[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

power-e

عضو جدید
سلام - اینکه میگن آزمون کتبی 60 درصد نمره کل و مصاحبه 40 درصدشو تشکیل میده ، یعنی رتبه آزمون کتبی هم تاثیر داره ؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام - اینکه میگن آزمون کتبی 60 درصد نمره کل و مصاحبه 40 درصدشو تشکیل میده ، یعنی رتبه آزمون کتبی هم تاثیر داره ؟

تا جایی که من می دونم اینطور نیست. نمره کتبی و آزمون با هم جمع میشه. همچنین حداقل نمره قبولی در مصاحبه 40 هست. بنابراین %100 درصد نمره آزمون کتبی با 100% نمره مصاحبه با هم جمع میشه و ملاک قرار میگره.

power-e

عضو جدید
تا جایی که من می دونم اینطور نیست. نمره کتبی و آزمون با هم جمع میشه. همچنین حداقل نمره قبولی در مصاحبه 40 هست. بنابراین %100 درصد نمره آزمون کتبی با 100% نمره مصاحبه با هم جمع میشه و ملاک قرار میگره.
پس نمره آزمون کتبی تاثیر داره ؟
یه سوال دیگه هم درمورد اصل مدرک دانشگاهی داشتم
تا جایی که من میدونم اصل مدرک رو به راحتی دست کسی نمیدن
اگه یه گواهی از دانشگاه بگیریم براشون ببریم کافیه ؟

djsaba2010

عضو جدید
سلام.منم 21 مصاحبه دارم.یکم مطلب دارم pdf از همین تاپیک گرفتم.اگه میشه بگید 21 ساعت چند؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس نمره آزمون کتبی تاثیر داره ؟
یه سوال دیگه هم درمورد اصل مدرک دانشگاهی داشتم
تا جایی که من میدونم اصل مدرک رو به راحتی دست کسی نمیدن
اگه یه گواهی از دانشگاه بگیریم براشون ببریم کافیه ؟

بله قطعا، یک بخش نامه ای بود که من پارسال مطالعه میکردم، گفته بود که نمره کتبی به طور مستقیم تاثیر گذاره. مگر اینکه بخش نامه ای دیگه برای استخدامی جدید اومده باشه که من از اون بی اطلاعم...
اصل مدرک دانشگاهی نیازی نیست. گواهی موقت کفایت می کنه که البته بعد از اینکه شرکت گواهی موقت شما رو گرفت، از دانشگاه صحت اون رو استعلام خواهد کرد!

alireza2022

عضو جدید
دوستان از کسایی که این چند روز رفتن مصاحبه سوال عقیدتی پرسیدن؟می دونم سالهای قبل نمی پرسیدن،میخوام بدونم امسالم اینجوریه یا نه...

hkmg

عضو جدید
یعنی تو این چند روز کسی نرفته واسه مصاحبه بیاد این بگه چه خبره؟؟؟؟؟؟

saman3sot

عضو جدید
دوستان کسی ج این سوال هارو میدونه؟
تشعشع چیست؟
مثال بزنید؟
شرایط لازم برای تشعشع؟
تفاوت آن با سایر روش‌ها؟
شیرین‌سازی گاز برای چیست؟
مکانیزم آن را توضیح دهید؟
میزان مجاز گازهای اسیدی چقدر است؟
فرمول انتقال جرم در مایعات؟
نیروی محرکه انتقال جرم در عملیات جذب؟

golgolak

عضو جدید
من یکشنبه هفتم اهواز مصاحبه داشتم برای عملیات حفاری نرفتم. حالا دیگه باطل شده؟
میشه کاریش کرد فقط برو اونجا شاید مجبور بشی یکم دستمال بکشی با این حال معمولا گیر نمیدند
بازم تاکید میکنم حتما حتما برو که والا بعدا شدیدا پشیمون میشی
حالا وقت تصمیم گیری نیست تا لحضه ای که دعوت به کارت کنند فرصت تصمیم گیری داری
پس زودبی خیال نشو که من دوستای زیادی را دارم که مثل شما عجولانه تصمیم گرفتند و الان مثل .. پشیمونند(شرمنده)

alireza2022

عضو جدید
بابا دم بچه های قدیم گرم که هر کی رفته مصاحبه اومده یه توضیحی داده....سال به سال از بس که اوضاع سختتر میشه معرفتم کمتر میشه...بابا ما که با اونایی که مصاحبه دادن رقیب نیستیم بیاین یه آماری بدین دیگه... چشممون به در خشک شد

mahpok

عضو جدید
بابا دم بچه های قدیم گرم که هر کی رفته مصاحبه اومده یه توضیحی داده....سال به سال از بس که اوضاع سختتر میشه معرفتم کمتر میشه...بابا ما که با اونایی که مصاحبه دادن رقیب نیستیم بیاین یه آماری بدین دیگه... چشممون به در خشک شد

جونم دوست عزیز بگو
من کارشناس ارشد مخابراتم استخدامی سال 90
اگه کمکی از دستم بر میاد درخدمتیم

mosikk

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام خدمت همه دوستان.
یک مساله ای پیش اومده واسم لطفا اگه میشه کمک کنید.
من امسال دانشگاه قبول شدم! الانم ستا سوال دارم
یک- اینکه اصل مدرکمو که دادم دانشگاه واسه یه روز بم میدن که ببرم واسه روز مصاحبه؟
2-اگه مدرکو ندادن چکار کنم؟
3-در مورد دانشگاه قبول شدنم چیزی بشون بگم یا نه؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان.
یک- اینکه اصل مدرکمو که دادم دانشگاه واسه یه روز بم میدن که ببرم واسه روز مصاحبه؟

سلام
تبریک عرض می کنم بابت قبولی در دانشگاه

1. دانشگاه ما دوتا مدرک میداد، یکی اسمش گواهی موقت بود که راحت میدادن و دیگری همون اصل مدرک(با شرایطی این مدرک در اختیار فرد قرار می گرفت). برای شرکت نفت صرفا کپی از گواهی موقت کافی بود و پس از اون یه نامه استعلام میدادن که ببری واسه دانشگاه و اونا جواب استعلام مدرک رو می فرستادن

2. دلیلی نداره که ندن! یه کپی برابر اصلی چیزی تهیه کن باید اوکی باشه.

3. اگر چیزی نپرسیدن شما هم چیزی نگو! اینجا از بچه های آزمون 90 خیلی ها در حال گذراندن دوره ارشد هستن. به هرحال احتیاط واجب اونه چیزی نگی!

mosikk

عضو جدید
سلام
تبریک عرض می کنم بابت قبولی در دانشگاه

1. دانشگاه ما دوتا مدرک میداد، یکی اسمش گواهی موقت بود که راحت میدادن و دیگری همون اصل مدرک(با شرایطی این مدرک در اختیار فرد قرار می گرفت). برای شرکت نفت صرفا کپی از گواهی موقت کافی بود و پس از اون یه نامه استعلام میدادن که ببری واسه دانشگاه و اونا جواب استعلام مدرک رو می فرستادن

2. دلیلی نداره که ندن! یه کپی برابر اصلی چیزی تهیه کن باید اوکی باشه.

3. اگر چیزی نپرسیدن شما هم چیزی نگو! اینجا از بچه های آزمون 90 خیلی ها در حال گذراندن دوره ارشد هستن. به هرحال احتیاط واجب اونه چیزی نگی!

سپاس بابت راهنمایی.ولی ی سوال دیگه! اگه گفتن اصل مدرکت کو؟منکه نمیخوام بفهمنن اصلش دانشگاس چی بشون بگم؟!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان:
استخدام پارس جنوبی (شرکت گاز) شدن رو بهتر میدونید یا نفت مناطق جنوب (شرکت نفت) ؟ من گازو قبول شدم نفتم تازه مصاحبه دادم اون هفته و همینجوری میخوام بدونم کدوم رو بچه ها بهتر میدونن

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سپاس بابت راهنمایی.ولی ی سوال دیگه! اگه گفتن اصل مدرکت کو؟منکه نمیخوام بفهمنن اصلش دانشگاس چی بشون بگم؟!

خواهش می کنم. والا نمی دونم چی جواب بدی!(دوستان دیگه که تو این زمینه تجربه دارن کمک کنن) اصلا تو مدارک مورد نیاز آیا گفته شده که اصل مدرک هم نیازه یا اینکه هنوز چیزی اعلام نشده و شما دارین آینده نگری می کنین؟
دوستان:
استخدام پارس جنوبی (شرکت گاز) شدن رو بهتر میدونید یا نفت مناطق جنوب (شرکت نفت) ؟ من گازو قبول شدم نفتم تازه مصاحبه دادم اون هفته و همینجوری میخوام بدونم کدوم رو بچه ها بهتر میدونن

تا جایی که من اطلاع دارم وضعیت شرکت گاز تو پارس جنوبی مناسبه، چه از لحاظ حقوق و چه از لحاظ امکانات رفاهی نسبی. نظر من رو بخوای شرکت گاز پارس جنوبی گزینه بهتری هست و هم اینکه امکان انتقال شما در سال های آتی به شهر محل سکونت(در صورت تمایل و موافقت با انتقال) هم وجود داره.

mosikk

عضو جدید
خواهش می کنم. والا نمی دونم چی جواب بدی!(دوستان دیگه که تو این زمینه تجربه دارن کمک کنن) اصلا تو مدارک مورد نیاز آیا گفته شده که اصل مدرک هم نیازه یا اینکه هنوز چیزی اعلام نشده و شما دارین آینده نگری می کنین؟
ن داش اینده نگریم کجا بود! اصل مدرکو میخوان!.بازهم دمت گرم

shamabady

کاربر فعال
سلام خدمت همه دوستان.

