ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad.md

عضو جدید
یه من ریش رو نگفتم کل بچه های مالک دارن، گفتم گروهی که اومده بودم کنفرانس نانو دانشگاه یزد داشتن! تااااااازه اینم نگفتم که سرگروهشون به علت کار کردن با مواد شیمیایی خیلی حالش بد بود خودش می گفت تا سال دیگه نمی مونم! پدر خودم ارتشی سابق هستن و من ارتشیارو هم دوست دارم. سوتفاهم نشه!
برای کارای عملی دانشگا های افسری فک کنم بهتر باشن. فامیل خودمون دانشگاه امام حسین(ع) اتفاقا ریش اون چنانی هم نداره بعضی از استاداشم میگن ریش پرفسوری داشتن البته جو کلیش مذهبیه .ولی اونجا همه نوع امکانات واسه ی کار عملی هست.از موشک گرفته تا چیز های دیگه.

mohammad.md

عضو جدید
افزايش ضرفيت امسال قطعيه ولي چقدرشو نميدونم.رفتنم دانشگاه صنعتي خودمون از يكي از بچه هاي ارشد كه تبديل ميخوند(با رتبه 700 سال 90 اونجا روزانه آروده تو تبديل) راجع به افزايش ظرفيت پرسيدم گفت پارسال خيلي افزايش داشته واسه همين خيلي از اعضاي هيئت علمي كه جديدا جذب شدند يا اساتيد حق التدريسي ديگه اتاق مجرا واسه خودشون ندارن معمولا 2 3 نفري تو يك اتاقن در حاليكه قيلا واسه هر عضو هيئت علمي يا استاد تمام وقت يك اتاق مجزا بوده واسه همين مي گفت بعيده ظرفيتا زياد بشه و لي چون داوطلبا زياد شدن بايد زياد بشه..خودمم گيج شدم:surprised:
واسه ما هم تا سال پیش هر اتاقی یه عضو بود الان شده اتاقی دوتا بعضی اتاقا هم سه تایین .چند تا اتقا ق جدید هم اضافه کردن که فعلا یکین سال بعدم فک کنم دوتای بشن. در ضمن بغل دانشکده مون یه دانشکده تازه تاسیس دارن میزنن میگین واسه رشته مکانیکه.تا الان بیشتر از 60 % پروژه رو درست کردن.

gm1362

عضو جدید
از دوستان هرکس با همین ظرفیتهای فعلی به قبولی امید داره با ذکر درصد و دانشگاهی که احتمال قبولی(و در صورت قبولی ثبت نام) میده بگه.ممنون

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
از دوستان هرکس با همین ظرفیتهای فعلی به قبولی امید داره با ذکر درصد و دانشگاهی که احتمال قبولی(و در صورت قبولی ثبت نام) میده بگه.ممنون
والا واسه درصداي من مهستان و ماهان حولو حوش400 تو ساخت رو دادن كه ميشه روزانه شهرستان مثل شاهرو د و بيرجند و كاشان و آورد وشبانه صنعتي اصفهان.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
نظر خودت چیه؟ کدوم رو ترجیح میدی؟
خب اه تا اون موقع از لحاظ مالي اوكي باشم مسلما صنعتي اصفهان.وگرنه روزانه شهرستان.اگه قرار باشه روزانه شهرستانم بيارم به هيچ وجه ريسك نميكنم و نميذارم دوباره كنكور بدم.شما وضعيتت چجوره؟

gm1362

عضو جدید
خب اه تا اون موقع از لحاظ مالي اوكي باشم مسلما صنعتي اصفهان.وگرنه روزانه شهرستان.اگه قرار باشه روزانه شهرستانم بيارم به هيچ وجه ريسك نميكنم و نميذارم دوباره كنكور بدم.شما وضعيتت چجوره؟
راستش وضعیت من زیاد جالب نیست.البته به نسبت اینکه از معدن دارم تغییر رشته میدم درصدهام خیلی هم بد نیستن.ولی نمیدونم رتبه ام حدودا چند میاد.میشه شما لطف کنید رتبه منو توی سایت ماهان بزنید؟ ممنون میشم.زبان 23.3ریاضی 0سیالات 16.67جامدات 40.3دینامیک 23.3

