+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Dashpot

عضو جدید
دوستان من کارت مربوط به غیر انتفاعی رو الان گرفتم.برای ویرایش اطلاعاتم چه کنم؟کدوم قسمت سایت برم و مشخصات کارتم رو ثبت کنم؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من کارت مربوط به غیر انتفاعی رو الان گرفتم.برای ویرایش اطلاعاتم چه کنم؟کدوم قسمت سایت برم و مشخصات کارتم رو ثبت کنم؟

همون جا که کارتتو نشون میده کنار کلید پرینت نوشته ویرایش اطلاعات کارت

h_mazahery

عضو جدید
قابلی نداشت
ایشالا حتما رتبه برتری میشی:w16::w16::w16:
فقط دوستایی که رتبه برتری میشن بعدش ما رو تحویل بگیرین راه های موفقیتشونو بگن:w27:(از الان گفتما)

اینا رومن از یه وبلاگ که خود قبولیا اومدن درصداشونو گفتن پیدا کردم
لینکش هم اینه :
قسمت ارشیو نظرات برید:w26:
http://bargharshad.blogfa.com/post/65

به نظرم دیدن درصدا واسه همه مون تواین روزا روحیه اس:)

بازم ممنون فاطیما خانوم
این حرفا چیه،من کسی رو تحویل نگیرم!!!!همتون روی تاج سر من جا دارید
:gol:
ولی کلا استرسم هر چی میره جلو بیشتر میه،والا دست خودم نیست
امروز داشتم یه دوره تست میزدم،نتونستم و نصف کاره ولش کردم
دارم یه جورایی خودم رو به آرامش دعوت میکنم،به امید خدا این روند شکست میدم
توکل به خدا

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بر همه دوستان عزیز
خب بچه ها ،همه آماده اید ؟؟ایشالا هممون می زنیم کنکور رو له می کنیم که دیگه بیخود برامون قیافه نگیره !!!:w08:

دوستان عزیز،از وقتی با اینجا آشنا شدم ،خیلی چیزها ازتون یاد گرفتم ، خیلی بهم کمک کردید ... دقیقا مثل این بود که هممون توی یه کتابخونه درس می خوندیم ...
گاهی وقتا کتابخونه رو سرمون می ذاشتیم و گاهی هم پای درد و دل های هم می نشتیم .....وهمیشه سعی می کردیم تا جای ممکنه به هم کمک کنیم !واقعا بعضی وقتا با خودم فکر می کردم اگه شماها نبودید ،آیا ادیسون برقو اختراع می کرد ؟؟؟:lol:

من خودم به شخصه ،مدیون خیلی هاتون هستم !! و نمی دونم چطو می تونم جبران کنم !!اصلا خوبی های شما قابل جبران نیست ...

تنها کاری که از دستم بر میاد، دعاست !( از همون دعایی که یوزاسیف رو غیب کرد !!!فقط همین یه مدل رو بلدم :D!!)

مادیگه رفتیم، .... شوخی های بی نمک منو بذارید به حساب کودک درونم !خیلی بچه ی شیطونیه !کنترلش بعضی وقتا واقعا سخته !!:child:

امیدوارم هیچکدومتون ازم چیزی به دل نگرفته باشید ....:redface:

،از صمیم قلبم برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم ....و همیشه از خدا بهترین ها رو براتون خواستم و می خواهم و خواهم خواست

ایشالا به آنچه که لایقتون هست برسید ....

موفقیت همه ،آرزوی منه
التماس دعا :gol:
(آقا شما هم سر جلسه پاهاتو نجنبون :mad:)

آخرین ویرایش:

sharifqc

عضو جدید
سلام بر همه دوستان عزیز
خب بچه ها ،همه آماده اید ؟؟ایشالا هممون می زنیم کنکور رو له می کنیم که دیگه بیخود برامون قیافه نگیره !!!:w08:

دوستان عزیز،از وقتی با اینجا آشنا شدم ،خیلی چیزها ازتون یاد گرفتم ، خیلی بهم کمک کردید ... دقیقا مثل این بود که هممون توی یه کتابخونه درس می خوندیم ...
گاهی وقتا کتابخونه رو سرمون می ذاشتیم و گاهی هم پای درد و دل های هم می نشتیم .....وهمیشه سعی می کردیم تا جای ممکنه به هم کمک کنیم !واقعا بعضی وقتا با خودم فکر می کردم اگه شماها نبودید ،آیا ادیسون برقو اختراع می کرد ؟؟؟:lol:

من خودم به شخصه ،مدیون خیلی هاتون هستم !! و نمی دونم چطو می تونم جبران کنم !!اصلا خوبی های شما قابل جبران نیست ...

تنها کاری که از دستم بر میاد، دعاست !( از همون دعایی که یوزاسیف رو غیب کرد !!!فقط همین یه مدل رو بلدم :D!!)

مادیگه رفتیم، .... شوخی های بی نمک منو بذارید به حساب کودک درونم !خیلی بچه ی شیطونیه !کنترلش بعضی وقتا واقعا سخته !!:child:

امیدوارم هیچکدومتون ازم چیزی به دل نگرفته باشید ....:redface:

،از صمیم قلبم برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم ....و همیشه از خدا بهترین ها رو براتون خواستم و می خواهم و خواهم خواست

ایشالا به آنچه که لایقتون هست برسید ....

