ایرانیها در جدیدترین لیست شادترین مردم جهان جایی ندارند؟

sorani88

عضو جدید
منم اين داشته هاي شما رو دارم
اونم زيادتا
ولي فكر كردم اين تاپيك مربوط به شادي هاي جامعست
جامعه ايراني
جامعه مسلمان ايراني
من اعتراف ميكنم
سرشار از انرژي
من خود زندگيم
ولي من تنها نيستم

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اين داشته هاي شما رو دارم
اونم زيادتا
ولي فكر كردم اين تاپيك مربوط به شادي هاي جامعست
جامعه ايراني
جامعه مسلمان ايراني
من اشتباه كردم
من اعتراف ميكنم
سرشار از انرژي
من خود زندگيم
ولي من تنها نيستم

شاد بودن ربطی به مکان و زمان نداره عزیزم این که کجایی نمی تونه واسه شادی های ما تصمیم بگیره

sorani88

عضو جدید
چرا ميتونه
وقتي ديگران شاد نيستن
وقتي اشك ميبيني
وقتي سختياشونو ميبيني
وقتي رنجشون ميبيني
قلبت به درد مياد
ولبخندت بي رنگ ميشه
تازه ميفهمي كه تنها نيستي
من جامعه رو از خوم جدا نميدونم

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا مگه روحیه ای دیگه باقی می مونه....................
خرد میشی با بیکاری............
دقیقا همه حرفهاتون درسته....................
می دونین برای استخدام رفتگر در خرم آباد چند تا فوق لیسانس و دکترا اسم نوشتن؟:eek::surprised::eek:

ای گفتید ! من در یه شرکت کار میکنم و یکی از ناراحت کننده ترین و غم انگیزترین چیزهائی که مرتب میبینم مراجعه افرادی با مدارک لیسانس و فوق لیسانس برای کارگری هستش ! :(

اونوقت باید شاد باشیم ؟!!! :surprised:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.forbes.com/2011/01/19/no...ss-washington-world-happiest-countries_2.html
مهندس جان لینکها رو دادم .......گفتم اگر زبان انگلیسی بلدین متوجه میشین اگر نه خواهشا ذهن کسی رو خراب نکنین
http://www.forbes.com/2010/07/14/world-happiest-countries-lifestyle-realestate-gallup-table.html

مثل اینکه متوجه عرایض بنده نشدید.من میگم این نظر سنجی از کدوم یک از اقشار صورت گرفته؟؟!!
این قضیه خیلی مهمه.
مثلا وقتی میخوان ببینند جوونای ما چقدر به ولایت فقیه اعتقاد دارند میرند تو نماز جمعه میپرسند که نتیجش میشه مثلا 90٪.
ویا اینکه چند درصد مردم نماز میخونند میرن تو یه مسجد میپرسند میشه 90٪.
من بنظرم اگه این قضیه رو تو همین سایت انجام بدند دقیق تره .چون اون نظر سنجی معلوم نیست از کیا سوال شده!!!

آخرین ویرایش:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دونین برای استخدام رفتگر در خرم آباد چند تا فوق لیسانس و دکترا اسم نوشتن؟:eek::surprised::eek:
گند اوضاع خرم آباد تا بالا بالاها کشیده ...یه تکون اساسی امسال میخوره شاید یه مسکن باشه ولی منسکن قوی هست ...

anjam.vazife

عضو جدید

جهان هستي ، بارور و شادي بخش است « گاتها بند شش سرود چهل و چهار »

simiar

عضو جدید
چند تا؟! بیچاره مردم شریف شهر من!
دولت از اشتیاق مردم برای تحصیلات سوء استفاده میکنه ؛
واسه سرکیسه کردن مردم بدبخت 400نوع دانشگاه بی امکانات ولی با شهریه های آنچنانی تأسیس کرده که پول به جیب بزنه و تحصیل کرده ی بی سواد بده بیرون! البته مردم هم باید دست از چشم و هم چشمی بردارند و استقبال نکنند.

گند اوضاع خرم آباد تا بالا بالاها کشیده ...یه تکون اساسی امسال میخوره شاید یه مسکن باشه ولی منسکن قوی هست ...
تکون اساسی میخوره؟! یعنی چطور؟!

