عکس های برگزاری جشن نیمه شعبان در شهر مختلف ایران

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دل شود امشب شکوفا در زمین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]می زند لبخند شادی بر زمین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]آسمان ِ دل تبسم می کند[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]روی ماهت را تجسم می کند[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ای مسیح آل پیغمبر سلام[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]انتهای سوره ی کوثر سلام[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ای کتاب رازهای مرتضی[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]یادگار حضرت خیرالنسا[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ای صفات تو صفات انبیا[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]حاصل جمع ِ تمام اولیا[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ای قدمهایت صراط المستقیم[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]حافظ آیات قرآن کریم[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ای امام صالحان در روی خاک[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]اکفیانی اکفیان روحی فداک[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]السلام ای آفتاب پشت ابر[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]السلام ای اوج قله، کوه صبر[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]السلام ای آخر هر دلخوشی[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]عاقب از غم تو ما را می کُشی[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]السلام ای فخر آدم در زمین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]یادگار حضرت روح الامین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تو تمام چارده نور مبین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]جلوه ی زیبای ربُ العالمین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تو حدیث ناب عترت در زمین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]زاده حیدر امیر المومنین[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تو همان نوری که از روز ازل[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کرد خالق روی ماهت بی بدل[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تو سرشت ناب از نسل علی[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]نور رب در جلوه ی تو منجلی[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]عمر تو تاریخ ساز عالم است[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]مبداء آن از رسول خاتم است[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ترسم آخر من نبینم روی تو[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]صورت زهرائی و دلجوی تو[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تو کجائی شیعه می خواند تو را[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]پس نمی گوئی جوابش را چرا[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کی می آیی دل تمنایت کند[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]تا که روزی بوسه بر پایت کند[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کی می آیی عقده از دل وا کنم[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]روضه خوانی پیش تو آقا کنم[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کی می آیی کربلا را تاب نیست[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در میان خیمه دیگر آب نیست [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]وای بر طفل رباب و اضطراب[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خیمه خیمه جستوی جرعه آب[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]آب نَبوَد تا که سیرابش کند[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]جرعه ای نوشاند و خوابش کند[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کربلا و یک بیابان اشک و آه[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]شیرخواره در میان قتلگاه[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]نام تو آمد در آنجا بر زبان[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کی می آیی حضرت صاحب زمان[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ای خوش آن روزی فرج برپا شود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]با دو دست فاطمه امضا شود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سروده کمال مومنی[/FONT]

با سلام:gol:

از موضوع تاپیک مشخص است که چی می خوام بگم....

می خوام بگم مهندس موبایلتو ...دوربینتو بردار و از مراسم جشن نیمه شعبان امسال که نزدیک خونتون...محله ...شهرتون ...تو مسیر رفت و امد به محل کار یا دانشگاه یا هر جایی که این مراسم را دیدی ...چند تا عکس بگیر و با توضیحاتی کوتاه در این تاپیک قرار بده .....تا دوستانت تو باشگاه یا هر کسی که به این باشگاه سر میزنه با مراسم و جشن های نیمه شعبان شهر های مختلف ایران اشنا بشه....
فکر نکنم خواسته زیادی ازت داشته باشم ....فقط یه کم همت را چاشنی کن ......

در تاپیک عکس هایی از شهر های مختلف ایران قول دادم عکس های شما در قالب یک فایل همراه اسم شما در سایت قرار بدم..

عکس های جشن های نیمه شعبان را نیز میخواهم همراه عکس های شهر های مختلف ایران قرار بدم.....

طبق صحبتی که با دوست عزیز civilboy داشتم..یه پیشنهاد جالبی دادند..اینکه برای این تاپیک یه مسابقه هم برگزار کنیم...

این تاپیک به صورت مجزا در قسمت مسابقات ایجاد خواهد شد و عکس های ویژه مسابقات و نظر سنجی در آن تاپیک اعمال خواهد شد...

بنابراین قوانین مسابقه را با اجازه دوستان اعلام میکنم :

1-مدت زمان برگزاري مسابقه تا 28 تیر ماه ((( دو روز بعد از نیمه شعبان))) مي باشد و يك هفته براي نظرسنجي

2- شما میتوانید هر تعداد عکس که دوست داشتید در این تاپیک قرار دهید ، اما عکسی (( فقط یک عکس )) را که می خواهید در مسابقه شرکت داده شود را از طریق پیام خصوصی به جناب civilboy ارسال نمایید تا در روز 29 تیر ماه در تاپیک ویژه مسابقه قرار گیرد و به نظر سنجی گزارده شود.
لازم به
ذکر است عکس ویژه مسابقه نباید در این تاپیک گذاشته شود.

3-كيفيت،‌سايز،نورپردازي و....در انتخاب عكسها تاثير بسزايي دارند.پس حتما رعايت كنيد
4-لطفا از دست كاري تصاوير خود توسط برنامه هاي گرافيكي خودداري كنيد . مشاهده شدن هر گونه افكت هاي فتوشاپي باعث ميشه عكس به مرحله راي گيري راه پيدا نكنه.

