گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ،
سلام دوستان به همه،
بعد یه مدتی اومدم اینجا ببینم چه خبره، چی کار کردین اینجا :دی
ایشالا که دوباره همه با هم آشتی کنن، اومدم یه سری بزنم، ولی مجبور شدم 10-12 صفحه بخونم، بس که فضول شدم تازگی ها
همه خوبن اینجا؟:gol:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گم فکر کنم وقت خوبی نیومدم اینجا می رم یکی 2 ساعت دیگه که اوضاع سرو سامون پیدا کرد می آم،
فعلا دوستان

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان :

من تا اینجا هم ... هر فعالیتی تو باشگاه کردم ... فقط و فقط به خاطر علم بوده ...

فک می کنم یه سرچی تو تاپیک های بنده بکنین این کاملا واضحه ...

از این به بعد هم ... فقط تو تاپیک های علمی پست های من رو مشاهده می کنید ..

خدا نگهدار ...

mut

عضو جدید

mut

عضو جدید
وقتی میشه با هم دوست بود ... مهربون بود ... عاشق بود ... چرا دعوا ... چرا ناسزاگویی ... چرا فحش ... چرا چاقوکشی ... چرا .... اااااااااااااااااااااااا
البته مثل اینکه زیاده روی کردم ... بیایید در آستانه سال 2011 با هم دوست باشیم ... سال خوبی داشته باشین دوستای عزییییییییییییییییییییییییزم.... سرشار از محبت

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمام پست های دعوا پاک شد.............................

دلم واسه رضا جون می سوزه، چون مسئولیت رو دوششه و بعد از هر کلنجاری که مجبور می شه سرو سامون بده یکی هست که از دستش ناراحت بشه، رضا جون دوست داریم،:gol:

بچه ها هم یکمی رعایت کنن و به همدیگه سخت نگیرن.... تا اونجایی که یادم می آد این تاپیک فوق العاده ای بوده، ایشالا که همینجوری بمونه.:gol:

"نقل قول از بابا بزرگ":gol:

reza_1364

مدیر بازنشسته
دلم واسه رضا جون می سوزه، چون مسئولیت رو دوششه و بعد از هر کلنجاری که مجبور می شه سرو سامون بده یکی هست که از دستش ناراحت بشه، رضا جون دوست داریم،:gol:

بچه ها هم یکمی رعایت کنن و به همدیگه سخت نگیرن.... تا اونجایی که یادم می آد این تاپیک فوق العاده ای بوده، ایشالا که همینجوری بمونه.:gol:

"نقل قول از بابا بزرگ":gol:

به به

ارادت بسیار داریم مهندس

نیستی

ما رو هم دریاب

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::heart:سلام به همگی
من تازه توی سایت عضو شدم شاید جسارت باشه به خاطر همین پیش پیش عذر خواهی می کنم می خواستم ببینم دانشجوی مواد (گرایشهای متالورژی-سرامیک) از دانشگاه ازاد شیراز یا دولتی کسی تو سایت عضو نیست اگه باشه ممنون میشم یه پی ام به من بدن . قصد دوستی و همکاری توی درسها رو دارم.
اگه انشام بده معذرت می خوام
مرسییییییییییییییییییییییییییییی...
:heart::gol:
اگه اشکال نداره مسنجرم رو میزارم:partalajon_1366@yahoo.com
سلام من متالورژي_سراميك دانشگاه آزاد شيراز درس مي خونم خوشحال ميشم بتونم كمكي بكنم.
شما كدوم يوني درس مي خوني؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
بعضی از بچه ها خیلی گلن

خیلی ماهن:gol:

یه نکته ایی که هیچ کدوم از بچه ها تو دیدار عنوانش نکرده بودن این بود که رضا رو تو دانشگاه همه میشناختن

(من رو نه منو که همه جا میشناسن:D )

اونجا به همه کمک کرده بود-درس-جزوه-کسایی بودن که به خاطر رضا قبول شده بودن ارشد:gol:

اونجا بود که فهمیدم واقعا ادم خوبیه تو رفاقت تکمیل (ای بابا من نه اون رضا)

جنبه داشتن به اینه که به همه کمک کنی به کوچیک و بزرگ تا اونجایی که میتونی.

از این بچه ها خیلی داشتیم و داریم;)

رضا(من نهههههههههههه ای بابا)، مصطفی و .........:cool:

آخرین ویرایش:

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این واسه رضاست چون خیلی باهاش حال می کنم!!
تو نه اون رضا

بالا