¸¸▂▃▅▆█زنگ تفریح - کپ خودمونی █▆▅▃▂¸¸

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون دب اصغر و بده بهتر از خوشه پروینه

باشه
تقدیم به شما

بذار دلش خوش باشه
چشم بهش بگو هیچی بهت نمیدیم.اصرار نکن

هرچی میخاد خودم بهش میدم

حسود هرگز نیاسود یه دب اکبر خواستند به ما بدند ببین چقدر خسیسه

بهت میدم

آخرین ویرایش:

Andromeda Galaxy

عضو جدید
سلام من یه ستاره آبی هستم اون دور دورا شما آدما بیوفا شدید دیگه یه نگاه تو آسمون نمیکنید حداقل ما صورتتون را ببینیم چند وقت پیش رفتم از خدا عینک گرفتم بلکه ببینم جرا به بالا سرتون نگاه نمیکنید دیدم شما برا خودتون وقتی باقی نذاشتید تا یه کمی بتونید به آسمون نگاه کنید همیشه دارید زمینو نگاه میکنید بلکه چیزی سبز بشه چیزی پیدا بشه برش دارید و به داراییاتون اضافه کنید من اومدم اینجا بهتون بگم ای آدم کمی هم به بالا نگاه کن ما چشمک زنان با وجود گرمی خنکای عشق به شما هدیه میکنیم شاید مرحمی باشد برای دلتنگیتان من منتظر شما هستم

سلام من یه زمینی هستم همین نزدیکی ها شما ستاره ها خیلی بی وفا شدید از وقتی هوا برتون داشت رفتید تو آسمونا دیگه سراغی از ما نمی گیرید دیگه حتی با عینکم نمی شه دیدتون یه تلسکوپ خریدیم خیلی خیلی بزرگ تا باهاش ببینیمتون
از وقتی آسمونی شدید همش دنبال اینید برید به کهکشان دیگه
من اومدم با این تلسکوپ ببینمتون بهتون بگم
آخه چرا از زمین خودمون غافل شدید این جا دل بعضیا می تپه براتون
ایول بعد از کلی فک کردن یادم اومد سربسر من نذار

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یه زمینی هستم همین نزدیکی ها شما ستاره ها خیلی بی وفا شدید از وقتی هوا برتون داشت رفتید تو آسمونا دیگه سراغی از ما نمی گیرید دیگه حتی با عینکم نمی شه دیدتون یه تلسکوپ خریدیم خیلی خیلی بزرگ تا باهاش ببینیمتون

دست به قلمتون خیلی خوبه ها
آفرین

شما را هم به جا نمیارم

ممنون

farzaneh yazdani

عضو جدید

ما بیوفا شدیم یا شما شما اینقدر غبار درست کردید و تو پیله خودتون فرو رفتید که متوجه نیستید این ما نیستیم که میریم این شمایید که هر لحظه ما را کم رنگ تر میکنید تا مبادا اگه ناخود آگاه چشمتون به ما افتاد یاد قدیم بیوفتید یاد روزگارانی که دل خوش بودن راحت بود و وسیله و دلیل نمیخواست

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست نجومی من
این هم جبار از طرف فرزانه خانم تقدیم به شما
دیگه هم بهم نپرید

آخرین ویرایش:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقسی دوستم
بهم انرژی دادی با آندرومدار

خواهش
همیشه باانرژی باشی

ما بیوفا شدیم یا شما شما اینقدر غبار درست کردید و تو پیله خودتون فرو رفتید که متوجه نیستید این ما نیستیم که میریم این شمایید که هر لحظه ما را کم رنگ تر میکنید تا مبادا اگه ناخود آگاه چشمتون به ما افتاد یاد قدیم بیوفتید یاد روزگارانی که دل خوش بودن راحت بود و وسیله و دلیل نمیخواست

وای اینو خیلی قشنگ گفتی. دست به قلمتون حرف نداره
دوستان چند متنتون خیلی زیبا بود

بالا