5-
اين يك رقابت دوستانه س...پس خواهشا به دور از تقلب و صادقانه شركت كنيد!

دوستان عزیز اگر فکر میکنید قانونی میتوانسته جزء قوانین باشه اما من آنرا ذکر نکردم ...با پیام خصوصی به من اعلام کنید تا بعد از مشورت با مدیر محترم جزء قوانین اعلام شود.

لازم به ذکر است به خاطر زحمتی که دوستانتان برای تهیه عکس ها تقبل می کنند.....تشکر کردن کمترین کاری است که می توان انجام داد.:gol:

به امید عکس های زیبای شما ........
:gol:موفق باشید :gol:

آخرین ویرایش:

hichi_hichizade

عضو جدید
یادم میاد عید مبعث نه جایی و تو شهر چراغانی کردن نه صدا سیما تبلیغی جشنی نه مراسمی نه چیزی اما برا نیمه شعبان...........واقعاً خنده داره

برا مسلمانان عید فقط عید فطر و قربان و بعد عید مبعث حضرت رسول می باشد. دست از خرافات و افراط بردارین و به بدنبال تفرقه و انحصار طلبی نباشید.

التماس دعا

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم میاد عید مبعث نه جایی و تو شهر چراغانی کردن نه صدا سیما تبلیغی جشنی نه مراسمی نه چیزی اما برا نیمه شعبان...........واقعاً خنده داره

برا مسلمانان عید فقط عید فطر و قربان و بعد عید مبعث حضرت رسول می باشد. دست از خرافات و افراط بردارین و به بدنبال تفرقه و انحصار طلبی نباشید.

التماس دعا

سلام دوست عزیز
ممنون که توی تاپیک شرکت کردید و نظر تان را اعلام نمودید..
من قبول دارم که نسبت به بعضی از اعیاد مثل عید مبعث شاید یک مقداری در بعضی از نقاط کشور داره کم لطفی میشه .....ولی به نظر من عید نیمه شعبان یکی از اعیاذ ویژه شیعه می باشد و برای ما ایرانیان که شیعه هستیم یکی از بزرگترین اعیاد می باشد و برایمان عزیز است و ربطی به تفرقه و انحصار طلبی ندارد...

لازم به ذکر است این تاپیک ویژه عکس می باشد و برای هر گونه اعلام نظر متفرقه خواهشا یک تاپیک ویژه در تالار مخصوص آن بزنید تا در آنجا به بحث بپرداریم ...
با تشکر
موفق باشید:gol:

alihasani

عضو جدید

التماس دعا

سلام دوست من...
درسته که گاهی اوقات ما شاهد کم کاری در برگزاری و بزرگداشت اعیاد هستیم، البته این رو هم بگم که خودمون هم بعضی وقت ها کم کاری میکنیم. مثلا حتی میتونیم خودمون یک جشن خانوادگی بگیریم و این حرکت میتونه فراگیر بشه...( البته در مورد کم کاری، خودم رو عرض میکنم...)
بگذریم، ولی خداوکیلی آیا برگزاری جشن به هر دلیلی خرافات و افراط هستش...
اميرمؤمنان علی علیه السلام مي‌فرمايند: « كُلُّ يَوْمٍ لَا يُعْصَى اللَّهُ فِيهِ فَهُوَ عِيدٌ »نهج‌البلاغه، کلمات قصار 428»، يعني هر روزي که در آن گناه نشود، عيد است.

البته عید غدیر رو فراموش فرمودید دوست من.

در پناه خدا پیروز و پایدار باشید.:gol:

hichi_hichizade

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ممنون که توی تاپیک شرکت کردید و نظر تان را اعلام نمودید..
من قبول دارم که نسبت به بعضی از اعیاد مثل عید مبعث شاید یک مقداری در بعضی از نقاط کشور داره کم لطفی میشه .....ولی به نظر من عید نیمه شعبان یکی از اعیاذ ویژه شیعه می باشد و برای ما ایرانیان که شیعه هستیم یکی از بزرگترین اعیاد می باشد و برایمان عزیز است و ربطی به تفرقه و انحصار طلبی ندارد...

لازم به ذکر است این تاپیک ویژه عکس می باشد و برای هر گونه اعلام نظر متفرقه خواهشا یک تاپیک ویژه در تالار مخصوص آن بزنید تا در آنجا به بحث بپرداریم ...
با تشکر
موفق باشید:gol:

ولی به نظر من عید نیمه شعبان یکی از اعیاذ ویژه شیعه می باشد و برای ما ایرانیان که شیعه هستیم

همین جمله بالایی راکه به کار بردین خودش نشان از انحصار طلبی و تفرقه در میان مسلمین است. و این یعنی نابودی و دوری از اسلام واقعی بیشتر از این توضیح نمی دم تا تاپیک جشنتون خراب نشه.

یا حق

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین جمله بالایی راکه به کار بردین خودش نشان از انحصار طلبی و تفرقه در میان مسلمین است. و این یعنی نابودی و دوری از اسلام واقعی بیشتر از این توضیح نمی دم تا تاپیک جشنتون خراب نشه.