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشته های من؟نیروی جوونیم اعتماد به نفسم تلاشم واسه زندگی کردن به بهترین شکل خانوادم دوستان و تمام کسایی که دوستم دارن
نیروی جوونیم اعتماد به نفسم تلاشم واسه زندگی کردن به بهترین شکل
از این داشته هاتون استفاده کردین؟.....خدا رو شکر تنها امید تو زندگیم خونواده مه......و بزرگترین غصه زندگیم بلا استفاده موندنه نیروی جوونیم ..... تلاشم واسه زندگی کردن به بهترین شکل هستش

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید مردم ایران اونطور که من فکر میکنم خوشحال نباشن ............ ولی این دلیل نمیشه یک دروغ بزرگ رو به مردم القا کنیم :mad:

آمار جهانی اینیه که من لینک براتون گذاشتم ................... اصلا هم خوشحال نیستم که 81 جهان هستیم :(

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای عده ای که بلدن خوب دروغ بگن و بر دروغشون پا فشاری کنن متاسفم :mad:

عنوان تاپیک رو بخونید .......... تا چشمتون باز بشه .......... در مورد چی بود

من همون اول گفتم در مورد این موضوع نمیشه آمار دقیقی داد ......... چون شاخص شادیها در کشورها متفاوته

اما این آمار که از یک سایت جهانی به نام فوربو است ........ حقایق سیاسی بسیار بزرگی در خودش نهفته

اولیش رتبه اسرائیل .......... واقعا آیا اینه
دومیش رتبه فلسطین ........ با نشون دادن این آمار خواسته اقدامات سازمان ملل رو توجیه کنه ........ که وضع در فلسطین اسفناک نیست

اما آمار جهانی در ژاپن و ایران
اولا من از نگاه خودم گفتم ........ از دید شاخصهای خودم ........ که کشوری که بیشتر کار کنه اونم مفید شادتر هست
ولی از دید تورم ، بر کسی پوشیده نیست توکیو گرون ترین شهر جهانه
خیلی موارد دیگه هم خب تو ژاپن رخ داد مثل سونامی
این آمار نوشته سال 2010 ولی لینک رو ببیند مربوط به کی هست

در مورد ایران ........ یک مجمع جهانی میتونه دروغ بگه ولی نمیتونه بزرگنمایی کنه ....... چون ایران این حق رو پیدا میکنه که اعتراض کنه و این سبب میشه که ابهت این نظرسنجیها بیاد ایین و زیر سوال بره

عوامل بسیار زیادی هست .......... که خود اون سایت گفته .......برای دانشجویان زشته که زبان بلد نباشن :cool:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کامل ترین آمار

در سال 2010

اونایی که چشمشونو میبندن باز کنن

http://www.forbes.com/2011/01/19/no...ss-washington-world-happiest-countries_2.html

جدول کامل کشورها ............. از این باب

ایران رتبه 81 جهان

http://www.forbes.com/2010/07/14/world-happiest-countries-lifestyle-realestate-gallup-table.html

من نمیدونم چرا شما هی اصرار داری که نظر همه رو عوض کنی.شما آمار اصلی رو از همین سایت بگیری بهتره.
آماری که دادین از صحت داشتنش نمیشه صحبت کرد چون معلوم نیست چطوری و از کیا نظر سنجی انجام داده!!!
تازه خیلی از نظر سنجی ها هست که ایران رو جزو رده های خیلی بد قرار داده ولی بازم میگم اینا زیاد نمیشه بهشون اطمینان کرد دوست عزیز

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه متوجه عرایض بنده نشدید.من میگم این نظر سنجی از کدوم یک از اقشار صورت گرفته؟؟!!
این قضیه خیلی مهمه.
مثلا وقتی میخوان ببینند جوونای ما چقدر به ولایت فقیه اعتقاد دارند میرند تو نماز جمعه میپرسند که نتیجش میشه مثلا 90٪.
ویا اینکه چند درصد مردم نماز میخونند میرن تو یه مسجد میپرسند میشه 90٪.
من بنظرم اگه این قضیه رو تو همین سایت انجام بدند دقیق تره .چون اون نظر سنجی معلوم نیست از کیا سوال شده!!!
مهندس جان
از شما این نوع نگاه دیگه خیلی بعیده
آمار جهانی رو از کجا میگیرن .............. عجیبه آمارهای رو هوای ما از امارهای جهانی ارزش و قربش بیشتر شده !!!!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا شما هی اصرار داری که نظر همه رو عوض کنی.شما آمار اصلی رو از همین سایت بگیری بهتره.
آماری که دادین از صحت داشتنش نمیشه صحبت کرد چون معلوم نیست چطوری و از کیا نظر سنجی انجام داده!!!
تازه خیلی از نظر سنجی ها هست که ایران رو جزو رده های خیلی بد قرار داده ولی بازم میگم اینا زیاد نمیشه بهشون اطمینان کرد دوست عزیز
مهندس عزیز احسنت
به هیچکدوم این آمارها نمیشه استناد کرد به حرفهای منو شما هم نمیشه استناد کرد ........ چون شاخصهای شادیمون متفاوته
بله بی بی سی دروغگو گفته بود یک موقع آمار جهانی ایران 202 هست و کلی سایت بی خبر شایدم با خبر از واقعیت اونو تکثیر کردن در فضای نت !!!!!!!!!
تا به مردم غم و اندوه رو القا کنن
ولی این چنین نیست ...... آخرین آمار جهانی همینی هست که بنده گذاشتم
شاخصهاشم مطرح شده
اگه میخواید بگم ...... کاملا بالاش انگلیسی نوشته

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان
از شما این نوع نگاه دیگه خیلی بعیده
آمار جهانی رو از کجا میگیرن .............. عجیبه آمارهای رو هوای ما از امارهای جهانی ارزش و قربش بیشتر شده !!!!!!!!!

ببینید دوست عزیز من .منابع زیادی تو این زمینه ها مطمئنا وجود داره.
بازم میگم برای من مهمه که بدونم از کدوم یک از اقشار مردم سوال شده و اینکه رتبه خیلی از کشورا عجیب غریبه!!!
دوما من دوست ندارم که وارد سیاست بشم .ولی خب متاسفانه اگه بیاد داشته باشید دولت ما وقتی که یک موسسه نظر سنجی آماری که میگرفت به مزاج دولت خوش نمیومد میگفتند این موسسه اسرائیلیه و از اسرائیل پول گرفته و ازین حرفا.!!!
در ضمن اینطور باشه موسسه های معتبر زیادی وجود داشتند و نظرسنجیشونم گرفتند که اکثرا برای دولت خوب نبود ولی خوب از طرف دولت متهم شدند به گرفتن پول و ازین حرفا.
در کل اینو به من جواب بدید که آیا شما نظر مردم خودمون براتون مهمه یا نظر یک موسسه که معلوم نیست این نظر سنجیرو از کجا در آورده؟؟!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید دوست عزیز من .منابع زیادی تو این زمینه ها مطمئنا وجود داره.
بازم میگم برای من مهمه که بدونم از کدوم یک از اقشار مردم سوال شده و اینکه رتبه خیلی از کشورا عجیب غریبه!!!
دوما من دوست ندارم که وارد سیاست بشم .ولی خب متاسفانه اگه بیاد داشته باشید دولت ما وقتی که یک موسسه نظر سنجی آماری که میگرفت به مزاج دولت خوش نمیومد میگفتند این موسسه اسرائیلیه و از اسرائیل پول گرفته و ازین حرفا.!!!
در ضمن اینطور باشه موسسه های معتبر زیادی وجود داشتند و نظرسنجیشونم گرفتند که اکثرا برای دولت خوب نبود ولی خوب از طرف دولت متهم شدند به گرفتن پول و ازین حرفا.
در کل اینو به من جواب بدید که آیا شما نظر مردم خودمون براتون مهمه یا نظر یک موسسه که معلوم نیست این نظر سنجیرو از کجا در آورده؟؟!!!
گفتید در کل بگم در کل جواب میدم
اولا اون نظرسنجی که شخص رییس جمهور فرمودن وربوط به اسرایئله اون موقع خودم رفتم دیدم مال هاآرتض اسرائیل بود
عزیز من بحث نظرسنجی جهانی خیلی فرق داره ....... نظرسنجی جهانی تحت حمایت زیرسازمانهای سازمان ملل است
مثل بانک جهانی که پیشنهاد میکنم آمارهاشو در قبال ایران حتما ببینید و بازم دروغگویی بدخواهان ایران رو نظاره گر باشید

