گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ndanaee

عضو جدید
سلام خدمت دوستان گرامی
در مورد درس مدار من خودم کتاب پارسه و کاروزرگر رو داشتم. کارو زرگر و دوستام خونده بودن کنکور 91 70 درصد زدن. ولی من خودم خیلی با سبکش نمی تونستم پیش برم چون زیاد گفته بود. کتاب پارسه متن جذاب تری داره ولی یه خورده سوالاش کم تره . ولی اون چیزی که باعث شد من مدار رو خوب یاد بگیرم هیچ کدوم از این کتابا نبود!
جزوه ی مدار مهندس کهن خیلی خوبه البته یه مقدار سطحش بالاست و باید بیس متوسط داشته باشین. در کنار این جزوه مجموعه ی 300 تست مندس کهن که گلچینی از سوالات مدار هست مکل جزوه ی اصلی هست و من خودم اگه از اول متوجه ی این جزوه می شدم. سوالای کنکور سال های قبل رو هم نمی زدم و چند بار 300 تست رو می زدم. برای تهیه ی جزوه می تونین به دانشگاه خواجه نصیر قسمت انتشارات مراجعه کنین. کتاب 300 تست هم تو اینترنت هست با پاسخ تستی پاسخ تشریحی ش رو هم ندیدم تا حالا.
ولی جدا از منبع خوب برای درس مدار نوع خوندن هم مهمه .برای درصد بالا هر روز باید چنتا سوال مدار حل کنین تا ذهنتون در گیر این درس باشه.

amkz

عضو جدید
سلام دوستان من یه تازه واردم
اما واقعا از حرفای زشت شما خجالت کشیدم یه مهندس که این طوری نباید حرف بزنه

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام از مدیر انجمن برق خواهش میکنم یکی از بچه های کنکور ۹۲ رو به عنوان سرپرست انجمن تحصیلات تکمیلی منصوب کنه تا نظارت روی پستا بیشتر بشه و اینجا هر حرفی زده نشه . من پیشنهادم اقایه arshad1367 هستش چون ازمونم ایشون برگزار کردن و میکنن . خواهش میکنم مدیران بی تفاوت نباشن .

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام از مدیر انجمن برق خواهش میکنم یکی از بچه های کنکور ۹۲ رو به عنوان سرپرست انجمن تحصیلات تکمیلی منصوب کنه تا نظارت روی پستا بیشتر بشه و اینجا هر حرفی زده نشه . من پیشنهادم اقایه arshad1367 هستش چون ازمونم ایشون برگزار کردن و میکنن . خواهش میکنم مدیران بی تفاوت نباشن .
دوست عزیز انشالله در روزهای آینده دستیار جدید معرفی میشن، تا اون وقت پست هایی که مشکل دارن رو با استفاده از گزینه گزارش برای ما گزارش کنید.

میدونید اگه اینجا یکی متاب خوب معرفی منه میگن تبلیغ و به مدیریت میگن
ولی آدرس و تلفن کتاب فروشس و قیمت کتابا اصلا تبلیغ نیست
با این اوصاف نمیدونم چرا شما دوستان شک نمیکنید که اینجا بازار هستش و اگه کسی یه کتاب به جز کتابای مورد تایید رو معرفی کنه محکوم میشه
آخه مسولین سایت هم مثل اینکه طرفدار تبلیغات هستن که چیزی نمیگن و شاید بهشون سود میرسه
برین توی تایپیک الکترونیکرو ببینید دوستمون داره نمونه سوال میذاره و اونجا حل میشه
نه اینکه تلفن کتاب فروشی !!!!!!!!!!!!
اگه به جای این حرفها دوستان زحمت بکشن و با زدن شکل مثلث در پایین هر پست، پستهایی که مورد دارن رو گزارش کنن بهتر میشه.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز انشالله در روزهای آینده دستیار جدید معرفی میشن، تا اون وقت پست هایی که مشکل دارن رو با استفاده از گزینه گزارش برای ما گزارش کنید.

اگه به جای این حرفها دوستان زحمت بکشن و با زدن شکل مثلث در پایین هر پست، پستهایی که مورد دارن رو گزارش کنن بهتر میشه.
آقا من حاضرم دستیار بشممم

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
وصیت!!!!!

وصیت!!!!!

سلام به تمامی دوستان عزیز....
در رابطه با این که یه عده میگن بچه های 92 به قبل و.. ببینید منم مثل شما یه کنکوری 93 هستم پس الکی نمیخوام از کسی تعریف کنم
ولی بدونید خیلی فرق میبینم انصافا ....سالهای قبل نبودید ببنید بچه ها این جا میومدند و چقدر تلاش ها و زحمت ها کشیدند و اخرش چه رتبه هایی گرفتند...
وقتی میبینم دارید شماها این طوری رفتار میکنید و... فقط جای افسوس داره...
با وجود اینی که برای تمام دوستان احترام قایلم ولی کسی که هنوز دو تا پست نداده این جا عضو شده میاد مثل رتبه های برتر به بقیه خط میده که چطور درس بخونند و ...و جالبه بعضی ها بعضا به راهنمتایی های اون فرد گوش میدند ) از نحوه ی درس خوندن بگیر تا انتخاب منابع و.... کسی که خودش داره هنوز ازمونو خطا میره جلو (کسی که خودش هنوز این راهو نرفته و موفق نشده)!!!! و ممکنه حرفی که الان میزنه یه ماه بعد در حالت خوبش و یا بعد کنکور بعد یه سال تلاش بفهمه روشش کاملا اشتباه بوده و تازه اون روش رو هم به بقیه میگفته !!!!!!

دوستان گوش بزنگ باشید .....شما میاید این جا یه چیزی یاد بگیرید ولی اگه قرار باشه این طوری پیش برید بدونید اکثر شما دارید راه رو اشتباه میگیرید و خدایی ناکرده شما هم میشید جز اونایی که کنکور رو باید دو بار تجربه کنند!!!!!