یا حق

دوست عزیز راحت باش....حرف دلتو بزن....میخوای من به جای شما حرف دلتو بگم !!!؟

میخوای بگی که ما نیمه شعبان و عید غدیر را که اعیاد شیعه هستند را جشن نگیریم ؟!! چون باعث تفرقه میشود !!!!

دوست من،
ما اگر یک روز اعیاد خود را جشن نگیریم یعنی به اصول و اعتقادات خود پشت کرده ایم ............ جای بحث با شما زیاد است

ممنون که لطف کردید و اجازه دادید ما به جشنمان برسیم

موفق و پیروز باشید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگ دوربين داشتم حتما شركت ميكردم
فك نكنم بهترين ويو با دوربين 2مگا پيكسلي موبايل چيزه خوبي از آب در بياد
ممنون از دعوتتون

samira.it

عضو جدید
من کمی با دوستمون hichi_hichizade موافقم
جشن مبعث با جشن نیمه شعبان زمین تا آسمان فرق میکنه اونم بخاطر سیاست بعضی آقایون نه ارادتشون

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کمی با دوستمون hichi_hichizade موافقم
جشن مبعث با جشن نیمه شعبان زمین تا آسمان فرق میکنه اونم بخاطر سیاست بعضی آقایون نه ارادتشون

من نه به خاطر سیاست بلکه به خاطر ارادت این تاپیک را زدم

امیر علی. ع

عضو جدید
من هم بعنوان یک مسلمان شیعه این روز برام عزیز است مثل بقیه اعیاد مسلمین .لزومی هم ندارد که بیاییم عید مبعث و نیمه شعبان را با هم مقایسه کنیم .چیزی که مهم است این است که هر دوشان پیش من شیعه ارزشمند هستندحالا برادران سنی خواستند خوششان بیاید یا نیاید. چطور آنها تا ویران کردن حرم امامان ما پیش میروند ولی من حق ندارم برای امام زنده ام جشن میلاد بگیرم.ولی مسئله اینجاست که جشن میلاد امام زمان در بعضی نقاط کشورمان را کرده ایم مجلس لهو و لعب.من خودم شخصا شاهد مشروب خوری و رقص های خیابانی در جشن نیمه شعبان بودم اگر برای امام زمان است که این کارها چیه ولی اگر منتظر بهانه برای رقص و پایکوبی هستید لا اقل انصاف به خرج بدید و وصلش نکنید به امام زمان .این هم توجه داشته باشید که مخالفت با رقص و پایکوبی فقط به خاطر حرمت این روز است نه بالنفسه با خود رقص .

yalda222

عضو جدید
خیلی ممنون ازتاپیکی که زدیدوایده ی حالبتون.....

چشم ایشالله خداتوفیق بده سعی میکنم وخیلی خوشحال میشم که شرکت کنم.......

yalda222

عضو جدید
من هم بعنوان یک مسلمان شیعه این روز برام عزیز است مثل بقیه اعیاد مسلمین .لزومی هم ندارد که بیاییم عید مبعث و نیمه شعبان را با هم مقایسه کنیم .چیزی که مهم است این است که هر دوشان پیش من شیعه ارزشمند هستندحالا برادران سنی خواستند خوششان بیاید یا نیاید. چطور آنها تا ویران کردن حرم امامان ما پیش میروند ولی من حق ندارم برای امام زنده ام جشن میلاد بگیرم.ولی مسئله اینجاست که جشن میلاد امام زمان در بعضی نقاط کشورمان را کرده ایم مجلس لهو و لعب.من خودم شخصا شاهد مشروب خوری و رقص های خیابانی در جشن نیمه شعبان بودم اگر برای امام زمان است که این کارها چیه ولی اگر منتظر بهانه برای رقص و پایکوبی هستید لا اقل انصاف به خرج بدید و وصلش نکنید به امام زمان .این هم توجه داشته باشید که مخالفت با رقص و پایکوبی فقط به خاطر حرمت این روز است نه بالنفسه با خود رقص .

بعضی هامتاسفانه فقط منتظرجشن هستندودیگه کاری ندارن به اینکه این مراسماچراتشکیل شده وباچه نیت وهدفیه....

nmd

عضو جدید
سلام
کار جالبی منم اگه صحنه جالبی دیدم حتما شرکت میکنم
و البته یه نکته:
همه اعیاد مهمند اما
زمانی که داره روی یک اصلی کار میشه تا نابودش کنند
نباید ما وقت بیشتری بذاریم!!!!!

mahz

کاربر حرفه ای
سلام کار جالبیه
اشتیانی نداریم اینجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه روستا دقیقا زیر اشتیان هست به اسم سیاوشان شنیدم مراسم بسیار زیبایی میگیرن
دوست دارم چندتا عکس از اونجا ببینم
البته خود اشتیانهم مراسم جالبی دارند
خودم هم اگه تونستم چشم .