خصوصیت خوب و بد ایرانی ها چیه به نظرتون؟

masoud_art

عضو جدید
خصوصیات بد و خوب ایرانی ها رو با چند کلمه بگید! روی کلماتی که اتفاق نظر داشتیم یقین پیدا کنیم که واقا همین طوره! :w35:

masoud_art

عضو جدید
خصوصات بد: چند شخصیتی - متحد نبودن- تعارفی- احساساتی
خصوصیات خوب: مغز متفکر- مهربون - سیاسی بودن-

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخیرا یه چیزی برام جالبه که تا حالا بهش توجه نکرده بودم
اینکه این ملت جلوی دوربین که میرن 180درجه فرق میکنن
خصوصیت بد ما اینکه خدارو قبول نداریم همین

masoud_art

عضو جدید
حمید جان پس منظورتون همون چند شخصیته ! البته خدا رو قبول داریم ولی اون رو خوب نمیشناسیم

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمید جان پس منظورتون همون چند شخصیته ! البته خدا رو قبول داریم ولی اون رو خوب نمیشناسیم
اتفاقا کاملا برعکسه ما خدارو میشناسیم اما بهش ایمان نداریم
میدونیم خدا روزی رسونه باز سر ملت کلاه میزاریم
میگیم الله اکبر اما باز جلوی رئیسمون خم راست میشیم
میگیم باید توی همه کارا به خدا توکل کرد اما دست جلوی بنده خدا دراز میکنیم و اخرین کسی که بهش توکل میکنیم خداست
....

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانی قبلا مهماندوست بودن،قبلا سیبیل واسه هم گرو میزاشتن،قبلا آخر هفته خانواده ها دور هم جمع میشدن (ولی الان زیاد مطمئن نیستم)

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین خصوصیات ایرانی ها : دورو بودن ، ریا کار بودن ، هر کاری می کنن فقط به نفع خودشونه و براشون مهم نیست که دیگران چی می شن و......................

بهترین خصوصیاتشونم : ........................ هر چی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید

palama

عضو جدید
مغز متفکر

ما یه استاد داشتیم که بین المللی بود تو انگلیس درس میداد
میکفت یه مطلب درسی رو برا ایرانیا 1 بار توضیح میداد برا آلمانیا 8 بار
برا انگلیسیا 10 بار برا عربا تا 40 بارم توضیح میداده

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین خصوصیات ایرانی ها : دورو بودن ، ریا کار بودن ، هر کاری می کنن فقط به نفع خودشونه و براشون مهم نیست که دیگران چی می شن و......................

بهترین خصوصیاتشونم : ........................ هر چی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید

دیر بدنیا اومدی
قبلا خیلی خوب بوده

palama

عضو جدید
بچه ها یکی به من کمک کن لازم دارم بخونین تاپیکمو تو همین بخش
راجع به گوگل سوال کردم.

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
پول چیز خوبی ولی توی روابط انسانها بسیار تاثیر میزاره
یادش بخیر کل طایفه یه نیسان مزدا داشتیم با اون همه جا میرفتیم همه کنار هم بودیم هر هفته 20تا ادم توش میریختیم
اما حالا هر کی برا خودش ماشین داره اعم از سانتافه و ازرا پژو پراید اما حالا چی بشه باهم بریم یه مهمونی هییییییی

aaj6551

عضو جدید
بدی وخوبی

بدی وخوبی

اول بد ها را میگم چون که خیلی بیشتر از خوب هاست....دورغ گویی-نفاق-غیبت کردن زیاد-ریا-مسخره کردن دیگران-مال مردم خوری-کلاه برداری-صندلی اتوبوس جر دادن-با راننده تاکسی دعا کردن-فوحش دادن تو رانندگی-قمه کشی-بی خیال بودن نسبت به امور دیگران-تن پروری-مفت خوری-علاقه شدید به دانشگاه رفتن اونم از نوع آزاد اسلامی-خورد کردن شخصیت جوون های تازه وارد-تحقیر-پارتی بازی شدید-رشوه-حالا با این همه رذیله اخلاقی که تو مملکت ما هست برای چی کشور ما اسمش جمهوری اسلامی ایران است؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
حالا خوبی ها........هرچی به مغزم فشار میارم نمیتونم یه خوبی پیدا کنم..اصلا ما هیچ نکته مثبتی نداریم که بخواهیم به اون اشاره کنیم:eek:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خصوصیت اصلی ایرانیا که مابقی مسائل هم از اون نشئت می گیریه اینه که : به کار مردم بیشتر از کار خودشون کار دارن !