کنکوری که واقعا هیچی نداره ......
.
.
.
نوشتن این پست من به خاطر این نبود بخوام کسی رو ناراحت یا ناامید کنم...ولی خواستم بهتون هشدار بدم ...که اگه بخوایداین طور ادامه بدید از تاپیکای رفع اشکال گرفته تا بحثای این جا فقط دارید وقتتون رو تلف میکنید !!!!!
یکی از مواردی که مثل روز برای من روشن بود ادامه نمیابه همین برگزاری کنکورهای ازمایشی در این جا بود !!!بابا مگه شما به تست های کنکور مسلط شدید الان که افتادید دنبال ازمون !!نه تنها این جا بلکه هر جایی ...یه زمانی بچه ها سالهای قبل این جا یه وبلاگ راه انداختند که دیدند جز هدر دادند وقت چیزی نداره و منحلش کردند ..یکم خوبه از گذشته درس بگیریم)

خیلی وقتا شده خواستم بیام این جا پست بدم که پشیمون شدم.... و بدونید خیلی از دوستان دیگه هم که میتونند با تجارب ارزشمندشون ما رو راهنمایی کنند دیگه خیلی وقته این جا سر نمیزنند و یا اگه سر بزنند میلی ندارند...

به هر حال من گفتنی ها رو گفتم و بدونید این جا هر کی مدیر بشه هر چند خیلی مهمه
ولی بدونید این ماها هستیم که با نظرات و صحبت های سازندمون این تاپیکا رو هویت میبخشیم تاپیکهایی که تا زمان زمانه میمونه و واسه بقیه مانند یه راهنما میمونه....

به هر حال دوستانی که حس میکنید زیاد تجربهندارید توی راه کنکور توی فضای مجازی که کلا نمیشه به هر کسی اعتماد کرد خیلی حواستون رو گوش کنید هر حرفی رو همین طور قبول نکنید و بر اون اساس عمل نکنید به قول معروف خیلی سخته ادم بخواد با تاول های پاش بعد یه مدت طولانی بگه تموم راه رفته اشتباه بوده !!!!
خیلی چیزای دیگه دوست داشتم بگم که دیگه جاش توی این پست نیست و از حوصله من و شما هم توی این پست خارجه
فقط بدونید ما مهندسیم یکم تجزیه وتحلیل هم خوبه....قضاوت باشما.

فکر میکنید دلیل نتایج نگرفتن خیلی از ماها چیه!!!طرف فکر میکنه کارو زرگر بخونه سه دور دیگه مدارو منفجر میکنه یا با خوندن نمیدونم بهرتین کتاب ها که فکرشو میکنید ...متاسفم که حتی توی بهترین کتاب های موجود در بازار مولف به خواننده رو راست نبوده
داوطلبی که داره کنکور میده و هیچکی باهاش روراست نیست...
از دوستی که داره باهاش درس میخونه..
از کتابی که دراه میخونه...
از کلاسهای کنکور و ....
که اگه قرار باشه از تجارب بقیه که این راهو رفتند استفاده نکنیم باید اون قدر خودمون ازمون خطا بریم جلو تا وقتی که کار از کار بگزره و بعضا بگیم زندگی مون رو سر راه کنکور باختیم.!!!!
من خودم میخواستم یه تاپیک بزنم تا یه سری مطالبی که توی همه ی کتابا اشتباه مطرح شده و عدل از همون ها هم تست میاد بزنم...ولی دریغ....
با ارزوی موفقیت برای همه شما.

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان عزیز....
در رابطه با این که یه عده میگن بچه های 92 به قبل و.. ببینید منم مثل شما یه کنکوری 93 هستم پس الکی نمیخوام از کسی تعریف کنم
ولی بدونید خیلی فرق میبینم انصافا ....سالهای قبل نبودید ببنید بچه ها این جا میومدند و چقدر تلاش ها و زحمت ها کشیدند و اخرش چه رتبه هایی گرفتند...
وقتی میبینم دارید شماها این طوری رفتار میکنید و... فقط جای افسوس داره...
با وجود اینی که برای تمام دوستان احترام قایلم ولی کسی که هنوز دو تا پست نداده این جا عضو شده میاد مثل رتبه های برتر به بقیه خط میده که چطور درس بخونند و ...و جالبه بعضی ها بعضا به راهنمتایی های اون فرد گوش میدند ) از نحوه ی درس خوندن بگیر تا انتخاب منابع و.... کسی که خودش داره هنوز ازمونو خطا میره جلو (کسی که خودش هنوز این راهو نرفته و موفق نشده)!!!! و ممکنه حرفی که الان میزنه یه ماه بعد در حالت خوبش و یا بعد کنکور بعد یه سال تلاش بفهمه روشش کاملا اشتباه بوده و تازه اون روش رو هم به بقیه میگفته !!!!!!

دوستان گوش بزنگ باشید .....شما میاید این جا یه چیزی یاد بگیرید ولی اگه قرار باشه این طوری پیش برید بدونید اکثر شما دارید راه رو اشتباه میگیرید و خدایی ناکرده شما هم میشید جز اونایی که کنکور رو باید دو بار تجربه کنند!!!!!

کنکوری که واقعا هیچی نداره ......
.
.
.
نوشتن این پست من به خاطر این نبود بخوام کسی رو ناراحت یا ناامید کنم...ولی خواستم بهتون هشدار بدم ...که اگه بخوایداین طور ادامه بدید از تاپیکای رفع اشکال گرفته تا بحثای این جا فقط دارید وقتتون رو تلف میکنید !!!!!
یکی از مواردی که مثل روز برای من روشن بود ادامه نمیابه همین برگزاری کنکورهای ازمایشی در این جا بود !!!بابا مگه شما به تست های کنکور مسلط شدید الان که افتادید دنبال ازمون !!نه تنها این جا بلکه هر جایی ...یه زمانی بچه ها سالهای قبل این جا یه وبلاگ راه انداختند که دیدند جز هدر دادند وقت چیزی نداره و منحلش کردند ..یکم خوبه از گذشته درس بگیریم)

خیلی وقتا شده خواستم بیام این جا پست بدم که پشیمون شدم.... و بدونید خیلی از دوستان دیگه هم که میتونند با تجارب ارزشمندشون ما رو راهنمایی کنند دیگه خیلی وقته این جا سر نمیزنند و یا اگه سر بزنند میلی ندارند...

به هر حال من گفتنی ها رو گفتم و بدونید این جا هر کی مدیر بشه هر چند خیلی مهمه
ولی بدونید این ماها هستیم که با نظرات و صحبت های سازندمون این تاپیکا رو هویت میبخشیم تاپیکهایی که تا زمان زمانه میمونه و واسه بقیه مانند یه راهنما میمونه....

به هر حال دوستانی که حس میکنید زیاد تجربهندارید توی راه کنکور توی فضای مجازی که کلا نمیشه به هر کسی اعتماد کرد خیلی حواستون رو گوش کنید هر حرفی رو همین طور قبول نکنید و بر اون اساس عمل نکنید به قول معروف خیلی سخته ادم بخواد با تاول های پاش بعد یه مدت طولانی بگه تموم راه رفته اشتباه بوده !!!!
خیلی چیزای دیگه دوست داشتم بگم که دیگه جاش توی این پست نیست و از حوصله من و شما هم توی این پست خارجه
فقط بدونید ما مهندسیم یکم تجزیه وتحلیل هم خوبه....قضاوت باشما.

فکر میکنید دلیل نتایج نگرفتن خیلی از ماها چیه!!!طرف فکر میکنه کارو زرگر بخونه سه دور دیگه مدارو منفجر میکنه یا با خوندن نمیدونم بهرتین کتاب ها که فکرشو میکنید ...متاسفم که حتی توی بهترین کتاب های موجود در بازار مولف به خواننده رو راست نبوده
داوطلبی که داره کنکور میده و هیچکی باهاش روراست نیست...
از دوستی که داره باهاش درس میخونه..
از کتابی که دراه میخونه...
از کلاسهای کنکور و ....
که اگه قرار باشه از تجارب بقیه که این راهو رفتند استفاده نکنیم باید اون قدر خودمون ازمون خطا بریم جلو تا وقتی که کار از کار بگزره و بعضا بگیم زندگی مون رو سر راه کنکور باختیم.!!!!
من خودم میخواستم یه تاپیک بزنم تا یه سری مطالبی که توی همه ی کتابا اشتباه مطرح شده و عدل از همون ها هم تست میاد بزنم...ولی دریغ....
با ارزوی موفقیت برای همه شما.
سلام. این تجربه های عنوان شده بعضن کارساز نیست.مثلا کتاب سیگنال مومن زاده رو همه معرفی کردن. جدا از قیمت بالا و الکی این کتاب این کتاب هیچ خلاقیتی رو در ادم بوجود نمیاره . چون کلیشه ایه . بر عکس کتاب مهندس کهن انتشارات نصیر بسیار عالیه و واقعن ادمو خلاق میکنه . چند بار کتاب مومن زاده در با کتاب کهن همه کار میشه کرد قیمت خیلی مناسبی هم داره.کتاب تقدسی هم نسبت به مومن زاده چند سر و گردن بالاتره

iman.63

عضو جدید
سلام. این تجربه های عنوان شده بعضن کارساز نیست.مثلا کتاب سیگنال مومن زاده رو همه معرفی کردن. جدا از قیمت بالا و الکی این کتاب این کتاب هیچ خلاقیتی رو در ادم بوجود نمیاره . چون کلیشه ایه . بر عکس کتاب مهندس کهن انتشارات نصیر بسیار عالیه و واقعن ادمو خلاق میکنه . چند بار کتاب مومن زاده در با کتاب کهن همه کار میشه کرد قیمت خیلی مناسبی هم داره.کتاب تقدسی هم نسبت به مومن زاده چند سر و گردن بالاتره

من تو سایت استاد تقدسی باهاش صحبت کردم خودش گفت این کتاب ها فرق چندانی با هم ندارن.هر کس از یه راهی و روشی بهتر میفهمه از همون راه بره جلو.یکی مفهوم رو بفهمه براش کافیه یکی حتما باید چندین بار بخونه تا متوجه یه مطلب بشه یکی با دور اول همه ریز و بم رو میگیره یکی از یه کتاب میفهمه یکی از کتاب دیگه.خیلی ها گفتن کتاب مومن زاده کتاب خیلی خوبی هست.خیلی ها هم گفتن کتاب تقدسی و کهن خوب هستن.دلیلش اینه که ذایقه این افراد با هم فرق میکنه.هر استادی هم بر اساس ذایقه شاگردای قبلی و حتی ذایقه خودش زمان تحصیلش کتابش رو مینویسه.
به نظر من وقتی میایم از یه کتاب بدی میکنیم و میگیم اصلا بدرد نمیخوره و یه کتاب دیگه عالیه و از روی اون بخونید دلیلش اینه که هنوز هم در حال و هوای دوران دبیرستان و کنکور ورودی کارشناسی موندیم.اون موقع رسم بر این بود که تو ذهن همه این حک شده بود که باید در حد 100 همه درس ها رو بخونیم.در حالی که الان دیگه اینطور نیست.همون کتاب مومن زاده با وجود اینکه من بهش اطمینان خاصی دارم مطمین باشید حداقلش اینه که برای کسی که میخواد 60 تا 70 بزنه کافیه.اگه میخواین 100 بزنین شاید مال کهن و تقدسی هم خوب باشن اما آیا میشه روی همه درسای ارشد طوری مانور داد که همه رو در حد 100 بخونیم؟ هر کس از هر کتابی که راحته باید مفهوم رو یاد بگیره.نکات و تست ها رو شاید بشه گفت که میشه از چند منبع خوند اما مفهوم فرقی نداره حداقل تو این درس فرق چندانی نداره.
البته همه باید آزاد باشیم که نظر خودمون رو بگیم مثلا شما میگین کهن بهتره.من میگم از نظر من مومین زاده میتونه کتابی باشه که بهش اعتماد کنم.چون ممکنه کسی باشه که داره از مومن زاده میخونه و پیش هم رفته و با خوندن پست شما پیش خودش فکر کنه داره راه رو اشتباه میره و مردد بشه که همین شک یکی از بزرگ ترین آفت ها در کنکور هست.چون باعث میشه موقع خوندن همه درسا از هر کتابی که داره شک کنه که آیا دارم منبع درست رو میخونم یا نه.این افکار هم از اون افکاریه که در این دوران نمیشه کنترلش کرد.پس بهتره با این دید پست هامون رو بذاریم تا نکنه یه نفر رو از ادامه کارش ناامید کنیم.مثلا میشد بگین از نظر من کهن بهتره چون این ویژگی ها رو داره اما خیلی ها هم با مومن زاده به ننتیجه گرفتن.
اینطوری کسی که داره از مومن زاده میخونه با دیدن پست شما تخریب نمیشه و خودش رو نمیبازه.
مگر اینکه یه کتابی مد نظر باشه که همگی جمیعا توافق نظر داشته باشن که بدرد نمیخوره یا الان مناسب نیست و نباید الان بخونیمش برای کنکور مثل اپنهایم که برای کنکور الان تو این بازهه زمانی ممکنه خوب نباشه.ولی کسی که داره واسه درس دانشگاه میخونه واسش خیلی هم مفیده.
هدف من نفی پست شما نبود.باورم به اینه که ممکنه یه عده با خوندن پست شما شک ورشون داره.اینو گفتم که بدونن راهی که میرن بیراهه نیست.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
برای من جالب بود گفتم شما هم ببینید خالی از لطف نیست:

