درخواست تغيير نام كاربري

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا به درخواست ها رسیدگی نمیشه؟
این محدودیتی که صحبتش رو کردید جریانش چیه؟ تو هر فرومی که شما برید از ایرانی تا خارجی هر کاربر حق داره حداقل یک مرتبه نام کاربریش رو عوض کنه
من 3 سال پیش عوض باشگاه شدم ، الان برای اولین بار درخواست تغییر نام کاربریم رو دادم ولی رسیدگی نشده هنوز
لطفا به در خواست ها جدی تر رسیدگی کنید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
چرا به درخواست ها رسیدگی نمیشه؟
این محدودیتی که صحبتش رو کردید جریانش چیه؟ تو هر فرومی که شما برید از ایرانی تا خارجی هر کاربر حق داره حداقل یک مرتبه نام کاربریش رو عوض کنه
من 3 سال پیش عوض باشگاه شدم ، الان برای اولین بار درخواست تغییر نام کاربریم رو دادم ولی رسیدگی نشده هنوز
لطفا به در خواست ها جدی تر رسیدگی کنید
رامین جان درخواست هایی که میشه انجامش داد محدود شده

اگه کاربری نام کاربریش اسم و فامیل واقعی خودش باشه و بخواد عوض کنه میشه وگرنه فعلا امکانش نیست

تا مدتی این محدودیت باید باشه

RaminPSLP

عضو جدید
کاربر ممتاز
رامین جان درخواست هایی که میشه انجامش داد محدود شده

اگه کاربری نام کاربریش اسم و فامیل واقعی خودش باشه و بخواد عوض کنه میشه وگرنه فعلا امکانش نیست

تا مدتی این محدودیت باید باشه
خب خانومی میدونم که میخواید عوض کردن بی رویه نام کاربری اعضا رو کنترل کنید ، ولی اینجوری که نمیشه
محدودیت ها رو به تعداد دفعات تغییر بدید مثلا بگید هر کاربر فقط یکبار میتونه اسم کاربریش رو عوض کنه
نمیشه که واسه کنترل یه عده خاص امکان رو از همه بگیرید که، خیلی منصفانه نیست
من 3 سال پیش پسوند pdal رو گذاشتم به دلیل خاصی که مد نظر داشتم ولی الان این پسوند بی مسما هست، میخوام پسوند رشته تحصیلیم رو ادامه اسمم بذارم ایم حق رو که دارم؟
این مسئله فقط به باشگاه مربوط نمیشه شما هر فرومی که عضو باشید حق تغییر نام کاربریتون رو یا از طریق کنترل پنلتون دارید یا باید درخواست بدید تا مدیر فنی رسیدگی کنه چون اسم ای دی مربوط به شخص میشه و هر کس با هر ای دی که دوست داره باید فعالیت کنه، اگه انجام ندید کاربران تازه وارد مجبور میشن ای دی جدید ثبت کنن که اونم مشکلات خودش رو در بر داره
درس میگم؟

HirrAd

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
خواهشمند است نام کاربری اینجانب را به HirrAd تغییر دهید
پیشاپیش از بذل عنایتتان سپاسگذارم.

afsoon6282

مدیر تالار
نمیدونم نام کاربری که انتخاب کرده بودم چه مشکلی داشت.من سرچ کرده بودم تکراری نبود!
ولی اگه نمیشه بذارید **پریسا** لطفا تغییرش بدید به #parisa#
نام کاربری شما از parisa farid به #parisa#تغییر کرد

afsoon6282

مدیر تالار
در پی درخواست قبلی که فرمودید نمیشه لطفا نام کاربری منو به Abolfazl-r تغییر بدید. جای اون خط تیره هم اگه نشد چیز دیگه بزارید. مثل Abolfazl_r
نام کاربری شما از abolfazlrastegar به Abolfazl_r تغییر کرد

afsoon6282

مدیر تالار
سلام
چند وقت پیش ویندوز عوض کردم نتونستم وارد سایت شم بعدش با همان اسم قبلی دوباره ثبت نام کردم (همین کاربری که استفاده میکنم)
البته مشکل از کیبورد بود
اگه ممکنه اون یکی کاربری رو حذفش کنید
ممنون
سلام:gol:
دوست عزیز امکان حذف نام کاربری نیست
فعالیتی باهاش انجام ندین

مهمویی66

عضو جدید

سلام خانم مدیر افسون جون
من اسم کاربری ام شماره تلفنم هست به همین دلیل برام مشکل ساز شده لطفا اون را به مهمویی عوضش کن
ممنون میشم اگه این کار را بکنی

peach_69

عضو جدید
سلاااام خانوم مدیر
میشه لطفا نام کاربری منو به peach تغییر بدین؟؟:redface: اینو بیشتر دوس دارم!!!:redface::redface:

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
خانم مدیر خسته نباشید. من با نام کاربری قبلیم می خوام تو سایت فعالیت کنم اما رمزش یادم رفته یا واسه اون یه پسورد واسه این ایمیلم لطف کنید یا حذفش کنید تا دوباره همون نامو ثبتش کنم مرسی
karbari gabli:khosroshahy
email:khosroshahiy@gmail.com

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
لطفا اسم کاربری من رو به
MosTaFa
تغییر بدید

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون جان تو از بقیه مدیرا مهربون تری نام کاربری منو عوض میکنی؟

###

عضو جدید
سلام خانم مدیر عزیز لطفا نام کاربری منو یه shahrzad تغییر دهید

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باصهلام خسته نباشيد:
من هميشه براي وارد شدن به باشگاه چون نام كاربريم فارسيه مشكل دارم و بيشتراوقات سيستم قبول نميكنه و نميتونم وارد باشگاه بشم لطفا نام كاربري منو از آليس بهnice aliceتغيير بديد تا مشكلم برطرف شه ايشالله:gol::gol::gol:

samar_eng

عضو جدید
من می خوام به samar_eng تغییر نام پیدا کنم .مرسی
(چون نام کاربری قبلی با اسم و فامیل خودم شروع شده)
email:mi_hasti@yahoo.com

آخرین ویرایش: