صندلی داغ کلوپ آبیدلان3 ( محمد ساوه )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه آبیدلان عزیز .امیدوارم حالتون خوب باشه.و تیم محبوبمون بتونه با شکست نماینده تایلندی به مرجله بعدی بازی ها صعود کنه.
قبل از هر چیز باید 1توضیحاتی بدم در مورد روال صندلی داغ.

- به دلایلی که چند روز قبل با بعضی از دوستان صحبت هایی داشتم این صندلی داغ نظرسنجی نداره و محمدساوه بدون قرعه کشی قراره آتیش بگیره:)

- هر کسی که نمیخواد بشینه یا ناز میکنه:smile: لطفا سوال نپرسه چونکه خداییش بچه ها وقت میذارن جواب میدن پس همینطور انتظار دارن سوال هم بپرسن.

- از علی و شادی به خاطر صندلی داغ های گذشته تشکر میکنم چراکه واقعا وقت گذاشتن.

- قصد ما از صندلی داغ اینه که بیشتر با هم آشنا بشیم و لحظات خوبی رو با هم بگذرونیم.

- فقط این صندلی بدون فرعه کشی انجام میشه.

- زمان شروع آتیش زدن محمد از 1 شهریور الی 20 شهریور طول میکشه بعد از اون چند روز استراحت , قرعه کشی بعدی و.....

خب دیگه من هزارتا کار دارم که باید انجام بدم راستی من به دلیل مشغله کاری چند وقتی نیستم میخوام محمدو آتیش بزنین.

در پایان هم دوست داشتم چند بیت از ترانه از چی بگم یاس رو اینجا بذارم.(خیلی دوسش دارم)

از چی بگم برات؟ شاید قصه دوست داری
مثل قصه ی اون هم کلاسیان روستایی
اگه قصه تلخه ، گناه واقعیت
داستان نرگس وگـُلای باغ میهن
که نشستن با صد چرا و افسوس کاشکی
یه بخاری جای چراغ نفت سوز داشتیم
چراغ افتاد توی کلاس و گـُر گرفت
آتشی که پوست بچه هارو مثل گرگ گرفت
یه طفل معصوم ، با داد و فریاد گفت
زود بدویین سمت در ولی درم قفل بود
چشام خشک شد ، یه کم بهم اشک بده ایزد
این بچه ها با کدوم دست مشق بنویسن؟
کودکیم مرد ، در راه کلاسی که
سوخت و منتظر یه جراح پلاستیکه
یاس نمیخواد ته قصه رو هرگز ببنده
چون باز دلش میخواد که نرگس بخنده

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ععععععع راست میگی یادم رفت قرار شد بگیم فرزانه غرضی.........خب خانوم غرضی آماده شو که باید بشینی..........خخخخخخخخ

آلزایمر گرفتی بابا!!!:) فرزانه غرضی هم نداریم .... فقط یه فرزانه خانومِ گل و گلاب داریم که منم :دی
در ضمن تا شما پیشکسوتا هستین ما چه کاره ایم؟!!!!!!!!!!!!!!
:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلزایمر گرفتی بابا!!!:) فرزانه غرضی هم نداریم .... فقط یه فرزانه خانومِ گل و گلاب داریم که منم :دی
در ضمن تا شما پیشکسوتا هستین ما چه کاره ایم؟!!!!!!!!!!!!!!

چه فامیلی ضایعی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخ
آخه گل و گلابم شد فامیلی؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ
من وقت ندارم فعلا شما تا هنوز خاله نشدی بشین که دیگه بعدش وقت سر خواروندنم نداری...........خخخخخخخ

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فامیلی ضایعی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخ
آخه گل و گلابم شد فامیلی؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ
من وقت ندارم فعلا شما تا هنوز خاله نشدی بشین که دیگه بعدش وقت سر خواروندنم نداری...........خخخخخخخ

گل و گلاب فامیلیم نیست که!!!!! صفتی است که به انسانهای بسیار خوب نسبت داده می شود...:)(به قول خودت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ)
منم وقت ندارم !!!! خوبه صد بار گفتم ک پایان نامه دارم!!!!!!!!!!
:w10:
اصن این محمد ساوه ک امروز اومد!!!!!! فک کنم صاعقه بدجور گرفته بچه رو!!!!!!!!!!!!:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بسمه تعالی

سلام عرض میکنم خدمت سروران و دوستان و عزیزان آبیدل باشگاهه مهندسان....همه و همه و همه

ممنون از حضورتون و ببخشین بابت تأخیر در ورود ام....ان شا الله محفلی بسازیم با حضوره شما جهت مفرح شدن اوقاتتون....

