخه چرا.... من میرم دیوان عالی‌ شکایت می‌کنم... این پول واسه چیه آخه....

دیوان عالی کشور مگه الکیه:| اگه دادگستری بری شکایت بکنی! بازم جوابتو نگیری،مجدادا شکایت کنی و بام مورد قبول واقع نشه!

در نهایت می بری دیوان عالی! بعد طبق روال اداری ایران می گن به ما ربطی نداره می فرستنت دوباره دادگستری!

و هی پاس کاری می شی!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیوان عالی کشور مگه الکیه:| اگه دادگستری بری شکایت بکنی! بازم جوابتو نگیری،مجدادا شکایت کنی و بام مورد قبول واقع نشه!

در نهایت می بری دیوان عالی! بعد طبق روال اداری ایران می گن به ما ربطی نداره می فرستنت دوباره دادگستری!

و هی پاس کاری می شی!

• دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه واقعا من نمیتونم این پولو پرداخت کنم بیان هر چی‌ دارم جم کنن ببرن ..:). فقط گیتارو با خودشون نبرن...:redface:
  • ولی‌ خدایی میرم با آرامش بهشون میگم شاید درک کردن

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه واقعا من نمیتونم این پولو پرداخت کنم بیان هر چی‌ دارم جم کنن ببرن ..:). فقط گیتارو با خودشون نبرن...:redface:
  • ولی‌ خدایی میرم با آرامش بهشون میگم شاید درک کردن

من اگه جات بودم می رفتم زندان ولی پول زور نمی دادم :whistle:

گیتارو بذار مزایده شاید پولت جور شه،یو ها ها ها

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه جات بودم می رفتم زندان ولی پول زور نمی دادم :whistle:

گیتارو بذار مزایده شاید پولت جور شه،یو ها ها ها

واقعا راهی‌ نیست؟ یعنی‌ ۱ میلیوون و ششصد هزار تومن برای رفتنم؟ .... نه ۱۰۰ تومن نه ۲۰۰ تومن نه ۵۰۰ تومن ... ۱ میلیوون و ششصد .... واای بهش فکر می‌کنم فشارم میفته....

amirna

عضو جدید
واقعا راهی‌ نیست؟ یعنی‌ ۱ میلیوون و ششصد هزار تومن برای رفتنم؟ .... نه ۱۰۰ تومن نه ۲۰۰ تومن نه ۵۰۰ تومن ... ۱ میلیوون و ششصد .... واای بهش فکر می‌کنم فشارم میفته....
سلام الهه جان
متاسفم که چنین مشکلی واست پیش اومده.
ولی خودت که میدونی دانشگاه آزاد واسه پول با کسی شوخی نداره.
حتی اگه قسط بندی و اینجور کارا رو هم بکنی بازم مدرکت گرو میمونه.
من شوهرم دانشگاه دولتی بود روزانه.خواست مدرکش رو بگیره باید 5میلیون میداد.
به نظر من اگه راهی داره پول رو جور کن وگرنه باید قید دانشگاه تهران رو بزنی
ولی نظر من اینه که پول رو بده و درست رو شروع کن.
شاید با تطبیق واحد ( البته مطمین نیستم تطبیق واحد بدن ) میتونی جبرانش کنی

eydani

عضو جدید
الان اصل مدرک لیسانست دست دانشگاه آزاد است؟
اگر نیست اصلا محلشون هم نذار، برو سرکلاسهای دولتی بشین، هیچ پولی هم نمی خواد بشون بدی.
اگر مدرکت دست داشنگاه ازاد است، یه راه طولانی ترش این است که بری داشنگاه دولتی بگی اصل مدرکم را گم کردم یه گواهی موقت از همون دانشگاهی که لیسانس گرفتی ببری حالا تا تمام کنی یه راهی پیدا می شود، خلاصه یه کاریش کن دیگه:D

