گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
باز باکلمات .. اون هم جلوی من .. !! :D

دانیال بیشتر از دوسال عقب می افتیم .. مدت خدمت یه طرف .. دفترچه پست کردن و انتظار برای رفتن یه طرف .. سختی خدمت هم اون یکی طرفش .. بعد از خدمت هم دیگه اون حس درس خودندن نیست این هم بزار اون یکی یکی طرفش .. چند ضلعی هست خدا میدونه :|
قدیما این قدر ناامید نبودی حالا چرا این قدر ناامید!!!! تو کل عمرت رو از زمانت واقعا استفاده بهینه می کنی نه ماها خیلی از وقتمون رو هدر میدیم مثلا هر روز چند ساعت مون تلف میشه ولی حتی ها اونم دقیق نمی دونیم چه قدر تلف کردیم در نتیجه این قدر غصه از دست رفته ها نخور از زمان حالت استفاده کن ( مخور غم گذشته/گذشته ها گذشته/هرگز به غصه خوردن/گذشته برنگشته/به فکر آينده باش/دلشاد و سر زنده باش
به انتظار طلعت خورشيد تابنده باش/عمر کمه صفا کن/رنج و غمو رها کن/اگه نباشه دريا/به قطره اکتفا کن/قسمت تو همين بوده/که بر سرت گذشته/نکن گلايه از فلک/ اين کار سرنوشته/عمر کمه صفا کن
رنج و غمو رها کن/اگه نباشه دريا/به قطره اکتفا کن
.برات آهنگ هم گذاشتم :D)به این فکر کن که تا 30 می تونی جمع کنی بعد 30 از این اندوخته هات استفاده خواهی کرد پس به جای غصه بشین یک برنامه ی خوب واسه خودت بنویس واسه ارشد واسه شبکه تا ان شالله تا 30 سالگی دستت پر باشه و بتونی به اون جاهایی که لایق هستی برسی .موفق باشی

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی دوستان قدیم و جدید

از تغییر وضعیت کارشناسی IT خبر دارید؟
با توجه به اینکه موقع کنکور هست و خیلیا دنبال اتخاب و تحقیق در مورد رشته هست به نظرم بد نیست که یه تاپیک در مورد وضعیت جدید رشته IT در مقطع کارشناسی ایجاد کنیم (التبه بعد از مطالعه و آماده شدن مطالبش) به خصوص برای اونایی که از قبل می خواستن IT رو به عنوان رشتشون انتخاب کنن و با این اسم توی دفترچه چیزی نخواهند دید!

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من تازه از شعبه اخذ رای میام خونه 5 صبحه الان:smile:

از 636 رای
394 روحانی
78 رضایی
61 فالیباف
54 جلیلی
34 ولایتی
4 غرضی
و بقیه باطله بود
ممنون، ظاهراً تعداد آرائ باطله بیشتر از تعداد رای های آقای غرضی هست!!!!!!!!!!
نکته جالب اینه که امسال وزارت کشور نتایج رو اعلام نمی کنه!!! سال 88 خیلی زود اعلام شد.
معلوم نیست تو وزارت چه خبره؟؟؟ مثلاً خبر "نتایج انتخابات یزد به وزارت كشور اعلام شد" ساعت 3:50 منتشر شده. ولی تا ساعت 7:30 کلاً 1میلیون و هشتصد رای اعلام شده!!!

samira.it

عضو جدید
خسته نباشی عزیزم

کدوم شعبه بودی سمیرا جان ؟

منون عزيز
من شهر خودمون بودم يه شهرك كوچيك بود

ممنون، ظاهراً تعداد آرائ باطله بیشتر از تعداد رای های آقای غرضی هست!!!!!!!!!!
نکته جالب اینه که امسال وزارت کشور نتایج رو اعلام نمی کنه!!! سال 88 خیلی زود اعلام شد.
معلوم نیست تو وزارت چه خبره؟؟؟ مثلاً خبر "نتایج انتخابات یزد به وزارت كشور اعلام شد" ساعت 3:50 منتشر شده. ولی تا ساعت 7:30 کلاً 1میلیون و هشتصد رای اعلام شده!!!