رتبه های برتر کنکور سال 80 الان در کدام دانشگاه ها مشغول هستند؟؟؟؟

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif] ندا ناطق (نفر اول رشته ریاضی): استانفورد، آمریکا

اشکان برنا (نفر دوم رشته ریاضی): برکلی کالیفرنیا، آمریکا

احسان شفیعی پور‌فرد (نفر سوم رشته ریاضی): ایلینویز، آمریکا

محمد فلاحی سیچانی (نفر اول رشته تجربی): میشیگان، آمریکا

محمد امین خلیفه سلطانی (نفر دوم رشته تجربی): اطلاعات خاصی پیدا نکردم

پیمان حبیب اللهی (نفر سوم رشته تجربی): هاروارد، آمریکا

فاطمه منتظری (نفر اول رشته هنر): اوکلند، آمریکا

محمدرضا جلایی‌پور (نفر اول رشته انسانی): زندان اوین، تهران
[/FONT]

vaaad7

عضو جدید
برای من جالب بود گفتم شما هم ببینید خالی از لطف نیست:

رتبه های برتر کنکور سال 80 الان در کدام دانشگاه ها مشغول هستند؟؟؟؟

ندا ناطق (نفر اول رشته ریاضی): استانفورد، آمریکا

اشکان برنا (نفر دوم رشته ریاضی): برکلی کالیفرنیا، آمریکا

احسان شفیعی پور‌فرد (نفر سوم رشته ریاضی): ایلینویز، آمریکا

محمد فلاحی سیچانی (نفر اول رشته تجربی): میشیگان، آمریکا

محمد امین خلیفه سلطانی (نفر دوم رشته تجربی): اطلاعات خاصی پیدا نکردم

پیمان حبیب اللهی (نفر سوم رشته تجربی): هاروارد، آمریکا

فاطمه منتظری (نفر اول رشته هنر): اوکلند، آمریکا

محمدرضا جلایی‌پور (نفر اول رشته انسانی): زندان اوین، تهران

سلام ..
89 آزاد شده.

پویان ط

عضو جدید

من تو سایت استاد تقدسی باهاش صحبت کردم خودش گفت این کتاب ها فرق چندانی با هم ندارن.هر کس از یه راهی و روشی بهتر میفهمه از همون راه بره جلو.یکی مفهوم رو بفهمه براش کافیه یکی حتما باید چندین بار بخونه تا متوجه یه مطلب بشه یکی با دور اول همه ریز و بم رو میگیره یکی از یه کتاب میفهمه یکی از کتاب دیگه.خیلی ها گفتن کتاب مومن زاده کتاب خیلی خوبی هست.خیلی ها هم گفتن کتاب تقدسی و کهن خوب هستن.دلیلش اینه که ذایقه این افراد با هم فرق میکنه.هر استادی هم بر اساس ذایقه شاگردای قبلی و حتی ذایقه خودش زمان تحصیلش کتابش رو مینویسه.
به نظر من وقتی میایم از یه کتاب بدی میکنیم و میگیم اصلا بدرد نمیخوره و یه کتاب دیگه عالیه و از روی اون بخونید دلیلش اینه که هنوز هم در حال و هوای دوران دبیرستان و کنکور ورودی کارشناسی موندیم.اون موقع رسم بر این بود که تو ذهن همه این حک شده بود که باید در حد 100 همه درس ها رو بخونیم.در حالی که الان دیگه اینطور نیست.همون کتاب مومن زاده با وجود اینکه من بهش اطمینان خاصی دارم مطمین باشید حداقلش اینه که برای کسی که میخواد 60 تا 70 بزنه کافیه.اگه میخواین 100 بزنین شاید مال کهن و تقدسی هم خوب باشن اما آیا میشه روی همه درسای ارشد طوری مانور داد که همه رو در حد 100 بخونیم؟ هر کس از هر کتابی که راحته باید مفهوم رو یاد بگیره.نکات و تست ها رو شاید بشه گفت که میشه از چند منبع خوند اما مفهوم فرقی نداره حداقل تو این درس فرق چندانی نداره.
البته همه باید آزاد باشیم که نظر خودمون رو بگیم مثلا شما میگین کهن بهتره.من میگم از نظر من مومین زاده میتونه کتابی باشه که بهش اعتماد کنم.چون ممکنه کسی باشه که داره از مومن زاده میخونه و پیش هم رفته و با خوندن پست شما پیش خودش فکر کنه داره راه رو اشتباه میره و مردد بشه که همین شک یکی از بزرگ ترین آفت ها در کنکور هست.چون باعث میشه موقع خوندن همه درسا از هر کتابی که داره شک کنه که آیا دارم منبع درست رو میخونم یا نه.این افکار هم از اون افکاریه که در این دوران نمیشه کنترلش کرد.پس بهتره با این دید پست هامون رو بذاریم تا نکنه یه نفر رو از ادامه کارش ناامید کنیم.مثلا میشد بگین از نظر من کهن بهتره چون این ویژگی ها رو داره اما خیلی ها هم با مومن زاده به ننتیجه گرفتن.
اینطوری کسی که داره از مومن زاده میخونه با دیدن پست شما تخریب نمیشه و خودش رو نمیبازه.
مگر اینکه یه کتابی مد نظر باشه که همگی جمیعا توافق نظر داشته باشن که بدرد نمیخوره یا الان مناسب نیست و نباید الان بخونیمش برای کنکور مثل اپنهایم که برای کنکور الان تو این بازهه زمانی ممکنه خوب نباشه.ولی کسی که داره واسه درس دانشگاه میخونه واسش خیلی هم مفیده.
هدف من نفی پست شما نبود.باورم به اینه که ممکنه یه عده با خوندن پست شما شک ورشون داره.اینو گفتم که بدونن راهی که میرن بیراهه نیست.
مهندس تقدسی به دلیل تسلطشون فری نمی بینند چون واقعن بلدن.ولی من که در حال یادگیریم با اطمینان صد درصد به شما میگم سراغ مومن زاده نرو.این کتاب کلیشه ایه و قیمتشم بالاست. کتاب مهندس کهن عالیه و ادم اصولی یاد میگیری کتاب تقدسی هم همینطور مخصوصن در فصول اول . اگه میخواین فقط سوالای شبیه کتاب مومن زاده در کنکور بیاد اونو بخونید.فقط یه دلیل همه رو سمت مومن زاده برده فونت خوب کتاب که باعث خوانایی بهتر میشه ودوجلد شده که همه فکر کنن بهترینه . کتاب تقدسی فونت کوچیکی داره . سراغ کتاب مومن زاده برید و بعد سراغ کتاب کهن و تقدسی به خودتون میگید چرا وقت و پولمو برا کتاب مومن زاده هدر دادم . خود دانید .

