آمار باور نکردني يکي از تالارهاي معروف تهران-تالار فرمانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اونا شانس ندارن مارو پیدا کنن!!! :smile::)
تو که تهرانی برو.....عکسای عروسی علی دایی رو ببینی یکمی معلومه توش!!!! :cool:

دیدم عکساشو. البته به سرم زد برم از نزدیک هم ببینم.

کلهم هیشکی شانس پیدا کردن ما رو نداره .

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا......
گشتم نبود ...نگرد نیست!!!

بههههههههههله . میدونستم شانس نداریم یکبار بریم این تالارو ببینیم

خب اینکه کاری نداره . بعد از محرم صفر عروسی پسرخالمه . :gol: رفتند یه تالار پیدا کردند به نام تالار ستاره بلوار در بلوار کشاورز روبروی پارک .

فردا به پسرخالم زنگ میزنم و بهش میگم اون تالار رو کنسل کنه و بره اون تالار فرمانیه رو برای عروسیش کرایه کنه . :D http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif بعدشم شما دو تا همراه خانواده های محترم رو دعوت میکنیم تشریف بیارید . اینطوری اون تالار رو هم میبینید . خوبه ؟؟!! :)

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اینکه کاری نداره . بعد از محرم صفر عروسی پسرخالمه . :gol: رفتند یه تالار پیدا کردند به نام تالار ستاره بلوار در بلوار کشاورز روبروی پارک .

فردا به پسرخالم زنگ میزنم و بهش میگم اون تالار رو کنسل کنه و بره اون تالار فرمانیه رو برای عروسیش کرایه کنه . :D http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif بعدشم شما دو تا همراه خانواده های محترم رو دعوت میکنیم تشریف بیارید . اینطوری اون تالار رو هم میبینید . خوبه ؟؟!! :)
تو هم برنامه ریختیا
پسر خالت 150 میلیون پول تالارو داره بده؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام خوبید شما

سپاس که بخاطر من و سمیه جون می خواهید پسر خاله تونو بیچاره کنید:biggrin::biggrin:

راضی به زحمت ایشون نیستیم . بالاخره یک راهی برای نفوذ به اون تالار پیدا می کنیم .

تالار ستاره بلوارو دیدم . راستش خودم دشت بهشتو بیشتر دوست دارم

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید شما

سپاس که بخاطر من و سمیه جون می خواهید پسر خاله تونو بیچاره کنید:biggrin::biggrin:

راضی به زحمت ایشون نیستیم . بالاخره یک راهی برای نفوذ به اون تالار پیدا می کنیم .

تالار ستاره بلوارو دیدم . راستش خودم دشت بهشتو بیشتر دوست دارم

پسرخالم که داره بیچاره میشه خب اینم روش ! :biggrin:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

:eek::surprised::biggrin::biggrin::biggrin:
بابا مرسی....:gol:
عالی......:D
پری بزن بریم!!!
:w32:

ولی مشکل اصلی ما یه چیز دیگه بودا؟؟!!!:surprised::confused:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه این علی دایی رو کاری نداشته باشین
هر هفته تو 90 می خندیم بهش :(
اگه بمیره دیگه ما به چه امیدی 90 نگاه کنیم

اتفاقا این یکی رو کاری نداریم چون فک کنم تنها کسی که حقشه این جایگاهو داشته باشه همین علی داییه!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::surprised::biggrin::biggrin::biggrin:
بابا مرسی....:gol:
عالی......:D
پری بزن بریم!!!
:w32:

ولی مشکل اصلی ما یه چیز دیگه بودا؟؟!!!:surprised::confused:

بزن بریم به سرعت برق و باد

بزن بریم از اینجا.

اکی فقط باید به فکر لباس مناسب اون تالار هم باشیم .

کلهم رفتن ما به هر مراسمی صرفا جهت رفع اون مشکل هستش دیگه. شاید فرجی شد و مشکل ما هم رفع شد و دفعه بعد خودمون همه رو به اون تالار دعوت کردیم.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه بخاطر گل روی شما میذاریم اسباب خنده و تفریح ملتو برقرار کنه

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم . اصلا قابل شما رو نداره :D

خب وقتی تشریف اوردید اونجا شاید اون مشکلتون هم حل شد !! :biggrin:

:w30:

شاید؟؟!!!
حالا من باید کلی خرج لباس و...رفت وآمد و...کنم بیام بعد تازه شاید!!!
درسته من اصفهانی نیستم ولی اینجا که زندگی میکنم که...اگه قطعیه داداش تا ما سرمایه گذاری کنیم!!! :surprised::eek::eek::redface::redface:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w30:

شاید؟؟!!!
حالا من باید کلی خرج لباس و...رفت وآمد و...کنم بیام بعد تازه شاید!!!
درسته من اصفهانی نیستم ولی اینجا که زندگی میکنم که...اگه قطعیه داداش تا ما سرمایه گذاری کنیم!!! :surprised::eek::eek::redface::redface:

چیزی که از ما برمیاد ردیف کردن تالار فرمانیه هستش . بقیه ش بخودتون بستگی داره که باید سیاست هم داشته باشید تا مشکلو حل کنید ! :)

Sarp

مدیر بازنشسته
واقعا.....:mad:
برو من از این اقدام شجاعانت حمایت میکنم بدجور.....;):surprised::smile:
مثلا قصاص گردن تو

همه شون رو که له نمیکنیم
تعدادیشون باقی میمونن:smile:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزن بریم به سرعت برق و باد

بزن بریم از اینجا.

اکی فقط باید به فکر لباس مناسب اون تالار هم باشیم .

کلهم رفتن ما به هر مراسمی صرفا جهت رفع اون مشکل هستش دیگه. شاید فرجی شد و مشکل ما هم رفع شد و دفعه بعد خودمون همه رو به اون تالار دعوت کردیم.

انشاالله وقتی مشکل حل شد تو دعوتی ما رو هم فراموش نکنید ! :smile:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی که از ما برمیاد ردیف کردن تالار فرمانیه هستش . بقیه ش بخودتون بستگی داره که باید سیاست هم داشته باشید تا مشکلو حل کنید ! :)

شما نگران نباشید . من همراهشم . سیاستی نشون بدیم که سیاستمداران دنیا به ما بگن دست مریزاد . ببرنمون برای مدیریت جهان

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب پری با این اوصاف من که انصراف دادم از اومدن :cry:......بزار بریم زبانمونو بخونیم شاید کارمون درست شد رفتیم! :cool:

مثلا قصاص گردن تو
نه من فقط تشویق میکنم...حالا چون تویی میام جلوی دادگاهت تظاهرات را میندازم...خوبه؟ :):biggrin:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب پری با این اوصاف من که انصراف دادم از اومدن :cry:......بزار بریم زبانمونو بخونیم شاید کارمون درست شد رفتیم! :cool:

نه من فقط تشویق میکنم...حالا چون تویی میام جلوی دادگاهت تظاهرات را میندازم...خوبه؟ :):biggrin:

جا زدی ؟؟؟؟ ای بابا خودم باهاتم. تیرکمون دیانا الهه شکارم ازش قرض میگیرم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
لااقل یه کمپین هم تشکیل بده :surprised:
دوست هم اینقده بی بخار ؟ :mad:

تا سمیه بیاد تهران و کمپین تشکیل بده 7 بار مجازاتت کردن. اوکی . به بچه های تهران بسپار کارو همینجا برات کمپین راه میندازیم

بالا