آوره اون 4 نفر كي بوده نميدونم:)
آخرين اخباري كه از فرمانداري گرفتيم تمامي شعب با اختلاف فاحش روحاني بالاس

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

از 636 رای
394 روحانی
78 رضایی
61 فالیباف
54 جلیلی
34 ولایتی
4 غرضی
و بقیه باطله بود
خسته نباشی عزیزم،دقیقا همینطوره اینجام من بازرس بودم به هر شعبه سرزدم رای دکتر روحانی با اختلاف فاحشی بالاتر بود.

samira.it

عضو جدید
خسته نباشی عزیزم،دقیقا همینطوره اینجام من بازرس بودم به هر شعبه سرزدم رای دکتر روحانی با اختلاف فاحشی بالاتر بود.

نميخام كار شما راحتتره بوده من 5 رسيدم خونه 7 و نيم پا شدم اومدم سركار:mad:برم خونه تا فردا ميگيرم ميخابم
چه خبر بود اين همه بازرس هاي متفاوت اومد شعبه سر زد؟يه ده باري اومدن هر بارم بازرساي متفاوت

توام خسته نباشي:smile:

hooman_hooman

عضو جدید

از 636 رای
394 روحانی
78 رضایی
61 فالیباف
54 جلیلی
34 ولایتی
4 غرضی
و بقیه باطله بود

خسته نباشی بازم کارتون زود تموم شده ها
شعبه که من بودمم 1949 تا رای داشته بود

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
نميخام كار شما راحتتره بوده من 5 رسيدم خونه 7 و نيم پا شدم اومدم سركار:mad:برم خونه تا فردا ميگيرم ميخابم
چه خبر بود اين همه بازرس هاي متفاوت اومد شعبه سر زد؟يه ده باري اومدن هر بارم بازرساي متفاوت

توام خسته نباشي:smile:
من هم پشتیبان بودم هم سرناظر...خ خسته شدم:(

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ایشالا که وضعیت مملکت هر روز بهتر بشه و این تورم و گروونی رفع بشه.
جالبه که الان سکه شده 1200000، 110هزار کم شده، دلار هم بعضی جاها زدن 3390!!!! این قیمت ها مال بعدازظهره که هنوز پیروزی اقای روحانی قطعی نشده بود، حالا اگه این نرخ نزولی ادامه پیدا کنه، واقعاً فوق العاده می شه.
ایشالا که مشکلات اقتصادی رفع بشه تا مردم بتونن راحت تر زندگی کنن.

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
ملت ریختن تو شهر جیغ و فریاد و رقص و بوق ...

شهرمون چقدر طرفدار روحانی داشته بی خبر بودم

رهبر می گفت ملت سرزنده و با نشاطی داره
:smile:

آخرین ویرایش:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
واقعاً خیابونا چقدر شلوغه. منم انتظار نداشتم این همه آدم بریزه تو خیابون، اما فکر نمیکنم همه اینا هم طرفدار روحانی باشن، بیشترشون آدمایی هستن که دنبال بهانه ای برای شاد بودن هستن. جوونایی که چنین فرصت هایی براشون غنیمته، یکم بزنن، برقصن، شاد باشن. مردم تو این چند سال زیاد سختی و فشار کشیدن، واقعاً به چنین شادی ها، دلخوشی ها و امیدها حتی هم اگه الکی باشه، نیاز دارن.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعاً خیابونا چقدر شلوغه. منم انتظار نداشتم این همه آدم بریزه تو خیابون، اما فکر نمیکنم همه اینا هم طرفدار روحانی باشن، بیشترشون آدمایی هستن که دنبال بهانه ای برای شاد بودن هستن. جوونایی که چنین فرصت هایی براشون غنیمته، یکم بزنن، برقصن، شاد باشن. مردم تو این چند سال زیاد سختی و فشار کشیدن، واقعاً به چنین شادی ها، دلخوشی ها و امیدها حتی هم اگه الکی باشه، نیاز دارن.

آره واقعا خیلی شلوغ میکنن. حتی الان که ساعت حدودا دو هست صدای سوت و جیغ و موتور و ماشین می یاد. به نظرم این کار جوونا درست نیست که آرامش بقیه رو بگیرن. در حد متعادل خوبه ولی نه دیگه انقد
امیدوارم مملکت شاهد پیشرفت چشمگیری بشه. و مردم از زیر فشار اقتصادی در بیان

MOHANDES Asal20

عضو جدید
واقعا آفرین به این ملت...خیلی خیلی تبریک میگم دوستان.من امسال رای اولی بودم.دوستام میگن خیلی خوش قدم بودی عسل...
:biggrin:
حالا تبریزو بگم... همه شال بنفش سرشونه پسرام پیرهنای بنفش تنشونه.همه خوشالن.خلاصه همه چی آرومه...
برای آقای روحانیم آرزوی موفقیت میکنم...

بالا