اما در مورد نظر مردم ......اینکه بخواید به من بگید مردم همینایی هستن که تو فضای نت هستن ......به هیچ عنوان برام قابل قبول نیست ...... شما میگی فلان شخص اگه کار داشته باشه شاد هست ....... ولی من اشخاصی رو دیدم که با شنیدن نوحه شاد میشن ....... شاید تعجب کنید ...... شادی که سبب آرامش روحشون میشه و خداییش پسر بسیار گلیه ......من که خیلی قبولش دارم ......با اینکه الآن از بسیج ........سیاسی نشه . دی
دوباره مردم شهر تا شهر ، شهر با روستا شادیهاشون فرق داره
و به همین خاطر میگم هیچ آماری نمیتونه در این زمینه حقیقت رو بگه مثل اقتصاد نیست که برای همه چنتا شاخص یکسانی داشته باشه ........ مثلا یکیش در مورد واردات غیرنفتیو تولیدات ناخالصی

anjam.vazife

عضو جدید
محمد جان در یک خط و حد اکثر دو خط توضیح بده نظرت چیه من هیچی از حرفاتو نفهمیدم یارو با نوحه شاد میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!عجب!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتید در کل بگم در کل جواب میدم
اولا اون نظرسنجی که شخص رییس جمهور فرمودن وربوط به اسرایئله اون موقع خودم رفتم دیدم مال هاآرتض اسرائیل بود
عزیز من بحث نظرسنجی جهانی خیلی فرق داره ....... نظرسنجی جهانی تحت حمایت زیرسازمانهای سازمان ملل است
مثل بانک جهانی که پیشنهاد میکنم آمارهاشو در قبال ایران حتما ببینید و بازم دروغگویی بدخواهان ایران رو نظاره گر باشید

اما در مورد نظر مردم ......اینکه بخواید به من بگید مردم همینایی هستن که تو فضای نت هستن ......به هیچ عنوان برام قابل قبول نیست ...... شما میگی فلان شخص اگه کار داشته باشه شاد هست ....... ولی من اشخاصی رو دیدم که با شنیدن نوحه شاد میشن ....... شاید تعجب کنید ...... شادی که سبب آرامش روحشون میشه و خداییش پسر بسیار گلیه ......من که خیلی قبولش دارم ......با اینکه الآن از بسیج ........سیاسی نشه . دی
دوباره مردم شهر تا شهر ، شهر با روستا شادیهاشون فرق داره
و به همین خاطر میگم هیچ آماری نمیتونه در این زمینه حقیقت رو بگه مثل اقتصاد نیست که برای همه چنتا شاخص یکسانی داشته باشه ........ مثلا یکیش در مورد واردات غیرنفتیو تولیدات ناخالصی
ببین دوست عزیز تابحال نظر سنجی های زیادی در مورد کشور ما گرفته شده و نظرات زیادی هم داده شده در مورد کشورمون که اکثرشونم منفی بوده( حالا اون قضیه روزنامه اسرائیلی یکی از 100 موردش شاید باشه).البته اونشم خدا میدونه که نظر سنجیش از اسرائیل باشه.چون بازم میگم دولت ما دولت انتقاد پذیری نیست.و بعد از شنیدن چیزایی که بضررش هستش سریعا انگ امریکایی و اسرائیلی و مزدور رو میزنه.!!!
یک نمونش بحث 2 بیماری که تو بیابون رهاشون کرده بودند.جالبه وزیر بهداشت میگفت کار کسایی هست که میخوان دولتو خراب کنند .در حالی که دادستان میگفت قضیه کاملا صحت داره و چند نفر رو تو این رابطه دستگیر کردیم.البته خانم وزیر بازم حرف حساب تو کتشون نرفت که نرفت!!!!
قبول کنید دولت ما اصلا تو کار انتقاد پذیری نیست و این کارو بکنی 1000تا برچسب بهت میچسبونند.!!!

من آدمی نیستم که الکی بهانه بیارم.
شما ادعا دارید که مردم ما شادند ولی من میگم نه .چون دلیل دارم و کاری هم به نظر سنجی ندارم.در ضمن بعضی از مردم عادت دارند الکی خوش باشند.اینکه یک فرد با شنیدن نوحه شاد میشه که نمیتونه دلیل درستی بر این ادعا باشه دوست عزیز.از شما بعیده که اینارو بگید!!!

الان شما به وضعیت اقتصادی مردم نگاه بکنید متوجه به شاد بودن یا نبودنشون میشید.
قبل از قضیه یارانه ها قیمت ها چطور بود و بعدش قیمت ها چطور شد.

بعد از قضیه یارانه ها قیمت گاز که حدود حداقل 5 برابر شد(امسالم که قرار 20٪ گرون بشه).قیمت برق هم همینطور.قیمت بنزین که نگم بهتره.قیمت گاز 10 برابر شد.نون لواش که 20 تومان نبود الان شده 125
سنگک که 100 بود شده 500 الی 700 و هزاران صعود قیمت دیگه!!!!!!
اما این همه افزایش وحشتناک قیمت هارو بادادن 40 هزار تومان میخوان جبران بکنند!!!
من طرفدار افرادی مثل خاتمی و.. نیستم ولی تو زمان ریاستشون بدترین ناسزاها و تهمت هارو زدند که چرا مثلا 150 تومان شد 100 تومان.!!!!!البته خیلی بی انصاف بودند!!!

ولی الان گیر دادند به دانشگاه آزاد که چرا هر سال هزینش میره بالا و میخوان اصلاحش بکنند.
یک مثل هست که میگه به جای اینکه به فکر پارو کردن برف جلوی خانه دیگران باشی به فکر پارو کردن برف جلوی خونه خودت باش!!!

هزینه های مسکن هم حرفی نزنم سنگینتره!!!!

شما چه بخوای و چه نخوای باید قبول کنی که شرایط اقتصادی خیلی برای مردم ما مهم هستش.چون بدون اون زندگی ممکن نیست!!!!
حالا من نمیدونم که چرا از من اشکال میگیرید که اگه فردی کار داشته باشه شاد هست.!!!خوب رابطه مستقیمی با این قضیه داره دوست عزیز.کسی که کار نداشته باشه منبع درامد نداره و نیازهای خودش و بدتر از این نیاز عزیزانشو نمیتونه تامیت کنه که این بنظرم فاجعه هستش!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز تابحال نظر سنجی های زیادی در مورد کشور ما گرفته شده و نظرات زیادی هم داده شده در مورد کشورمون که اکثرشونم منفی بوده( حالا اون قضیه روزنامه اسرائیلی یکی از 100 موردش شاید باشه).البته اونشم خدا میدونه که نظر سنجیش از اسرائیل باشه.چون بازم میگم دولت ما دولت انتقاد پذیری نیست.و بعد از شنیدن چیزایی که بضررش هستش سریعا انگ امریکایی و اسرائیلی و مزدور رو میزنه.!!!
یک نمونش بحث 2 بیماری که تو بیابون رهاشون کرده بودند.جالبه وزیر بهداشت میگفت کار کسایی هست که میخوان دولتو خراب کنند .در حالی که دادستان میگفت قضیه کاملا صحت داره و چند نفر رو تو این رابطه دستگیر کردیم.البته خانم وزیر بازم حرف حساب تو کتشون نرفت که نرفت!!!!
قبول کنید دولت ما اصلا تو کار انتقاد پذیری نیست و این کارو بکنی 1000تا برچسب بهت میچسبونند.!!!

من آدمی نیستم که الکی بهانه بیارم.
شما ادعا دارید که مردم ما شادند ولی من میگم نه .چون دلیل دارم و کاری هم به نظر سنجی ندارم.در ضمن بعضی از مردم عادت دارند الکی خوش باشند.اینکه یک فرد با شنیدن نوحه شاد میشه که نمیتونه دلیل درستی بر این ادعا باشه دوست عزیز.از شما بعیده که اینارو بگید!!!

الان شما به وضعیت اقتصادی مردم نگاه بکنید متوجه به شاد بودن یا نبودنشون میشید.
قبل از قضیه یارانه ها قیمت ها چطور بود و بعدش قیمت ها چطور شد.

بعد از قضیه یارانه ها قیمت گاز که حدود حداقل 5 برابر شد(امسالم که قرار 20٪ گرون بشه).قیمت برق هم همینطور.قیمت بنزین که نگم بهتره.قیمت گاز 10 برابر شد.نون لواش که 20 تومان نبود الان شده 125
سنگک که 100 بود شده 500 الی 700 و هزاران صعود قیمت دیگه!!!!!!
اما این همه افزایش وحشتناک قیمت هارو بادادن 40 هزار تومان میخوان جبران بکنند!!!
من طرفدار افرادی مثل خاتمی و.. نیستم ولی تو زمان ریاستشون بدترین ناسزاها و تهمت هارو زدند که چرا مثلا 150 تومان شد 100 تومان.!!!!!البته خیلی بی انصاف بودند!!!

ولی الان گیر دادند به دانشگاه آزاد که چرا هر سال هزینش میره بالا و میخوان اصلاحش بکنند.
یک مثل هست که میگه به جای اینکه به فکر پارو کردن برف جلوی خانه دیگران باشی به فکر پارو کردن برف جلوی خونه خودت باش!!!

هزینه های مسکن هم حرفی نزنم سنگینتره!!!!

شما چه بخوای و چه نخوای باید قبول کنی که شرایط اقتصادی خیلی برای مردم ما مهم هستش.چون بدون اون زندگی ممکن نیست!!!!
حالا من نمیدونم که چرا از من اشکال میگیرید که اگه فردی کار داشته باشه شاد هست.!!!خوب رابطه مستقیمی با این قضیه داره دوست عزیز.کسی که کار نداشته باشه منبع درامد نداره و نیازهای خودش و بدتر از این نیاز عزیزانشو نمیتونه تامیت کنه که این بنظرم فاجعه هستش!!!
بحثهای سیاسی رو میزارم کنار
در مورد یارانه ها ........شما فکر میکنی همه قبضشوون مثلا اومده بالای 200 !!!!!!!
نه اینطوری نبوده ........ خانواده ای میشناسم تحت پوشش کمیته امداد که 30 تومن اومده ......7 نفر هستن و الآن خدا رو شکر با اجرای این طرح وضعشون بهتر شده ......انشاالله بهتر هم میشه
قانون هدفمند کردن رایانه ها بسیار قانون بزرگیس
در کشوری مثل سوئیس و سوئد اگه اشتباه نکنم در حال اجراس
فقط فرقی که در ایرانه .......متاسفانه تحت ندانمکاریهای دولتهای قبلی و به امروز و فردا کشیدن این قانون سبب شد که ضربتی عمل کنن و قطعا خب نسل فعلی یه سختی باید متحمل شن ...... البته امیدواریم مجلس راهکاری پیداک نه
مسئله بعد مثلا در مورد بنزین .......اینو بهتون بگم .....درسته آمار مسافر امسال بیش از پارسال بود ولی اگه دقیق بشیم خیلی شهرها افت داشته و بزرگترین دلیلش نبود زیر ساخت هست
از یک شخص بزرگی فهمیدم ........ وقتی مسافرت کم بشه چهار برابر جامعه افسرده تر میشه ......که مسئله مربوط به آزاد کردن قیمت بنزین ...... در عین اینکه مفیده میتونه ضررهای بزرگی به جامعه بزنه ..... که برای جلوگیریش باید راهکار ارائه بشه
متاسفانه زیر ساخت اون ..... که افزایش وسایل حمل و نقل عمومیس کامل ایجاد نشده ..... شاید با راه اندازی مونوریلها خیلی مسائل حل بشه ....... باید دید
من هیچگاه نگفتم همه مردم ایران شادن .......... گفتم شک نکنید بالای 50 درصد شادن
اون عده که شاد نیستن خب میتونه به خودشون برگرده یک مقدارشم تقصیر دولته ...... از جمله بحث خونه ، شغل
که اینا همش مورد اول برمیگرده تشریفات و چشم هم چشمی ....... در گذشته مگه همه خونه داشتن .....ابتدا خونه پدر زندگی میکردن بعد کم کم که وضع خوب میشد با پولشون میزدن به یه زخمی
حالا طرف پول خونه نداره که صاب خونه بشه مجلس عروسی آنچنانی ایجاد میکنه که بیا و ببین
شما میدونید تو همین تهرون چنتا عروسی میلیاردی و یکیشم ده میلیاردی تو سال گذشته ایجاد شد ؟
امیدوارم کامل جواب داده باشم .......شایدم چیزی جا مونده باشه که شک نکنید از عمد نبوده و بپرسین پاسخگو هستم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کامل ترین آمار

در سال 2010

ایران رتبه 81 جهان

شاید مردم ایران اونطور که من فکر میکنم خوشحال نباشن ............ ولی این دلیل نمیشه یک دروغ بزرگ رو به مردم القا کنیم :mad:

آمار جهانی اینیه که من لینک براتون گذاشتم ................... اصلا هم خوشحال نیستم که 81 جهان هستیم :(

حقیقت رو ببینید

anjam.vazife

عضو جدید
بابا همش این آمار درازو نذار صفحه رو بی ریخت میکنه میشه بگین حقیقت توش چیه ما بی سوادیم کمک میکنی به ما میتونی بگی توش چی رو ثابت کرده ؟؟؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحثهای سیاسی رو میزارم کنار
در مورد یارانه ها ........شما فکر میکنی همه قبضشوون مثلا اومده بالای 200 !!!!!!!
نه اینطوری نبوده ........ خانواده ای میشناسم تحت پوشش کمیته امداد که 30 تومن اومده ......7 نفر هستن و الآن خدا رو شکر با اجرای این طرح وضعشون بهتر شده ......انشاالله بهتر هم میشه
قانون هدفمند کردن رایانه ها بسیار قانون بزرگیس
در کشوری مثل سوئیس و سوئد اگه اشتباه نکنم در حال اجراس
فقط فرقی که در ایرانه .......متاسفانه تحت ندانمکاریهای دولتهای قبلی و به امروز و فردا کشیدن این قانون سبب شد که ضربتی عمل کنن و قطعا خب نسل فعلی یه سختی باید متحمل شن ...... البته امیدواریم مجلس راهکاری پیداک نه
مسئله بعد مثلا در مورد بنزین .......اینو بهتون بگم .....درسته آمار مسافر امسال بیش از پارسال بود ولی اگه دقیق بشیم خیلی شهرها افت داشته و بزرگترین دلیلش نبود زیر ساخت هست
از یک شخص بزرگی فهمیدم ........ وقتی مسافرت کم بشه چهار برابر جامعه افسرده تر میشه ......که مسئله مربوط به آزاد کردن قیمت بنزین ...... در عین اینکه مفیده میتونه ضررهای بزرگی به جامعه بزنه ..... که برای جلوگیریش باید راهکار ارائه بشه
متاسفانه زیر ساخت اون ..... که افزایش وسایل حمل و نقل عمومیس کامل ایجاد نشده ..... شاید با راه اندازی مونوریلها خیلی مسائل حل بشه ....... باید دید
من هیچگاه نگفتم همه مردم ایران شادن .......... گفتم شک نکنید بالای 50 درصد شادن
اون عده که شاد نیستن خب میتونه به خودشون برگرده یک مقدارشم تقصیر دولته ...... از جمله بحث خونه ، شغل
که اینا همش مورد اول برمیگرده تشریفات و چشم هم چشمی ....... در گذشته مگه همه خونه داشتن .....ابتدا خونه پدر زندگی میکردن بعد کم کم که وضع خوب میشد با پولشون میزدن به یه زخمی
حالا طرف پول خونه نداره که صاب خونه بشه مجلس عروسی آنچنانی ایجاد میکنه که بیا و ببین
شما میدونید تو همین تهرون چنتا عروسی میلیاردی و یکیشم ده میلیاردی تو سال گذشته ایجاد شد ؟
امیدوارم کامل جواب داده باشم .......شایدم چیزی جا مونده باشه که شک نکنید از عمد نبوده و بپرسین پاسخگو هستم

این خانواده شما میشناسید نان نمیخورند.برنج نمیخورند گوشت نمیخورند.کاری با خورد و خوراک ندارند.!!!!
اینکه قانون یارانه ها خوبه درست ولی نه اینکه همه چیز چندین برابر بشه و به ازاش فقط 40 تومان بدند.این قانون توایران فقط و فقط بنفع دولت هستش!!!! این قانون خوبه ولی کاملا اشتباه داره اجرا میشه.

این جواباتون 1 دهم درصد هم منو قانع نکرد .!!!ولی در هر صورت شاید حرفای شما درست باشه و من اشتباه گفته باشم.ولی بحث رو همینجا تموم میکنم .اگه جواب این پستمو دادین ببخشید که من جوابتونو دیگه نمیدم .چون این قضیه برام تموم شده هستش.
ولی در آخر امیدوارم مردم کشورمون یک روزی در لیست مردمان شاد قرار بگیرند واگرم قرار گرفتند شادتر بشند!!!

anjam.vazife

عضو جدید
کنارم دو سه نفر نشسته بودن اسرائیلی بود اصلیتشون وقتی آمارو دیدن چشمشون کور شدن فک کنم اینها دشمنان ایران و اسلام بودن همش این آمارو نذاز میخوای پست الکی بذاری سطحت بره بالا!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کامل ترین آمار

در سال 2010

ایران رتبه 81 جهان

بابا همش این آمار درازو نذار صفحه رو بی ریخت میکنه میشه بگین حقیقت توش چیه ما بی سوادیم کمک میکنی به ما میتونی بگی توش چی رو ثابت کرده ؟؟؟
بنا نداشتم به شما جواب بدم ....... چون میدونم فایده ای نداره
وقتی حرف اندیشمند ایرانی شهید مطهری رو این چنین برداشت میکنی و این چنین میگی ........

این آمار دروغگویی دشمنان رو نشون میده ........اولا چون آمار جهانیس آماتر دروغین بی بی سی رو نشون میده
ثانیا عنوان دروغین تاپیک رو .............. موارد دیگه هم نشون میده ......... شاخصها و اینکه نمیشه شاخص واقعی برای شادی قائل بود که در همه کشور همون باشه

anjam.vazife

عضو جدید
بنا نداشتم به شما جواب بدم ....... چون میدونم فایده ای نداره
وقتی حرف اندیشمند ایرانی شهید مطهری رو این چنین برداشت میکنی و این چنین میگی ........

این آمار دروغگویی دشمنان رو نشون میده ........اولا چون آمار جهانیس آماتر دروغین بی بی سی رو نشون میده
ثانیا عنوان دروغین تاپیک رو .............. موارد دیگه هم نشون میده ......... شاخصها و اینکه نمیشه شاخص واقعی برای شادی قائل بود که در همه کشور همون باشه
آقا جان شما که این ها رو قبول نداری باشه ماهم قبول نداریم ولی این نطر سنجی چی لطفا مراجعه کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/270224-چقدر-احساس-شاد-بودن-دارید/page2

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه.....حالا جدا از همه چیز.....شرایط امار گیری......موسسه و ........ جالبه
به رتبه 81 دنیا افتخار میکنیم........81 وااااااای چه رتبه ی عالی و فوق العاده ای.....میگم چرا دارم از خوشی میمیرم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان شما که این ها رو قبول نداری باشه ماهم قبول نداریم ولی این نطر سنجی چی لطفا مراجعه کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/270224-چقدر-احساس-شاد-بودن-دارید/page2
با اینکه رو این نظرسنجی هم نمیشه هیچی فهمید
ولی خوبه ببینیم کدوم آمار بیشتر هست ............ اینکه انسان همیشه شاد باشه که اصلا نمیشه .........به هر حال زندگی تلخی و شیرینیهای زیادی داره
ولی گزینه دوم قشنگ حرف منو تثبیت میکنه میشه گاهی اوقات شاد بود
پس جانعه ما همیشه غمگین نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دلیل حضور یک نفر ......... که برام مشخص شده هدفش چی هست ........ از حضور در این تاپیک تا اطلاع ثانوی انصراف میدم
خوش باشن و خوابهای خوبی ببینن که بتونن با دروغیاتی روحیه شادی رو از مردم بگیرن و مردم ما رو افسرده ترینها جلوه کنن

در ضمن امیدوارم آرمانهای شهدا رو جدی بگیریم ......... من میدونم بحث من از کجا با ایشون شروع شد
و مطمئن باشن هنوز رو حرفم هستم