زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران + تصویر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این انسان مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی انسان نزدیک است.

سرویس سبک زندگی بی باک: چینی ها پس از پیشی گرفتن در ساخت انواع اسباب بازی ها، لباس، کیف و کفش، تسبیح چینی، آجیل چینی، لاک وضو مختص زنان مسلمان، این بار برای کسب درآمد بیشتر و زیر سوال بردن ارزش های والای انسانی اقدام به تولید زن و مرد مصنوعی کرده اند که می تواند همه اعمال و رفتار یک انسان واقعی را انجام دهد و متاسفانه در حال توزیع در بازارهای دنیا، به ویژه کشورهای اسلامی می باشد.

به گزارش خبرنگار بی باک، این خبر حاکی از آن است که چشم بادامی ها نیز همانند کشورها اروپایی، آمریکایی همراه با اندیشه های صهیونیستی دین را هدف قرار داده اند و پروژه اسلام ستیزی خود را به صورت رسمی از مدت ها پیش کلید زده اند.

پروژه اسلام ستیزی چینی ها از آنجا آغاز شد که مدتی پیش شلوارهای جین که پشت آن ها به نام جلاله الله منقش بود را روانه کشورهای مسلمان به ویژه بازار های تهران و سایر شهرستان های ایران کرده بود، کمی بعد از آن لاک مختص وضو برای زنان مسمان را وارد بازار کرد.

مدتی بعد نیز قرآن های دیجیتال چینی وارد بازار شد که در برخی از آیات و سوره های قران تعمدا تحریفاتی صورت داده بودند. به عنوان مثال می توان به تحریف تعمدی که در سوره یس صورت گرفت بود اشاره داشت. که به سرعت توسط دولت از ورود و توزیع آن جلوگیری به عمل آورد.

اما باز هم چینی ها بیکار ننشستند و این بار انسان های مصنوعیِ پیشرفته تری نسبت به عروسک های انسان نمایی که در سال های گذشته به منظور ترویج فحشا وارد بازار کشورهای اسلامی کرده بودند را به صورت گسترده توزیع می کنند.

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است!!! بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!!!

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جامعه بشری را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و چینی تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات "زنان و مردان مصنوعی " را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس در ماه های گذشته با توزیع فراوان این محصولات توسط چین مواجه شده اند. بر اساس آمارهای منتشر شده در چند ماه گذشته محموله های زیادی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصادره شده است و اجازه ورود قانونی پیدا نکرده اند
اما محموله های زیادی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد کشورهای اسلامی شده است.

کشور چین که عنوان "غول اقتصادی دنیا" را برای خود برگزیده است محصولاتی با مضمون غیر اخلاقی را در سایه این عنوان، جهت ترویج فساد و فحشا تولید می کند و هدف عمده آن علاوه بر اسلام ستیزی آشکار، زایل کردن عقل و شعور جوانان است. بخصوص برای کشورهای اسلامی با هدف ضربه زدن به ارزش های اسلامی و بنیاد خانواده که این پروژه عظیم را به اجرا گذاشته است.

این محصول ضد انسانی که مخرب فکر و اخلاق جوانان در هر کشوری است با قیمت بسیار ارزان در دسترس مردم است.
زن مصنوعی که چینی ها در چند ماهه اخیر ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد به گفته سازندگان این عروسک های مبتذل و محصولات ضدبشر، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است .

بر اساس این گزارش، در ساخت اعضای بدن این انسان مصنوعی از ماده سیلیکون که قابلیت ارتجاعی دارد استفاده شده و از نظر لطافت به پوست طبیعی انسان نزدیک است.

این مساله از آن جهت برای بشریت نگران کننده است که باعث می شود ارزش و کرامت الهی انسان بویژه زنان زیر سوال برود.

این نوع وسایل ضد بشری که باعث از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان می شود بشدت از سوی رسانه های غربی فارسی زبان تبلیغ می شود که مشخصا با هدف ضدارزشی است.

