صفحه 1265 از 1267 نخستنخست ... 1165121512251235124512551261126212631264126512661267 آخرينآخرين
نمايش نتايج 12,641 تا 12,650 از 12663

تاپیک: کلوپ طرفداران پرسپولیس

عضو فعال آواتار chantic
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2013/2

پيش فرض

فقط پرررررررررسپولیس انشاله شنبه یه درس حسابی به این ژاپنی ها بدیم که تا حالا درکش نکرده باشن.
    به امید پیروزی تیم همیشه قهرمان پرسپولیس
    صلوات به نیت برادر عزیز و ناکامم حسین
    الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

2. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار ayja
    رشته
    غیر مهندسی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/5

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله puyan khan نمايش پست
    اتفاقا شما در اکثر بحث هایی که حضور دارید سعی در تحمیل عقاید و معیارهایی دارید که بعضا با توهین هم همراه هست حالا این معیارها بر چه اساسی و تا چه حد درست هست نمیشه قضاوت کرد
    اما زندگی اجتماعی از وقتی که شهرها به وجود اومدن همواره دنبال محیط هایی بوده و هست که بتونن کنار هم جمع بشن ورزشگاه که اولین موردش کولوسئوم هست تو ایتالیا یا تئاتر همین طور محل های خرید و تجمع شکل گرفته از زمان یونان باستان هست مردم همیشه دنبال محیط هایی هستند که پاسخ بده به خواسته هاشون ..نیازشون .و... محیط پاسخده....همین فضاهارو اگر مطالعه بکنید میبینیدچرایی ساخته شدنشون همه شکل گرفته از کلی فرآیند هست ....مازلو نیازهای انسان رو تقسیم میکنه به چند بخش از نیازهای اولیه و فیزیولوزیک تا خودشکوفایی
    متاسفانه جامعه ما بدلیل اقتصاد ضعیف همه چیزو در پول میبینه و دیگر نیازهای این هرم رو تقریبا نادیده میگیره...
    نیاز ه فعل و انفعالات اجتماعی در بحث نیازهای روانی هست .....
    من حاضرم بهتون ثابت کنم که فوتبال تنها لذت نیست
    ورزش و اهمیت دادن بهش بستر مناسبی برای کاستن از ناهنجاریهای اجتماعی هست جوانی که برای دیدن ی مسابقه ورزشی ورزشگاه میره یا پای تلویزیون میشینه فکر و دغدغه اینو نداره که برای تفریح جذب قلیان و مواد و ... بشه حالا این یه مثال خیلی جزئی بود
    در مورد فوتبال نمیشه خیلی ریز شد چون اگه یخواهیم مثال بزنیم همه رو محورهای کلی میچرخه....مثلا در اقتصاد شما اگر توجه کنی در امد زایی فوق العاده ای داره از بحث اسپانسر تبو تبلیغات دور زمین تا تبلیغات قبل بازی صدا و سیما که چیزی حدود 10 میلیارد تومن برای بازیهای بزرگ هست....افرادی گه مشغول کار میشن تو این زمینه هم غیر ا بازیکنان و کادر فنی و عوامل باشگاه شاید چنده ده هزار نفر غیر مستقیم نون سر سفره خونوادشون میبرن یعنی اشتغال زایی هم داره ....در بحث فرهنگی و اجتماعی هر استان برای خودش تیم داره و تماشاگراش بیشتر حامی اون قوم و فرهنگ و هستند تا اینکه در ی تیم فوتبال خلاصه میشه تماشاگرهایی که در عین رقابت برای بازیکن تیم مقابل که فوت شده و .... ادای احترام میکنن به نوعی میشه گفت فوتبال آموزش متحد شدن هست ی کار گروهی من همواره تاکیدم بر این هست که یکی از موانع بزرگ جامعه کنونی ما این هست که ما از بچگی یاد نگرفتیم گروهی کار کنیم .پایبند به یک گروه و لیدر باشیم پس بحث آموزش هم داره....تلاش برای قهرمان شدن و خواستن قهرمانی نه تنها تو ورزش که بعدها میتونه زمینه ساز موفقیت زندگی برای کسایی بشه که همواره دنبال قهرمانی هستندرسته یه تیم شکست هم میخوره ولی باز بلند میشه و به کارش ادامه میده چون امید با تلاش معنی پیدا میکنه همین میتونه الگوی خیلی از ماها تو ناخوداگاهمون شکل بگیره حالا نمیخام زیاد کلیشه ای هم باشه ولی در هر بعدی که شما بخای من حاضرم ثابت کنم که نقش مفیدی داره ....صداو سیما به ندرت میتونه و تونسته میلیونها نفر رو پای تلویزیون جمع کنه ولی ی بازی فوتبال میتونه ....نود هر هفته حدود 2 میلیون نفر پیامک میده .....
    در بحث کم بودن فضاهای تفریحی مثل سینما تئاتر فضاهای ورزشی که متوسط سرانه برای هر نفر در کشور ما خیلی پایین هستهیچ شکی نیست ولی همین تفریح هم در صورتی که درست تامین نشه در جای نامناسب و به شکل نامناسبی توسط خود فرد دنبال خواهد شد پی میشه نتیجه گرفت یکی از مواردی هست که پیشگیری میکنه تا به درمان نرسیم
    پیشنهاد من به شما نه تنها در این بحث تو کلیه موارد مثبت اندیشی هست ....سعی کنیم جوانب مثبت رو ببینیم مطمئنندیدگاهمون خیلی متفاوت میشه به قضایای پیرامون
    یادمون باشه درس فقط یکی از راههای رسیدن به موفقیت کما اینکه خیلی از بزرگان دنیا درس و دانشگاه رو رها کردن
    شما همین الان رجوع کن به اینستاگرام تفریح جوانها شده لایک این پست لایک اون پست ....فردی هم که دنبال محبوبیت هست دنبال جذاب تر کردن خودش به هر صورت ممکن هست یعنی الگوهای زندگی خیلی ماها از ی فرد ورزشکار یه فرد عالم داره تبدیل میشه به چه چیزهای عجیبی
    اما در بحث از جیب خونواده خوردن که مثال شما برای بنده صادق نیست خداروشکر الان در 3 زمینه شغلی فعال هستم فوتبال هم میبینم و کیف میکنم
    اما در مورد خوندن درس به شما توصیه میکنم علاقه به بحث در زمینه اجتماعی دارید چندین کتاب هست میتونه کمکتون بکنه کتابهایی مثل روانشناسی اجتماعی .....
    البته ناگفته نمونه خیلی از معیارهای ماها بخاطر آموزش و پرورش اشتباه در مسیر اشتباهی قرار داره که ایشالا درست میشه
    یکی از ویژه گیهای ذهن جهان سومی اینه که اینا نقد شفاف رو با توهین اشتباه میگیرند و شما هم از این امر مستثنی نیستید. انشائی که در مورد ورزش و فوتبال نوشتید رو همه میدونن. برای جوانهایی که لازمه آینده مملکت رو بسازن ،اولویت اول تا صدم فوتبال نیست. قطعا بازهم متوجه این نقد من نخواهی شد. خسته نباشی.
    آیجا به تاریخ پیوست.

