چرا اینهمه تاپیک کپی پست از سایر سایت ها رو اینجا میزنید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا کاربران این تالار خودشون بلد نیستند که مباحث ارزشمند از بیانات خودشان را بعنوان تاپیک در این تالار مطرح کنند؟
آیا باشگاه مهندسان تا این حد ذلیل شده که مدام باید از تاپیکهای سایر سایت ها توش کپی بشه؟
چرا از تاپیکهایی که مضمون گفتار متن اون از خودتون باشه اینجا نمیزنید؟
ارزش کپی پست کردن تاپیک از دیگر سایت ها برای ما چی میتونه باشه؟
یعنی ما تا این حد درمانده شده ایم که همش از ریزه های سفره این سایت و اون سایت برای خودمون مطلب میذاریم؟
چرا توجه نمیکنید که کپی پست کردن اونم بدون ذکر منبع خلاف مقرراته؟
ما مطاعی از دانش خودمون نداریم که همش اخبار و مطالب این و اون رو بدون ذکر منبع اینجا کپی میکنیم؟
لطفا با ارزشهای این تالار بازی نکنید. یا تاپیک نزنید و اگر زدید منبع ذکر کنید و در صورت امکان مطالب خودتونو مطرح کنید نه مطالب عاریتی دیگران رو .

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آیا کاربران این تالار خودشون بلد نیستند که مباحث ارزشمند از بیانات خودشان را بعنوان تاپیک در این تالار مطرح کنند؟
آیا باشگاه مهندسان تا این حد ذلیل شده که مدام باید از تاپیکهای سایر سایت ها توش کپی بشه؟
یعنی ما تا این حد درمانده شده ایم که همش از ریزه های سفره این سایت و اون سایت برای خودمون مطلب میذاریم؟
ما مطاعی از دانش خودمون نداریم که همش اخبار و مطالب این و اون رو بدون ذکر منبع اینجا کپی میکنیم؟
لطفا با ارزشهای این تالار بازی نکنید. یا تاپیک نزنید و اگر زدید منبع ذکر کنید و در صورت امکان مطالب خودتونو مطرح کنید نه مطالب عاریتی دیگران رو .

آخ گفتی

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه کاربرانی که چنین کاری میکنند خواهش میکنم بیان اینجا و جواب منو بدهند خصوصا از کاربری بنام ?!؟‏،

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه عده کاربر روان پریش کار هایی میکنند که آدم دلش نمیخواد بیاد سایت و حداقل با دوستانش یه سلام و احوالپرسی داشته باشه. ترو خدا آخه این تاپیک معنیش چیه؟ این آقا قلی کیه؟؟؟
دوستان یکی بوده به اسم قلی.... کسی میشناسدش؟؟؟
شروع کننده: ali.fatemi4‏،

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخه میخوام باهاشون بحث بکنم. دارم دعوتشون میکنم برا بحث. فک کنن این یه دعوتنامه است.

دوست من اگه اسم کسی رو بیاری یه جور توهین حساب میشه
تاپیکت یه هشداره که دیگه از این کارا نکنن
خواهشا تاثیرشو از بین نبر ممنون

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این باشگاه یکی از برترین سایتهای علمی و فنی و مهندسی در ایران هست . چرا با همچین کار هایی اعتبار و ارزش های این سایت رو به بازی گرفته اید؟ خوب اگه حرفی یا مطلبی از خودت نداری دیگه چه اصراری داری که کهنه مطالب دیگر سایت ها رو میاری اینجا که فردا بگن این سایت با تاپیکهای ما رو پا ایستاده؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من اگه اسم کسی رو بیاری یه جور توهین حساب میشه
تاپیکت یه هشداره که دیگه از این کارا نکنن
خواهشا تاثیرشو از بین نبر ممنون
دوست عزیز . من ده سال هست که تو این جور سایتها کار میکنم. این کار توهین نیست. دعوت کردن و درخواست برای انجام بحث هست.
توهین معنیش فرق میکنه. اخیرا مد شده که هر کاری بکنی میگن توهین شد. این کار نوهین نیست دعوت برای یه دوئل علمی و فرهنگی است.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در بسیاری از سایت های علمی و تو بخش گفتگوی آزاد , قرار دادن مطالب کپی پست از سوی مدیران ممنوع اعلام شده و مدیران تالار بمحض دیدن همچین تاپیکهایی فورا پاک کرده و به کاربر خاطی تذکر میدهند. اگر این رویه را اینجا هم بکار بگیرند ارزش های این تالار حفظ شده و اعتبار اون دستخوش بسیاری از مسائل نمیشه. ( قابل توجه مدیران محترم تالار )

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی از این کاربران جرات هم نکرد تا بیاد بگه چرا اینکارو میکنه. فک کنم اگه مدیران محترم تالار جلوی اینکارو نگیرن تعداد کاربران فرهیخته از اینم کمتر خواهد شد و این تالار تبدیل میشه به منبعی از تاپیکهای کپی پستی و آبکی . ده تا کاربر مسلط و با علم و دانش به صد تا از این کاربران کم سن و سال که اینجا رو به حیات خلون مهدکودکشون تبدیل کردن می ارزه. هر روز از تعداد کاربران تحصیلکرده و مسلط به فن بیان کم میشه و تعداد بچه ها و نوجوانان زیاد میشه. باید فکری به حال این اوضاع بکنید والا قصه دریاچه ارومیه میشه و اگه کار از کار بگذره اگم بخواید نخواهید توانست کاری بکنید. موفق باشید

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیکهای کپی پست باید منبع داشته باشه و الا برای باشگاه ایجاد مشکل میکنه. چرا دوست دارید مطالب دیگران را بنام خودتان در اینجا کپی کنید؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا نکنید دعوا نکیند
قول میدن دیگه از این کارا نکنن
من که خیلی وقته تاپیک نزدم ولی خوب شما تو 60 تا سایت عضوین
اینا میرن یه جا دیگه یه بحثی میبینن به نظرشون جالب میاد میارن میزارن اینجا
یسریم که هدفشون مشخصه
یسری از تاپیکهارو در همه سایتها پخش میکنن
به همین راحتی

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

چه ایرادی داره مطالبی که داخل سایتهای دیگه پخش شده،اینجا یکجا جمع بشه؟

بعضی کاربرای اینجا حتی سرچ گوگل رو هم انجام نمیدن و اینجا دنبال مطلب مورد نظرشون میگردن.

بنظر من موردی نداره اطلاعات سایتهای دیگه هم اینجا باشه...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه ایرادی داره مطالبی که داخل سایتهای دیگه پخش شده،اینجا یکجا جمع بشه؟
بعضی کاربرای اینجا حتی سرچ گوگل رو هم انجام نمیدن و اینجا دنبال مطلب مورد نظرشون میگردن.
بنظر من موردی نداره اطلاعات سایتهای دیگه هم اینجا باشه...
تالاری که مطالب اون از ذهنیت و دانش کاربران خودش دستچین بشه ارزش داره.چرا تاپیک هایی نمیزنید که دیگران بیان و ببرن تو سایت خودشون؟
اینجا آرشیو موضوعات دیگر سایت ها نیست که بیاد جمع بشه اینجا.همه امکاناتشو دارن که برن و همونجا مطالب رو بخونن. آشغالدونی کردن اینجا همش برای یکی دو تا امتیاز و تشکرهست که خیلی هم بی ارزش و بی معنیه.
اطلاعاتم که میخوان از سایتهای دیگه بیارن لااقل منبع رو ذکر کنند که فردا نیان شکایت بکنند که قانون کپی رایت رو رعایت نکردیم.
هر مطلبی که اینا میارن دستکم تو بیست الی سی سایت دیگه هم هست. فرق ما با اونا چی میتونه باشه؟ کهنه مطاع دیگران رو بیاریم اینجا که چی بشه؟ شرط اینه که مطالبی رو بزنیم که دیگران بیان از ما ببرند. هنر اینه.

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
شما ذاتا از همه چیز ایراد میگیرید!

خوبه خدارو شکر مدیر اینجا نشدین!!

اینجا که مجازی هست و اینقدر غر میزنید وای به واقعیت!

شما جزء یکی از بی فرهنگ ترین افراد اینجا هستین. نمونه فرمایشات شما:

خسته مون کردید باباجون.
تالار گفتگو رو تبدیلش کردید به تالار خبر هایی که اصلا به ما ربطی نداره.
میشه بگید این کارا معنیش چیه؟
مگه ما ژاندارم دنیا هستیم. منظورم شمائید؟
خلاصه حوصله مو سر بردید.
اگه واقعا سوادش رو دارید یه مطلب از خودتون بذارید تا در موردش بحث کنیم.
کپی پست کردن که هنر نیست.
حرفی یا انتقادی هم ازتون میشه مثه بچه ها قهر میکنید و یا دلتون میشکنه.
همه باید همه جور تاپیک بی محتوا یا خبری غیر مربوط شما رو تحمل کنند ولی کسی حق نداره بهتون بگه بالای چشمتون ابروست.
این که نشد باباجون من. یکم به خودتون برگردید.

این چرت و پرت هایی که اینجا مینویسند ارزش اطلاعاتی نداره. همش خبر مفته. اونم از عربهایی که فرق هندوانه و توپ فوتبال رو نمیدونن. اینا رو بدونیم یا ندونیم فرقی به حالمون نداره. جز اینکه اتوماتیک وار یاد گرفته ایم که تو هر موضوعی که به دیگران مربوطه سرک بکشیم ولی خودمونو فراموش کنیم. همه تالار پر شده از اخبار عرب ها.

