من اخطار دوم رو گرفتم تبریک و تسلیت

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تایپیکهای معرفی چهره های ماندگار من همشون حذف شد. اختار دوم هم گرفتم. منبع من سایت غیر ***** بود .چرا حذف میشه
اگه اینطوره آدم داریم تو این سایت که دهها موضوع سیاسی رو تایپیک کرده چرا یه بار هم اخطار نگرفته

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایپیکهای معرفی چهره های ماندگار من همشون حذف شد. اختار دوم هم گرفتم. منبع من سایت غیر ***** بود .چرا حذف میشه
اگه اینطوره آدم داریم تو این سایت که دهها موضوع سیاسی رو تایپیک کرده چرا یه بار هم اخطار نگرفته

نگران نباش
اونا میگن که اخطار گرفتیم اما اگر گرفته بودن میامدن و میزاشتن اینجا
ما تابه حال معنی عدالت رو نمیدونستیم...حالا فهمیدیم:(

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

من همین چند لحظه پیش به رسالت کاربری خودم عمل کردم و لینک یک تاپیک سیاسی رو برای ادمین و پیرجو پ.خ کردم و ازشون پرسیدم نظر بدن ایا اون تاپیک سیاسی هست یا نه ؟

پرسیدم ازشون چقدر به استارتر اون تاپیک و افراد گروهش اجازه میده تاپیک رو بالا نگهدارن ؟؟؟؟ تا وقتی دیگه حرفی نمونده باشه بزنن و دشنام و فحشی به دهنشون نیاد که نثار دیگران کنن و دهان هاشون کف کنه ؟؟؟

اگر ادمین و دیگران میتونن از حق قانونی اخطار دادن استفاده کنن همه کاربر ها هم میتونن از حق انتقاد نسبت به عملکرد مدیریت استفاده کنن.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همین چند لحظه پیش به رسالت کاربری خودم عمل کردم و لینک یک تاپیک سیاسی رو برای ادمین و پیرجو پ.خ کردم و ازشون پرسیدم نظر بدن ایا اون تاپیک سیاسی هست یا نه ؟

پرسیدم ازشون چقدر به استارتر اون تاپیک و افراد گروهش اجازه میده تاپیک رو بالا نگهدارن ؟؟؟؟ تا وقتی دیگه حرفی نمونده باشه بزنن و دشنام و فحشی به دهنشون نیاد که نثار دیگران کنن و دهان هاشون کف کنه ؟؟؟

اگر ادمین و دیگران میتونن از حق قانونی اخطار دادن استفاده کنن همه کاربر ها هم میتونن از حق انتقاد نسبت به عملکرد مدیریت استفاده کنن.

ای بابا
وقتی یک مدیر میتونه عدالت رو رعایت کنه که:

بی طرف باشه
حالا در نظر بگیر که مدیر موافق یه گروه خاص باشه و نظرش به بعضی ها نزدیک باشه...اونوقت دیگه باشگاه میشه نور علی نور:razz:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ولی به خدا دوتا تایپیک قبلی من فقط معرفی دو چهره ماندگار بود سومی و چهارمی و پنجمی هم آمادست بذارم به نظرت؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
وقتی یک مدیر میتونه عدالت رو رعایت کنه که:

بی طرف باشه
حالا در نظر بگیر که مدیر موافق یه گروه خاص باشه و نظرش به بعضی ها نزدیک باشه...اونوقت دیگه باشگاه میشه نور علی نور:razz:

اتفاقا منم خیلی خوب میدونم قضیه چیه .فقط خواستم بگم بلا نسبت شما ها ، ما هم میدونیم چه خبره . به قول معروف

برو این دام بر مرغ دگر نه

چو عنقا را بلند است آشیانه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی به خدا دوتا تایپیک قبلی من فقط معرفی دو چهره ماندگار بود سومی و چهارمی و پنجمی هم آمادست بذارم به نظرت؟

نه . من به مصلحت نمیدونم بذاری . بی خیال .

ناسلامتی خودم هم از قماش ادمین و مدیران هستم یک چیزایی میدونم که بهت میگم نه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
چجوری از قماش همونایی؟

برات پ. خ میکنم الان یکی از غیب میاد مثل اسپند رو اتیش ورجه ورجه میکنه دهنش کف میکنه و امار و سابقه خودشو میزاره وسط به عنوان بابا بزرگ نت

آخرین ویرایش:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها به سلامتی و میمنت من اخطار دوم رو گرفتم
نمیدونم اصلا تاپیکهام سیاسی نبود
اولی طنز بود از فردای روز عاشورا به قلم کیهان
این یکی هم سوتی امام جمعه تویسرکان بود که به هیچ وجه سیاسی نبود

به هرحال
اگر بار گران بودیم تا اخطار سوم هستیم
اگر نا مهربان بودیم بازم فعلا هستیم

تا کی مقبول افتیم و کی در نظر آییم
ما که جزو دوستان سبز نبودیم ولی از دوستان قطره ایی خواهشمندیم راه و روش تاپیک زدن رو به ما هم یاد بدند
چشم نخورند تاپیکهای غیر سیاسیشون :surprised: تا مدتهای مدید عرصه جولانگه اشان است

بابا ناراحت نشو

چیزی نشده که

اصلا اخطار نمک باشگاهه

انقدر کلاس داره

من الان فک کنم یه 10-15 تایی از همه نوعش ( قرمز و زرد و بنفش و ... ) دارم

از ادمین و پیرجو و افسون و ارچی و .... هم گرفتم

شما هه سعی کن ارشیوتو کامل کنی

فقط بعدنا نمیتونی مدیر بشی

همین

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ناراحت نشو

چیزی نشده که

اصلا اخطار نمک باشگاهه

انقدر کلاس داره

من الان فک کنم یه 10-15 تایی از همه نوعش ( قرمز و زرد و بنفش و ... ) دارم

از ادمین و پیرجو و افسون و ارچی و .... هم گرفتم

شما هه سعی کن ارشیوتو کامل کنی

فقط بعدنا نمیتونی مدیر بشی

همین

فعلا اژدها مفقود الاثر شده .به عبارتی کاربر مورد نظر در دسترس نمی باشد. وقتی سرو کله اش پیدا بشه خیلی خوشحال میشه بفهمه دیگه نمیتونه مدیر بشه چون همش نگران بود مبادا ادمین بخواد مدیرش کنه و اون مجبوره بگه نه !!!!!!!!!

من و اژدها چقدر دلمون میخواست کلکسیونمون مثل شما کامل باشه و از ما بهتران از پستمون تشکر کنن .

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریک میگم بابت حذف تاپیکهات
خودمون کم کم داریم میشیم چهره ماندگار

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا مردم تیتان هستن ادعای خدایی دارن اونوقت زئوس خدای خدایان چیزی نگه ؟ عجبا تو هم که داری حرف زور میزنی .

شما میشه برای اثبات خدایی تون دلیلی مدرکی چیزی هم رو کنی؟؟؟
همش حرف که نمیشه
مثلا اگه خدایی یکی از اخطارهای منو پاک کن
بهت ایمان میارم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میشه برای اثبات خدایی تون دلیلی مدرکی چیزی هم رو کنی؟؟؟
همش حرف که نمیشه
مثلا اگه خدایی یکی از اخطارهای منو پاک کن
بهت ایمان میارم

چرا حرف زور میزنی ؟؟ قرن 21 هنوزم توقع معجزه داری ؟؟ اتفاقا این اخطارها مثل مدال شجاعت می مونه . یک ازدها باید رو سینه اش پر از مدال شجاعت و رشادت باشه . ببین جناب پینیون گفتش کلکسیون همه رنگشو داره . یک کم یاد بگیر.

منم دنبال چند تا خوشرنگش هستم با رنگ لباسام و موهام ست کنم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا حرف زور میزنی ؟؟ قرن 21 هنوزم توقع معجزه داری ؟؟ اتفاقا این اخطارها مثل مدال شجاعت می مونه . یک ازدها باید رو سینه اش پر از مدال شجاعت و رشادت باشه . ببین جناب پینیون گفتش کلکسیون همه رنگشو داره . یک کم یاد بگیر.

منم دنبال چند تا خوشرنگش هستم با رنگ لباسام و موهام ست کنم

من چون موجود باستانی هستم یه کم بدوی فکر میکنم
زخمهای روی بدنم همش مدال رشادت و شجاعت

تا معجزه نبینم ایمان نمیارم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چون موجود باستانی هستم یه کم بدوی فکر میکنم
زخمهای روی بدنم همش مدال رشادت و شجاعت

تا معجزه نبینم ایمان نمیارم

همون که دیشب از ابرا بارون بارید نه کله پاچه و سیرابی شیردون و گل و ........ از معجزات من بود