یکی از نکاتی که سازندگان این محصولات مبتذل به آن دقت کرده اند این است که ساختار و جزئیات جسم این انسان مصنوعی جدید از روی کامپیوتر طراحی شده، و بین آن و یک انسان عادی، تفاوتی نیست!

باید به این نکته توجه داشته باشیم که دین مبین اسلام نسبت به تشکیل خانواده، بقا نسل و پرهیز از لجام گسیختگی و هوسرانی تاکید ویژه ای دارد، حتی به دور از پرداختن به مسائل دینی این مساله باعث عدم گرایش جوانان به مسئله ازدواج و تولیدمثل می شود. عمق فاجعه به آنجا می رسد که این روند نامیمون سر انجامی جز از هم پاشیدگی کانون گرم خانواده را در برندارد.

tatoo

عضو جدید
شما چه علاقه ای به پشت مرزهای ایران داری!!!
اگه خریدار نداشته باشه که تولید نمیکنه اینها همش وسیله است کسی که میره یه همچین چیزی رو میخره به خودش به انسان بودنش توهین کرده!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اق محمد، یعنی شناختن چین انقدر سخته؟!

چین و جایگاهش 10 سال پیش تو دنیا چی بود؟! 20 سال پیش چی بود؟!!!

این کشور، امروز قدرتمند ترین اقتصاد دنیاست.... ذخیره‌ی ارزیش غیر از طلاهاش، یه رقم نجومیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی یه تکون بده به خودش، ارزش پولش اونقدر میره بالا که بچه‌های چین با پول تو جیبیشون پورشه بخرن!!

کومونویست ها شعور این کارا رو دارن؟!!

امریکا چرا ضعیف شده(اگه میدونین که چی دارم میگم!)....

دلیلش اینه که رفقامون از امریکا دیگه رفتن و کارشون رو توی چین پی‌گیری میکنن.... برا 10 سال دیگه، امریکا یه جزیره‌ی دور افتاده بیش نیست!! و این چینه که در دنیا قدرت نمایی میکنه....

و این، قدرت رفقای فراماسونیمون هستش که به مرز اعتقادی ندارن و فقط دنبال پول در اوردن و نظم نوین جهانی اند...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چه علاقه ای به پشت مرزهای ایران داری!!!
اگه خریدار نداشته باشه که تولید نمیکنه اینها همش وسیله است کسی که میره یه همچین چیزی رو میخره به خودش به انسان بودنش توهین کرده!

اونها حرکتشون با برنامه است ....گام به گام عمل میکنن .....ربطی به این نداره که خریدار داره یا نه .....

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونها حرکتشون با برنامه است ....گام به گام عمل میکنن .....ربطی به این نداره که خریدار داره یا نه .....
امروز که دارن اینارو تولید میکنن فردا 10 تا فیلم میسازن با این مضامین میریزن تو نت فرهنگ سازی کنن برا استفادش

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا فیلم‌چینی هم از پرواز کردن طرف از اینور شهر به اونور شهر، اپگرید شده!!!
این یارو ها خودشون تو 10 سال امکان نداره این همه پیشرفت بکنن غیر از اینکه همونی که هالیوود رو هالیوود کرد، اومده باشه اونجا! :)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فقط تو تیترتون نوشتید زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران!!!!!!!!!!!!!؟؟؟

شاید چون حرمت دختر ایرانی بالاتر از اونه که بگیم براشون روبات فرستادن تا ارضاشون بکنه؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای محترم شما نقل کردین که اقدام به تولید زن و مرد مصنوعی کرده اند
چرا فقط تو تیترتون نوشتید زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
لایک ;) بعدشم چرا عکسی از عروسک های مرد نیست؟؟؟؟؟؟؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که صد در صد درسته، ولی بهتره موشکافی کنی که چرا خانواده ایرانی قبل انقلاب اینقدر منسجم بود در حالیکه غرب همون موقع هم وضعش خراب بود.
اما به محض دخالت اسلام در تمام جزئیات زندگی مردم از سوی حاکمین وضعیت ازدواج و خانواده در ایران با سرعت داره به غرب میرسه.