موفقیت همه ،آرزوی منه
التماس دعا :gol:
(آقا شما هم سر جلسه پاهاتو نجنبون :mad:)

آقا کنکور بهونه ای بود که باهم آنا شیم حالا چون کنکور تموم شده دیگه باید رفت؟؟ این بود آرمانهامون؟نه واقعا این بود؟

h_mazahery

عضو جدید
آقا کنکور بهونه ای بود که باهم آنا شیم حالا چون کنکور تموم شده دیگه باید رفت؟؟ این بود آرمانهامون؟نه واقعا این بود؟

اره هه ههه ههه هه والاااااا،خیلی وقتا خیلی چیزها بهونه یا وسیله ای برای رسیدن به چیز دیگه ای هست و میتونه باشه
بچه ها این آدرسهای ارتباطی منه،هر کس دوست داشت من درخدمتشم و ارادتمند همتونم،کاش من هم مثل شما از اول راه باهاتون همراه میشدم،اما مهم از این به بعده که بتونیم با هم باشیم
فیس بوک : www.facebook.com/hossein.mazahery

کلوب : tanhaehsas

ایمیل : h.mazahery@ymail.com

مسنجر برای چت : tanhaehsas@yahoo.com

اسکایپ : h.mazahery

منه،بعد کنکور هم خوشحال میشم با هم بودن رو تجربه کنیم،همکار و هم رشته هم نشیم دوست که میتونیم با هم باشیم:gol::heart::love::w33::w14:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یه ساعت پیش داشتم Pmc نیگا میکردم یه برنامه ای بود مکعب که شبیه کنکور خودمون بود که با یه اشتباه یه جونه تو میگرفت جالبیش اینجا بود بازیهاش آسون بود ولی میرفتی داخل مکعب دیگه اون بازی آسون نبود مثل سوالای آزمون اون لحظه نباید اشتباه بکنیم که یه اشتباه یه جونو بگیره خیلیه ها

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

آقا برا چی می زنی خب ؟؟! آرمان کیه ؟؟؟!!من نمی شناسم ؟؟!!

ای بابا ....!من کنکورم خارج از کشوره !!!! اگه سالم از جلسه بلند شدم .... خیلی با تاخیر میام !فکر کنم وقتی بیام همه تون رفتید !!

آقا شریف ، شریف می بینمتون !;)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اوممممددددددددددددممممممممممم:w40:
یه خبر خوش بچه ها، شنیدم سازمان سنجش 3-4 ماه بعد از کنکور خودش درصدهامون رو حساب میکنه بهمون میگه، دیگه لازم نیست بعد از کنکور هی بریم تو سایت اینو اون تا سوالو جوابو گیر بیاریم و درصدمون رو حساب کنیم:w15::w15:

درضمن تشکرام تموم شده:smile:

sharifqc

عضو جدید
یه خبر خوش بچه ها، شنیدم سازمان سنجش 3-4 ماه بعد از کنکور خودش درصدهامون رو حساب میکنه بهمون میگه، دیگه لازم نیست بعد از کنکور هی بریم تو سایت اینو اون تا سوالو جوابو گیر بیاریم و درصدمون رو حساب کنیم:w15::w15:

عزیز دلم رئیس سنجش که گفته بود امسال نتایج و نیمه ی اول اردیبهشت میدیم که میشه کمتر از 3 ماه پس 3 4 ماه دیگه چه خبره خوشی داره؟؟مگه اینکه 3 4 روز باشه که اونم نمیشه :smile:

sharifqc

عضو جدید
آقا برا چی می زنی خب ؟؟! آرمان کیه ؟؟؟!!من نمی شناسم ؟؟!!

ای بابا ....!من کنکورم خارج از کشوره !!!! اگه سالم از جلسه بلند شدم .... خیلی با تاخیر میام !فکر کنم وقتی بیام همه تون رفتید !!

آقا شریف ، شریف می بینمتون !;)
کنکورت خارج از کشوره پس حتما خودتم اونجاییی دیگه (نتیجه گیری منطقی و داشتی؟:cool:)و کنکور اینجا رو میدی حتما میخوای برگردی اینجا دیگه (انصافا اینجارم خوب نتیجه گرفتم:smile:)پس نتیجه ی کلی که میگیریم اینه که واقعا دل خجسته ای داری دوست عزیز .

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم یه خبر خوش دارم برات سردان رادان گفته بعد کنکور بری کارت داره:w41::D
اینم خبره خوشه خو؟اگه مثه نتیجه ازمونا زود میومد محشر بود
ولی نه بهتر که اردیبهشت میاد عیدمونو خراب میکرد:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه خبر خوش دارم برات سردان رادان گفته بعد کنکور بری کارت داره:w41::D
اینم خبره خوشه خو؟اگه مثه نتیجه ازمونا زود میومد محشر بود
ولی نه بهتر که اردیبهشت میاد عیدمونو خراب میکرد:D
:cry:آره 10 روز بعدش میرم خدمت نمیخواااااااااااااامممممم:cry: باید دخترا رو هم ببرن:cry:

e-eng

عضو جدید
ها؟! درصد حساب میکنه؟.... نمیشه زودتر حواب بدن! من نمیفهمم اینا تا خرداد چیکار میکنن؟! سهمیه بندیاشونو ردیف میکنن یا دستی چک میکنن؟!!!!!!!!!
بعدم میره تا شهریور.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها؟! درصد حساب میکنه؟.... نمیشه زودتر حواب بدن! من نمیفهمم اینا تا خرداد چیکار میکنن؟! سهمیه بندیاشونو ردیف میکنن یا دستی چک میکنن؟!!!!!!!!!
بعدم میره تا شهریور.

بیخیال بابا چیکارشون داری! 6ماه بعد نتیجه رو اعلام میکنن کلی اشکالو غلط دارن یه ماهه که میدادن کلا میترکوندن پاسخنامه هارو!!!

e-eng

عضو جدید
وای واقعا این سربازی بساطیه....متاسفام واسه پسرا.
البته بالاخره هر پسری یه یار خانومم داره که غصرو منتقل میکنه....زیاد ناراحت نباش توزیع مناسبه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.