عضو فعال آواتار puyan khan
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/5

پيش فرض

من تا قبل از پاسخ به پیامم توسط شما شک داشتم که شما بیشعور باشید ولی الان تقریبا به اطمینان رسیدم بهت پیشنهاد میکنم کتاب بیشعوری خاویر کرمنت رو بخونی و اگر این چیزهایی که در زیر تعریف ایشون هست در خودت دیدی سریعتر بدنبال راهکار باشی برای برون رفت ازشون
    دو موضوعی که در مورد بیشعورها مطرح هست اینه که چرا به خودشون اجازه میدهند انقدر تنفر انگیز رفتار کنندو از یاداوری این نکته انقد می رنجند ....اما لازم هست بهتون بگم که این کتاب راهکار ارائه نداده برای بهبود خودتون ...
    تعریف بیشعوری رابرت ساتن استاد روانشناسی دانشگاه استنفورد :
    بی شعور کسی است که دانسته دیگران را می آزارد و از این آزار لذت می برد. او از این که با زبان نیش دارش افراد را تحقیر کند و از پا در آورد خشنود می شود
    به دوستان هم پیشنهاد میکنم کتاب راهنمای بقا در برابر آدم های بیشعور و همچنین ورود بیشعورها ممنوع رو به ادمین سایت بخونن و از راهنماییهاش در مقابله با آدمهای بیشعور استفاده بکنند و سعی بکنند اجازه ندهند همچین افرادی وارد سایت بشن
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله ayja نمايش پست
    یکی از ویژه گیهای ذهن جهان سومی اینه که اینا نقد شفاف رو با توهین اشتباه میگیرند و شما هم از این امر مستثنی نیستید. انشائی که در مورد ورزش و فوتبال نوشتید رو همه میدونن. برای جوانهایی که لازمه آینده مملکت رو بسازن ،اولویت اول تا صدم فوتبال نیست. قطعا بازهم متوجه این نقد من نخواهی شد. خسته نباشی.
    خدای من ،مگه من غیر تو کیو دارم؟

عضو فعال آواتار ayja
    رشته
    غیر مهندسی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/5

پيش فرض

من تا قبل از پاسخ به پیامم توسط شما شک داشتم که شما بیشعور باشید ولی الان تقریبا به اطمینان رسیدم بهت پیشنهاد میکنم کتاب بیشعوری خاویر کرمنت رو بخونی و اگر این چیزهایی که در زیر تعریف ایشون هست در خودت دیدی سریعتر بدنبال راهکار باشی برای برون رفت ازشون
    دو موضوعی که در مورد بیشعورها مطرح هست اینه که چرا به خودشون اجازه میدهند انقدر تنفر انگیز رفتار کنندو از یاداوری این نکته انقد می رنجند ....اما لازم هست بهتون بگم که این کتاب راهکار ارائه نداده برای بهبود خودتون ...
    بی شعور کسی است که دانسته دیگران را می آزارد و از این آزار لذت می برد. او از این که با زبان نیش دارش افراد را تحقیر کند و از پا در آورد خشنود می شود
    به دوستان هم پیشنهاد میکنم کتاب راهنمای بقا در برابر آدم های بیشعور و همچنین ورود بیشعورها ممنوع رو به ادمین سایت بخونن و از راهنماییهاش در مقابله با آدمهای بیشعور استفاده بکنند و سعی بکنند اجازه ندهند همچین افرادی وارد سایت بشن
    بالاخره رو کردی .
    آیجا به تاریخ پیوست.

پيش فرض

من همیشه رو فوتبال منتطقی نظر میدم نه از رو احساس هواداری و تعصب
    نظرم اینه که پرسپولیس امشب برنده میشه به احتمال ۹۰% و ۱۰ % مساوی
    به امید موفقیت و حضور در جام باشگاهای جهان
    I will only choose you in the world..

closed

7. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار ayja
    رشته
    غیر مهندسی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/5

پيش فرض

من تا قبل از پاسخ به پیامم توسط شما شک داشتم که شما بیشعور باشید ولی الان تقریبا به اطمینان رسیدم
    این یعنی توهین. و همه چی روشنه.
    آیجا به تاریخ پیوست.

عضو فعال آواتار junior Engineer
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/12
    محل سكونت
    دیار فراموش شده

پيش فرض

مرا تا جان بود جانان تو باشی پرسپولیسم
    خداوندا
    برای همسایه ای که نان مرا ربود، نان
    برای دوستی که قلب مرا شکست، مهربانی
    برای آن‌ کس که روح مرا آزرد، بخشایش
    و برای خویشتنِ خویش، آگاهی و عشق می طلبم...

10. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار chantic
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2013/2

پيش فرض

پای عهدی که بستیم هستیم فقط پرسپولیس قهرمان
    صلوات به نیت برادر عزیز و ناکامم حسین
    الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

12. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار ayja
    رشته
    غیر مهندسی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/5

پيش فرض

این سایت آدمین نداره ؟ ناسلامتی ایشون سفارشاتی به آدمین کرده که نمیدونم چرا آدمین توجه نمیکنه.
    آیجا به تاریخ پیوست.

عضو فعال آواتار puyan khan
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/5

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ayja نمايش پست
    اگر اون توهینه پس این چیه؟
    خدای من ،مگه من غیر تو کیو دارم؟

صفحه 1265 از 1267 نخستنخست ... 1165121512251235124512551261126212631264126512661267 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. ./..... 3pi... مثل سپاهان... کلوپ طرفداران سپاهان
    توسط sita در تالار فوتبال ایران
    پاسخ ها: 162
    آخرین ارسال: 2015/6/20, 01:01 PM
  2. کلوپ طرفداران استقلال و پرسپولیس
    توسط enteha در تالار فوتبال ایران
    پاسخ ها: 2117
    آخرین ارسال: 2014/12/08, 05:16 PM
  3. کلوپ طرفداران شياطين سرخ
    توسط Asal729 در تالار فوتبال جهان
    پاسخ ها: 630