thick place in sliver (نقاط ضخیم )

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
سلام.یکی از ایرادهای نخ thick place یا نقاط ضخیم است که تو این pdf عللی که باعث افزایش این ایراد میشه رو با عکس توضیح میده.
راستی عید غریر بر دوستان و همکاران مبارک.
یا علی

پیوست ها

• Thick place in sliver.pdf
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 7

sabad

عضو جدید
سلام

سلام

با تشکرمیشه در مورد اوستر و چگونگی کار با اون اگه مطلبی دارید بزارید ممنون

ramin hajeb

با تشکرمیشه در مورد اوستر و چگونگی کار با اون اگه مطلبی دارید بزارید ممنون
سلام.آموزش درست به نیروی کنترل و کیفیتی که با دستگاه اوستر کار میکند توسط نمایندگی اوستر در ایران (آقای مهندس روغنی) انجام میگیره.البته به همراه دستگاه اوستر ی کاتالوگ کامل از نحوه عملکرد اوستر و همچنین مطالب اپراتوری در اختیار خریدار قرار میگیره.شما اگه این مطالب رو میخواهید باید ی پل ارتباطی با کارخانجات برقرار کنید تا دسترسی مستقیم به کاتالوگ داشته باشید.حجم کاتالوگ بالاست .البته در آینده کاتالوگ اوستر 5 رو در همین تالار قرار خواهم داد.
یا علی

sam_shafiee

عضو جدید
سلام این بولتن های اوسترو از کجا میشه دانلود کرد من که هر چی تلاش کردم نتیجه ای نگرفتم دو جلدشو از نمایشگاه ترکیه خریدیم اما تو اینترنت نیست که نیست. هست؟

ramin hajeb

سلام این بولتن های اوسترو از کجا میشه دانلود کرد من که هر چی تلاش کردم نتیجه ای نگرفتم دو جلدشو از نمایشگاه ترکیه خریدیم اما تو اینترنت نیست که نیست. هست؟

با سلام.تعداد زیادی رو تو بخش مقالات و تکنولوژی گذاشتم.اما میتونید از سایتwww.uster.com در خواست سی دی اوستر رو بدید که رایگان براتون ارسال میشه(پانزده روزه میرسه) اما مجله کاملش رایگان نیست.
موفق باشید

بالا