چی لازم دارین ؟؟؟؟

هخامنش

عضو جدید
سلام سلام سلام
من در زمینه میکرو 8051 و plc های s7 کار کردم اگر مطلب و نرم افزار خواستین اسم بگین فایل دریافت کنید!!!!
اگر هم جزوه های کنترل رو دارین لطفا خبر بدین مرسی;)

m_p

عضو جدید
plcکتاب

plcکتاب

سلام دوست عزیز کتاب plc می خواستم

SAMI.J

عضو جدید
سلام دوست عزيز اگه نرم افزار و جزوه s7 داريد ممنون ميشم به هر صورتي شده دريافت كنم ازتون.

sinarp

عضو جدید
سلام
من یه پروژه در مورد تجزیه تحلیل یک سیستم الکتریکی خطی مرتبه اول برای درس کنترل خطی می خواستم از دوستانی که همچین چیزی دارن تقاضا دارم بهم برسونن
email: sina_roshani@yahoo.com

rozarahmani

عضو جدید
جزوه های کنترل

جزوه های کنترل

سلام
کدام جزوه های کنترل را میخواهید؟
ارشد یا کارشناسی
هر کدام را خواشتید بگید من PDF های دانشگاه شیراز را دارم
موفق باشید
رزا

سلام سلام سلام
من در زمینه میکرو 8051 و plc های s7 کار کردم اگر مطلب و نرم افزار خواستین اسم بگین فایل دریافت کنید!!!!

هخامنش

عضو جدید
سلام عزیز:D
کتاب برای چه نوع plc ودر چه سطحی؟؟؟؟
لطفا ایمیل بدین تا در اولین فرصت بفرستم
یا علی
:biggrin:

amirh10390

عضو جدید
سلام
لطفا اگر اطلاعاتی در رابطه با چگونگی تعریف و کنترل سه عدد استپ موتور در یک سی ان سی داری به من بده ممنون

shat

عضو جدید
salam
man tahghighi dar morede plc mikham
plz ye matlabe topol bashe
dar zemn man kardani mikhoonan
felan
faghat joone man foorie
felan

hani_t

عضو جدید
سلام من بزای کارافرینی میخوام یک شرکت در زمینه طراحی و راه اندازی ونصب سیستم های کنترل با plc طراحی کنم اگه میتونید کمکم کنید

fenche_man1368

عضو جدید
سلام به همه. کسی هست5نوع سنسور ها رو برام معرفی کنه با توضیح کامل سنسور.هر کی میتونه این کار برام انجام بده .ان شاالله که به بهشت بره

abdollah.pakzad

عضو جدید
سلام سلام سلام
سلام هخا جون اگه ممکنه در مورد منابع تغذیه سوئیچینگ و الکترونیک قدرت کتاب به زبان انگلیسی و جزوه ویا کتاب کنترول کنندهای صنعتی به زبان فارسی برایم بفرست

abdollah.pakzad

عضو جدید
سلام سلام سلام
سلام کتاب حل والمسائل سیگنال وسیستم (اوپن هایم) برام بفرست
بابا دمت گرم

الميرا

عضو جدید
سلام
ارشد یا کارشناسی
موفق باشید
رزا
سلام. درساي كنترل ديجيتال و كنترل روباست و كنترل پيشرفته وصنعتي لطفا.رزا جان پيشاپيش ممنون

علي قاسمي

عضو جدید
PLC

PLC

لگاريتم خطي PLCز يك تاسيسات PLC مثل تهويه يك مرغ داري يا يك بالابر

آخرین ویرایش:

akhani

عضو جدید
دانلود کتابهای رایگان برق و الکترونیک

دانلود کتابهای رایگان برق و الکترونیک

چرا بریا دانلود دهها کتاب و مقالعه رایگان به لینکهای زیر نمیرید کتاب در باره پی ال سی جزوه و .....

داریوش کبیر

عضو جدید
سلام سلام سلام
دوست عزیز، در مورد I/O Redundancy توی این زیمنس اگه میشه یه توضیح بده.میدونم بخش Hardwire رو درست بستم.برای بار اول هم سیستم درست کار میکنه، یعنی مقادیر درسته و وقتی یکی از ماژولها رو بیرون میکشی باز هم درسته ولی وقتی دوباره جا میزنی ، دیگه Redundancy برقرار نیست.اصلا نتونستم Analog Output رو راه بندازم.بالاخره نفهمیدم این FB های Redundancy رو باید تو کدوم OB ها گذاشت و تو کدوم نگذاشت.آخرش هم تو FAT این قضیه رو پیچوندیم ولی تو راه اندازی صداش در میاد دیگه ، تا اون موقع باید حلش کنم.
اگه بتونی یه برنامه ساده (به زبون آدم نه مثل زیمنس به زبون STL بذاری ممنون میشم).
ضمنا این Email دادن چه صیغه ای هست که تو این سایت مد شده، وقتی اینجا upload بشه همه استفاده میکنن.شاید یکی دنبال همین مطلب باشه باید Email بده و منتظر باشه که براش فرستاده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

داریوش کبیر

عضو جدید
سلام من بزای کارافرینی میخوام یک شرکت در زمینه طراحی و راه اندازی ونصب سیستم های کنترل با plc طراحی کنم اگه میتونید کمکم کنید

سلام هانی جان
داری شرکت میزنی ناقلا!!;)
چی میخوای، در مورد فرایند کار، خرید، اجرا، راه اندازی، یا گرفتن پروژه که سخت ترین بخش کاره؟ دقیق بگو چی میخوای تا راهنمایت کنم، من 5 سال تو این شرکتها مشغول بودم

داریوش کبیر

عضو جدید
هخا جان
در مورد برقراری ارتباط بین CPU های SIEMENS - 400H در یک شبکه Industrial Ethernet هم اگه توضیح بدی(بلوکهای مورد نیاز و تغییرات لازم در OBها) ممنون میشم.جدیدا افتادم توی یک پروژه که باید این ارتباط رو برقرار کنم.

venus4164

عضو جدید
اگه یه جزوه شامل مثالهای کاربردی s7 دارین ممنون میشم برام میل کنین:redface:

lovehooman

عضو جدید
سلام
ارشد یا کارشناسی
موفق باشید
رزا
دوست عزيز سلام
من دنبال جزوه كنترل خطي دانشگاه شيراز هستم ( كارداني به كارشناسي يا كارشناسي )
ممنون ميشم كمكم كنيد اين هم آدرس ايميلم : hn1356@gmail.com

h-shiva

عضو جدید
با سلام
دوستان عزيز حالا اين هخامنش يه چيزي گفته ، شما زياد جدي نگيريد . شايد فرصت نداره