ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Negarestan

عضو جدید
سلام من زاهدان آوردم و ثبت نامش 18 به بعده و دانشگاه خودمون پردیس کاسپین یونی تهرانم تو تکمیل ظرفیت اعلام میکنه که میگیره یا نه .البته گفتن به احتمال زیاد میگیره ولی تو مهر با بهمنش هنوز بحثه.اگه من یونی زاهدان ثبت نام کنم بعد میتونم با شرایط 10% ورودی تو یونی خودمون بمونم ؟؟؟ یعنی نمیگن چون زاهدان ثبت نام کردی دیگه نمیشه ؟؟ اگه ترم بهمن باشه باید از مهر انصزاف بدم یونی زاهدانوووووو ؟؟ کمک

مبارک باشه. چه گرایشی؟ و می‌شه لطفن رتبه‌تو بگی؟

mohammadt

عضو جدید
من سیستم انرژی خواجه نصیر روزانه آوردم.خواهشا اگه کسی در مورد سیستم انرژی خواجه نصیر اطلاعاتی داره لطف کنه بگه چه در مورد رشته و چه در مورد دانشگاه؟
راستی من هوافضای امیرکبیرو میاوردم اشتباه کردم نزدم یا نه؟
ممنون

mec_eng_2010

عضو جدید
دوستان عزیز این فرم تاییدیه معدل که تو سایت سنجش زده با اون فرم که تو دفترچه موقع ثبت نام بود فرق داره؟؟چون من اون فرم تو دفترچه رو موقع ثبت نام تکمیل کردم حالا این یکی فرمه هم نیازه؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان وقتش رسیده در این تاپیک رو تخته کنیم؟ یا هنوز ادامه میدین؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان به نظرتون وقتش نرسیده که در این تاپیک رو تخته کنیم؟ یا میخواین ادامه ش بدیم؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيز و خسته نباشيد
دو سوال داشتم:
اينجا تعداد زيادي هوافضا قبول شدن، ميخواستم از كساني كه قبول شدن بپرسم كه فقط درس هاي مكانيك را خوندن يا مخصوص هوافضا هم مطالعه اي داشتن؟

و سوال 2 اينكه فكر نمي كنن فاز درسي خيلي فرق ميكنه و يه كم ممكنه اذيت شن؟

Mechan

کاربر فعال
سلام وتبریک به همه قبولیها و آرزوی موفقیت واسه پشت کنکوریا.

یه سوال مهم داشتم.

من روزانه طراحی دانشگاه ملایر قبول شدم. 2 تا انتخاب بعدش هوافضای مالک زده بودم!

اونجور که من پرسیده بودم اینجا از بچه ها میگفتن هم مالک جواب میاد هم مکانیک!!!
ولی
انگار فقط یکی میومد.
الان ناراحتم چون دوس داشتم برم هوافضای مالک. واسه مصاحبه اشم رفتم خیلی هم خوب جواب داده بودم!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان میشه بعدا تغییر رشته داد واسه انتخابهاب بعدی اگه قبول بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

solarisal

عضو جدید
دو سوال داشتم:
اينجا تعداد زيادي هوافضا قبول شدن، ميخواستم از كساني كه قبول شدن بپرسم كه فقط درس هاي مكانيك را خوندن يا مخصوص هوافضا هم مطالعه اي داشتن؟

من شخصا درساشو با راهنمایی یکی از دوستان هوافضاییم مطالعه کرده بودم و برای دروسش به اندازه مکانیک وقت گذاشتم. و در جواب سوال دومتون هم عرض کنم که بیس کار یکیه و این علاقه شماست که تعیین میکنه تو کدوم حوزه فعالیت کنید و در کل بعضی گرایشهای هوافضا شباهت زیادی به گرایش تبدیل داره ولی کلا این تغییر رشته سختی های خودش را هم داره

آخرین ویرایش:

solarisal

عضو جدید
سلام وتبریک به همه قبولیها و آرزوی موفقیت واسه پشت کنکوریا.

یه سوال مهم داشتم.

من روزانه طراحی دانشگاه ملایر قبول شدم. 2 تا انتخاب بعدش هوافضای مالک زده بودم!

اونجور که من پرسیده بودم اینجا از بچه ها میگفتن هم مالک جواب میاد هم مکانیک!!!
ولی
انگار فقط یکی میومد.
الان ناراحتم چون دوس داشتم برم هوافضای مالک. واسه مصاحبه اشم رفتم خیلی هم خوب جواب داده بودم!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان میشه بعدا تغییر رشته داد واسه انتخابهاب بعدی اگه قبول بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهندس قبولیتون را تبریک میگم. منم اینجوری شنیده بودم که جداست میتونی از طریق سنجش یا مالک پیگیری کنی.. ولی تغیر رشته در کارشناسی ارشد ممنوعه ولی چون مالک شرایطش خاصه باید بپرسی

Mechan

کاربر فعال
مهندس قبولیتون را تبریک میگم. منم اینجوری شنیده بودم که جداست میتونی از طریق سنجش یا مالک پیگیری کنی.. ولی تغیر رشته در کارشناسی ارشد ممنوعه ولی چون مالک شرایطش خاصه باید بپرسی

ممنونم.
من واسه کار میخاستم مالک باشم. چون هم تهران بود میشد سریع جذب وزارت دفاع شد هم اینکه 2-3 سال تهران بودن میشد جاهای دیگه هم کار کرد غیر از وزارت دفاع.
ولی چندتا از دوستام هستن میگن که میشه اگه انتخابهای بعدی قبول بشی اگه دانشگاه اجازه بده میتونی بری اون دانشگاه.

amin-13

عضو جدید
کسی میدونه میشه به رشته هایی که بعد از رشته قبولی زدیم و امتیاز لازم و داشتیم میشه تغییر رشته داد؟؟؟؟

mec_eng_2010

عضو جدید
دو سوال داشتم:

من برای مکانیک خونده بودم و با همون اطلاعات مکانیک که البته خوب خونده بودم دروس مشترک مکانیک و هوا فضا رو زدم و هوا فضای تهران قبول شدم

javadgholami

عضو جدید
کسی تربیت مدرس نیاورد:( خبر ندارید داستان کلاساش چجوریه صبحه، بعد ازظهره، داستان چجوریه کلاسارو تیکه میکنن! موندم میتونم برم یا نه:que::(

سلام دوست عزیز.رتبه ات چند شده بود؟خیلی برام مهمه.
من خودم رتبه ام 267 شده بود.روزانه علم و صنعت گرایش ساخت و تولید رو آوردم و قبل از تربیت مدرس زده بودم.میخوام ببینم تربیت مدرس رو میآوردم یا نه؟
بسیار متشکرم.

آخرین ویرایش:

سپهررادمهر

عضو جدید
کسی هست یک رشته متمرکز قبول شده باشه و یک رشته نیمه متمرکز یعنی مالک اشتر و حالا بخواد بین این دو یکی را انتخاب کنه؟

سپهررادمهر

عضو جدید
من مالک اشتر اخرین اولویت انتخاب رشته ام بود. قبلش یه متمرکز قبول شده ام. ایا سیستم متوقف شده و قبولی من را در مالک اشتر بررسی نکرده است؟؟؟

Mechan

کاربر فعال
من مالک اشتر اخرین اولویت انتخاب رشته ام بود. قبلش یه متمرکز قبول شده ام. ایا سیستم متوقف شده و قبولی من را در مالک اشتر بررسی نکرده است؟؟؟

منم دقیقا این مدلی شدم و سوالم هم اینه.
رشته متمرکز قبول شدم بعد 2 ردیفش مالک و زده بودم

parandme

کاربر بیش فعال
منم دقیقا این مدلی شدم و سوالم هم اینه.
رشته متمرکز قبول شدم بعد 2 ردیفش مالک و زده بودم

بله دوست عزیز مالک هم اعلام شده
توی کارشناسی ارشد ما نیمه متمرکز نداریم
اون چیزی که مد نظر شما است تو کنکور کارشناسی هست نه تو ارشد
شرایط خاص با نیمه متمرکز متفاوت اند

parandme

کاربر بیش فعال
یه خبر عجیب

یه خبر عجیب

دوستان یه خبر عجیب
یکی از بچه ها بعد از اعلام نتایج اولیه نسبت به درصد درس سیالاتش که حدود 27 شده اعتراض کرده بود الان تو سایت سنجش میگفت اتفاقی کارنامم رو هم دیدم درصدش تصحیح شده بود به 57 درصد و رتبه اش از 900 به حدود500 تغییر کرده بود
کسایی که اعتراض کرده بودند تو سایت سنجش کارنامه اولیه شونو یه چک بکنن

bndsms

عضو جدید
سلام من زاهدان آوردم و ثبت نامش 18 به بعده و دانشگاه خودمون پردیس کاسپین یونی تهرانم تو تکمیل ظرفیت اعلام میکنه که میگیره یا نه .البته گفتن به احتمال زیاد میگیره ولی تو مهر با بهمنش هنوز بحثه.اگه من یونی زاهدان ثبت نام کنم بعد میتونم با شرایط 10% ورودی تو یونی خودمون بمونم ؟؟؟ یعنی نمیگن چون زاهدان ثبت نام کردی دیگه نمیشه ؟؟ اگه ترم بهمن باشه باید از مهر انصزاف بدم یونی زاهدانوووووو ؟؟ کمک

منم زاهدان قبول شدم بیا با هم بزنیم بریم اونورا :D

بچه ها از لحاظ بازار کاری و اپلای شدن تبدیل انرژی بهتره یا طراحی کاربردی ؟ چون من رشتم جامدات بود اما رتبه تبدیلم بهتر بود تبدیل قبول شدم .

راستی کسی اینجا نیست که زاهدان درس خونده باشه یا اونجا قبول شده باشه . تبدیل انرژی زاهدان چجوریاس .چون من که نگاه میکردم پذیرش دکترای تبدیلش از دانشگاه خودم گیلان بالاتره

shan boy

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال بسیار فنی برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه سمنان فردا رو مشخص کرده ولی وقتی میخوای وارد بشی ازت شماره دانشجویی میخواد چکار کنم؟
کسی میدونه قضیه از چه قراره و چکار باید کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا