دعاكده باشگاه مهندسان ايران!!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا به من قدرت بده الان که می رم درس بخونم با تمام قدرتم درس بخونم

بچه ها من رفتم بای

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
کدوم جمله عزیزم.

اینکه قبل از دعا ببینیم خدا از ما چی خواسته
که اگر فرمانهای خدا رو اجرا کنیم در واقع هر لحظه دعا کردیم

مثلا یکی گفت خدایا سلامتی به من بده : خوب اگر گناه نکنیم اگر در خوردن اسراف و زیاده روی نکنیم اگر در بدست آوردن روزی حلال تلاش کنیم و غذاهای حلال رو بخوریم خوب سالم میمونیم

پس میبیند که دعاهای ما بخاطر این است که فرمان خدا رو کم رنگ عمل میکنیم
در دعای کمیل حضرت علی (ع) میفرماید:
ای مولای من ببخش اون گناهانی که پاره میکند پرده عفاف رو
ببخش گناهانی که مانع از رسیدن نعماتت میشه
ببخش گناهانی که مانع از رسیدن من به تو میشود

الهی و ربی من لی غیرک

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه قبل از دعا ببینیم خدا از ما چی خواسته
که اگر فرمانهای خدا رو اجرا کنیم در واقع هر لحظه دعا کردیم

مثلا یکی گفت خدایا سلامتی به من بده : خوب اگر گناه نکنیم اگر در خوردن اسراف و زیاده روی نکنیم اگر در بدست آوردن روزی حلال تلاش کنیم و غذاهای حلال رو بخوریم خوب سالم میمونیم

پس میبیند که دعاهای ما بخاطر این است که فرمان خدا رو کم رنگ عمل میکنیم
در دعای کمیل حضرت علی (ع) میفرماید:
ای مولای من ببخش اون گناهانی که پاره میکند پرده عفاف رو
ببخش گناهانی که مانع از رسیدن نعماتت میشه
ببخش گناهانی که مانع از رسیدن من به تو میشود

الهی و ربی من لی غیرک

ببینید یه سری از حرفای شما رو قبول ندارم کسی که سرطان گرفته یعنی بد غذا خورده و یا گناه کرده بوده
نه اصلا قبول ندارم
ولی دعا یه جورایی باعث آرامش قلبی خودمان میشه

dzzv_13

مدیر تالار
البته ببخشیدهااااااااااااااا
این به نظر من هست شاید دوستان نظری بهتر از این داشته باشند
علت این جمله بالام هم این است که به حضرت علی (ع)گفتند چگون علی شدی و پیش خدا اینقدر عزیز:

ایشان یه جمله گفت و اون هم این بود:
هر کاری خواستم بکنم خدا رو در آن کار دیدم اگر راضی بود انجام میدادم اگر راضی نبود انجام نمیدادم

dzzv_13

مدیر تالار
ببینید یه سری از حرفای شما رو قبول ندارم کسی که سرطان گرفته یعنی بد غذا خورده و یا گناه کرده بوده
نه اصلا قبول ندارم
ولی دعا یه جورایی باعث آرامش قلبی خودمان میشه

خوب اون سرطان به خاطر این نبوده که فرمان خدا رو زیر پا گذاشته بلکه به این خاطر هست که خدا میخواسته ببینه آیا این بنده اش با یه سرطان ازش جدا میشه و دیگه شکر خدا نمیکنه
در واقع هر حادثه ایی در این دنیا مانند بندی هست که ما رو به خدا میرسونه هر کی بند بیشتری داشته باشد جاده ی بزرگتری داره و راحتر به اصل خودش بر میگردد

scorpio20

عضو جدید
البته ببخشیدهااااااااااااااا
این به نظر من هست شاید دوستان نظری بهتر از این داشته باشند
علت این جمله بالام هم این است که به حضرت علی (ع)گفتند چگون علی شدی و پیش خدا اینقدر عزیز:

ایشان یه جمله گفت و اون هم این بود:
هر کاری خواستم بکنم خدا رو در آن کار دیدم اگر راضی بود انجام میدادم اگر راضی نبود انجام نمیدادم

دوست عزيز لطفا وارد مباحث فرعي نشيد متاسفانه شما ظاهرا عنوان تايپك رو به خوبي مطالعه نكرديد...لطفا وارد اين چنين بحث هايي نشيد....

dzzv_13

مدیر تالار
دوست عزيز لطفا وارد مباحث فرعي نشيد متاسفانه شما ظاهرا عنوان تايپك رو به خوبي مطالعه نكرديد...لطفا وارد اين چنين بحث هايي نشيد....

چشم
شما به بزرگیت ببخشمون
خوبه ..؟!!

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر ميكنم ياسي !! يا DZZV يا آيتاي عزيز مناسب باشن البته اگه خودشون مايل باشن...

ممنون آقا میلاد بابت پیشنهاد

من هر شب میام 15 دقیقه به باشگاه سر میزنم و میرم...اگه بتونم لیست رو آپ میکنم

اما مسئولیتش با کسی دیگه...من فقط کمکش میکنم

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
مرسی از مهشید جون که خیلی زحمت کشیدن واسمون

ابتدای لیست از شماره 1تا 44 بر اساس لیست ص 35 هستش که مهشید جوون زحمتشو کشیدن. از دعای 44 الی آخر جدید اضافه شده ( یعنی دعاهای ص 35 تا 43 اضافه شده)
قرار شد لیست رو خلاصه کنیم. من اونایی که به نظرم قابل حذف بود رو قرمز کردم. اونایی که یادشون بود و اومدن گفتن دعاشون مستجاب شده سبز.( که این کارشون باعث دلگرمیه و امید میره که بقیه دوستان هم این کار رو بکنن). حالا دیگه خود آقا میلاد و مهشید خانوم تصمیم میگیرن حدف بشه یا نه.
دعاهایی که حالت درد و دل و عرفانی داشت رو آبی کردم!
نظر شخصی بنده اینه که دعاهایی که درد و دل هست و یا جنبه عام داره (مثل اللهم عجل...) به لیست اضافه نشه

چون من فکر میکردم هدف از این تاپیک اینه که بچه ها بیان مشکلاتشون رو بگن و ما هم بگیم خدایا این خواسته فلانی رو مستجاب کن. اما متاسفانه نصف اینجور دعا ها هم گنگ و نا مفهومه.مثلا میگن یکی رو میشناسم خوب بشه...خوب اون یکی یعنی کی؟؟؟؟؟؟اسم نداره؟
یا دعا واضح نیس( مثلا خدایا فلانی بخنده!)

خلاصه......قشنگتر و کاملتر دعا کنیم.

1-سعید
فردا امتحان داره
2-یاسی
از همکلاسیاش ناراضیه وامتحاناتش
Ha.sa-3
كنكور ارشد داره
4-آتیش پاره
پروژه ودرس داره
5-میلاد
امتحانشو نمره بگیره
6-آیتای
مشکلی داره که خدا میدنه ولی خیلی مهمه. دعا کنید مشکلش حل بشه
7-مهشید
منتظر نتایج کارشناسی ناپیوسته آزاد معماری هستم
Parsian farid-8
حسشون بیاد بچسبن به درساش

9- افشین18
به آرزوش برسه
10-ونوس_20
من دوتاخواسته خیلی مهم دارم .برای منم دعا کنید
Sokoot_assa-11
من دعا میکنم کسی که دلشو شکستم منو حلال کنه
12-یاسی
بچه ها من یه دختره دوستمه مامانش فوت کرده باباش هم مریضه می شه براش دعا کنید هر چی زودتر از تنهایی درآد یعنی زود زود عروس بشه
13-یاسی
از دوستام تو باشگاه مریضه دعا کنید حتما سلامتیشو به دست بیاره
14-فیفا
همه نمره خوب بگيرن منم جزء اونها
15-هادی2643
ایشالا به حرمت همین روزای عزیز خدا به ما هم نظری کنه و مورد لطفش قرار بده و دعاهای همه رو اجابت کنه
16- نامعلوم
سلامتیه همه ی بچه های باشگاه با خانواده هاشون
17-دختر شرقی
. یرفیق شفیقم که خیلی موخوامش ، لبخند از کامش ورنیفته
financialmanager-18
برای منم دعا کنید که استاد منو نندازه

