دانشگاه سمنان

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبریم :D
راستی بی زحمت اگه گذرت به گلستان افتاد یه عکسی ، کپی ، چیزی از دروس ارائه شده بذار . من هنوز نمی تونم برم توش :cry:

نگاه کردم چیزی نبود , الان خیلی زوده , چند روز مونده به انتخاب واحد لیست رو میزارن معمولا ...
اینم شاید به دردت خورد :
http://f-yaghmaee.blogfa.com

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب وضعیتیه :razz: خواستم دو هفته پیش بیام کارامو بکنم گفتن تا 5ام تعطیله !! :razz:

recolor

عضو جدید
سلام دوستان. خوبین؟ من ارشد مکانیک - تبدیل انرژی این دانشگاهو قبول شدم :) خوشوقتم. غرض از مزاحمت : کسی از شما دوستان از وضعیت دانشکده مکانیکش خبری چیزی داره؟ و زمان ثبت نام کی هستش؟ ممنون

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. خوبین؟ من ارشد مکانیک - تبدیل انرژی این دانشگاهو قبول شدم :) خوشوقتم. غرض از مزاحمت : کسی از شما دوستان از وضعیت دانشکده مکانیکش خبری چیزی داره؟ و زمان ثبت نام کی هستش؟ ممنون

سلام
تسلیت میگم , ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید :D ( شوخی )
در باره دانشکدتون چیزی نمیدونم راستش ولی اطلاعیه های ثبت نام رو تو این سایت ها میزنن :
http://semnan.ac.ir
edusemnan.net
موفق باشی

doost4

عضو جدید
سلام
تسلیت میگم , ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید :D (شوخی )
در باره دانشکدتون چیزی نمیدونم راستش ولی اطلاعیه های ثبت نام رو تو این سایت ها میزنن :
http://semnan.ac.ir
edusemnan.net
موفق باشی

آقا این بنده خدا جوونی کرد از رو غرض حرف نزد منظوری نداشت بارها تذکر دادم اما گوش نمیدن این جوونا :D عرض شود حضورتون که دانشکده مکانیک از نظر ظاهری بسیار داغون و قدیمی !!
هست اما از نظر علمی خب هی .... بدک نیست . اول اینکه بهتون تبریک میگم بابت قبولی دوم اینکه فک کنم تو همین هفته باشه البته سمنانو نمیدونم زنگ بزنید بپرسید .

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا این بنده خدا جوونی کرد از رو غرض حرف نزد منظوری نداشت بارها تذکر دادم اما گوش نمیدن این جوونا :D عرض شود حضورتون که دانشکده مکانیک از نظر ظاهری بسیار داغون و قدیمی !!
هست اما از نظر علمی خب هی .... بدک نیست . اول اینکه بهتون تبریک میگم بابت قبولی دوم اینکه فک کنم تو همین هفته باشه البته سمنانو نمیدونم زنگ بزنید بپرسید .

:biggrin:

آخرین ویرایش:

ARTA675

عضو جدید
آخی !!! من هم به نوبه خودم تسلیت میگم تو غمتون ما رو هم شریک بدونید. ار لحاظ علمی برق و مکانیک نداره همه برابرن در حد افتضاح. از لحاظ دانشکده یخورده متفاوت. مکانیک درب و داغون ولی برق تازه ساخت.
از صمیم قلب تسلیت میگم بازم . ما رو تو غمتون شریک بدونید.

vahid.shirazi

عضو جدید
سلاممممممممممممممم من برگشتم.
متاسفانه محمد هم انتقالی گرفت سمنان و مجبوریم این سال اخری تحملش کنیم.
مجبوریم میفهمی مجبوریم.
:)))))
اقا نترسونید این بنده خدا رو .
سمنان خیلی هم خوبه. دانشکده مکانیک از لحاظ علمی قوی هست ولی خیلی خیلی سخت گیرن.
این که دانشکده قدیمی هم هست چیز عادی هست.
شیراز که این همه ادعاش میشه هم دانشکده مکانیکش خیلی قدیمی هست.

خلاصه خوش اومدییییییییییییی کاکو به سمنان.

ARTA675

عضو جدید
مجبوریم میفهمی مجبوریم.

به به داش وحید . ای بابا خوش باشید با سمنان دانشگاهی که به دانشجوش خوابگاه نده باس خرابش کرد. خوش باشی.

آیدا معمار

عضو جدید

سلام تسلیت میگم

recolor

عضو جدید
مجبوریم میفهمی مجبوریم.

سلام دادا. خوشوقتم. نه مشکلی نیست دیگه عادت کردم :دی
فقط این بچه ها نیستن که. به هرکی رسیدیم تسلیت گفت بهمون! همه بچه های اینجام خیلی با صفان. این دانشگاه هیچیم نباشه، پرفکت، پرچمش بالاست فقط به خاطر بچه هاش که مهربونن ;)

راجع به کادر دانشکده ش آره باهات تقریبا دارم هم نظر میشم. دکترای بدی به نظر نمیان. کار راه انداز و دوستانن. تا چی پیش بیاد.