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب علت اینکه میگید این کتاب خوبه اون کتاب نه چیه ؟؟ ریاضی وار بودنشون . نکته هاشون . تست و مثالهاشون ؟؟
خوب باید علتی باشه برای تفاوت بین این 3 تا کتاب و هر کتاب دیگه .
یکی هم مثل من که اصلا هنوز سیگنال پاس نکرده یا کلا نداشته تو دانشگاه و نمیدونه چی هست موضوع درس نمیتونه تشخیص بده کدوم کتاب خوبه . باید بدونه علت بهتر بودن یه کتاب نسبت به بقیه کتابها چیه ؟؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهندس تقدسی به دلیل تسلطشون فری نمی بینند چون واقعن بلدن.ولی من که در حال یادگیریم با اطمینان صد درصد به شما میگم سراغ مومن زاده نرو.این کتاب کلیشه ایه و قیمتشم بالاست. کتاب مهندس کهن عالیه و ادم اصولی یاد میگیری کتاب تقدسی هم همینطور مخصوصن در فصول اول . اگه میخواین فقط سوالای شبیه کتاب مومن زاده در کنکور بیاد اونو بخونید.فقط یه دلیل همه رو سمت مومن زاده برده فونت خوب کتاب که باعث خوانایی بهتر میشه ودوجلد شده که همه فکر کنن بهترینه . کتاب تقدسی فونت کوچیکی داره . سراغ کتاب مومن زاده برید و بعد سراغ کتاب کهن و تقدسی به خودتون میگید چرا وقت و پولمو برا کتاب مومن زاده هدر دادم . خود دانید .
پویان جان اگر ممکنه اما کمی دقیق‌تر صحبت کنید که برای دیگران هم روشن بشه.
با اینکه من قدرتی بودم و سیگنال نداشتم، ولی هر شخص موفقی که دیدم (منظورم از موفق این هست که سیگنالش رو خوب زده باشه) تجربه خوبی از خوندن دو کتاب مومن زاده و تقدسی داشته.
همه اشخاصی که باهاشون صحبت کردم اتفاق نظر داشتن که خوندن این دو کتاب برای کنکور خیلی مفید و حتی ضروری هست.
آخه فونت کوچیکتر و گرونتر بودن کتاب که دلیل مناسبی نمیتونه باشه!
دوستمون Paydar91 بالاتر هم گفتن، شما ممکنه یه حرفی اینجا بزنید و باعث بشه خیلی از کسایی که پست شما رو میخونن مسیرشون عوض بشه. پس چه خوبه اگر هممون حرفامون رو دقیق و با تحلیل خودمون بنویسیم تا اگه دیگران اون رو خوندن خودشون بعدش بتونن تصمیم بگیرن که چی کار کنن.
از ابتدا که پستای شما رو میخوندم، سرگردان در انتخاب منابع بودید، سرگردانی در منابع واسه کنکور مثل زهر میمونه. الان هم خوشحالم که مشکل انتخاب منابع سیگنالتون حل شده (یا داره میشه)، اما به نظرم خوبه که به بعضی از کلیاتی که توی پست‌هایتون مینویسید، تجربتون رو از خوندن کتاب مومن زاده یا تقدسی یا کهن رو با شرح جزئیات واسه دیگران بنویسید. (که البته نمیدونم توی این مدت اندک واقعاً تونستید همه اینهارو بخونید یا خیر)

فقط

عضو جدید
سلام
دوستان می خواستم به هم کمک کنید که بیراه نرم مثل همیشه.
من دوسال پیش درسم تموم شده که رشته ام الکترو نیک بوده ولی الان می خوام قدرت شرکت کنم. درست نمیدونم چقدر وقت درام از چه کتابی باید شروع کنم چه کتابی حذف کنم چه قسمتهایی بیشتر تست میاد چه قسمتهایی کمتر هست.....

منبع هم درحال حاضر کتابهای مدرسان هست و نمیتونم منبع دیگه هم تهیه کنم

فکرکنم دیر دارم شروع میکنم نه 7ماه مونده تا کنکور واین یعن فاجعههههههههههههه

آخه شرایط خونه هم کم وبیش مساعد نیست ولی من می خوام بخونممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

کمکممممممممممممم کنیددددددددددددددددددددددددددددددددددددد :cry: :gol::gol::gol::gol:

ممنون میشممم:gol:

homeyra khaledi

عضو جدید
سلام
دوستان می خواستم به هم کمک کنید که بیراه نرم مثل همیشه.
من دوسال پیش درسم تموم شده که رشته ام الکترو نیک بوده ولی الان می خوام قدرت شرکت کنم. درست نمیدونم چقدر وقت درام از چه کتابی باید شروع کنم چه کتابی حذف کنم چه قسمتهایی بیشتر تست میاد چه قسمتهایی کمتر هست.....

منبع هم درحال حاضر کتابهای مدرسان هست و نمیتونم منبع دیگه هم تهیه کنم

فکرکنم دیر دارم شروع میکنم نه 7ماه مونده تا کنکور واین یعن فاجعههههههههههههه

آخه شرایط خونه هم کم وبیش مساعد نیست ولی من می خوام بخونممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

کمکممممممممممممم کنیددددددددددددددددددددددددددددددددددددد :cry: :gol::gol::gol::gol:

ممنون میشممم:gol:

سلام
نه اصلا نگران نباشید 7 ماه برای یه دانشگاه خوب قبول شدن کافیه ولی شرطای لازم این موفقیت امیدوارییییییییییییییی،اراده و پشتکار و پیوسته خوندنه
کتابای مدرسانم من تقریبا80 درصدشو دارم بد نیستن اگه نتونستید کتاب تهیه کنید نگران نباشید باید تلاشتونو بیشتر کنید.....شرایط خونه هم که................برای قدرت شرکت کردن دوستان دیگه زحمت میکشن و راهنماییتون میکنن من خودم مخابرات شرکت میکنم..........براتون آرزوی موفقیت میکنم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز حتی مهندس کهن و مهندس تقدسی از کتاب مهندس مومن زاده تعریف کردن.بد نیست یه سر به سایتش و افراد مختلفی که رتبه های تک و دو رقمی و سه رقمی آوردن و از ایشون و کتابشون تشکر کردن رو ببینی.برو ببین که مهندس طایفی رتبه 4 امسال " فقط " با خوندن کتاب سیگنال مهندس مومن زاده این درس رو 100 زده.
من نمیدونم ایشون جه هیزم تری به شما فروختن که اینطور داری بر علیه کتابش حرف میزنی.زمانی که کتاب مهندس کهن و تقدسی نبود این کتاب حکم یک معجزه رو برای سیگنال داشت و هنوز هم با اومدن کتاب مهندس کهن و تقدسی این کتاب اونقدر قوی هست که از راه بدر نمیشه.چرا راه دور میری؟فکر میکنی من چطوری سیکنال و 70 زدم؟؟؟ کتاب مهندس تقدسی در آبان ماه پارسال اومد بیرون و اگر بخوایم درصد من رو بین این دو کتاب تقسیم کنیم 85 درصدش رو مدیون کتاب مهندس مومن زاده و 15 درصدش رو مدیون کتاب مهندس تقدسی بودم در حالی که کتاب تقدسی رو 3 بار هم خونده بودم.شما بهتره دست از این تخریب برداری چون مطمئن باش ضررش به خودت میرسه و طوری هم میرسه که حتما متوجه بشی و بد پشیمون بشی.

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک مورد دیگه هم اینکه در این باشگاه افرادی هستن که گماشته موسسات و افراد مختلف هستن و به تبلیغ اونها و کادرشون میپردازن.این رو من مدتهاست فهمیدم.بنابراین پیشنهاد میکنم به حرف افرادی چون " پویان.ط " و این دست افراد و یا کسانی که تماما از کتب یک موسسه خاص حمایت میکنند به هیچ وجه گوش ندید.متاسفانه برخی افراد خدا رو در نظر نمیگیرند و فقط حرف میزنند و نمیدانند که دروغ و از راه منحرف کردن یک انسان چه گناه سنگینی هست.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
یک مورد دیگه هم اینکه در این باشگاه افرادی هستن که گماشته موسسات و افراد مختلف هستن و به تبلیغ اونها و کادرشون میپردازن.این رو من مدتهاست فهمیدم.بنابراین پیشنهاد میکنم به حرف افرادی چون " پویان.ط " و این دست افراد و یا کسانی که تماما از کتب یک موسسه خاص حمایت میکنند به هیچ وجه گوش ندید.متاسفانه برخی افراد خدا رو در نظر نمیگیرند و فقط حرف میزنند و نمیدانند که دروغ و از راه منحرف کردن یک انسان چه گناه سنگینی هست.

سلام

آقا احسان درست نیس به کسی تا 100 درصد مطمعن نشدی تهمت بزنی مخصوصا توی این ماه مبارک.
تمام افرادی هم که به این باشگاه میان به اندازه کافی شعور دارن که به هر حرفی توجه نکنن.تمام افرادی که اینجا نظر میذارن همشون در حد پیشنهاد هستش و تصمیم گیرنده نهایی خود فرده

به نظرم درست نیس درمورد افراد براساس دو سه تا پست که به نظر من تبلیغ هم نبودن بیایو به یکی تهمت بزنی

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

آقا احسان درست نیس به کسی تا 100 درصد مطمعن نشدی تهمت بزنی مخصوصا توی این ماه مبارک.
تمام افرادی هم که به این باشگاه میان به اندازه کافی شعور دارن که به هر حرفی توجه نکنن.تمام افرادی که اینجا نظر میذارن همشون در حد پیشنهاد هستش و تصمیم گیرنده نهایی خود فرده

به نظرم درست نیس درمورد افراد براساس دو سه تا پست که به نظر من تبلیغ هم نبودن بیایو به یکی تهمت بزنی

مسعود جون خوب پست بنده رو بخون!! بنده نگفتم ایشون گماشته هستن!!! اولا گفتم در این سایت افراد خیلی زیادی گماشته موسسات هستن و این رو خیلی خوب میدونم!ثانیا جداگانه گفتم اگر میخواید راه درست و سالمی رو در پیش بگیرید به حرف اون آدم گوش ندید! شما هم مختاری هر کاری دوست داری انجام بدی و نیازی نیست اینقدر بهت بر بخوره!!!