venous_20.19.پدریکی ازدوستان به بیماری سختی دچارشده..لطف کنیدبراشون زیاد کنید
20. roya.bبرا بهترين دوستم كه يكي از بچه هاي گل باشگاهه و امروز امتحان داره دعا كنين.
21.mina_pفقط دعا كنين خدا تنهام نذاره
22-mina-p براش دعا کنید
23-hamid-gipson خداوند هیچ مسلمانی را ......... (جملشو کامل نکرد)
24- rahajoonدعا می کنم خدا به حق این شبا همه مریضارو شفا بده

25-atishpare-shahiرا مادرمم دعا کنین این روزا حالش زیاد خوب نیست مریض شده...
26-خودم- turquoise-------خدایا همه آدما ازم راضی باشن
27-زیگفرید--------پدرم چند هفته قبل عمل جراحی قلب باز انجام داد و مادرم هم دیابت داره و گاه بیگاه در بیمارستان بستری میشه .
فعلا بزرگترین ارزوی من شفا و طول عمر اونهاست .
خداوند به همه بیماران شفای عاجل عنایت فرماید

28-زیگفرید به من و استارتر گفت :خدا پدر و مادرت رو حفظ کنه و عمر طولانی بهشون بده .
29-استارتر.................خدايا همهي معتاداي اينترنت رو شفا بده تا به زندگيشون برسن
30-خودم یعنی turquoise------خدایا خدایا کاری کن تا همه جوونا از جمله خودم و خیلی از دورو بریام کار پیدا کنن تا اینقد بی کار نباشن
خدایا کاری کن پارتی بازی از بین بره خوب منم دوست دارم مدیر شم خوب مگه چی می شه
31-dzz-13----- خدا با ما چنان کن و ما را کمک کن تا رفتارمان موجب خشنودیت خودت شود فقط خودت خشنود شوی برای ما کافی حالا فرقی هم نمیکنه ما چیزی بشیم یا نشیم
32-gelmard---------پروردگارا به خواسته هاي دل همه دوستاني كه در اينجا هستند(حاضر_غايب)به حق شهداي كربلا به خواسته هاي دلشان برسان حتي اگراين خواسته دلشان كوچك باشد
كار
ازدواج
ارامش
زندگي راحت
همسر خوب
و......
خدايا عنايتي كن به دل دوستانم
آمين
32-roya-b براش دعا کنید
33-خودم (turquoiseیاسی ) خدایا دلم هوای بارون کرده خدایا کمک کن هوای ایران بارونی شه و همه درختا و زمین و کویر و گل ها و جنگلا و همه ایرانیا جووووووووووون بگیرن
34.Tabrizli Atilaدعا میکنم برای آسمانی که عاشورا نبارید برای شما عشق ببارد
دعا میکنم برای ّ که عاشورا مولا را تشنه گذاشت برای تان امید به ارمغان آورد
35.parisa faridاز تمام کسایی که عاشوراتاسوعا میرن عزاداری التماس دعا دارم.
اول همه دعا برای گرفتارا.اینو یادمون نره.بیشتر از همه به دعامون احتیاج دارن
.
دعا برای سلامتی خانواده هامون.
Tabrizli Atila36.دعا کنیم برا اوناییکه تا دیروز بودن و امروز پیش ما نیستن
اوناییکه سال پیش حسین حسین میگفتن امروز اسیر خاکن
اوناییکه نشد بریم سر خاکشون
اوناییکه دوسشون داشتیم و امروز بین ما نیستن

37محممد آق.من تنها دعایی که میتونم بکنم اینه که خدایا بتونیم امتحانات رو خوب بگذرونیم حالا یا با علم خود یا علم اطرافیان یا امدادهای غیبی .

