كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیخیال فعلا ما باختیم.
اگه بیایم کل کل کنیم میشم مثل خودشون تو 4دربی قبل.
بذار خوش باشن.
برد ده نفره اونم در حالی که تیم دو تا گل عقب بود معنیش اینه که سال دیگه شما رو زیاد اینورا نخواهیم دید.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اره دیگه...
استقلال استقلال بود، مالدیوم پرسپولیس
:D
فقط اگه وقت کردی یکم به تریکبمون نگاه کن، ببین چن تا از بازیکنایه دور رفت نبودن، 6 تا از اصلیاش، مجیدی، جباری، حیدری، اندو، کرار و...
من به شخصه فک نمیکردم اینجوری بازی کنن
وجدانا گفتن پرویز چوبله پوبله سخت بود دیگه، باید همینجا کات میشد :D

تیمی ک اینقد ادددددعا داره نباید غیبت بازیکنارو بهونه کنه.این مگه همون کهکشانیه نبود؟؟!!!!!:biggrin:

وضعیت سفید

عضو جدید
بخاطر ناداوری حال نداشتن بیان. اما ناداوری امروز هم نتونست جلو قرمز ها رو بگیره. برا همین اومدن شادی خودشونو نشون بده.

خدایی چند تا خطا به زندی تو نیمه اول زدن داور میدید و نمیگرفت
از بس تو این چند وقت رو داورا کار کردن بیچاره ها میترسن خطا بگیرن..

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر ناداوری حال نداشتن بیان. اما ناداوری امروز هم نتونست جلو قرمز ها رو بگیره. برا همین اومدن شادی خودشونو نشون بده.

بعله
یادمون نرفته همین ناداوری شمارو قهرمان لیگ کرد
و همین داوریها بود که زمان پروین همیشه دقیقه 80 به بعد یه پنالتی تو جیبتون بود

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]خوشحالی هواداران تراکتور/ چوب خدا صدا نداره[/h] [h=2]تراکتور اگر بازی فردا مقابل نفت را با پیروزی پشت سر بگذارد، در فاصله یک امتیازی استقلال قرار می گیرد.[/h]
سایت گل- دربی 74 در حالی به دقایق پایانی نزدیک می شد که استقلال با یک بازیکن بیشتر، تسلط نسبی به بازی داشت و پرسپولیس حملات چندان خطرناکی را روی دروازه حریف تدارک نمی دید اما در 10 دقیقه پایانی همه چیز زیر و رو شد و پرسپولیس از دره ناامیدی تا اوج قله پیروزی صعود کرد.
بعد از اینکه پرسپولیس فاتح این دربی دراماتیک شد، بسیاری از هواداران تراکتورسازی با کامنت های متعدد، این تغییر نتیجه را به بازی اول هفته تیم محبوب شان با استقلال مرتبط دانستند و معتقدند شکست غیرمنتظره استقلال، انتقام آن اشتباه محسن ترکی بود.
تراکتور اگر بازی فردا مقابل نفت را با پیروزی پشت سر بگذارد، در فاصله یک امتیازی استقلال قرار می گیرد.

ddrraaggoonn

عضو جدید
بیخیال فعلا ما باختیم.
اگه بیایم کل کل کنیم میشم مثل خودشون تو 4دربی قبل.
بذار خوش باشن.
من بهشون تبریکم گفتم الان کل کل ندارم باهاشون..............
ولی نمیفهمم این تراختوریا اینجا چیکار دارن.

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیمی ک اینقد ادددددعا داره نباید غیبت بازیکنارو بهونه کنه.این مگه همون کهکشانیه نبود؟؟!!!!!:biggrin:

خیلی ببخشید شما این کهکشانو با کهکشان راه شیری اشتباه گرفتی انگار، 6تاشون نبودن؟ do u understand?
-----------------------------------
راستی دهه فجر همگی مبارک :D
واقعا این بود ارمانهای امام؟ بشینیم کل کل کنیم؟

وضعیت سفید

عضو جدید
من بهشون تبریکم گفتم الان کل کل ندارم باهاشون..............
ولی نمیفهمم این تراختوریا اینجا چیکار دارن.

اعلام وجود
خواستن یه حالی بهشون بدن تو مسابقه اس ام اسی گذاشتنشون.
فردا هم میبازن میان میگن....
ولی اگه اس اس باخت هفته قبل خوب حال این تبریزی ها رو گرفت.:biggrin:

• Like
واکنش ها: IMDB

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ببخشید شما این کهکشانو با کهکشان راه شیری اشتباه گرفتی انگار، 6تاشون نبودن؟ do u understand?
-----------------------------------
راستی دهه فجر همگی مبارک :D
واقعا این بود ارمانهای امام؟ بشینیم کل کل کنیم؟
فرمایش شما درسته. مسئله حفظ نتیجه دو بر صفر با یه یار اضافی رو که نتونستن انجام بدن رو چی میگید؟

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیمی که 100تا موقعیت گل خراب کنه ....گل میخوره....قانون فوتباله.....

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرمایش شما درسته. مسئله حفظ نتیجه دو بر صفر با یه یار اضافی رو که نتونستن انجام بدن رو چی میگید؟
بازی رو دسته کم گرفتن....فکر کردن که دیگه تمومه.....ما به تجربه پرسپولیس باختیم....

• Like
واکنش ها: ayja

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی رو دسته کم گرفتن....فکر کردن که دیگه تمومه.....ما به تجربه پرسپولیس باختیم....
ما به خودمون باختیم
اگه تجربه داشتن نیمه اول به گل میرسیدن
دست کم گرفتن حریفو
مربی بادی تعویض میکرد و بجای زندی که نایه برگشتن نداشت شیرزادو میاورد

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسئله فقط یه یار اضافه نیست
اصولا تیم 10 نفره بهتر بازی میکنه چون دوندگیه بیشتری دارن
ما دست کم گرفتیمتون فقط همین، مسئله تاکتیکو این حرفا نیست بازیکنا دیگه اخراش برنمیگشتن

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما به خودمون باختیم
دست کم گرفتن حریفو
نه نیمه اول که تکون نخوردن......نیمه دوم که مهدوی کیا اومد داخل...تجربه تیمشون رفت بالا....
حیف این برد نبوووود که الکی اونو از دست دادیم...

• Like

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا کسی از پست من نقل قول نگیره و به من جواب نده. چون اهل کل کل های این تایپیک نیستم.
چون جایی پیدا نکردم که برد پرسپولیس رو بخاطر بازی گلهای واقعا قشنگش تو ده دقیقه ی آخر تبریک بگم اومدم اینجا تا به پرسپولیسیا تبریک بگم.
یک هوادار تراختور

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما به خودمون باختیم
دست کم گرفتن حریفو
برد و باختش زیاد مهم نیست. شکل باختنتون تاریخی و بی نظیر بود. دو تا گل چلو بودین با 11 بازیکن . حریف هم ده نفره . اونوقت : هلل یو سه. هلل یو سل و هل و هل و هلل یو سه شد . اینش دلچسب بود.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد تا؟ منظورتون کل بازیهای استقلال تو لیگ هست؟
نه همین بازی که شریفات 10 تا ...آرش 10 تا ....زندی nتا....یوسفی 10 تا....
ولی واقعیته که استقلال خیلی خیلی بهتر بود....
پرسپولیس 3تا حمله ...3تا گل....
بازیکنا استقلال آخر بازی اصلا نای دویدن نداشتن...یه آندرانیک یا جباری بود ....تو 5تا میرفتیم

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته شما از یکی دیگه نقل قول گرفتین ولی واسه تنویر افکار عموم میتونین به پست اول این تاپیک مراجعه کنین
همه چی روشن میشه، البته منظور ایشون با شما نبود، شما تازه اومدین از یه چیزایی خبر ندارین
درس نده تراختوریا همه جا هستن

اینجا هم قبلا تاپیک اس اس و پس پس بود تا وقتی که TİRƏXTUR اومد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برین دست رحمتی رو ببوسین
منظورتون زایده

لطفا کسی از پست من نقل قول نگیره و به من جواب نده. چون اهل کل کل های این تایپیک نیستم.
چون جایی پیدا نکردم که برد پرسپولیس رو بخاطر بازی گلهای واقعا قشنگش تو ده دقیقه ی آخر تبریک بگم اومدم اینجا تا به پرسپولیسیا تبریک بگم.
یک هوادار تراختور
باشه فقط به افتخار پرسپولیس

برد و باختش زیاد مهم نیست. شکل باختنتون تاریخی و بی نظیر بود. دو تا گل چلو بودین با 11 بازیکن . حریف هم ده نفره . اونوقت : هلل یو سه. هلل یو سل و هل و هل و هلل یو سه شد . اینش دلچسب بود.
با اینکه چند تا باخت پشت سر هم دادیم اما این برد تمام تلخی ها روبرد
بس که مظلومی افاده داشت تو زمین
دنیزلی دوستت داریم

• Like

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

گل دقیقه 92 پییروز قربانیو یادتون رفت که 3-2 بردیم(البته حق میدم یادتون بره)
ثانیه 8 سامره چی؟

• Like

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و این تعصب بیجا باشد و عشق را چیز دیگر گویند!
عشق اندر فضل و علم و دفتر و اوراق نیست//هر چه گفت و گوی خلق آن ره ره عشاق نیست
عقل را معزول کردیم و هوا را حد زدیم//کاین جلالت لایق این عقل و این اخلاق نیست
تا تو مشتاقی بدان کاین اشتیاق تو بتی است//چون شدی معشوق از آن پس هستیی مشتاق نیست

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه. مطالب این پست فقط یه شوخی دوستانه است .بی جنبه ها نخونن :دی

توجه. مطالب این پست فقط یه شوخی دوستانه است .بی جنبه ها نخونن :دی

هیچ چیز الان نمیتونه ذره ای از شادیم کم کنه. نه نمره های ناجور امتحانا .نه حرفای از رو سوختگیه دوستان استقلالی ...:biggrin:

و یه تبریک جانانه به همه ی پرسپولیسی ها برای این برد بسیار بسیار شیرین که میتونم اونو همردیف 6 تایی ها بدونم.(به خاطر میزان سوختگی):gol::D
به دوست تراکتوریمونم که از ما هم شادتره تبریک میگم .

و به هواداران استقلال هم برادرانه پیشنهاد میکنم که پست زیاد بدن و خودشونو خالی کنن .گریه هم خوبه... نباید ناراحتی زیاد رو تو خودتون بریزین:biggrin:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ چیز الان نمیتونه ذره ای از شادیم کم کنه. نه نمره های ناجور امتحانا .نه حرفای از رو سوختگیه دوستان استقلالی ...:biggrin:

و یه تبریک جانانه به همه ی پرسپولیسی ها برای این برد بسیار بسیار شیرین که میتونم اونو همردیف 6 تایی ها بدونم.(به خاطر میزان سوختگی):gol::D

و به هواداران استقلال هم برادرانه پیشنهاد میکنم که پست زیاد بدن و خودشونو خالی کنن .گریه هم خوبه... نباید ناراحتی زیاد رو تو خودتون بریزین:biggrin:
میدونم که خوشحالی یه روزه داری...خوشحال باش.....
فاصله ی امتیاز رو هنوز ندیدی.....ببین بعد ببینم خوشحال میشی..............
دوستان اس اسی به گوش:باختیم اشکال نداره...هنوز 4 امتیاز اختلاف داریم....فردا انشاا... سپاهان و تراختور ببازن....
جام حذفی در راهه.....
به امید قهرمانی لیگ وجام حذفی

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه صلوات بفرستین به افتخاره این دوستمون، دیگه صفحه ش داشت خاک میگرفت

بالا