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه اینا رو داشت الان درس میخوند؟؟؟؟ واقعا ؟؟؟؟

من راه ای نمی شناسم دوست من ....باید پرداخت کنی ...
الان اصل مدرک لیسانست دست دانشگاه آزاد است؟
اگر نیست اصلا محلشون هم نذار، برو سرکلاسهای دولتی بشین، هیچ پولی هم نمی خواد بشون بدی.
اگر مدرکت دست داشنگاه ازاد است، یه راه طولانی ترش این است که بری داشنگاه دولتی بگی اصل مدرکم را گم کردم یه گواهی موقت از همون دانشگاهی که لیسانس گرفتی ببری حالا تا تمام کنی یه راهی پیدا می شود، خلاصه یه کاریش کن دیگه:D
نه دیگه اگر هم اصل مدرک اش نباشه چون از دانشگاه لیسانس اش کارنامه و اینا برده دانشجو اونجا محسوب میشه ...اگر پسر باشه بخاطر سربازیش و کارت اش ....اگر دختر هم باشه که کارنامه و اینا هست و اسمش دانشجو ثبت شده

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه‌ها من الان تو یه وضعیتی هستم که نمیدونم باید چی‌ کار کنم
من تو تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ دانشگاه علوم تحقیقات تهران قبول شدم ثبتنام کردم و یه ترم رفتم سر کلاس... حالا این چند وقت که نتایج سراسری اومده دانشگاه تهران قبول شدم و باید از اون آزاد انصراف بدم الان گفتن هزینهٔ انصرافت نزدیک یک میلیون و ششصد می‌شه که خوب مبلغ خیلی‌ زیادیه... الان واقعا نمیدونم چی‌ کار کنم هزینهٔ خیلی‌ غیر منطقیه....میگن ۱.۵ برابر شهریه ثابت باید بدی

کسی‌ بوده این شرایطو داشته باشه؟شما چی‌ کار کردین؟ کجا باید برم شکایت کنم؟اگه می‌شه خواهشاً کمکم کنید این چند روز ثبتنام و اصل مدرک لیسانسم هم دستشونه...
واقعا باورم نمی‌شه

این قانونه ربطی به شکایت نداره باید هزینه رو پرداخت کنی بری دانشگاه تهران ادامه تحصیل بدی.

eydani

عضو جدید
نه دیگه اگر هم اصل مدرک اش نباشه چون از دانشگاه لیسانس اش کارنامه و اینا برده دانشجو اونجا محسوب میشه ...اگر پسر باشه بخاطر سربازیش و کارت اش ....اگر دختر هم باشه که کارنامه و اینا هست و اسمش دانشجو ثبت شده
چون سیستم دانشگاه آزاد و دولتی با هم تفاوت دارند پس از لحاظ اینکه همزمان در دو سیستم تحصیل کند منعی ندارد.حالا چون دانشجوی دانشگاه آزاد است دلیل نمیشه که در دولتی حق تحصیل ندارد.
این بره سر کلاس دولتی بشیند درس بخواند، دانشگاه ازاد که نمیاد استعلام کند این کجا رفته کجا نرفته! این خانم دانشگاه آزاد هم نره هیچ اتفاقی نمی افتد.دانشگاه آزاد اینقدر دانشجو دارد و اینقدر بی در و پیکر است که اصلا نمیاد چک کند کدام دانشجو امده یا نیامده، میگم تنها بحث اصل مدرکش می ماند که حالا دست دانشگاه آزاد است یا خیر.

jasmin.me

عضو جدید
چون سیستم دانشگاه آزاد و دولتی با هم تفاوت دارند پس از لحاظ اینکه همزمان در دو سیستم تحصیل کند منعی ندارد.حالا چون دانشجوی دانشگاه آزاد است دلیل نمیشه که در دولتی حق تحصیل ندارد.
این بره سر کلاس دولتی بشیند درس بخواند، دانشگاه ازاد که نمیاد استعلام کند این کجا رفته کجا نرفته! این خانم دانشگاه آزاد هم نره هیچ اتفاقی نمی افتد.دانشگاه آزاد اینقدر دانشجو دارد و اینقدر بی در و پیکر است که اصلا نمیاد چک کند کدام دانشجو امده یا نیامده، میگم تنها بحث اصل مدرکش می ماند که حالا دست دانشگاه آزاد است یا خیر.