38.scorpio20خدایا کاری کن...ساده باشم..چه در دانشگاه..چه سر صف نانوایی حسین آقا!!! 39.turquoiseدوست دارم امشب بارون بیاد ...............................................
40.
turquoiseخدای عزیزم! من تا حالا خیلی دعا کردم. میتونی لیستت رو نگاه کنی. خدایا ازت میخوام صدای گریه دوستمو کم کنی
41-42-یاسی
خدایا! تمام بچه های اتاقمون تو خوابگاه زن داداش دارند از تو می‌خواهم منم زن دادش
داربشم !!!!!!!!!!
خدایا همه بچه های اتاقمون تو خوابگاه عمه و خاله هستن خوب می شه منم یا عمه شم یا خاله
.
44.ceaselife
.................................................. .................................................. .................................................. ...........
Ju mung.45
باران
46.الهه بهادری
برای من دعا کنید چون 3شنبه تحویل طرح دارم
47.یاسی
خدایا به من کمک کن تا حوصله درس خوندن پیدا کنم واقعاخیلی تنبل شدم و حوصله هیچ کاری را ندارم
48.میلاد
خدايا ازت به خاطر اين همه دوست صفر و يك خوبي كه دارم ممنونم!! يه چند تايي غير صفر ويك نصيبمون كن از اين دوستا
49.یاسی
خدایا هیچ بچه ای شب گرسنه سرشو رو بالش نزاره
هیچ بند های رو محتاج بنده هات نکن
وهمیشه سر راهمون بهترین ها رو قرار بده
و یه کم به همه انسان هایت حوصله و صبر عطا فرما
50.یاسی
خدایا به من و همه بچه های باشگاه که برای فرار از درس خوندن میان باشگاه و می گن 5 دقیقه دیگه می رم این جزومو تموم می کنم ووو نمی رن یه تلنگری بزن که برم پشت کتابام بشینم مثل یه دختر خوب درس بخونم
Gelamard.51
اللهم عجل لواليك الفرج
خدايا اگر ظهور عدالت گستر جهان را(امام زمان)(عج) را هرچه زودتر فراهم سازي همه مشكلات بندگانت كاملا بر طرف خواهد شد
پروردگارا ظهور اقا امام زمان ما تعجيل بفرم
52. یاسی
خدایا به همه بند ه هات قدرت مهربون بودن را عطا کن
53.یاسی
خدایاخدایا خدایا کاری کن که بچه های دیگه هم دعا کنن نه اینکه همش من دعا کنم
Gelamard.54
خدايا خواسته هاي دل بالايي را بر آورده ساز واو را در سعادت و خوشبختي غرق كن
55.میلاد
خدايا همه ي گل پسرا !!!!!!!!!!!! و گل دختر را به آرزوشون برسون
خدايا به من بياموز تا به جا و به موقع از غرورم استفاده كنم.
56.یاسی
خدایا به همه بیاموز که دور بریاتون آدمن سنگ نیستن صفرو یک هم نیستن انسان هستن یه انسان که گاهی خسته می شه گاهی حرفی رو باور می کنه و گاهی می خنده گاهی گریه می کنه و گاهی می بخشه و گاهی نمی تونه ببخشه و گاهی
57. میلاد
خدايا به همه ي بچه هاي باشگاه به بالاخص بچه هاي اين تايپك انگيزه اي تزريق كن...حالا راهش با خودت مي خواي يكي رو بندازتو زندگيشون!!!! مي خواي بندازشون هوا نميدونم هر چي خودت صلاح مي دوني
58.میلاد
خدايا به من بياموز كه چطور هم سراغ باشگاه نيم و هم با دوستانم رابطم قطع نشه!!!
چون هفته آينده نصف پروژه هام رو بايد تحويل بدم هفته بعدش نصف ديگشو هفته بعدش امتحان همون درس رو دارم هفته بعدش يه امتحان ديگه دارم و هفته بعدش هم امتحان بعديمه و اگه معدلم خوب نشه استادم بهم كارگاه نمي ده و منم پول ندارم و از گرسنگي ميميرم
59.یاسی
خدایا همه مریضای سرطانی رو شفا بده
60.یاسی
خدایا به بچه های باشگاه بیاموز خود بچه ها هم نمی دانند اصلا گیج شد ه اند
بعدش هم خدایا به بچه های باشگاه بیاموز برن درس بخونن تا از گرسنگی نمیرن منم اگه درس نخونم یعنی از گرسنگی می میرم
پس از امشب خدایا به من و همه بچه های باشگاه قدرت درس خوندن عطا فرما
61.میلاد
خدايا همه ي مريضا رو شفا بده با اولويت اونايي كه درمان دردشون پيدا شده
62.یاسی
خدایا بچه ای باشگاه را در راه موفقیت روز افزون قرار بده هم از نظر تحصیلی و هم از نظر مالی.......تا از گرسنگی نمیرن
63.میلاد
خدايا به ما بياموز تا اگه حرفي داريم رك و پوس كنده بزنيم
64.یاسی

