گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ولی من اینو نگفتم که اسمتون رو بگین چون من اصلا یادم نمیمونه حتی مثلا شما اواتا تون رو هم عوض کنید من نمیشناسم در این حد . کلا اینقد من دروغ شنیدم سر اسم هیچ دختر رو نمیپرسم و برام مهم نیست فقط میخوام بدونم مثلا دختری که اسمش یه چیزه حالا یه چیز دیگه بگه تاثیرش چی واقعا واسم سواله همین دخترای این باشگا رو میگمااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:surprised:ببخشید من از اوناش نیستم..دروغغغغ؟گوشم با این واژه نا اشناست برادر..به هرحال موفق باشید..من با حرفام منظوری ندارم..من جای خواهر بزگترتونم..اگه شوخی میکنم به دل نگیرید..موفق باشید.شبتون خوش

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب
ولی منو سارا جون اسممونو درست گفتیم
نکنه اسم شما حسین نیست:surprised:
من دروغ نمگم الان هم دیدین که مشخصات کامل من رو میتونید برین تو فیس بود چک کنی حتی دوستام یا عکسام رو ولی چی بگم اخه این تجربه شخصی که من برای اولین بار تو این باشگاه دیدم من جای دیگه ضو نیستم ولی واسم جالب بود یا اون شخصی که من ادرس فیس خودم رو دادم و اون خانوم با کمال بی شرمی گفتن من نمیدم و ....البته این هم یه قضیه داشت من ادرس خودم رو بهش دادم ولی خیلی بهم برخورد و دیگه اصلا به دخترا اینجا اعتماد نمیکنم که توهین به خودم نشه

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا خانوم خوشحال شدم
همچنین بقیه مهندسان
شبتون به خیر ، خواب های خوب ببینید;)

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دروغ نمگم الان هم دیدین که مشخصات کامل من رو میتونید برین تو فیس بود چک کنی حتی دوستام یا عکسام رو ولی چی بگم اخه این تجربه شخصی که من برای اولین بار تو این باشگاه دیدم من جای دیگه ضو نیستم ولی واسم جالب بود یا اون شخصی که من ادرس فیس خودم رو دادم و اون خانوم با کمال بی شرمی گفتن من نمیدم و ....البته این هم یه قضیه داشت من ادرس خودم رو بهش دادم ولی خیلی بهم برخورد و دیگه اصلا به دخترا اینجا اعتماد نمیکنم که توهین به خودم نشه
داداش همه اینطوری نیستن..جمع نبندید لطفا..

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جملشون تو این مایه ها بود من نمیتونم به شما اطمینان کنم خیلی بهم بر خورد یعنی چی این حرف

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست حسین جان اگه ناراحتی حق داری ولی بدون بد و خوب همیشه با هم هستن
یعنی اگه یکی بد بود دلیل نمیشه همه بد باشن و برعکس
من هم شوخی کردم قطعا اسم شما حسین هست ، فقط خواستم بگم همه دروغ نمیگن
و خوبه که به همه کس اعتماد نمیکنی گاهی اوقات بی اعتمادی هم لازمه;)
شب بخیر

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
جملشون تو این مایه ها بود من نمیتونم به شما اطمینان کنم خیلی بهم بر خورد یعنی چی این حرف
هیچ ناراحت نباش
درست حرکتش اصلا صحیح نبود ،ولی به این فکر کن که یه چیز یاد گرفتی و اونم اینه که به هر کسی نباید اعتماد کرد خصوصا در برخورد اول;)

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست حسین جان اگه ناراحتی حق داری ولی بدون بد و خوب همیشه با هم هستن
یعنی اگه یکی بد بود دلیل نمیشه همه بد باشن و برعکس
من هم شوخی کردم قطعا اسم شما حسین هست ، فقط خواستم بگم همه دروغ نمیگن
و خوبه که به همه کس اعتماد نمیکنی گاهی اوقات بی اعتمادی هم لازمه;)
شب بخیر
این امضاتون دقیقا جواب من میشه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ ناراحت نباش
درست حرکتش اصلا صحیح نبود ،ولی به این فکر کن که یه چیز یاد گرفتی و اونم اینه که به هر کسی نباید اعتماد کرد خصوصا در برخورد اول;)
اخه متاسفانه یکی از دخترا همین تایپیک بود من رو مهندسای شمی یه حساب دیگه باز میکردم ولی...................من جز این تایپیک جای دیگه نمیرم خودتون میتونید ببینید جای دیگه من پست نمیزارم

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی با حرف من ناراحت شدی ؟

من از شما بدی ندیدم چرا ناراحت بشم نه اصلا ناراحت نیستم ....................جمع بستم اگر با رفتاری کسی رو ناراحت و توهین ............دیگه انتظاری نمیشه داشت از طرف مقابل مثل من که من گفتم اینجا به کسی اعتماد نمیکنم

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه متاسفانه یکی از دخترا همین تایپیک بود من رو مهندسای شمی یه حساب دیگه باز میکردم ولی...................من جز این تایپیک جای دیگه نمیرم خودتون میتونید ببینید جای دیگه من پست نمیزارم

خب مهندس شیمی بود دلیل نمیشه همه مهندسای شیمی آدمای خوبی باشن ربطی نداره مگه همه مهندسای کشاورزی خوبن و.....
اصلا شاید رشتشو هو دروغ گفته باشه از کجا میدونی ، تو نت همه چیز به دروغ ممکنه درسته؟
ولی خب وقتی میخوان همیشه تو یه سایتی مثل اینجا فعال باشن اگه دروغ بگن به مرور دروغ رو میشه

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از شما بدی ندیدم چرا ناراحت بشم نه اصلا ناراحت نیستم ....................جمع بستم اگر با رفتاری کسی رو ناراحت و توهین ............دیگه انتظاری نمیشه داشت از طرف مقابل مثل من که من گفتم اینجا به کسی اعتماد نمیکنم
آهان اوکی متوجه شدم
ولی زمان یاد میده به چه کسانی باید اعتماد کرد.........

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه نه نه من قبول ندارم واقعا میگم مهندیس شیمی واقعا فرق میکنن مثل این طرز برخورد رو فقط بین بچه های اینجا میشه پیدا کرد چون روحیشون فرق میکنه یا مثلا شما بین استادا میتونید ببینین بهترین استادا مهندسین شیمی هستن چه از نظر رفتاری و شخصیتشون میشه گفت خیلی با کلاسن واسه من که اینطوری بوده جنبشون زیاده حرفا رو خیلی بهتر درک میکنن اصلا فرق میکنن

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا استثنا هم پیدا میشه اونم یکیشون بود خب ممنون از هم صحبتیتون من برم که تا صبح خوابم نمیبره بشینم بخونم کلا سر امتحانا شبا نمیتونم بخوابم فعلا

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه نه من قبول ندارم واقعا میگم مهندیس شیمی واقعا فرق میکنن مثل این طرز برخورد رو فقط بین بچه های اینجا میشه پیدا کرد چون روحیشون فرق میکنه یا مثلا شما بین استادا میتونید ببینین بهترین استادا مهندسین شیمی هستن چه از نظر رفتاری و شخصیتشون میشه گفت خیلی با کلاسن واسه من که اینطوری بوده جنبشون زیاده حرفا رو خیلی بهتر درک میکنن اصلا فرق میکنن
نمیدونم ولی به نظر من شخصیت یا طرز برخورد آدما یا دانشجو ها یا اساتید ربطی به رشتشون نداره ، شاید رشتشون رو اکتیو بودنشون تاثیر داشته باشه ولی به منششون که ربطی نداره
مثلا اساتید اقتصاد شاید خشک به نظر برسن یا اونایی که ریاضی خوندن ..............چون خودم رشتم اقتصاد میگم

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا خیلی ربط داره شما بین هم رشته ای های خودتون ببینید رفتاراتون شبیه به همه مثلا من داشتم با دوستم حرف میزدم میگفت اره اون مکانیک بود میگفت استادای ما یه جورای خستن به خودشون نمیرسن نه همه ولی اکثرا من بین استادا نگاه میکنم اونایی که مهندسی شیمی خوندن به خودشون بیشتر میرسن نمیدونم چرا ولی اینطوری بوده یا رفتارای اونا رو میپسندم من نمیگم کسی که کشاورزی خونده یا هر رشته دیگه ای ابه خودش نمیرسه ها میانگینه یا یه رفتارایی بین شاخه های مهندسی عمومیت داره منظورم اونه رفتارا با هم فرق میکنه

مریم2009

عضو جدید
اتفاقا خیلی ربط داره شما بین هم رشته ای های خودتون ببینید رفتاراتون شبیه به همه مثلا من داشتم با دوستم حرف میزدم میگفت اره اون مکانیک بود میگفت استادای ما یه جورای خستن به خودشون نمیرسن نه همه ولی اکثرا من بین استادا نگاه میکنم اونایی که مهندسی شیمی خوندن به خودشون بیشتر میرسن نمیدونم چرا ولی اینطوری بوده یا رفتارای اونا رو میپسندم من نمیگم کسی که کشاورزی خونده یا هر رشته دیگه ای ابه خودش نمیرسه ها میانگینه یا یه رفتارایی بین شاخه های مهندسی عمومیت داره منظورم اونه رفتارا با هم فرق میکنه
سلام من با نظرت موافقم

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا شهرام، حداقل یه ماه میرفتی سرکار، بعد زن میگرفتی و بچه دار میشدی!:D
ماشالله بچه ات هم مثل خودت نابغه است، هنوز دنیا نیومده حرف میزنه، اینترنت میاد، تایپ میکنه! ماشالله
:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا شهرام، حداقل یه ماه میرفتی سرکار، بعد زن میگرفتی و بچه دار میشدی!:D
ماشالله بچه ات هم مثل خودت نابغه است، هنوز دنیا نیومده حرف میزنه، اینترنت میاد، تایپ میکنه! ماشالله
:biggrin:

سلام فیفا جان

دیگه دیگه
:D

بالا