masoud_art

عضو جدید
اگه به 99 درصد ایرانی ها یه پول گنده بدن به کلی تریپ و شخصیتشون عوض میشه. در اصل عقب موندن بقیه ازشون احساس رضایت بهشون میده.امان از تجمل گرایی. ولی هیچ وقت برای اصلاح فرهنگ دیر نشده!

♠MAHSA♠

عضو جدید
پول چیز خوبی ولی توی روابط انسانها بسیار تاثیر میزاره
یادش بخیر کل طایفه یه نیسان مزدا داشتیم با اون همه جا میرفتیم همه کنار هم بودیم هر هفته 20تا ادم توش میریختیم
اما حالا هر کی برا خودش ماشین داره اعم از سانتافه و ازرا پژو پراید اما حالا چی بشه باهم بریم یه مهمونی هییییییی

اره تو فامیل مام یه پیکان کرم بود کلی ادم باهاش میرفتیم سیزده بدر،آخر هفته ها می رفتیم این ور و اون ور. ولی الان که هر کدومشون واسه خودشون چندتا ماشین دارن سیزبدرارم بزور میریم بیرون همشون فقط به فکر پول جمع کردنن وبعضیاشونم سالی سه چها بار مدل ماشینشونو میبرن بالا تر، بعد به زنا گیر میدن حسودید :mad:دارید چشم وهم چشمی می کنید
چقدر خوش میگذشت حال میکردیم واسه خودمون حمید جان مرسی خاطراتمو زنده کردی:cry:
:w20::w10::w20:یافتم یافتم همین چشم هم چشمیه که مارو بی چاره کرده:victory:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا همین چند سال پیش ایرانی خیلی مهمون نواز و نوع دوست بودن
اما حالا در ایران هر کسی فقط به فکر خودشه.میخواد هر جوری شده پول در بیاره موفق بشه حتی به قیمت آسیب زدن به بقیه.حالا اگه ببینن کسی موفق شده از هر راهی استفاده می کنن که باعث بشه اون موفقیت را از دست بده و از انجام هیچ کاری فروگذار نیستن.تنها در ایران است که در کار سعی هر کسی است که هیچ چیزی به دیگران نیاموزد و به اصطلاح در ایران باید کار را از دست استاد دزدید.
جامعه امروزی ایران نسبت به خیلی از مسائل بی تفاوت شده اند و فقط لدت شخصی برای افراد در اولویت است.
همه میخوان اظهار وجود کنن معروف بشن حتی با فیلمبرداری با موبایل از لحظه مرگ یه نفر
تنها در ایران است که مشاجره و دعوا پس از تصادف رانندگی عادی است.
خب خصوصیات خوب را بقیه بگن.:gol::gol::gol:

masoud_art

عضو جدید
درسته حرفات ولی الان کمتر کسیه که خدا رو قبول نداشته باشه ولی شناخت واقعی خدا یه درک قوی میخواد .ماها خدارو از چنتا کتاب و حدیث میشناسیم . ما اگه از طبیعت خدا رو بشناسیم و بهش فکر کنیم هیچوقت فراموشش نمیکنیم . یاد سخن امام علی میفتم که میگه: خداوند را باید در پس گلبرگ های یک گل جستجو کرد
اتفاقا کاملا برعکسه ما خدارو میشناسیم اما بهش ایمان نداریم
میدونیم خدا روزی رسونه باز سر ملت کلاه میزاریم
میگیم الله اکبر اما باز جلوی رئیسمون خم راست میشیم
میگیم باید توی همه کارا به خدا توکل کرد اما دست جلوی بنده خدا دراز میکنیم و اخرین کسی که بهش توکل میکنیم خداست
....