آخرین ویرایش:

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن دوستان امیدوارم فقط نیاید اینجا دعاها رو بخونید...دعا کنید و برید

قراری گذاشتیم

اینکه هرکی میتونه بره امامزاده و هر کی که نمیتونه سر نماز دعا کنه...اسم شخص رو ببرید و بگید خدایا فلان خواسته اش رو مستجاب کن

من خودم کاری رو که انجام میدم رو بهتون میگم... شاید به درد شما هم بخوره...

از روی لیست کپی پیست میکنم تو word و اونو save میکنم و میفرستم واسه گوشیم. اینجوری همیشه اسامی و دعاها تو گوشیم هست که سر نماز نگاه میکنم و یکی یکی از خدا میخوام دعاهاشون مستجاب بشه.
اگه گوشی شما هم word یا note رو داره بهتون پیشنهاد میدم این کارو رو انجام بدید

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آیتای جان عالیه بهترین پیشنهادی بود که تا حالا شنیدم وواقعا خوشم ااومد مرسی از لطفت وتوجهت عزیزم
بابت کمکت هم ممنون من همکارمو انتخاب کردم آیتای جون .
بابت پیشنهادی که دادی که بچه ها برن امامزاده هم حرفت کاملا درسته من خودم 5 شنبه دارم میرم امامزاده وتمام لیستو با خودم میبرم .

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آیتای جان عالیه بهترین پیشنهادی بود که تا حالا شنیدم وواقعا خوشم ااومد مرسی از لطفت وتوجهت عزیزم
بابت کمکت هم ممنون من همکارمو انتخاب کردم آیتای جون .
بابت پیشنهادی که دادی که بچه ها برن امامزاده هم حرفت کاملا درسته من خودم 5 شنبه دارم میرم امامزاده وتمام لیستو با خودم میبرم .

سلام مهشید جوون
خواهش میکنم عزیزم....
مرسی از لطفی که داری اما تو پست 430# هم گفتم...مسئولیتش با کسی دیگه باشه... اما منم سعی ام رو میکنم در حد توانم کمک کنم

scorpio20

عضو جدید
بله اصلا دعاگوهای عزیز از دوستانی انتخاب شده و میشه که در شهرسی با زیارتگاه ساکن باشند.....
نمی دونم این حرفم رو قبول می کنید یا نه ولی واقعا غبطه خوردم که آیتای عزیز اینجور مسئولانه رفتار میکنه....ما فردا آش رشته نذری داریم علاوه بر اینکه یه دور به نیت همتون هم میزنم(چون اگه بخوام به نیت تک تک تون یه دور بدم رشته هاش حل میشه!!!) و بعد باید چند کاسه ببرم امامزاده کاردرست شهرمون حوالی ساعت 1 بعد از ظهر فردا.....یه کاسه هم می برم به نیت بچه های تایپک و تمام عزیزان....
و اگه خیلی شلوغ نبود می رم یه زیارتی هم میکنم.....

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-یاسی
از همکلاسیاش ناراضیه وامتحاناتش
Ha.sa-2
كنكور ارشد داره
3-آتیش پاره
پروژه ودرس داره
4-میلاد
امتحانشو نمره بگیره
5-آیتای
مشکلی داره که خدا میدنه ولی خیلی مهمه. دعا کنید مشکلش حل بشه
6-مهشید
منتظر نتایج کارشناسی ناپیوسته آزاد معماری هستم
Parsian farid-7
حسشون بیاد بچسبن به درساش
8. افشین18
به آرزوش برسه
9-ونوس_20
من دوتاخواسته خیلی مهم دارم .برای منم دعا کنید
10-یاسی
بچه ها من یه دختره دوستمه مامانش فوت کرده باباش هم مریضه می شه براش دعا کنید هر چی زودتر از تنهایی درآد یعنی زود زود عروس بشه
11-یاسی
از دوستام تو باشگاه مریضه دعا کنید حتما سلامتیشو به دست بیاره
12-دختر شرقی
. یرفیق شفیقم که خیلی موخوامش ، لبخند از کامش ورنیفته
financialmanager-13
برای منم دعا کنید که استاد منو نندازه
venous_20.14
پدریکی ازدوستان به بیماری سختی دچارشده..لطف کنیدبراشون زیاد کنید
15-atishpare-shahi
مادرمم دعا کنین این روزا حالش زیاد خوب نیست مریض شده...
16-زیگفرید-
-------پدرم چند هفته قبل عمل جراحی قلب باز انجام داد و مادرم هم دیابت داره و گاه بیگاه در بیمارستان بستری میشه .
فعلا بزرگترین ارزوی من شفا و طول عمر اونهاست .
خداوند به همه بیماران شفای عاجل عنایت فرمای
17-یاسی
خدایا! تمام بچه های اتاقمون تو خوابگاه زن داداش دارند از تو می‌خواهم منم زن دادش
داربشم !!!!!!!!!!
خدایا همه بچه های اتاقمون تو خوابگاه عمه و خاله هستن خوب می شه منم یا عمه شم یا خاله.

Ju mung.18
باران
19.الهه بهادری
برای من دعا کنید چون 3شنبه تحویل طرح دارم
20.یاسی
خدایا به من کمک کن تا حوصله درس خوندن پیدا کنم واقعاخیلی تنبل شدم و حوصله هیچ کاری را ندارم
21.میلاد
خدايا به من بياموز كه چطور هم سراغ باشگاه نيم و هم با دوستانم رابطم قطع نشه!!!
چون هفته آينده نصف پروژه هام رو بايد تحويل بدم هفته بعدش نصف ديگشو هفته بعدش امتحان همون درس رو دارم هفته بعدش يه امتحان ديگه دارم و هفته بعدش هم امتحان بعديمه و اگه معدلم خوب نشه استادم بهم كارگاه نمي ده و منم پول ندارم و از گرسنگي ميميرم
22.یاسی
خدایا همه مریضای سرطانی رو شفا بده
.23یاسی

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله اصلا دعاگوهای عزیز از دوستانی انتخاب شده و میشه که در شهرسی با زیارتگاه ساکن باشند.....
نمی دونم این حرفم رو قبول می کنید یا نه ولی واقعا غبطه خوردم که آیتای عزیز اینجور مسئولانه رفتار میکنه....ما فردا آش رشته نذری داریم علاوه بر اینکه یه دور به نیت همتون هم میزنم(چون اگه بخوام به نیت تک تک تون یه دور بدم رشته هاش حل میشه!!!) و بعد باید چند کاسه ببرم امامزاده کاردرست شهرمون حوالی ساعت 1 بعد از ظهر فردا.....یه کاسه هم می برم به نیت بچه های تایپک و تمام عزیزان....
و اگه خیلی شلوغ نبود می رم یه زیارتی هم میکنم.....

سلام آقا میلاد...حالتون خوبه؟ مرسی نظر لطف شماست... این تاپیک ایده بکر شما بود
نذرتون قبول باشه.... من خیلی خیلی آش رشته دوست دارم...دلمو آب کردید...جای ما هم نوش جان کنید... فقط دل درد نگیرین بگید آیتای گفت!
مرسی که به نیت ما هم به همش میزنید

ببخشید من باز تشکر هام تموم شد

scorpio20

عضو جدید
امیدوارم که خدا کمک کنه تا هم گناه کمتر کنیم و هم بتونیم یجوری گنا هامون رو آب کنیم!!!
اگر چه یه چی بی رودربایستی باید بگم و اون هم اینه که ما جوونیم و اگر چه همه ما گناهانی در پروندمون داریم ولی خداییش اونقدرا هم سنگین نیست !!! امیدوارم هیچوقت سنگین نشه ...یا اونقدر زورمون زیاد نشه که بتونیم گناهای بزرگمون رو حمل کنیم!!

امیدوارم هر کس نذری داره خدا اینقدر سلامتی بده تا بتونن به قول مادر بزرگ خدابیامرزم تا هزار سال نذر شون رو ادا کنن...

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم که خدا کمک کنه تا هم گناه کمتر کنیم و هم بتونیم یجوری گنا هامون رو آب کنیم!!!
اگر چه یه چی بی رودربایستی باید بگم و اون هم اینه که ما جوونیم و اگر چه همه ما گناهانی در پروندمون داریم ولی خداییش اونقدرا هم سنگین نیست !!! امیدوارم هیچوقت سنگین نشه ...یا اونقدر زورمون زیاد نشه که بتونیم گناهای بزرگمون رو حمل کنیم!!

امیدوارم هر کس نذری داره خدا اینقدر سلامتی بده تا بتونن به قول مادر بزرگ خدابیامرزم تا هزار سال نذر شون رو ادا کنن...

آمین.................

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل...خوبید ؟؟؟؟؟؟؟
منم این چند روز بی نهایت امتحان دارم وداشتم....
خودتون که میدونید باید چیکار کنید:D
:gol:

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه از مهشید عزیز و آیتای گل تشکر می کنم بابت لیست کردن دعاها
و بعد ببخشید بچه ها که من دوباره دعای تکراریمو مینویسم بچه ها بر ادوستم دعا کنید یه کم آرومتر بشه و زودتر یه راه حلی برا مشکلش پیدا بشه .............. واقعا نمی دونم این دختر عزیز چرا باید تو زندگیش اینقد بدشانسی بیاره تو حکمت خدا موندم آخه دختر به این خوبی چرا باید تو سن نوجوونی بهترین و قشنگ ترین و آرامش بخش ترین هستی زندگیشو که مادره از دست بده و دقیقا وقتی تو اوج جوونیه پدرش مریض شه خدایا خدایا خدایا خدایا خودت به دوستم کمک کن

scorpio20

عضو جدید
سلام دوستان گل...خوبید ؟؟؟؟؟؟؟
منم این چند روز بی نهایت امتحان دارم وداشتم....
خودتون که میدونید باید چیکار کنید:D
:gol:

بهمان برخورد!!! مگه با ستاد مبارزه با بد دادن امتحان تماس گرفتي!!
باشه ما هواتو داريم ولي تو هم زمين و كتاباتو خوب بچسب!!!

scorpio20

عضو جدید
صبر..........و تنها صبر

صبر..........و تنها صبر

اول از همه از مهشید عزیز و آیتای گل تشکر می کنم بابت لیست کردن دعاها
و بعد ببخشید بچه ها که من دوباره دعای تکراریمو مینویسم بچه ها بر ادوستم دعا کنید یه کم آرومتر بشه و زودتر یه راه حلی برا مشکلش پیدا بشه .............. واقعا نمی دونم این دختر عزیز چرا باید تو زندگیش اینقد بدشانسی بیاره تو حکمت خدا موندم آخه دختر به این خوبی چرا باید تو سن نوجوونی بهترین و قشنگ ترین و آرامش بخش ترین هستی زندگیشو که مادره از دست بده و دقیقا وقتی تو اوج جوونیه پدرش مریض شه خدایا خدایا خدایا خدایا خودت به دوستم کمک کن

آمين يا رب العالمين......