توهين يك رستوران دار تگزاسي به ايرانيان

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
عصر ايران - پوستری توهین آمیز بر روی دیوار یک رستوران باعث خشم بسیاری از افراد در آمریکا شده است.
به گزارش انتخاب به نقل از ميل آن لاين این پوستر در رستوران باربيكيو در شهر "کتی" در تگزاس آمریکا بر روی دیوار گذاشته شده است. در این تصویر، مردانی مسلح که یک ایرانی اعدام شده را احاطه کرده اند، نشان داده می شود.
در زیر این پوستر نوشته شده است: بیایید بازی کابویی ها و ایرانی ها را بکنیم.

در این پوستر توهین آمیز، یکی از افراد لباسی پوشیده است که بر روی آن نوشته است: ایرانی ها مزخرف هستند.
با وجود اعتراض به نژادپرستی این رستوران دار و تهدید به تظاهرات در روز شنبه، این فرد از برداشتن این پوستر خودداری کرده است.
جان نانمچر، صاحب رستوران می گوید: اینجا امریکاست. اگر انها اینجا شاد نیستند پس به کشور خودشان برگردند. وی می افزاید: این انتخاب من است که این پوستر را به دیوار بزنم. من این پوستر را برنمی دارم .
فردی عکس این پوستر را گرفته و آن بر روی فیس بوک قرار داده است .
گروهی در فبس بوک به نام "نژادپرستی رستوران نانمچر علیه ایرانیان" ایجاد شده است.
ایمان وفای، شوهر کسی که این عکس را در فیس بوک قرار داده، با صاحب رستوران گفتگویی کرده است .
وی می گوید: به صاحب رستوران گفتم، اکنون سال 2011 است. وقتی به این پوستر نگاه می کنم چیزی بیشتر از نژادپرستی و تبعیض دستگیرم نمی شود .
اکنون صدها نفر از کاربران فیس بوک در صفحه ای که در این خصوص ایجاد شده خشم خود را از این موضوع ابراز می کنند وقول به تظاهرات در مقابل رستوران در روز شنبه می دهد .
همچنین بسیاری از افراد طوماری انلاین، علیه این رستوران دار نژادپرست آمریکایی امضا کرده اند.

منبع
(http://www.rikhtopash.com/show/95621)

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب راس میگه یارو.ما به هر بهانه ای تمام کشور وملت امریکارو می گیریم زیر فحش و بد وبیراه انتظار داری اونا بگن دمتون گرم.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عصر ايران - پوستری توهین آمیز بر روی دیوار یک رستوران باعث خشم بسیاری از افراد در آمریکا شده است.
به گزارش انتخاب به نقل از ميل آن لاين این پوستر در رستوران باربيكيو در شهر "کتی" در تگزاس آمریکا بر روی دیوار گذاشته شده است. در این تصویر، مردانی مسلح که یک ایرانی اعدام شده را احاطه کرده اند، نشان داده می شود.
در زیر این پوستر نوشته شده است: بیایید بازی کابویی ها و ایرانی ها را بکنیم.

در این پوستر توهین آمیز، یکی از افراد لباسی پوشیده است که بر روی آن نوشته است: ایرانی ها مزخرف هستند.
با وجود اعتراض به نژادپرستی این رستوران دار و تهدید به تظاهرات در روز شنبه، این فرد از برداشتن این پوستر خودداری کرده است.
جان نانمچر، صاحب رستوران می گوید: اینجا امریکاست. اگر انها اینجا شاد نیستند پس به کشور خودشان برگردند. وی می افزاید: این انتخاب من است که این پوستر را به دیوار بزنم. من این پوستر را برنمی دارم .
فردی عکس این پوستر را گرفته و آن بر روی فیس بوک قرار داده است .
گروهی در فبس بوک به نام "نژادپرستی رستوران نانمچر علیه ایرانیان" ایجاد شده است.
ایمان وفای، شوهر کسی که این عکس را در فیس بوک قرار داده، با صاحب رستوران گفتگویی کرده است .
وی می گوید: به صاحب رستوران گفتم، اکنون سال 2011 است. وقتی به این پوستر نگاه می کنم چیزی بیشتر از نژادپرستی و تبعیض دستگیرم نمی شود .
اکنون صدها نفر از کاربران فیس بوک در صفحه ای که در این خصوص ایجاد شده خشم خود را از این موضوع ابراز می کنند وقول به تظاهرات در مقابل رستوران در روز شنبه می دهد .
همچنین بسیاری از افراد طوماری انلاین، علیه این رستوران دار نژادپرست آمریکایی امضا کرده اند.

منبع
(http://www.rikhtopash.com/show/95621)

هر مراسم و راهپیمایی که تو خود ایران انجام میدیم میگیم مرگ بر آمریکا مرگ بر آمریکا.کار ما درسته اونوقت؟؟؟چطور دوست داریم توهین کنیم ولی دوست نداریم مورد اهانت قرار بگیریم؟ از قدیم گفتن جواب های هویه.....

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون نیک نظر کرد پر خویش در آن دید ... گفتا ز که نالیم که از ماست که برماست

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امیر جان خیلی سالاری داداش
این موضوع ارزش فکر کردنم نداره وقتی اسم خلیج فارسمونم تغییر می دن این دیگه خیلی عادیه

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به تهدید های اخیرشون جرات دارن پاشون بزار تو ایران تا بهشون بگیم ایران و ایرانی یعنی چی.....

بالا