معمولا حساب و کتاب ریاضی تعداد روز های سال رو 365 روز اعلام کرده.
من میگم ایکاش اینو 1000 روز حساب میکرد. چون در انصورت هزار روز طول میکشید که به بهانه نوروز و سال جدید همه چی گرون بشه.
چرا باید هر موقع سال عوض میشه همه چی باید گرون بشه و همینطور گران تر هم بمونه؟
چرا تو سوئد و دانمارک و المان و بسیاری از کشور های جهان قیمت ها هیچوقت تغییر انچنانی نداره؟
اما در اینجا؟

این خبرم لابد من نوشتم نه شما که از اعراب و اخبارشون بیزارید:

طبق آمار بانک جهانی در سال 2008 درآمد کشور عربستان از توریسم یا به زبان ساده از : دکان زیارت مسلمین خانه کعبه معادل مبلغ 29.865.000.000.-دلار یا قریب سی میلیارد دلار بوده است.
زائرین ایرانی که بصورت تمتع ویا عمره در همان سال به مکه رفته اند 1.937.000 نفر بوده اند که مجموعا قریب به مبلغ پنج میلیارد دلار درآمد تقدیم اقتصاد پادشاهان عربستان کرده اند و در میان تمام کشورهای اسلامی مقام اول را به خود اختصاص داده اند. نظر باینکه هواپیمائی جمهوری اسلامی قدرت جابجائی اینهمه زائر را نداشته است شرکت هواپیمائی عربستان قریب به 54 درصد از زائران ایرانی را به خود اختصاص داده است....
طبق گزارش مقامات دیپلماتیک ایران در سال 2008 ماموران کشور عربستان بدترین و توهین آمیز ترین رفتار را با زوار ایرانی داشته اند و ایران از لحاظ توهین ماموران عربستان مقام اول را به خود اختصاص داده است. علمای عربستان در همان سال فتوی صادر کرده اند که ایرانیان شیعه کافر هستند.طبق یک گزارش دیپلماتیک دیگر زائران ایرانی ناخواسته ترین و منفورترین خارجی ها در عربستان محسوب می شده اند.

و این تاپیک شما هم اصلا کپی پیست نیست، نه؟؟

[h=1]می دانید PEPSI مخفف چیست؟http://www.iran-eng.198650-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF-PEPSI-%D9%85%D8%AE%D9%81%D9%81-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F[/h]

منبعش کو؟؟؟

شما اول از خودت شروع کن به اصلاح کردن بعد بقیه رو چوب بزن!!!

[h=1][/h]

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام، من و بقیه مدیران هر دفعه باید بیایم ی تذکری بدیم بابت ارسال تاپیک در بخش نامربوط، دوست عزیزی که 10 ساله در حال فعالیت در فروم ها هستید لطفا قوانین رو رعایت کنید، تالار انتقادات و پیشنهادات داریم.
پایین سایت هم نوشتیم "مسئوليت مطالب و نظرات كاربران، به عهده خود آنان است و لزوما نظر باشگاه نيست."
این حرفی که شما زدید آیا باشگاه مهندسان تا این حد ذلیل شده که مدام باید از تاپیکهای سایر سایت ها توش کپی بشه؟
اتفاقا تالارهای فنی مهندسی باشگاه به قدری قدرتمند هستن که سایت های دیگه دارن 24 ساعت مطالب اعضا و مدیران و کاربران فعال رو کپی برداری می کنن در فروم ها، وبلاگ ها و سایت های شخصی خودشون درج می کنن. تالارهایی داریم که در ایران که چه عرض کنم به جرات میگم در سطح بین الملل مطرح هستن بار علمی بسیار بسیار بالای دارن حالا چون مطالبشون فارسی زیاد بازدید کننده از خارج از کشور ندارم جز کاربران فارسی زبان که در کشورهای دیگه هستن، چند وقت پیش یکی از مدیرای تالار مهندسی شیمی داشت باهام حرف میزد می گفت اگه تالارش لاتین بود الان حرف اول رو میزد...ولی شرایط ایجاب می کنه که فارسی درج بشه، تالار معماری، برق، مکانیک، عمران، کشاورزی، شیمی، ادبیات، تالار عکس، (قبلا تالار فیلم و موسیقی هم داشتیم که تک بودن) شما ی سایت پیدا کن که از باشگاه کپی برداری نکرده باشه. بیشتر کاربران جزوات، مقالات و سایر مطالب علمی که مایه دست رنج خودشون در دوران دانشجویشون بوده رو میزارن اینجا. بعدش شما این حرف رو میزنید، نمی گم کاربراش از جایی کپی برداری نمی کنن، اما نه این جوری که شما گفتید. ما دوتا تالار داریم که شلوغه یکی آزاد یکی عکس کاری به حاشیه ندارم.
ما توی ایران زندگی می کنیم، هممون گرفتاری های خاص خودمون رو داریم، خلاصه کلام بگم نمی رسیم 24 ساعته کنترل کنیم.

دوست داشتید بحث ادامه داشته باشه از مدیران ارشد بخواین تا تاپیک رو به جای مربوطش منتقل کنن با صلاحدید خودشون تاپیک باز بشه یا نشه.
موفق باشید.
قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.