چرا قدبلند برای زنان خوب نیست؟!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه اونایی که دست میزارن رو ی مورد(مثلا بلند قد بودن طرف)آخر سر بالعکس اون خواسته براشون پیش میاد...
اینو حرفو از من داشته باشید آقا وحید
:D

100% قبول دارم.ولی چه کنیم!!!؟؟؟دلمون قد بلند میخواد‍!!!؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم قدم بلنده
بگید چه مریضیهایی در آینده خواهم گرفت

بگید
من تحمل شنیدنش را دارم :(

میگن سرطان ولی ایشالا که ایطور نشه!
من دنبال کیس قد بلند هستم!!!!!؟؟؟؟
گویا شما!!!!؟؟؟؟:D
من خیلی پسر خوبی هستم و بسازم و اهل دل هستمو ...البته قصدی ندارم دارم یکم توضیح میدم!!!!:دی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مساله قد انقد مهم بود که تاپیک طولانی شده! :biggrin:

خب هر کسی هر جور می خواد زن بگیره... کوتاه ... بلند

ولی پسرا باید قد بلند باشن... هر چند که دست خود آدم نیست

من 170 :smile:

درسته قد بالای 170 دوس دارم ولی 170 هم خوبه.
یکم بیشتر معرفی نمیکنین؟؟؟!!!!:D
منم 181 قدمه و وزنمم 90 هست!
پسر خوبیم هستم!!!؟؟؟؟
کلی میگم هدف خاصی ندارما!!!!!:D

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن سرطان ولی ایشالا که ایطور نشه!
من دنبال کیس قد بلند هستم!!!!!؟؟؟؟
گویا شما!!!!؟؟؟؟:D
من خیلی پسر خوبی هستم و بسازم و اهل دل هستمو ...البته قصدی ندارم دارم یکم توضیح میدم!!!!:دی

آواتارم را که میبینید دوقلوهام هستند

لیلا مندلیف

عضو جدید
همه اونایی که دست میزارن رو ی مورد(مثلا بلند قد بودن طرف)آخر سر بالعکس اون خواسته براشون پیش میاد...
اینو حرفو از من داشته باشید آقا وحید
منم این حرفو قبول دارم ...شدییید :D من قدم 167 .همه به من میگن قدبلند ولی خداروشکر الان دیدم همچینم بلند نیستم پس سرطان از بیخ گوشم رد شد :lol: ولی با همین قدم هم باز تو ازدواج تو مسئله قد دچار مشکل شدم... اونایی که قد بلند بودن از شخصیتشون خوشم نمیومده..اونایی هم که از شخصیتشون خوشم اومده کوتاهن..حتی متوسط هم نیستن :( من که میدونم آخرش باید به این سرنوشت تن بدم :(:cry:
بهرحال من که از قدم راضیم...مشمول سرطانی ها هم نمیشم ولی این مطلب بیشتر خنده داره تا علمی..

ss14

عضو جدید
یعنی چقدر باشه که بهش بگند بلند؟خب مثلا 170 خیلی قشنگه برای خانوما اما 180 نه زیاددد:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم این حرفو قبول دارم ...شدییید :D من قدم 167 .همه به من میگن قدبلند ولی خداروشکر الان دیدم همچینم بلند نیستم پس سرطان از بیخ گوشم رد شد :lol: ولی با همین قدم هم باز تو ازدواج تو مسئله قد دچار مشکل شدم... اونایی که قد بلند بودن از شخصیتشون خوشم نمیومده..اونایی هم که از شخصیتشون خوشم اومده کوتاهن..حتی متوسط هم نیستن :( من که میدونم آخرش باید به این سرنوشت تن بدم :(:cry:
بهرحال من که از قدم راضیم...مشمول سرطانی ها هم نمیشم ولی این مطلب بیشتر خنده داره تا علمی..

167 هم خوبه .....قابل قبوله برامن....!!!!!!:دی

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخرین تحققات نشان می‌دهد، زنان قد بلند ...
آخرین تحققات نشان می‌دهد، زنان قد بلند با احتمال 30درصد بیشتر به سرطان دچار می‌شوند.
ترشح بعضی از هورمون‌هایی كه بدن را مستعد رشد تومورهای سرطانی می‌كننددر زنان قد بلند بیشتر است و به همین دلیل این افراد باید توجه بیشتری به وضعیت سلامت خود داشته باشند.
به عبارت دیگر به ازای هر 10 سانتی‌متری كه قد یك زن بلندتر باشد، احتمال ابتلا به سرطاندر او 16درصد افزایش پیدا می‌كند.در این تحقیقات، دانشمندان سعی كردند ارتباط بین قد بلند و احتمال ابتلا به انواع معمول سرطان‌ها از جمله سرطان سینه، روده، كلیه، رحم، تخمدان و سرطان خون را بررسی كنند.
به این ترتیب باید گفت یك زن كه 74/1 ‌متر قد دارد با احتمال 33درصد بیشتر از دوستانش كه فقط 52/1 متر قد دارد باید منتظر ابتلا به انواع مختلفی از سرطان باشد.

اي بابا .
چند سال پيش يك بحثي بوجود اومد مبني بر اينكه هورمون سوماتوتروپين يك شمشير دو لبه است و كنار آثار مثبتش ميتونه باعث بروز برخي از سرطانها بشه .
دليل هم اين بود چون اين هورمون رشد توانايي اين رو داره كه تقريبا همه اعضاي بدن رو به يك حالت آنابوليك هدايت كنه و رشد بده ميتونه سلولهاي سرطاني رو هم رشد بده
تو بحثشون اين بود كه هورمون رشد تاثير آنابوليكش به اين شكله كه حجم سلول رو زياد نميكنه و مياد از روي سلول عضلاني يا هر چيزي كپي ميكنه و باعث تكثيرش ميشه . اين داستان خيلي ذهن دوستان دانشمند رو درگير كرده بود
چند سال بعد يك آقايي به اسم كوين ويليام اومد از اين مطلب سوء استفاده بكنه يعني تاثير تكثير سلول!
خب ورزشكارهاي بادي بيلدر كه در سطح حرفه اي مسابقه ميدن به وفور از اين ماده استفاده ميكنند . سوء استفاده اين بابا اين بود كه به عنوان مربي ميخواست مشكل ضعف برخي از نقاط بدن ورزشكارها رو با استفاده از اين هورمون برطرف كنه
اونم خيلي درگير اين داستان شد تا به جايي رسيد كه تئوري مقابل عمل و واقعيت قرار گرفت
دكتر ******* (در اصل دكتر نبود بعدا بهش دكتراي افتخاري دادند)
اومد اثبات كرد كه اين سوماتوتروپين يا هورمون رشد در اصل خودش كاري انجام نميده و به عنوان محرك فاكتور رشد يا IGF-1 در بدن عمل ميكنه (يعني يك چيزي شبيه به پرو هورمون)
كه خود فاكتور رشد عملا بصورت تنها كوچكترين تاثير آنابوليك يا تكثير كننده اي ندارد!!!!!!!
براي براي اثبات حرفش روي خودش يك آزمايش انجام داد اونم اينكه يك دوره غير عادي و طولاني مدت 9 ماهه از سوماتوتروپين (هوماتروپ 72 واحدي) استفاده كرد كه در روز 3مرتبه دارو رو وارد بدنش كرد و منتظر اين بود تا آكرومگالي و ساير تاثيرات اين هورمون رو ببينه كه عملا كوچكترين اتفاقي نيوفتاد!!!!!!!!
اين آقا تو كتابش بعد ها نوشته بود همچنان استروئيدهاي آنابوليك و آندروژنها سلطان فرايند آنابوليك هستند
بعد از اين دوره دوره ديگه اي رو شروع كرد كه در كنار سوماتوتروپين از تستوتسرون و چند استروئيد ديگه هم استفاده كرد كه در كمال ناباوري در كمتر از 10 روز با افزايش سايز و وزن خارق العاده اي روبرو شد كه اين افزايش سايز اونقدر غير عادي بود كه تونست معني آكرومگالي رو درك كنه . مثلا يك انگشت دستش قطري معادل دو انگشت رو پيدا كرده بود و فكش تركيده بود .
