دخترشاه عربستان روبنده‌اش را برداشت +عکس

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جداً یعنی اینقدر بده!!! شما که نمی تونین حتی عکسشو تحمل کنید چطور انتظار دارین ما روزی 100 بار در جامعه با این اشخاص روبرو شیم!!؟؟

فکر نمی کنم شما هم دوست داشته باشی عکس مادر و خواهرت رو تو اینترنت ببینی!!!
شما جای اینکه روزی 100 بار افراد رو ببینی لطف کن سرت رو پایین نگه دار
یا اینکه اسلام رو بهتر بخون
یکبار نگاه به زن مشکلی نداره ولی نگاه دوم که مطمئنا نگاه با شهوت هستش نگاه حرامه
هرچند زن مقصر در امور عدم رعایت باشه مرد موظف به کنترل نگاه خودش هستش
یک بار احکام بخش نگاه کردن رو بخون!

حال عکس هایی رو از ناموس مردم تو اینترنت باید پخش بشه و روزی صد نفر آدم به ناموس مردم نگاه کنن و بررسی کنن که ایا این حجاب هست یا نه!
بهتره از خودت بپرسی چرا مردم به اینجا رسیدن!
چرا رعایت نمی کنن!
چرا مساجد خالی و کنسرت ها پر شدن!
جای این سوال هنوز مشکلت نگاه کردنته!

arash_441

متخصص انرژی های نو
به نظر من هر چيزي بيشتر منع بشه ومحدود تر بشه خودش رو بيشتر نشون مي ده .فلسفه حجاب در ذات خودش خوبه ولي نه با جبر وبه صورت تحميل .
من نمي دونم فقط وفقط ما ايرانيها مسلمانيم .مي خوام بدونم اگه ايران هم مثل تركيه .انگليس .فرانسه وخيلي از كشور هاي ديگه كه توش بسياري مسلمان داره وكشوري آزاد هستند واجباري براي حجاب و پوشش نيست آيا ما با حجاب مي مونديم يا نه؟؟؟؟
همسايه ما تركيه .كشوري آزاد از هر لحاظ .هم مسجد داره و هم ميخانه ...هم زناني با پوشش بسيار اسلامي و هم .........جايگاه هر شخص بر اساس اعتقاد به هر نوع ديني محفوض .
چون مسئله حجاب شد .چرا به عقيده خيلي ها كسي كه يه مقدار يا خيلي بي حجابه نمي تونه مسلمان باشه .؟؟؟؟؟

اینکه شما گفتین دقیقاً مصداق اسلام آمریکایی ،ما اسلام ناب محمدی می خواهیم

مرد جنوبي

عضو جدید
نظر من

نظر من

به نظر من هر چيزي بيشتر منع بشه ومحدود تر بشه خودش رو بيشتر نشون مي ده .فلسفه حجاب در ذات خودش خوبه ولي نه با جبر وبه صورت تحميل .
من نمي دونم فقط وفقط ما ايرانيها مسلمانيم .مي خوام بدونم اگه ايران هم مثل تركيه .انگليس .فرانسه وخيلي از كشور هاي ديگه كه توش بسياري مسلمان داره وكشوري آزاد هستند واجباري براي حجاب و پوشش نيست آيا ما با حجاب مي مونديم يا نه؟؟؟؟
همسايه ما تركيه .كشوري آزاد از هر لحاظ .هم مسجد داره و هم ميخانه ...هم زناني با پوشش بسيار اسلامي و هم .........جايگاه هر شخص بر اساس اعتقاد به هر نوع ديني محفوض .
چون مسئله حجاب شد .چرا به عقيده خيلي ها كسي كه يه مقدار يا خيلي بي حجابه نمي تونه مسلمان باشه .؟؟؟؟؟

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حرف اولت قشنگ بود
2) درسته خیلی از کشور ها نظام سیاسی و اداری دینی شون با ما فرق داره....ولی کشور ما اینه....خود مردم به دنبال این بودن...درسته متاسفانه از چیزی که مردم خواستن فراتر رفتن...ولی به هر حال هر کشوری قانون خودش رو داره
3) اسلام در مورد حجاب به صورت قاطع صحبت کرده.... و کسی که حجاب رو رعایت نمی کنه مثله کسیه که داره کار حرام انجام میده! اینکه ایشون مسلمون هستن و مقدار گناهش در مقابل اعمالش چقدر باشه قیامت خداوند تعیین میکنه

arash_441

متخصص انرژی های نو
فکر نمی کنم شما هم دوست داشته باشی عکس مادر و خواهرت رو تو اینترنت ببینی!!!
شما جای اینکه روزی 100 بار افراد رو ببینی لطف کن سرت رو پایین نگه دار
یا اینکه اسلام رو بهتر بخون
یکبار نگاه به زن مشکلی نداره ولی نگاه دوم که مطمئنا نگاه با شهوت هستش نگاه حرامه
هرچند زن مقصر در امور عدم رعایت باشه مرد موظف به کنترل نگاه خودش هستش
یک بار احکام بخش نگاه کردن رو بخون!

حال عکس هایی رو از ناموس مردم تو اینترنت باید پخش بشه و روزی صد نفر آدم به ناموس مردم نگاه کنن و بررسی کنن که ایا این حجاب هست یا نه!
بهتره از خودت بپرسی چرا مردم به اینجا رسیدن!
چرا رعایت نمی کنن!
چرا مساجد خالی و کنسرت ها پر شدن!
جای این سوال هنوز مشکلت نگاه کردنته!

شما نگران من نباش بنده فرهنک سازی و از خانواده شروع کردم و الحمدالله از این مشکلات نداریم.

در ضمن این تصاویر قابل شناسایی نیستن

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه شما گفتین دقیقاً مصداق اسلام آمریکایی ،ما اسلام ناب محمدی می خواهیم

اینکه شما میخوای ملاک نیست..مردم حق انتخاب دارن
مشکل من با کشور اسلامی نیست!
مشکل من تفتیش عقاید کشورمون هستش و اعمالی از این حیث!

SAMIFAR

عضو جدید
آخه می دونی جالب اینجاست که فقط آسیای جنوب شرقی رو می برن بهشت! البته به علاوه تعداد انگشت شماری از قاره های دیگه!
بقیه همه می رن جهنم!
حالا چون تو مملکت ما همه به فکر هم دیگه هستن اصلا نمی خوان که هم وطناشون برن جهنم !
واسه همینم به هم گیر می دنو هم دیگه رو مورد نقد و بررسی قرار می دن!

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما نگران من نباش بنده فرهنک سازی و از خانواده شروع کردم و الحمدالله از این مشکلات نداریم.

در ضمن این تصاویر قابل شناسایی نیستن

افرین
ولی میتونم بپرسم هدف از گذاشتن این عکس ها نگاه به کدوم قسمت زن بود؟
مطمئنا منظور فقط حجاب سر نبود!
احساس نمی کنی حتی نگاه به این امر از جانب من و شما حرامه؟

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امان از دست زاهد مقدس مآب ظاهر فریب!!

امیدوارم حرفت از نگاه خودت بی ربط با این موضوع نباشه!
و حداقل درک کنی هر نوع عکسی از ناموس مردم تعرض به حریم شخصیه افراده!

وای به حال اون مملکتی که افرادی بخوان در راس امور قرار بگیرن که جملشون این باشه: ما فلان چیز رو می خوایم!

SAMIFAR

عضو جدید
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت
همه کس طالب یارند چه هشیار و چه مست همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت
سر تسلیم من و خشت در میکده‌ها مدعی گر نکند فهم سخن گو سر و خشت
ناامیدم مکن از سابقه لطف ازل تو پس پرده چه دانی که که خوب است و که زشت
نه من از پرده تقوا به درافتادم و بس پدرم نیز بهشت ابد از دست بهشت
حافظا روز اجل گر به کف آری جامی یک سر از کوی خرابات برندت به بهشت

مرد جنوبي

عضو جدید
حرف اولت قشنگ بود
2) درسته خیلی از کشور ها نظام سیاسی و اداری دینی شون با ما فرق داره....ولی کشور ما اینه....خود مردم به دنبال این بودن...درسته متاسفانه از چیزی که مردم خواستن فراتر رفتن...ولی به هر حال هر کشوری قانون خودش رو داره
3) اسلام در مورد حجاب به صورت قاطع صحبت کرده.... و کسی که حجاب رو رعایت نمی کنه مثله کسیه که داره کار حرام انجام میده! اینکه ایشون مسلمون هستن و مقدار گناهش در مقابل اعمالش چقدر باشه قیامت خداوند تعیین میکنه
در جواب قسمت 3) شما .عزيزم خوبه كه اينو قبول داري كه از قديم گفتن هر كسي رو تو قبر خودش مي خوابونن .
آره منم تو همين مملكت دارم زندگي مي كنم وبه تمامي قوانين و مقدسات پايبندم .اما من مي گم با اجبار كاري از پيش نمي بريم . درست نميشه بلكه بدتر هم مي شه همانطور كه هر چه پيش مي رويم
وهمين روال ادامه يابد مسلما از اصل دور خواهيم شد .

arash_441

متخصص انرژی های نو
افرین
ولی میتونم بپرسم هدف از گذاشتن این عکس ها نگاه به کدوم قسمت زن بود؟
مطمئنا منظور فقط حجاب سر نبود!
احساس نمی کنی حتی نگاه به این امر از جانب من و شما حرامه؟

مگه شما دنبال دیدن جای خاصی هستین!؟ اگه اینطور باشه از این سایت ها تو نت زیاد داریم لازم نبود وقتمونو صرف بالابردن آگاهی دوستان در باشگاه کنیم! به نظرتون دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه!

anjam.vazife

عضو جدید

برداشت آزاد

حالا اگه این کاریکاتور یه محجبه بود و رو قسمت کوکش منوشتن ... و ... او.ن موقع کل این سایت پیلتر میشد

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا برادر سرور مومن چرا عکسای ملت تو نت میزاری ؟این کاررو وجدانت سنگینی نمیکنه ؟
هرکسی رو تو قبر خودش میزارن چرا واسه خودت گناه میخری ؟
قصد شما چیه؟
آیا مایلید کسی تصاویر آشنا های خودتون رو تو نت بزاره؟
چرا به حریم ملت احترام نمیزارین؟

simiar

عضو جدید
تاپیک با عکسایی که دوستمون از کشورمون گذاشتن به کلی منحرف شد.

خانمای عربستانی باید خیلی از این شاهزاده ممنون باشن که توی اون جو سنگین حاکم همچین حرکت شجاعانه ای انجام داده!
مرده ، مرد.

arash_441

متخصص انرژی های نو
آقا برادر سرور مومن چرا عکسای ملت تو نت میزاری ؟این کاررو وجدانت سنگینی نمیکنه ؟
هرکسی رو تو قبر خودش میزارن چرا واسه خودت گناه میخری ؟
قصد شما چیه؟
آیا مایلید کسی تصاویر آشنا های خودتون رو تو نت بزاره؟
چرا به حریم ملت احترام نمیزارین؟

این عکس ها رو خبرگزاری فارس نیوز منتشر کرده درضمن روزی 100 تا ار این آدما تو خیابون میبینیم

شمام بهتره اول پستهای قبلی رو بخونید بعد نظر بدین

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این عکس ها رو خبرگزاری فارس نیوز منتشر کرده درضمن روزی 100 تا ار این آدما تو خیابون میبینیم

شمام بهتره اول پستهای قبلی رو بخونید بعد نظر بدین
که چی خیلیها تو خیابون خیلی کارا میکنن ...فارس گذاشت که گذاشت تو چرا به پخشش کمک میکنی کاردرستی نیست این کار پست قبل هرچی میخراد باشه نفس گذاشتن تصاویر اشتباهه

arash_441

متخصص انرژی های نو
اوت تصاویری از بد حجابی چیه؟!؟!؟اون برداشت آزادت چیه!!

یعنی هر جور راحتی در موردش فکر کن اسمشو بزار آزادی ، بی دینی بی حجابی ، تمدن ووووو از اینجور حرفا

arash_441

متخصص انرژی های نو
که چی خیلیها تو خیابون خیلی کارا میکنن ...فارس گذاشت که گذاشت تو چرا به پخشش کمک میکنی کاردرستی نیست این کار پست قبل هرچی میخراد باشه نفس گذاشتن تصاویر اشتباهه

پست و حذف کردم.

خیالت راحت شد!!؟

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه شما دنبال دیدن جای خاصی هستین!؟ اگه اینطور باشه از این سایت ها تو نت زیاد داریم لازم نبود وقتمونو صرف بالابردن آگاهی دوستان در باشگاه کنیم! به نظرتون دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه!

خوبه قبل حرفت فکر کنی
حجاب مربوط به حجاب سر نیست
حجاب بدن هم هست!
هرچیزی که موجب فساد بشه پخشش حرامه!
بقیش رو هرطور میخوای تصور بنما

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در جواب قسمت 3) شما .عزيزم خوبه كه اينو قبول داري كه از قديم گفتن هر كسي رو تو قبر خودش مي خوابونن .
آره منم تو همين مملكت دارم زندگي مي كنم وبه تمامي قوانين و مقدسات پايبندم .اما من مي گم با اجبار كاري از پيش نمي بريم . درست نميشه بلكه بدتر هم مي شه همانطور كه هر چه پيش مي رويم
وهمين روال ادامه يابد مسلما از اصل دور خواهيم شد .

من استدلالم با قرآن هستش
نه با کاری که آقایون میکنن
بله..من از این اجبار متنفرم و همین رو امری میدونم که درصد مسلمون این جامعه ما که 98 % اعلام میشه 10% هم نیست!

مرد جنوبي

عضو جدید
بابا بنده خدا از گذاشتن اين عكس ها منظوري نداشت .چرا شما اينقدر بزرگش مي كنيد .بي خيال بابا .
اصلا بد حجاب ..بي حجاب ..بي دين ...كافر .به ما چه ...حالا همه علم به دست بايد امر به معروف ونهي از منكر كنيم ..بهتر نيست خودمون رو اصلاح كنيم .

JavadMessi

مدیر بازنشسته
دوستان اینکه عکس ناموس مردم توی نت پخش بشه کار اشتباهیست گرچه شاید تعداد کمیشون از خداشون باشه(البته شاید)
اما خوب چیزیو که ملت توی خیابون میبینند نمیتونند انکار کنند.واقعا قبول کنید وضعیت بعضیاشون خیلی زنندست.ببخشین اما من که توجیهی جز خودنمایی برای بعضیاشون نمیبینم.همچنین نمیتونم قبول کنم که این زننده بودن بعضیا به خاطر اجبار هستش.در واقع به نظرم عامل اصلی برای یک مسلمان سست بودن اعتقادات و مصرف زدگیه تا اجبار

بالا