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
راستش وضعیت من زیاد جالب نیست.البته به نسبت اینکه از معدن دارم تغییر رشته میدم درصدهام خیلی هم بد نیستن.ولی نمیدونم رتبه ام حدودا چند میاد.میشه شما لطف کنید رتبه منو توی سایت ماهان بزنید؟ ممنون میشم.زبان 23.3ریاضی 0سیالات 16.67جامدات 40.3دینامیک 23.3
اگه از معدن اومدين كه عملكردتون قابل قبول و خوبه ايشالا روزانه قبوليد با افزايش ظرفيت.ماهان بايد از مشاورش بپرسي چند روز بعد بادانشگاهي كه احتمال قبولي داري ميگه.ولي مهستان اينا رو گفت:
تبدیل انرژی2264
ساخت تولیدغیر مجاز
سازه بدنه خودرو1329
سیستم محرکه خودرو2030
طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان1160
طراحی کاربردی1531
مکاترونیک1793
گرایشرتبه تقریبی

gm1362

عضو جدید
من پاسه میرفتم.ظرفیت هارو 2600(تمام گرایش ها) گفتن.امسال حدودا چقد اضافه ممکنه بشه؟

gm1362

عضو جدید
اگه از معدن اومدين كه عملكردتون قابل قبول و خوبه ايشالا روزانه قبوليد با افزايش ظرفيت.ماهان بايد از مشاورش بپرسي چند روز بعد بادانشگاهي كه احتمال قبولي داري ميگه.ولي مهستان اينا رو گفت:
تبدیل انرژی2264
ساخت تولیدغیر مجاز
سازه بدنه خودرو1329
سیستم محرکه خودرو2030
طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان1160
طراحی کاربردی1531
مکاترونیک1793
گرایشرتبه تقریبی
راستی فراموش کردم تشکر کنم.لطف کردین ممنون.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کسی خبر از اعتراضاتمون نداره؟
والا خبرا دست سنجشه ولي بعيده تا هون خرداد ماه كسي از نتايج احتماليش با خبر بشه چون درز نميكنه و احتمالا اصلن حالا حالاها برسيشون نميكنن ميذارن همون دوسه هفته مونده به نتايج يه نگاه بش بندازن البته اگه همون كارم بكنن خيلي منت سرمون گذاشتن تهشم فوقش دو سه تاتست و حذف يا تاثير مثبت بدن ...

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اینم جدول تخمین رتبه ماهان من فکر کنم ایراد داره مثلا یکی با میانیگین 39 شده 3000 یکی با میانگین 20 شده 700!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:مشاهده پیوست 88627
ظاهرا اين رتبه ها همونجور كه خودش گفته مال چندتا گرايشه.مثلا اونايي كه ميانگيونشون كمه ولي رتبش خوبه معمولا ساخت و توليده چون بچهاي ساخت ديناميك و زبان وسيالات جواب نميدن واونايي كه با ميانگين بيشتر رتبشون بالاتره طراحي ها و تبديلان

solarisal

عضو جدید
ظاهرا اين رتبه ها همونجور كه خودش گفته مال چندتا گرايشه.مثلا اونايي كه ميانگيونشون كمه ولي رتبش خوبه معمولا ساخت و توليده چون بچهاي ساخت ديناميك و زبان وسيالات جواب نميدن واونايي كه با ميانگين بيشتر رتبشون بالاتره طراحي ها و تبديلان
همون اولای جدول با میانگین 39 رتبش شده 4000 .... با میانگین 39 رتبه تو طراحی و تبدیل 400 میشه ساختو نمیدونم..........بعدم این رتبه ای که داده بهترینه من بعید میدونم همچین چیزی امکان داشته باشه

mohammad.md

عضو جدید
همون اولای جدول با میانگین 39 رتبش شده 4000 .... با میانگین 39 رتبه تو طراحی و تبدیل 400 میشه ساختو نمیدونم..........بعدم این رتبه ای که داده بهترینه من بعید میدونم همچین چیزی امکان داشته باشه
oخودش گقته بر اساس کنکور های قبلیه.کنکور های چند سال اخیر 89 90 91 مخصوصا این سه تا سطحشون خیلی بالاتره . اصلا نمیشه اعتماد کرد من تنها چیزی دیدم که خوب ارزیابی میکر مهستان بود اونم فقط رتبه ی طراحیو خوب تخمین میزنه.تبدیل معمولا 150 یا 200 تا بالا پایین داره.

mohammad.md

عضو جدید
دوستان من هر چند وقت یکبار به انجا سر میزنم اصلا معلوم نیست.ولی نظراتونو دقیق میخونم و نظرمو میدم برای همین چند تا پست پشت هم پست من میوفته معمولا.اگه اشکال داره بگین ؟

mohammad.md

عضو جدید
سوال 71 رو برای کسایی که گزینه های 2.5 و 2 رو زدن تاثیر مثبت و سوالی که جواب صحیح تو گزینه ها نباشه رو حذف میکنن
اقا این حرفتو بر اساس چه منبعی میگی؟؟؟نظر خود نایی چیه همه نو ازش سوال پرسیدن سوال به این مهمو نپرسیدین؟استادای جامداتیدانشگاه ما زیاد از کنکور سررشته ندارن وگرنه میپرسدم ازشون!!!