راهکار دارین میدین !؟

خب نره دانشگاه آزاد سر کلاساش که بعدا که دوباره کارش گیر افتاد باید شهریه ثابت اون ترما رو که نرفته رو هم بده !

newshin

عضو جدید
هر چی باشه باز هم ارزش داره.شما باید چند برابر این پولو برای شهریه دانشگاه آزاد پرداخت کنید....و دست آخر هم که مدرک دانشگاه آزاد هست ...

saman.mgr

عضو جدید
نمونه بارز سرقت تو روز روشن كه ميگن همينه!! طرف ميخواد انصراف بده، فوقش يك ترم دانشگاه بي دانشجو ميشه (كه اونم با تكميل ظرفيت پرش ميكنن) بعد پول زور ميخوان بگيرن. يه جا نوشته بود كه اگر بعد از يكسال انصراف بدي 1.5 براير شهريه ثابت رو ميگيرن. اليته ذكر نشده بود براي ارشد هم هست يا نه.
جالبه تو اين خبر http://hamshahrionline.ir/details/177899 كه مال تير 91 هست ميگه آئين نامه هزينه انصراف تغييركرده و براي دانشجويان زير يكسال اين هزينه حذف شده و بعد از ابلاغ اجرايي ميشه،، بعد تو اين خبر http://hamshahrionline.ir/details/198551 كه مال بهمن سال 91 هست ميگه آئيين نامه جديد ابلاغ شده و هزينه انصراف براي دانشجويان بالاي يكسال 1.5 براير شهريه ثابت هست!!!
منم ميخوام انصراف بدم و الان ترم 2 هستم و شهريه ثابت اين ترم رو هم دادم و انتخاب واحد كردم. با ديدن اين تاپيك شوكه شدم. اعصابم بهم ريخته اساسي ها.. اگر كسي بتازگي اين كار رو انجام داده بياد بگه شرايطش چطوري بوده

saman.mgr

عضو جدید
دوستان رفتم شرايط رو پرسيدم: 1.5 برابر شهريه ثابت بايد هزينه انصراف بدي. شهريه ثابت رو هم هر سال گرون ميكنن و به نرخ جديد باهاتون حساب ميكنن ( در صورتي كه قديما شهريه ثابت در كل دوره تحصيل شما ثابت بود).. اين اولين دزدي شون....
اگر وسط ترم باشيد پول ترم رو بر نميگردونن. فقط اگر تا 2 هفته اول شروع آموزش انصراف بدين نصف شهريه رو بر ميگردونن. اينم دومين دزدي
اعتراض هم كه كردم گفت برو سازمان مركزي شكايت كن ! اين آئين نامه هست.
خوب راست ميگفت آئين نامه بود و از دست اون كارمند كاري بر نميومد. ولي خوب مشخصه با اعتراض من هم كاري از پيش نميرفت و من زورم بهشون نميرسه. آخه اين چه قانون مزخرفيه؟؟؟ دزدي تو روز روشنه. اميدوارم اگر خدايي اون بالا هست و شاهده كه من و امثال من زورمون به اين سيستم كثيف نميرسه، خودش حق اين سارقان مال مردم رو بذاره كف دستشون. پول زور از آدم ميگيرن و راه به راه شعبه ميزنن. حتي راضي به پرداخت يك ريالش هم نبودم و نيستم و نخواهم بود. چون پولي رو ازت ميگيرن بابت هيچ. نه خلافي ميخواي بكني نه ضرري ميخواي برسوني.