شما مذهبیون بلایی سر فرهنگ این مملکت آوردین و جوانان رو به طرزی عقده ای کردین که تا صدها سال دیگه نه جبران میشه و نه خسارتش کمتر از خسارت قوم مغول هست.
هرچی بیشتر تفکرات شما در جامعه ما استمرار داشته باشه، شاهد ورود بیشتر این چیزا به کشور و افزایش ظلاق و... هستیم.

جان همه کستون دست بردارین برین تو مسجدهاتون بشینین.
خوب میشی عیبی نداره

خودت داری میگی غرب همون موقع هم وضعش خراب بود . من نگفتم که خودت گفتی و گفتی ایران وضعش خوب بود

ولی به نظر من غرب هم اون موقع وضعش این قدرا هم خراب نبود بلاخره اونا هم دین داشتن و دارن ولی اون موقع بیشتر پایبند بودن به اعتقاداتشون مثل مرد ایران اون موقع که میگی وضعش خوب بود چون مردم بیشتر پایبند بودن به دینشون
ولی متاسفانه هم در غرب و هم در ایران خودمون بنا به دلایلی که هم سهوی توش هست هم عمدی که عمدیش بیشتره پایبندی به دین کمتر شد و دستورات دینی کمتر اجرا شد
اگر این سیستم اقتصادی مریض که بر پایه ربا میچرخه در ایران (همه دنیا اینجوریه ولی فعلا بحث ایرانه) اصلاح میشد و مبنا سیستم اقتصادی اسلامی میشد و سیستم بانکداری امروز اصلاح میشد امروز وضعیت اقتصادی بهتر بود و مشکلی برا ازدواج نبود و اینقدر فساد زیاد نمیشد
اگر از نظر دینی و فرهنگی و مهارت های زندگی بهتر عمل میشد و آموزش و پرورش ما اینقدر ضعیف عمل نمیکرد در این مورد الان اوضاع بهتر بود
اگر رسانه ملی درست عمل میکرد الان اوضاع بهتر بود

شما هم که مسلمون نیستی و از اسلام هیچی نمیدونی بهتره دربارش فرمایشات نفرمایی
همین طوری که نباید تز بدی و به بقیه بدو بیراه بگی
اگه راهی داری بفرما اگه نداری مجبورت نکردن بدو بیراه بگی
بعد اسمش میذاری آزادی حتما

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
مساله قابل تامل دیگر اینکه مدعیان حقوق بشر در خواب به سر می برند و نسبت به این نسل کشی عظیم مهر سکوت بر لب زده اند.

راست میگه!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
علت این که دستورات دین کمتر اجرا شد و مخصوصا بخش اخلاقی دین، به خاطر اینکه حاکم دینی، چوب دین رو توی هر سوراخی فرو کرد.
وقتی هی درس بخونی و معلم ریاضیت سخت بگیره و بندازدت خوب معلومه از ریاضبات متنفر میشی، حتی در حد حمع و تفریق.

تمام این بدبختی ها و فسادها در هر جامعه ای وقتی رخ داده که حاکمینی با مذهب سر کار بودن.
اروپا گندش از وقتی دراومد که کشیش ها حاکم بودن و دهن مردم رو سرویس کردن و این شده نتیجه اش.

امروز هم بزرگترین بازارهای محصولات جنسی داره کشورهای اسلامی میشه چون در حال فروپاشی کامل فرهنگی هستند.

فکر هم نکنم آموزش و پرورش رسانه ملی کوتاهی کردن، 24 ساعت روضه و روحانی و فیلم یا دختر خوب چادری و... دیگه میخوان چیکار کنین !!!!!

مشکل اینا نیست :

هرجا دین وارد سیاست شده هم به دین رو به لجن کشیده هم سیاستو و هم فرهنگ اون مردم رو و در مورد همه دین ها و همه کشورها هم صادق بوده !!!
عزیز دلم خوب منم همینو میگم
شما با حرص میخونی مطلبو خوب متوجه نمیشی حرفو
من گفتم آموزش پرورش خوب عمل نکرد منظورم همون بود که گفتی و اینکه نحوه تدریس و مطالبی که گفته شده اشتبه بوده و جای خودش نبوده

صداو سیما هم اتفاقا اتفاقا بد عمل کرده به خاطر همون چیزی که گفتی
ولی انکه میگی بزرگترین بازارش کشورهای اسلامی میشه اشتباه داری میکنی به نظرم و هنوز خیلی مونده به اونجا برسه

شما متاسفانه با دیدگاه بدی به دین نگاه میکنین و ما هر چی بگیم شما میخای بدو بیراه بگی و بحث از حالت منطقی دور میشه

به همه چی گیر دادن راحته ،قسمت سختش وقتیه که باید راهکار بدی
شما راهکاری داری بفرما

tatoo

عضو جدید
مساله قابل تامل دیگر اینکه مدعیان حقوق بشر در خواب به سر می برند و نسبت به این نسل کشی عظیم مهر سکوت بر لب زده اند.

راست میگه!
فقط عده کمی بی دین که این عروسک بی جان رو به انسان واقعی ترجیح میدن میرن خریداریش میکنن کسی رو هم به زور وادار نمیکنن که برن این رو بخرن
پس نمیشه اسمشو نسل کشی گذاشت . یه شرکتی یه محصولی تولید کرده چون خریدار داشته ما چون مخالفیم حق نداریم بگیم تولید نکنن پس بی دینی عده ای رو گردن این محصول نندازیم.

mech_eng2000

عضو جدید
فقط عده کمی بی دین که این عروسک بی جان رو به انسان واقعی ترجیح میدن میرن خریداریش میکنن کسی رو هم به زور وادار نمیکنن که برن این رو بخرن
پس نمیشه اسمشو نسل کشی گذاشت . یه شرکتی یه محصولی تولید کرده چون خریدار داشته ما چون مخالفیم حق نداریم بگیم تولید نکنن پس بی دینی عده ای رو گردن این محصول نندازیم.
اقا شاید یکی هم چندتا بخره، واسه مهمون:D
مثلا همراه با لحاف دوشک، 1 عروسکم بدن:biggrin:

mech_eng2000

عضو جدید
من همین الان این عروسکو تحریم میکنم هیچکی حق نداره بره بخره وگرنه با من طرفه...
پس زود باش 50 میلیون بده به من، میخوام عروسی کنم (تازه چون تویی 50 تومن گفتما، بخدا خرجم بیشتر ویشه واسه 1 عروسی)
ده یالا بده!!!!
:Dادمی که پول نداره، تحریم نمیکنه که

tatoo

عضو جدید
پس زود باش 50 میلیون بده به من، میخوام عروسی کنم (تازه چون تویی 50 تومن گفتما، بخدا خرجم بیشتر ویشه واسه 1 عروسی)
ده یالا بده!!!!
:Dادمی که پول نداره، تحریم نمیکنه که
وااااای ...
فکر اینجاشو نکرده بودم !
به دلایل مشکل مالی تحریم رو لغو میکنم...ولی خودت میدونی اگه بری بخری...

mech_eng2000

عضو جدید
وااااای ...
فکر اینجاشو نکرده بودم !
به دلایل مشکل مالی تحریم رو لغو میکنم...ولی خودت میدونی اگه بری بخری...
:Dخوب خانوما 1 جلسه ای بزارید، خواسته هاتونو کم کنید
من نمیخوام جیزغاله بشم اخه