BATOOO

عضو جدید
اقا این حرفتو بر اساس چه منبعی میگی؟؟؟نظر خود نایی چیه همه نو ازش سوال پرسیدن سوال به این مهمو نپرسیدین؟استادای جامداتیدانشگاه ما زیاد از کنکور سررشته ندارن وگرنه میپرسدم ازشون!!!
پس تكليف اون تستاي كه كلا اشتباه حل كردن چي ميشه مثل 73 كه جواب درستش 16 ميشه نه 32؟؟؟؟؟؟؟؟اونو به نظرتون چي كار ميكنن؟

AM_mech

عضو جدید
سلاممممممم دوست جونا خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اومدم
انگار از دکتر نایی درمورد وضعیت بررسی به اعتراضات پرسیدین خبری نشد؟ سوال 93کنترل خطاش صفر نبود اخر؟؟؟؟؟؟؟هرشب خابشو می بینم فقط همین سوالااااا!!!!!!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلاممممممم دوست جونا خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اومدم
انگار از دکتر نایی درمورد وضعیت بررسی به اعتراضات پرسیدین خبری نشد؟ سوال 93کنترل خطاش صفر نبود اخر؟؟؟؟؟؟؟هرشب خابشو می بینم فقط همین سوالااااا!!!!!!!
قرار بود يه چهارشنبه اي جلسه داشته باشن راجع به سوالا ولي كسي از نتايجش خبر نداره.اينجا نميدونم كسي با دكترنايي در ارتباط هست يانه؟؟؟اگه كسي در ارتباط يا تو دانشگاهشون ايشون رفت و آمد داره ازشون جويا بشه.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه ها كسي ميدونه سال قبل تو زمينه شكلدهي چند نفر قبولي داشتيم؟؟با چه رتبه اي؟؟؟من ساختيم ولي چون كارم فورجينگه به شكلدهي خيلي علاقه دارم .ظاهرا فقط علم وصنعت اينو ميگيره

javadgholami

عضو جدید
سلام دوستان.درصدهای من تقریبا اینطوری بودن:
ریاضی: 35
جامدات: 40
ساخت: 35
فکر کنم حداقل ، روزانه ی صنعتی اصفهان قبول بشم.مهستان رتبه ام رو حدود 210 تخمین میزنه. البته نظر شخصیم با توجه به پرس و جوهام از بقیه اینه که کنکور امسال نسبت به پارسال کمی سخت تر بود. نظر شما چیه؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام دوستان.درصدهای من تقریبا اینطوری بودن:
ریاضی: 35
جامدات: 40
ساخت: 35
فکر کنم حداقل ، روزانه ی صنعتی اصفهان قبول بشم.مهستان رتبه ام رو حدود 210 تخمین میزنه. البته نظر شخصیم با توجه به پرس و جوهام از بقیه اینه که کنکور امسال نسبت به پارسال کمی سخت تر بود. نظر شما چیه؟
دوست عزيز اولا تبريك واسه اولين پاسخت بعد 4 سال!!!!بعدم تبريك واسه درصداي خوبت در امسال!!به نظر من كنكور امسال فقر رياضيش خيلي مفهومي بود.جامداتش آسونتر بود.ساختشم به نظر من به هيچ وجه درحد كنكور ارشد نبود مثل يه پايانترم داشنگاهي بود شما به كليد سنجش اعتراض نزديد؟؟؟

javadgholami

عضو جدید
دوست عزيز اولا تبريك واسه اولين پاسخت بعد 4 سال!!!!بعدم تبريك واسه درصداي خوبت در امسال!!به نظر من كنكور امسال فقر رياضيش خيلي مفهومي بود.جامداتش آسونتر بود.ساختشم به نظر من به هيچ وجه درحد كنكور ارشد نبود مثل يه پايانترم داشنگاهي بود شما به كليد سنجش اعتراض نزديد؟؟؟
خواهش میکنم.شرمنده از اینکه نمیتونم زیاد حضور داشته باشم.
ساخت امسال علاوه بر غلطهایی که داشت همانطور که گفتید بیشتر حالت امتحان پایان ترمی داشت. به نظر شما در کل ، درصدهای ساخت نسبت به پارسال کمتره یا بیشتره؟در ضمن شما چکار کردید؟
خودم اعتراض نزدم.ولی خبر دارم که حتی بعضی از استادامون با سنجش نامه نگاری کردند. و بعضی از دوستام هم از طریق سایت سنجش اعتراض زدند.

ferferfer

عضو جدید
تاثیر مثبت یعنی اگه نخوان نمره کامل سوال رو (به اونهایی که گزینه 2 یا 2.5 رو زدن) بدن حداقل یه نمره ای لحاظ میکنن!

ferferfer

عضو جدید
بچه های ساخت ! اقا من از چندتا از استادای دانشگاه های معتبر خبر دارم گفتن سوال 129 گزینه " پرسش از کارگران خط تولید" جواب تسته!
شرمنده از سوالهای دیگه خبر ندارم:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا