دعاكده باشگاه مهندسان ايران!!

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه چيزايي كه گفتم سلامتي رو هم اضافه كن منم دارم ميرم اينجا رو سپردم به ياسي و پريسا جان...فعلا.....

آره همه واسه سلامتی همه هم دعا کنیم.
منم دارم میرم.سفارش کن تاپیک خودش بالا بمونه!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا امیدوارم همه سلامت باشن و پیروزو موفق و
هیچکس روز بد تو زندگیش نبینه
و مهمتر از همه این که سال های عمرمون پر بار باشه
خداحافظ همگی

shahidi721

اخراجی موقت
اهان بايد دعا ميكردم خدا شر دشمنا مونو به خودشون برگردونه

scorpio20

عضو جدید
ياس عزيز لطفا تو تايپك بمون ..من برات ويژه دعا ميكنم كه به هر چي مي خواي برسي خواهر بزرگ عزيزم!!!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار کسی نیست خدایا یه دوست دارم مامانش فوت کرده باباش هم مرییضه خیلی ناراحته خیلی مشکل داره خیلی گریه میکنه من خیلی دلم براش می سوزه خیلی احساس تنهایی می کنه خدایا خودت بهش کمک کن

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا کمکمون کن تا هیچ وقت پشیمون نشیم و بتونیم تمام مراحل زندگیمونو با موفقیت بگذرونیم
و خدایا از تو می خوام غرور از همه آدمادور کنی اول از همه خودم من واقعا دوست ندارم غرورداشته باشم خدایا هر وقت غرور منو گرفت بهم تلنگری بزن که یادم بیاد همه آدما می تونستن مثل من باشن و یا بهتر از من ولی شاید واقعا شرایطشو نداشتن ....................

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا این اخرین دعامه برا امشب
این تاپیک همیشه توی صفحه اول باشه و پربار و همه بچه ها بیان اینجا کلی دعا کنن و امیدوارم همه دعا هاشون براآورده بشه

shahidi721

اخراجی موقت
مرسی
برا همه دعا کن
به خصوص برا امتحانای پایان ترم که تقریبا نزدیکه و پروژه ایی که باید تحویل داده بشن و تقریبا الان همه برو بچ یادشون اومده
و .....
بله دقيقا امروز يكي از بچه ها زنگ زده بود يه ربات ميخواست يه هفته اي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا این اخرین دعامه برا امشب
این تاپیک همیشه توی صفحه اول باشه و پربار و همه بچه ها بیان اینجا کلی دعا کنن و امیدوارم همه دعا هاشون براآورده بشه

بابا یاسی جون چقدر دعا داری من حوصله ندارم همشو یاد آوری کنم .یکم مراعات منم بکن خوب.

scorpio20

عضو جدید
خدایا کمکمون کن تا هیچ وقت پشیمون نشیم و بتونیم تمام مراحل زندگیمونو با موفقیت بگذرونیم
و خدایا از تو می خوام غرور از همه آدمادور کنی اول از همه خودم من واقعا دوست ندارم غرورداشته باشم خدایا هر وقت غرور منو گرفت بهم تلنگری بزن که یادم بیاد همه آدما می تونستن مثل من باشن و یا بهتر از من ولی شاید واقعا شرایطشو نداشتن ....................
من خودم بهت آنچنان تلنگري بزنم....!!

scorpio20

عضو جدید
شب شما هم بخیر نمیخواستید دعایی بکنید ؟

مهشيد جان اين تايپك شده مثل دو امدادي !! ببين انگار ياسي هم رفت....مهشيد جون با حفظ سمت لطفا مسئول كل تايپك هم باش تا من بيام...ممنون عزيز...مي دونم خسته ميشي....

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهشيد جان اين تايپك شده مثل دو امدادي !! ببين انگار ياسي هم رفت....مهشيد جون با حفظ سمت لطفا مسئول كل تايپك هم باش تا من بيام...ممنون عزيز...مي دونم خسته ميشي....

باشه ولی کسی نیست که .