هرکسی میتونه سوال بپرسه،از هرجا و با هر موضوع...من با اجازه آقا رضا و شادی خانم،همه چیز رو تو صندلیم آزاد میکنم...صوتی و تصویری کلن مجازه :D

با اجازه دوباره از مدیران عزیز،قانونه،هرکسی بپرسه باید بشینه رو من از این صندلی برمیدارم؛تا شلوغتر بشه و همه بیان بپرسن و فقط مطالعه کننده نباشن...ولی خدا به داده کسی برسه که بعد پست من اسپم کنه :w00:

با اجازه،من جواب بعضی غیره آبیدلا هم میدم.....امروز و فردا تا عصر نیستم....از عصر فردا پاسخ دهی رو آغاز میکنم...بین 5 تا 10 سوال....با موضوع های مرتبط...خصوصی هم نباشه ها:mad::smile:
قربونه صفا و صمیمیتتون.....همه اتونو دوست دارم....از الانم بگم،کلن ریز میبینمتون :w02:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل و گلاب فامیلیم نیست که!!!!! صفتی است که به انسانهای بسیار خوب نسبت داده می شود...:)(به قول خودت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ)
منم وقت ندارم !!!! خوبه صد بار گفتم ک پایان نامه دارم!!!!!!!!!!
:w10:
اصن این محمد ساوه ک امروز اومد!!!!!! فک کنم صاعقه بدجور گرفته بچه رو!!!!!!!!!!!!:D

آهان بله ولی من خوش ندارم دختر مردم رو با اسم کوچیک صدا کنم بین غرضی و رضایی یکی رو انتخاب کن اگه باز نازکنی دفه دیگه بهت میگم فرزانه پشندی به یاد سیب زمینی پشندی......خخخخخخ
بابا حالا خوبه رشتت معماری پروژتون سه سوته تمومه دا ری چی کار می کنی من نمی دونم..........فک کنم داره برج ملنیوم رو اتود میزنی.........از اول تابستون تموم نشده!!!!!!!!!:razz:
صاعقه کیه دیگه؟؟؟ که برو بچ رو گرفته؟؟؟؟؟بعدشم بچه تو قنداقه.........ما اینجا بچه نداریم.......مهدکودک تو کلوپ

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
بسمه تعالی

سلام عرض میکنم خدمت سروران و دوستان و عزیزان آبیدل باشگاهه مهندسان....همه و همه و همه

ممنون از حضورتون و ببخشین بابت تأخیر در ورود ام....ان شا الله محفلی بسازیم با حضوره شما جهت مفرح شدن اوقاتتون....

هرکسی میتونه سوال بپرسه،از هرجا و با هر موضوع...من با اجازه آقا رضا و شادی خانم،همه چیز رو تو صندلیم آزاد میکنم...صوتی و تصویری کلن مجازه :D

با اجازه دوباره از مدیران عزیز،قانونه،هرکسی بپرسه باید بشینه رو من از این صندلی برمیدارم؛تا شلوغتر بشه و همه بیان بپرسن و فقط مطالعه کننده نباشن...ولی خدا به داده کسی برسه که بعد پست من اسپم کنه :w00:

با اجازه،من جواب بعضی غیره آبیدلا هم میدم.....امروز و فردا تا عصر نیستم....از عصر فردا پاسخ دهی رو آغاز میکنم...بین 5 تا 10 سوال....با موضوع های مرتبط...خصوصی هم نباشه ها:mad::smile:
قربونه صفا و صمیمیتتون.....همه اتونو دوست دارم....از الانم بگم،کلن ریز میبینمتون :w02:

سلام

ی درصدم نمیبخشیم ! شک نکن !

پ چی فک کردین ...بچه ها هر سوالی بخوان میپرسن اصن اجازه ی شما مهم نیس:D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب به نام خدا.
استارت میزنیم.

