از پایینی یه سوال بپرس به سوال بالایی جواب بده!

biomass

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی
.
.
میخوام برم دریا کنار ... دریا کنار هنوز قشنگه

كنار دريا كه هميشه قشنگه ولي دريا كنار نرفتم تا ببينم

وقتي هدفي رو انتخاب ميكنيم كه خيلي متعاليست ولي رسيدن بهش آسون نيست چطور با مشكلات كنار بيايم و نا اميد نشيم؟

ecmn_ec

عضو جدید

وقتي هدفي رو انتخاب ميكنيم كه خيلي متعاليست ولي رسيدن بهش آسون نيست چطور با مشكلات كنار بيايم و نا اميد نشيم؟
چه قذ وقت گذاشتی تا این سوالو کنی تا همه محو سوالت بشن ؟

biomass

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توکل و باور که میرسم

اگر نااميد باشي از توكل هم نااميدي كفره ولي خب ديگه گاهي آدم اينطور ميشه بعضي موانع باور رو هم دچار ترديد ميكنه .ممنون از جوابتون قابل تامله

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اول سلام بايد هدفهايت را روي برگه اي بنويسي وهر روز به ان نگاه كني و موقعي رو تصور كني كه به اون رسيدي اونوقت مشكلات برات هرچه قدر كه بزرگ باشند كوچيك ميشند
قهرمان ليگ كدوم تيمه

ecmn_ec

عضو جدید
اول سلام بايد هدفهايت را روي برگه اي بنويسي وهر روز به ان نگاه كني و موقعي رو تصور كني كه به اون رسيدي اونوقت مشكلات برات هرچه قدر كه بزرگ باشند كوچيك ميشند
قهرمان ليگ كدوم تيمه

سپاهان
ولی دوس دارم
1-استقلال
2-سپاهان
3-مس
4-ذوب آهن

آقای گل ؟

biomass

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمان ليگ كدوم تيمه

بله با اين كار شايد يعني گفتن تاثيرش كمتره از نوشتن من هر روز تكراار ميكنم خوب پيش ميرفتم ولي خب گاهي ميگم آدم اينطور ميشه باشه مينويسمش ولي قبول دارين بعضي مسائل ذهن آدمو درگير ميكنه اما آدما هر چي خم بشن نميشكنن و اين خصلت خوبيه.
ذوب آهن
بهترين بازيكن تيم ملي واليبال؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله با اين كار شايد يعني گفتن تاثيرش كمتره از نوشتن من هر روز تكراار ميكنم خوب پيش ميرفتم ولي خب گاهي ميگم آدم اينطور ميشه باشه مينويسمش ولي قبول دارين بعضي مسائل ذهن آدمو درگير ميكنه اما آدما هر چي خم بشن نميشكنن و اين خصلت خوبيه.
ذوب آهن
بهترين بازيكن تيم ملي واليبال؟

نادي
بهترين تيم واليبال

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پيكان
منم كاپتان نادي رو خيلي قبول دارم

چرا عطر ميزنن بعضيا سردرد ميشن يعني چي ميشه كه حساسيت دارن؟

اين از اون سوال ها بود - اما فكر كنم به خاطر عكس العمل يه قسمتي از مغزه
بهترين تيم ملي واليبال