بعد انجام تستها و آزمايشهاي مختلف فقط عضله قلبش رشد كرده بود و سايز خيره كننده اي پيدا كرده بود اما از رشد يا بروز سرطان خبري نبود
بعدها تو كتابش كه الان دو مونترال نهگداري ميشه عنوان كرده بود كه دانشمندان فكر ميكردن چون اين هورمون ميتونه همه چيز رو رشد بده پس ميتونه سلولهاي سرطاني رو هم تكثير كنه اما كسي نميدونست اين هورمون نميتونه همه چيز رو در اصل رشد بده!!!
و اين هورمون بدون همراهي استروئيدها عملا بي مصرفي بيش نيست!!
اين هورمون ميتوني تحت تاثير استروئيدها و در اصل خود تستوتسترون و مقادير كمي انسولين در سنيني كه هنوز اپي فيز بسته نشده طول استخوان رو زياد كنه و در اصل رشد بده اما زماني كه اپي فيز بسته ميشه رشد عرضي و كتو كلفت شدن استخوان رو ايجاد ميكنه
اما خودش تنها هيچ تاثيري نداره .
ولي اينكه در اصل چرا دوستان دانشمند ميگفتند اين هورمون ميتونه باعث رشد سلولهاي سرطاني بشه بر ميگرده به سالها قبل كه اين هورمون از طريق هيپوفيز افراد مرده و اجساد استخراج ميشد . تو اون زمانها معمولا اين سرطانها رخ ميداد و واقعيت داشت كه هنوز هم كسي نتونسته بفهمه كه چرا اين اتفاق ميوفتاد چون وقتي سيستم استخراج از هيپوفيز اجساد كنار گذاشته شد و سنتز مصنوعي اين هورمون رواج پيدا كرد اين داستان سرطان هم از بين رفت . اما درستش اينه كه بگيم اگر فردي مبتلا به سرطان باشه و يا سلولهاي سرطاني در بدنش وجود داشته باشه با تزريق و مصرف اين هورمون ميتونه سرطان خودش رو تشديد كنه . اين دقيقا برعكس تاثير استروئيدهاست!!!!! چون وجود استروئيدهاي آنابوليك و علي الخصوص خود تستوسترون تو مواردي كه فرد مبتلا به سرطانه يك مهره كليدي براي نجات فرده . سيستم ايمني بدن رو قوي ميكنه . تعادل هورمونهاي آندروژن رو مثبت نگه ميداره . و از همه مهمتر باعث جلوگيري از تخريب بافتهاي پروتئيني و سلولهاي عضلاني ميشه و در نتيجه وزن بدن رو نگه ميداره و حتي بالا ميبره.
ولي در مورد هورمون رشد اينا صادق نيست . الان از هورمون رشد در كنار مقادير كمي تستوسترون براي درمان كهولت سن و برگردوندن جواني به افراد پير استفاده ميشه كه فعلا تو آلمان و امريكا خيلي رواج داره . ايران كه فعلا ..................... هنوز دارو درست و حسابي هم نداريم . مثلا انانتات تستوسترون ساخت ايران نميدونم توش چي داره كه به دختر 9 ساله تزريق ميكني آخ نميگه!!!!!!!!!!! عجب!
انانتات يكي از استرهاي قلدر تستوسترونه وقتي تزريق ميكني مثل بمب ميمونه شب نميذاره بخوابي 4 روز بعد از اولين دوز مصرفش وزن و ساير بدن تغيير خارق العاده اي ميكنه
كه متاسفانه برند ايراني 40 آمپولش رو هم يكجا بزني هيچ اتفاقي نميوفته . برندهاي خارجي موجود تو ايران هم كه همه از بيخ تقلبي هستند چون اونا هم همين حالت رو دارند . من برند شرينگ رو زدم نتونستم دوره مصرف رو تموم كنم . 6 تا بيشتر نتونستم بزنم چون دقيقا بعد هر تزريق 24 ساعت بعد تا يك هفته دماي بدنم ميشد مثل كوره و احساس ميكردم كلم ميخواد بتركه . 6 تا آمپول ساده منو تركونده بود اما اينايي كه من تو ايران ديدم بخاري ندارند.

آهان يادم رفته بود بگم . سوماتوتروپين و IFG-1 يك عوارض بد و اثبات شده داره فقط كه اونم ديابته
اونم ذات اين هورمونهاست كه خود سوماتوتروپين انسولين رو تو بدن سركوب ميكنه (براي همين زمان مصرف تو دوره واقعي مقادير كمي انسولين هم تجويز ميكنند تا فيدبك بوجود نياد كه البته اين بدتر فيدبك ايجاد ميكنه مگر اينكه رگولار به جاي BIF يا NPH استفاده بشه)
البته IFG-1 اين كارو نميكنه . بعضي شركتها مدعي شدند و ويالهايي عرضه كردند كه ميگه اين هورمون IFG-1 هستش!! يعني اين هورمون رو توليد ميكنند!!
IFG-1 يك هورمونه پلي پپتيدي شبيه به انسولينه كه از 70 آمينو اسيد تشكيل شده
ادعاي اين شركتها مزخرفي بيش نيست چون در اصل اگر همچين چيزي بود اولين چيز مثبتش اين بود كه ميشد با IFG-1 ديابت رو ريشه كن كرد!!!!
اين ويالها هم يك محرك براي اين فاكتور رشده در اصل براي IFG-1 و IFG-2
حالا بحثش طولانيه ديگه پستم طولاني شد . بماند

اما با ترشح خيلي كم اين هورمون تو بدن هيچ اتفاقي نميوفته حالا قدت هم بلند باشه همينه .

آخرین ویرایش:

تیلور

عضو جدید
من اینو قبلنم شنیده بودم .قده من 180 سانته .تو شهرما همه قدکوتاهن .این قده بلند واقعا برام شده دردسر....مادره من قدش 174 ه نمیدونم چرامنه بدبخت باید میشدم 180؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از خودم بدم میاد.....خودم ک نه قدم..بخدا ازش متنفرم...همشم بخاطر طرز برخورد مردم بی فرهنگه شهرمونه...نمیبخشمشون

m.sabri

عضو جدید
این دکترا و کارشناسا هر روز ی حرف میزنند.... باید بی اعتنا بود... :D اینطوری!!!!!!!!!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینو قبلنم شنیده بودم .قده من 180 سانته .تو شهرما همه قدکوتاهن .این قده بلند واقعا برام شده دردسر....مادره من قدش 174 ه نمیدونم چرامنه بدبخت باید میشدم 180؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از خودم بدم میاد.....خودم ک نه قدم..بخدا ازش متنفرم...همشم بخاطر طرز برخورد مردم بی فرهنگه شهرمونه...نمیبخشمشون

بابا 180 خوبه دیگه .. اصن من بعضیا رو میشناسم آرزوشونه قدشون بین 170 تا 180 باشه:دی.. باور کن کلی ازین قرصا می خورن کلی ورزش می کنن ... آخر هم هیچ فایده ای نداره بعد کفش پاشنه بلند می پوشن:دی.... ینی چی از خودم بدم میاد.. بقیه مشکل دارن بعد شما باید از خودتون بدتون بیاد؟:دی

دیگه فوقه فوقش از 185 یه دختر بالا بره شاید شاید خوب نباشه.. ولی خو اگه تو شهر شما همه قد کوتاهن شاید راست میگی

البته به نظر من که خدا هرکی رو واسه یه آدمی در نظر گرفته...
اصلن هم هیچ معنی نداره یکی قدش کوتاهه ازش ایراد بگیریم یا بلنده یا چاغه یا لاغر
اصن مسخره کردن بدور از انسانیته... چه مسخره کردن بابت حرف زدن باشه چه شکل ظاهر و تیپ و چه اندام و وضعیت مالی و کلا هرچی..

متاسفانه روز به روز داره قد ایرونی ها کوتاه تر میشه و از حد نرمالش پایین تر میاد.. پسر و دختر هم نداره
دلیلش هم هنوز معلوم نیست واقعا....
ولی خو به نظرم قد یه دختر متوسطش بین 165 تا 175 باید باشه ولی الان متوسطش 150 تا 160 یا 165 است ... ولی اگه قد یکی بیشتر یا کمتر باشه ایراد نداره و نباید بگیم طرف مشکل داره....مهم اینه که آدم از خودش راضی باشه..

شما هم از خودت راضی باش و افکار منفی رو بریز دور

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خیال بابا واسه چی دل آدم و میلرزونی؟؟؟ یه چیزی بگو بشه کاریش کرد . . .
الان من قدمو کجا قایم کنم تا سرطان نگیرم ؟؟؟؟؟:cry:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااای پس بیشتر باید مراقبه خودم باشم....:)

بی خیال بابا واسه چی دل آدم و میلرزونی؟؟؟ یه چیزی بگو بشه کاریش کرد . . .
الان من قدمو کجا قایم کنم تا سرطان نگیرم ؟؟؟؟؟:cry:

بابا قد بلند:redface:

دقت کنین از اول تاپیک چقدر قدبلند زیاد شده :دی
اصن هرچی قدبلند تو جامعست اومدن تو این سایت:redface:

حالا که اینطور شد منم قدبلندم:smile:
البته من پسرم:دیییییی

J.AVID

عضو جدید
قد یا عامل ژنتیکی و ارثی داره یا هرمونی.
اگر ارثی باشه بلند یا کوتاه بودنش ربطی به سرطان نداره. ولی اگر در اثر
ترشح دیر هنگام هرمون های جنسی (در خانم ها) باشه که باعث افزایش قد میشه
ممکنه (اینم اطلاعات پزشکی :smile:)

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز

یا خدا ما تو کل خاندانمون یه 173 دختر داریم. من خودم 165 بودم . پیش الان فک کنم 167 باشم . همش حسرت میخورم چرا 170 نیستم .

tala1988

عضو جدید
کی گفته قد بلند بده؟خیلی ام زیباست قد من متوسطه( 166 یا 67 ) و ازش کاملا راضی ام اماخوب یه واقعیتی هست اونم اینکه دخترای بالای 170 اگه وزنشون متناسب باشه خیلی خوش استایل ترن;)

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
یعنی چی چرا استرس وارد میکنید !!!:cry:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ببخشید میشه منبعش رو هم بدین .. ؟!!

آخه شنیدیم باید آدم زن قد بلند بگیره ... :smile:
هر چند اگر دل عاشق بشه دیگه سرطان حالیش نیست .. :redface:

به هر حال ممنون
من شنیدم که ادم باید زن با قد متوسط بگیرههههههههههه............

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به ماشالا همه اینجا بلندن..:confused:آورین داداشمو میارم یکیو انتخاب کنه:biggrin:

لیختن اشتاین

عضو جدید
آخرین تحققات نشان می‌دهد، زنان قد بلند ...
آخرین تحققات نشان می‌دهد، زنان قد بلند با احتمال 30درصد بیشتر به سرطان دچار می‌شوند.
ترشح بعضی از هورمون‌هایی كه بدن را مستعد رشد تومورهای سرطانی می‌كننددر زنان قد بلند بیشتر است و به همین دلیل این افراد باید توجه بیشتری به وضعیت سلامت خود داشته باشند.
به عبارت دیگر به ازای هر 10 سانتی‌متری كه قد یك زن بلندتر باشد، احتمال ابتلا به سرطاندر او 16درصد افزایش پیدا می‌كند.در این تحقیقات، دانشمندان سعی كردند ارتباط بین قد بلند و احتمال ابتلا به انواع معمول سرطان‌ها از جمله سرطان سینه، روده، كلیه، رحم، تخمدان و سرطان خون را بررسی كنند.
به این ترتیب باید گفت یك زن كه 74/1 ‌متر قد دارد با احتمال 33درصد بیشتر از دوستانش كه فقط 52/1 متر قد دارد باید منتظر ابتلا به انواع مختلفی از سرطان باشد.

اگه میشه منبع موسختری رو معرفی کنید؟؟

یا بیشتر توضیح دهید؟؟؟

چه ربطی داره اخه؟؟؟؟