اول بگو
دوست داری تمام سوالایی که از غریبه پرسیدی رو کپی کنم اینجا جواب بدی؟؟؟

0. اسم؟؟؟
1.فامیل؟؟؟
2.کدوم شهر زندگی میکنی؟؟؟با آدرس دقیق محل سکونت بگو.
3.تاریخ تولد؟؟؟
4.رنگ چشم؟؟؟
5.قد؟؟؟
6.وزن؟؟؟
7.دور کمر؟؟؟
8.رنگ مو؟؟؟
9.چندتا خواهر برادرین؟؟؟
10.کی میری سربازی؟؟؟:d

آخرین ویرایش:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
11.چرا معماری؟؟؟
12.حاضری دوماد سرخونه بشی؟؟؟
13.بزرگترین آرزوت؟؟؟
14.آرزوی محال داشتی؟؟؟
15.بزرگترین آرزوی بچگیت که الآن بهش میخندی؟؟؟
16.هدفت تو زندگی؟؟؟
17.محمد در سه کلمه؟؟؟
18.بهترین تصمیمی که تو عمرت گرفتی؟؟؟
19.بزرگترین اشتباه زندگیت؟؟؟
20.بزرگترین افتخاری که تو زندگیت کسب کردی؟؟؟

آخرین ویرایش:

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسمه تعالی

به به آقا محمد
میبینم که به زور نشوندنت رو صندلی:biggrin:

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ایندفعه بموقع رسیدم تازه داره گرم میشه
بپرسم؟!
1. اول بگو از کی فهمیدی آبیدلی؟
2. تا حالا با کسی کل کل فوتبالی کردی که دعواتون بشه؟
3.چند بار رفتی بازی استقلال رو از نزدیک ببینی؟
4. ورزش میکنی؟
5. نظرت راجب دوپینگ چیه؟
6.میگماااااا اهل هنر هستی؟ اگه اره چجور هنری؟
7.ادم احساساتی هستی؟
8.وقتی ناراحتی چی آرومت میکنه؟
.
.
.فعلا!:smile:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پاسخ شماره 1

پاسخ شماره 1

خب به نام خدا.
استارت میزنیم.
مرسی مادر...
اول بگو دوست داری تمام سوالایی که از غریبه پرسیدی رو کپی کنم اینجا جواب بدی؟؟؟
مختاری....من خوشحال میشم هرچقدر بیشتر بپرسین....هرچی بپرسی خوشحال میشم
0. اسم؟؟؟
محمد هستم.....کیه که ندونه مامانی....شما باس اینارو جواب بدی ها
:biggrin:
1.فامیل؟؟؟
میخواستم بگم ها...تو عمومی نمیشه...هرکی دوس داره،بیاد خصوصی بهش بگم...
:smile:
2.کدوم شهر زندگی میکنی؟؟؟با آدرس دقیق محل سکونت بگو.
تهران....منطقه 2...شهرک غرب...میدان صنعت...خیابان فرحزاد...نزدیک خونمون یه بیمارستان آتیه هس
3.تاریخ تولد؟؟؟
11 آبان 1369...دوستان نزدیکه،از کسی توقع ندارم ها
4.رنگ چشم؟؟؟
قهوه ای...از نزدیک یکم روشنه
:razz:
5.قد؟؟؟
1.83
6.وزن؟؟؟
85 کیلو....حال میکنید ورزشکاری رو
7.دور کمر؟؟؟
75 سانت.....
8.رنگ مو؟؟؟
یکم بوره.....یکم ها...
9.چندتا خواهر برادرین؟؟؟
یه خواهر بزرگتر و یه داداش راهنماییی دارم
:redface:
10.کی میری سربازی؟؟؟:d
والا قرار بود 1ول شهریور برم....ولی افتاد اعزام بعد...شاید خیلی زود
:redface:

مرسی مادره عزیزم.....عاقا بیان،تلافی نمیکنم:razz:

آخرین ویرایش:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پاسخ شماره 2

پاسخ شماره 2

11.چرا معماری؟؟؟
هم هنره....هم حرفه اس....هم تخصصه....هم عشقه و نقاشیه....دنیاییه واسه خودش.
12.حاضری دوماد سرخونه بشی؟؟؟
باس شرایط رو بسنجیم....ولی در حالت معمولی نه...
13.بزرگترین آرزوت؟؟؟
هیشکی از زندگیش ناراضی نباشه...همه همونی باشن که خودشون و اطرافیاشون دوس دارن....
:smile:
14.آرزوی محال داشتی؟؟؟
من برا خودم آرزو ندارم....عجیب هم نیست....منم جزوه همه ام که آرزو میکنم براشون...چرا باید از خدا کم بخوام؟
خو آرعه...آرزو های مادی همیشه هم دست یافتنی نیستن...

15.بزرگترین آرزوی بچگیت که الآن بهش میخندی؟؟؟
وقتی از اینور دنیا تا اونور میخوایم بریم ،زودی بریم و لازم نباشه سواره هواپیما بشیم....یه چیز تو مایه های طی العرض الان
16.هدفت تو زندگی؟؟؟
ساختن یه زندگی خوب برای خونواده ام....یه زندگی کامل و ساده...کفه چیزی که همه میخوان.
17.محمد در سه کلمه؟؟؟
صمیمی....زود نا رنج
:D...خوش بین
18.بهترین تصمیمی که تو عمرت گرفتی؟؟؟
من تو دوران دبیرستان،شروع به کاره معماری کردم...الان با 23 سال سن..6 سال سابقه اجرایی دارم...باور کنید 4 ساله اول درآمدم صفر بود...همه اش کارآموزی بودش...
:biggrin:
19.بزرگترین اشتباه زندگیت؟؟؟
اعتماد به کسی که فکر میکردم قابل اعتماده و گفتن بزرگترین رازه زندگیم بهش....نکنید این کارو،به هیچکس نگید...
20.بزرگترین افتخاری که تو زندگیت کسب کردی؟؟؟..
مهندس 23 ساله دیدین؟از الان نفوذ دارم تو سازمان نظام مهندسی(اونم کاری و هنری)...دله همه اتون بسوزه
مرسی مامان...حسه خودبی داشتم وقتی جواب میدادم.....:gol::gol:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پاسخ شماره 3

پاسخ شماره 3

سلام
سلام
ایندفعه بموقع رسیدم تازه داره گرم میشه
بپرسم؟!
بپرس بپرس:D
1. اول بگو از کی فهمیدی آبیدلی؟
از وقتی فهمیدم اصلن فوتبال چیه و چقدر ضایع اس لنگی باشی:D
2. تا حالا با کسی کل کل فوتبالی کردی که دعواتون بشه؟
2 بار....یه بارم پیرن ام پاره شدش.....خو حرف مفت میزد ،لنگی:razz:
3.چند بار رفتی بازی استقلال رو از نزدیک ببینی؟
راستش تا حالا نرفتم و فک کنم نتونم برم....تو خونه انقد حرص میخورم که نگو...حالا برم تو جوه ورزشگاه...فک کنم 20 امتیاز از استقلال کم کنن

4. ورزش میکنی؟
والیبال...حرفه ای.....ایشالله داریم میریم واسه دسته 2.....فوتسال هم با بچه محل ها میریم....رزمی هم هفته ای 2 روز.....یکم هم کوه نوردی :D
5. نظرت راجب دوپینگ چیه؟
اگر آسیب نزنه به بدن و عوارض نداشته باشه و باعث ناحق شدنه حقی نباشه،موردی نداره

6.میگماااااا اهل هنر هستی؟ اگه اره چجور هنری؟
خو اتود زدنه معماری رو دوست دارم....ولی هنرهای رنگی رو دوس ندارم...مجبور بودم تو دانشگاه یادشون بگیرم:razz:
عشقه من عکاسیه....با نگاتیو...:D
7.ادم احساساتی هستی؟
خیلی....گاهی میشینم ساعت ها بغض میکنم یه گوشه.....دلم هم زود برا ملت میسوزه....سعی میکنم نشون ندم...
8.وقتی ناراحتی چی آرومت میکنه؟
یاده خدا....فکر کردن به عاقبته کار...سکوت...
.
.
.فعلا!:smile:

ممنون از حضورتون....بیا از این ورا گذری:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
1 - اگه تو جای روحانی رییس جمهور میشدی ، اصلی ترین برنامت و یا هدفت برای تغییر چی بود؟
2 - اگه بگن فقط یه جای دنیا میتونی بری و تا آخر عمرت اونجا بمونی کجاست؟؟چرا؟؟( دیگه نباید از اون شهر خارج شی )
3 - خودتو شبیه کدوم شخصیت کدوم فیلم میدونی؟؟
4 - نظرت در مورد جواد زرینچه چیه؟؟
5 - کی مقصره که هر جا میریم میبینیم آشغال ریختن و رفتن ؟؟ جنگل ، کناردریا ، کنار جاده ها که بطور پیوسته پلاستیک و مشمبا ریخته شده
6 - نظرت در مورد کسایی که رو آثار باستانی و قدیمی و ارزشمندی مثل تخت جمشید و سی و سه پل یادگاری مینویسن چیه؟؟
7 - کدوم بنای تاریخی ایران رو بیشتر دوست داری؟؟
8 - به نظرت بزرگترین شاعر ایرانی کی بوده ؟؟ یه بیت شعر ازش بذار که دوست داشته باشی

با قرمز ننویس جوابای منو :razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.