سلام
بعد یک سال و خورده ای دوباره اومدم توی این تاپیک به یه سوال ج بدیم ثواب داره
من تو آزمون 90 قبول شدم و همچین مشکلی داشتم
در مورد سوال 1 - به من نمی دادن مدرک رو کلی فک زدم تا آخر قبول کردن یکه چیزی گرو بزارم ببرم بعد براشون برگردونم (گواهیناممو گذاشتم :D)
در مورد سوال 2 - وقتی شما برای کنترل مدارک میری اصل مدرکت رو با کپی که براشون بردی مطابقت میدن بعد یه مهر برابر اصل روی کپی مدرک میزنن و اصل مدرک رو بر میگردونن پس یا باید اصل مدرک همراهت باشه و یا یه کپی برابر اصل معتبر ( بنده سال قبلش نیروگاه بوشهر که قبول شده بودم کپی برابر اصل که مهر کپی برابر اصل دادگستری روش خورده بود رو بردم قبول نکردن و گفتن که کپی برابر اصل فقط در صورتی قبوله که توصط محضر مهر شده باشده و حتما هم مهر برجسته داشته باشه ) شما هم اگه خواستی کپی برابر اصل ببری سعی کن ببری تو محضر کپی برابر اصل بگیری که حرفی توش نباشه
البته اینم بگم این که فقط کپی باشه برابر اصل باشه و غیره به حال اون طرفی که چک میکنه بستگی داره شاید کپی معمولی هم قبول کنه :D

در مورد سوال 3 - هیچ مشکلی نیست طبق قوانین اداری استخدامی شرکت نفت اگر شما تاریخ اخذ مدرک بالاتر از مدرکی که باهاش تو ازمون شرکت کردین قبل از تاریخ ازمون باشه غیر قانونیه و به مشکل می خورین و دانشجوی مقطع بالاتر بودن و.... مشکل نداره
و این که کسایی که مصاحبه میگیرن کاری به قوانین اداری استخدامی ندارن یعنی شاید از جزئیاتش هم خبر نداشته باشند

در ضمن برای تعدیل مدرک بالاتر باید حکم رسمی تون بیاد بعد برای تعدیل اقدام کنید
امیدوارم که مفید بوده باشه

xxx2000

عضو جدید
ن داش اینده نگریم کجا بود! اصل مدرکو میخوان!.بازهم دمت گرم
اکه صفحات قبلو بخونین منم همین مشکلو داشتم.
ولی مشکل نبود راحت رفتم یونی یه چیزی گرو گداشتم مدرکمو دادن بهم.شناسنامه پدرتو بده یونی قبول میکنن

haman_j

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید من دعوت به مصاحبه شدم برای عملیات بهره برداری نفت و گاز سرخس(خانگیران) کاردانی مکانیک هستم رتبم هم تو 140 نفر 16 شد اگه میشه کمکم کنید تا بدونم برا مصاحبه فنی(اطلاعات مکانیک) چی آماده کنم خیلی ممنون لطفا جواب بدید:que:

amin222k

عضو جدید
سلام من هفته قبل رفتم واسه مصاحبه شرکت نفت، اول یه ازمون شایسته محوری بود که چیز مهمی نبود بعدشم مصاحبه فنی بود که واقعا سوالاشون سخت بود اگه کسی هس که هنوز مصاحبه نداده من در خدمتم . البته بهم پیام بده چون من دیگه این ورا نمیام

UNVRAZI

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان جدید و قدیم

عزیزان یکی از دوستان که در تهران هستن و به شرکت دسترسی داره گفتن که احتمالا برا آبان قضیه ی انتقالی هارو به جریان بندازن و ظاهرا تو این مدت مشغول کاریابی بودن صحت و سقم قضیه اصلا قابل اثبات نیست خودتون میدونید که وضعیت اطلاع رسونی چه جوریه!!!!! فقط یک هشدار بود نگین شایعه انداخته باز هم میگم قضیه در هاله ی از ابهام هستش تا خدا چی بخواد امیدوارم دروغ باشه بالا خره منبع اونم شرکت بوده اونجا هم که می دونید چه خبره

pasefic

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان جدید و قدیم عزیزان یکی از دوستان که در تهران هستن و به شرکت دسترسی داره گفتن که احتمالا برا آبان قضیه ی انتقالی هارو به جریان بندازن و ظاهرا تو این مدت مشغول کاریابی بودن صحت و سقم قضیه اصلا قابل اثبات نیست خودتون میدونید که وضعیت اطلاع رسونی چه جوریه!!!!! فقط یک هشدار بود نگین شایعه انداخته باز هم میگم قضیه در هاله ی از ابهام هستش تا خدا چی بخواد امیدوارم دروغ باشه بالا خره منبع اونم شرکت بوده اونجا هم که می دونید چه خبره
با سلامنامه انتقال قطعی بعضی از دوستان به دستشون رسیده .

civil 64

عضو جدید
سلام
انتقال بعضی از دوستان به spgc در اول آبان قطعی شده نامه اش هم اومده یکی از دوستان خودمم هم جزو انتقالی ها می باشد که نامه اش آمده که از اول آبان باید بروند به spgc

بالا