Paydar91

کاربر ممتاز
کلام اخر منبع مناسب برای سیگنال!!!!

کلام اخر منبع مناسب برای سیگنال!!!!

ببنید دوستان در راستای همون چون نخواستم و یعنی نمی خوایم این جا خدایی نکرده به کسی اشتباهی خط بدیم و من راجب سیگنال با این که منابعمو انتخاب کردمو و ولی ترجیح دادم نظر ندم تا زمانی که به همه ی این کتابا اشراف پیدا نکردم هر چند با یه خوندن هم میشه تا حدودی نظر داد ولی به هر حال ببنید دوستان گفتید که اونایی که این کتابها رو خوندند بیان دلایلشونو بگن
ببیید اول از همه میگم هیچ کتابی بهترین نیست
و راجب درس سیگنال راجب کتاب اقای تقدسی بگم در مورد دو فصل اول یعنی 200 صفحه از 600 صفحه کتاب که من خوندم میتونم ادعا کنم بهترین کتاب موجود هستش از نظر پیوستگی مطالب گرفته تا اثبات فرمول ها و...

یکی از ضعف های کتاب اقای مومن زاده که به نظر من ادمو گیج میکنه اینه که مطالبو به سطوح مختلف دسته بندی کرده بعضی فرمولا رو همین طوری نوشته بدون هیچ اثباتی (همون فرمولهایی که همه جا نوشته میشه بدیهی است!!!! در صورتی که اصلا بدیهی نیست و از همونا تست مطرح میشه و این میشه که سر جلسه میگم اه این چه کنکوری بود و... )

ببنید مثلا من نخونده یکی از ضعف های کتاب اقای تقدسی رو فصل تبدیل لاپلاس میدونم چون کلا 25 صفحست و خیلی چیزا رو قطعا ایشون نگفتند....
ولی راجب دو فصل اول شک نکنید بهترینه من حتی کتاب اقای کهن رو هم دیدم فصل اولش رو و اون کتاب یه چیزی بین کتاب اقای تقدسی و کتاب اقای مومن زاده هستش

تازه یکی از مزیت های کتاب اقای تقدسی اینه که ایشون در سایتشون برنامه مطالعاتی دارند که 40 صفحه 40 صفحه در هر هفته میرند جلو و شما هر اشکالی داشته باشید میتونید ازشون بپرسید و ایشون هم با کمال میل جوابتون رو میدند و ایشون یکی از استادای واقعی هستند به نظر من....

اهان راستی مثلا توی این 200 صفحه یکی از ضعف هایی که من توی این همه صفحه در کتاب اقای تقدسی دیدم مثلا در صفحه ی 15 نکته ی 7 ایشون یه چیزی رو نکته وار گفتند در صورتی که در کتاب اقای مومن زاده شما میتونید مثال هایی رو ببینید که بدون در نظر گرفتن اون نکته حل شده و به درک موضوع کمکتون میکنه.....(توی 200 صفحه همش یه نکته !!!!!)

دوستان ببینید کتاب اقای تقدسی تازه پارسال چاپ شده بود و هنوز شناخته شده نبود
و خیلی ها ریسک نکردند و نخوندنش و گفتند وقتی کتاب اقای مومن زاده هست که همه ازش تعریف میکنند چرا ریسک کنیم
ولی الان یه سال گذشته و کتاب ایشون(اقای تقدسی) امتحانشو پس داده و هر ادم عاقلی بین خوب و خوب تر قطعا خوب تر رو انتخاب میکنه و به نظر من لااقل توی این دو فصل اول کتاب اقای تقدسی بهترینه و اصلا یه درصد هم شک نکنید!!!!!
.
.
.
راجب فصل های دیگه هم وقتی خوندم نظرم رو میگم...تا خدایی ناکرده راهی رو به کسی اشتباه نشون نداده باشم....

llvll.asoud

کاربر ممتاز
مسعود جون خوب پست بنده رو بخون!! بنده نگفتم ایشون گماشته هستن!!! اولا گفتم در این سایت افراد خیلی زیادی گماشته موسسات هستن و این رو خیلی خوب میدونم!ثانیا جداگانه گفتم اگر میخواید راه درست و سالمی رو در پیش بگیرید به حرف اون آدم گوش ندید! شما هم مختاری هر کاری دوست داری انجام بدی و نیازی نیست اینقدر بهت بر بخوره!!!

پس شما اون منظوری که داشتیو درست نتونستی بنویسی . بهم برنخورده فقط میگم درست نیس به آدما الکی تهمت زده شه مخصوصا از شما بعیده

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس شما اون منظوری که داشتیو درست نتونستی بنویسی . بهم برنخورده فقط میگم درست نیس به آدما الکی تهمت زده شه مخصوصا از شما بعیده

من همون چیزی رو که اول کار نوشتم هنوزم نوشتم میتونی بخونی خُب!!! اون ادیتی ررو هم که نوشته واسه تغییر واژه امسال به پارسال بود! حالا شما هی بگو من تهمت زدم.ایرانی جماعت تا راه اشتباه و نرن اصلا راه درست رو نمیفمن.فقط که شما باهوش نیستی 500 نفر دیگه هم داره پست اون آدم رو میبینه.آیا حاضری گناه دروغ این آدم و به عهده بگیری؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
من همون چیزی رو که اول کار نوشتم هنوزم نوشتم میتونی بخونی خُب!!! اون ادیتی ررو هم که نوشته واسه تغییر واژه امسال به پارسال بود! حالا شما هی بگو من تهمت زدم.ایرانی جماعت تا راه اشتباه و نرن اصلا راه درست رو نمیفمن.فقط که شما باهوش نیستی 500 نفر دیگه هم داره پست اون آدم رو میبینه.آیا حاضری گناه دروغ این آدم و به عهده بگیری؟

همون یه باری که خوندم کافیه. کدوم گناه دروغ؟ اینی که بلفرض میگه یه کتابی خوبه که دلیل بر دروغ گفتنش نیستش. همون کتابی که ایشون میخونن من هم درکنار دو کتاب دیگه ای که دارم میخونم.وقتی فردی یه کتابو انتخاب میکنه و میخونه خب معلومه رضایت ازش داره که میخونه و وقتی میاد میگه این کتاب خوبه ایشون نظر خودشو میگه چه ربطی به دروغ گفتنش داره؟!

به نظر من بهتره دیگه پیشنهادات کتابی که میخوان بدن در پیام خصوصی باشه بلاخره واسه گزینش یه کتاب ملاکای زیادی هستش شاید یکی تعداد زیاد سوالای کتابو ملاک خوب بودن بدونه یکی متن روونشو.یکی سختیه مطالب کتابو و ... که اینا همشون نسبیه و به فرد بستگی داره

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون یه باری که خوندم کافیه. کدوم گناه دروغ؟ اینی که بلفرض میگه یه کتابی خوبه که دلیل بر دروغ گفتنش نیستش. همون کتابی که ایشون میخونن من هم درکنار دو کتاب دیگه ای که دارم میخونم.وقتی فردی یه کتابو انتخاب میکنه و میخونه خب معلومه رضایت ازش داره که میخونه و وقتی میاد میگه این کتاب خوبه ایشون نظر خودشو میگه چه ربطی به دروغ گفتنش داره؟!

به نظر من بهتره دیگه پیشنهادات کتابی که میخوان بدن در پیام خصوصی باشه بلاخره واسه گزینش یه کتاب ملاکای زیادی هستش شاید یکی تعداد زیاد سوالای کتابو ملاک خوب بودن بدونه یکی متن روونشو.یکی سختیه مطالب کتابو و ... که اینا همشون نسبیه و به فرد بستگی داره

ببین من خیلی نمیخوام وارد جزئیات بشم و حرفهای بیهوده یه شخصی که حتی یک کتاب رو یک بار درست حسابی نخونده بذارم رو دایره.میگه این کتاب خلاقیتی در آدم بوجود نمیاره.برو پست 1 یا دوسال پیش من رو توی وبلاگ در مورد این کتاب بخون.من همون موقع که بار اول این کتاب رو خوندم اتفاقا مهمترین عاملی که جذبم کرد همین ایجاد خلاقیت در دانشجو برای حل تستهای مشابه بود.این حرف به وضوح دروغه.چطور ممکنه n نفر بیان بگن این کتاب خوبه ولی یک نفر پیدا بشه و به شدت انتقاد کنه و بگه که این کتاب فقط قیمتش بالاست و هیچ حرفی واسه گفتن نداره؟! به نظرت راسته این حرف؟
اگه راسته که برات آروزی موفقیت و رتبه تک رقمی میکنم!!!

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ببین من خیلی نمیخوام وارد جزئیات بشم و حرفهای بیهوده یه شخصی که حتی یک کتاب رو یک بار درست حسابی نخونده بذارم رو دایره.میگه این کتاب خلاقیتی در آدم بوجود نمیاره.برو پست 1 یا دوسال پیش من رو توی وبلاگ در مورد این کتاب بخون.من همون موقع که بار اول این کتاب رو خوندم اتفاقا مهمترین عاملی که جذبم کرد همین ایجاد خلاقیت در دانشجو برای حل تستهای مشابه بود.این حرف به وضوح دروغه.چطور ممکنه n نفر بیان بگن این کتاب خوبه ولی یک نفر پیدا بشه و به شدت انتقاد کنه و بگه که این کتاب فقط قیمتش بالاست و هیچ حرفی واسه گفتن نداره؟! به نظرت راسته این حرف؟
اگه راسته که برات آروزی موفقیت و رتبه تک رقمی میکنم!!!

قبو دارم اینکه میگه قیمتش بالاس دلیلی نمیشه کتاب خوب باشه یا بد ولی اینکه میگه چیزی واسه گفتن نداره نظر شخصیشو داده شاید برای ایشون چیزی واسه گفتن نداره شما نمیتونی ثابت کنی که دروغ میگه یا نه.اینکه شما خوندی و واست ایجاد خلاقیت کرده دلیل نمیشه که بسطش بدی به همه همونطوری که ایشونم خونده یا نخونده نمیدونم میگه چیزی واسه ایجاد خلاقیت نداره نباید به همه بسط بده ولی نمیشه گفت دروغ گفته. من تک رقمی نمیخوام ولی تلاشمو میکنم اونقدری که زحمت میکشم رتبم درهمون حد باشه

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یک مورد دیگه هم اینکه در این باشگاه افرادی هستن که گماشته موسسات و افراد مختلف هستن و به تبلیغ اونها و کادرشون میپردازن.این رو من مدتهاست فهمیدم.بنابراین پیشنهاد میکنم به حرف افرادی چون " ......." و این دست افراد و یا کسانی که تماما از کتب یک موسسه خاص حمایت میکنند به هیچ وجه گوش ندید.متاسفانه برخی افراد خدا رو در نظر نمیگیرند و فقط حرف میزنند و نمیدانند که دروغ و از راه منحرف کردن یک انسان چه گناه سنگینی هست.
داداش اسم بردن خوب نیست.
شما که ادم معتقدی بنظر میرسی نباید این کارو بکنی
درسته که اگاه ساختن وظیفه ی همه ماست و شما که بهتر میدونی به طبع وظیفه بیشتری داری ولی بازم دلیلی نمیشه اسم ببری
واقعا از شما انتظارم بیشتر بود.

گناه تهمت تو او این ماه عزیز چطور؟ اون گناهش کمه؟ شما میتونی گناه این کارو گردن بگیری؟
اگه یک در صد هم حرف شما اشتباه باشه چطور میخواهی جواب بدی.
خواهش میکنم اون پست رو ویرایش کن و اسم رو پاک کن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا