کلوپ آبیدلان.

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لیگ برتر از نگاه آمار: استقلال 8 - سپاهان 8
بیست و چهارمین تقابل استقلال و سپاهان در لیگ برتر فردا به میزبانی آبی‌پوشان تهرانی برگزار می‌شود.

تیم‌های استقلال و سپاهان اصفهان از هفته سی‌ودوم دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر باشگاهی فوتبال ایران در حالی فردا برای بیست و چهارمین بار به مصاف هم می‌روند که در 23 دیدار رو در رو در کارنامه بازی‌های این دو تیم در تاریخ ادوار لیگ برتر 8 برد برای آبی‌پوشان تهرانی، 8 برد برای سپاهانی‌ها و 7 تساوی ثبت شده است تا به این ترتیب در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر شاهد تقابلی پایاپای و نزدیک بین این دو تیم مطرح و قدرتمند فوتبال ایران باشیم.
در این میان سهم آبی‌پوشان تهرانی از 59 گلی که در دیدارهای رو در روی استقلال - سپاهان به ثمر رسیده 30 گل و سهم اصفهانی‌ها هم 29 گل است تا به این ترتیب علاقمندان به فوتبال، فردا در انتظار به ثمر رسیدن گل شماره 60 این دیدار باشند.
این مسابقه با توجه به شرایط دو تیم در جدول به نوعی فینال لیگ برتر است؛ فینالی که در آن نتیجه تساوی هم محتمل است، اما برنده تا درصد زیادی می‌تواند قهرمانی فصل دوازدهم لیگ برتر را از آن خود کند.
در دیدارهای برگشت ادوار لیگ برتر، سپاهان عملکرد بهتری ارائه کرده و در 5 بازی به پیروزی رسیده است، ضمن اینکه 3 تساوی و 3 پیروزی هم سهم استقلال بوده است.
در بازی‌هایی که در تهران برگزار شده است اما استقلال وضعیت بهتری دارد و 6 پیروزی را در مقابل 2 برتری سپاهان و 3 تساوی به ثبت رسانده است.
برتری 4 بر 3 استقلال در بازی رفت فصل دهم به عنوان پرگل‌ترین و جذاب‌ترین دیدار دو تیم و تساوی صفر - صفر که در دیدار رفت لیگ سوم به وقوع پیوسته است به عنوان کم‌گل‌ترین دیدار در تاریخچه دیدارهای این دو تیم در لیگ برتر به ثبت رسیده است.
در جدول رده‌بندی لیگ برتر استقلال با 63 امتیاز صدرنشین است و سپاهان با 62 امتیاز در تعقیب این تیم در رده دوم قرار دارد.

**نتایج کامل تمام دیدارهای استقلال و سپاهان در ادوار لیگ برتر حرفه‌ای به شرح زیر است:

*فصل اول لیگ برتر:
دور رفت: سپاهان صفر - استقلال یک
دور برگشت: استقلال 3 - سپاهان صفر

*فصل دوم لیگ برتر:
دور رفت:‌ استقلال 2 - سپاهان 3
دور برگشت: سپاهان 3 - استقلال 2

*فصل سوم لیگ برتر:
دور رفت: سپاهان صفر - استقلال صفر

دور برگشت: استقلال 2 - سپاهان یک

*فصل چهارم لیگ برتر:
دور رفت: سپاهان 2 - استقلال 2
دور برگشت: استقلال 2 - سپاهان 2

*فصل پنجم لیگ برتر:
دور رفت: سپاهان یک - استقلال صفر
دور برگشت: استقلال 2 - سپاهان یک

*فصل ششم لیگ برتر:
دور رفت: استقلال 2 - سپاهان یک
دور برگشت:‌ سپاهان یک - استقلال صفر

*فصل هفتم لیگ برتر:
دور رفت: سپاهان 2 - استقلال یک
دور برگشت: استقلال صفر - سپاهان یک

*فصل هشتم لیگ برتر
دور رفت: استقلال یک - سپاهان یک
دور برگشت:‌ سپاهان 2 - استقلال یک

*فصل نهم لیگ برتر:
دور رفت: استقلال یک - سپاهان صفر

دور برگشت: سپاهان 2 - استقلال صفر

*فصل دهم لیگ برتر:
دور رفت: استقلال 4 - سپاهان 3
دور برگشت: سپاهان یک - استقلال یک

*فصل یازدهم لیگ برتر:
دور رفت: سپاهان یک - استقلال یک
دور برگشت: استقلال یک - سپاهان یک

*فصل دوازدهم لیگ برتر:
دور رفت: سپاهان صفر - استقلال یک
دور برگشت: استقلال ؟ - سپاهان ؟

گزارش دیدار رفت دو تیم:
«طلسم 11 ساله شکسته شد/ تثبیت صدرنشینی استقلال در فولادشهر»
دیدار تیم های سپاهان و استقلال از ساعت 15:15 بیست و هشتم آبان 1391 با حضور 8 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولاد شهر ‌آغاز شد که این بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود آبی‌پوشان به پایان رسید. خسرو حیدری در دقیقه 15 گل تیم استقلال را به ثمر رساند.
در نیمه اول، بازی در اختیار شاگردان کرانچار بود اما استقلال روی یک ضد حمله و با حرکت حیدری از راست دروازه صادقی را باز کرد. پس از این گل سپاهانی ها حملات زیادی انجام دادند که رحمتی اجازه باز شدن دروزاه استقلال را به آنها نداد.
با شروع نیمه دوم بازی متعادل شد و حتی آرش برهانی می توانست دقیقه 58 استقلال را صاحب دومین گل کند اما ضربه سر شیرجه وار او را صادقی راهی کرنر کرد.
در ادامه بازی سپاهانی ها حملاتی را روی دروازه آبی پوشان تدارک دیدند اما این حملات نتیجه ای در بر نداشت.
در دقیقه پایانی بازی سپاهان توانست دروازه استقلال را باز کند اما مظفری زاده این گل را به دلیل خطای بازیکن سپاهان مردود اعلام کرد.

تیم استقلال با این پیروزی طلسم 11 ساله پیروز نشدن در اصفهان را شکست و 28 امتیازی شد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد. سپاهان نیز 24 امتیازی باقی ماند. همچنین قلعه نویی پس از کسب 2 پیروزی با سپاهان مقابل پرسپولیس و با تراکتورسازی مقابل سپاهان تحت هدایت کرانچار سومین پیروزی را مقابل این مربی تجربه کرد.
قضاوت این دیدار برعهده سعید مظفری زاده بود. وی به امیر حسین صادقی و آرش برهانی از استقلال و محمدرضا خلعتبری و علی احمدی از سپاهان کارت زرد نشان داد. داور همچنین در دقیقه 90+2 جواد نکونام را از بازی اخراج کرد.

بازیکنان استقلال:
مهدی رحمتی، امیر حسین صادقی،(80 میثم حسینی)پژمان منتظری، علی حمودی، هاشم بیگ زاده، خسرو حیدری، جواد نکونام، میثم بائو( 90+2 حنیف عمران زاده)، جی لوید ساموئل‌، آرش برهانی(90- میلاد میداودی) و امین منوچهری
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

بازیکنان سپاهان:
محمد باقر صادقی، فرشید طالبی، علی احمدی، حسن اشجاری 76(محمد غلامی)، محرم نویدکیا، مهدی جعفرپور، امید ابراهیمی، اروین بولکو، احمد جمشیدیان، (61 حسین پاپی) محمدرضا خلعتبری و رادومیر جالوویچ (46 جاواهیر سوکای)
سرمربی: زلاتکو کرانچار
http://www.esteghlaltehranfc.com/fa/news/36085

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها زنی که اجازه ی ورود به استادیوم آزادی را دارد استقلالیه
هر وقت كه می رم استادیوم برای بازیكنا می خونم: «خوشگلا گل می زنن، عزیزا گل می زنن، سالارا گل می زنن ...» آنها هم در رختكن برای من می خوانند: «مادر ما خوش آمدی، سرور ما خوش آمدی ... نیكبخت به من می گفت ننه بگو خوشگلا گل می زنن».

اسمش را گذاشته اند: « ننه آبی ». پیرزن 70 ساله مشهدی سال هاست که طرفدار تیم آبی پوش پایتخت شده و کلی خاطره تلخ و شیرین از همراهی با آبی پوشان در استادیوم های ورزشی دارد.

پیرزن ۷۰ و اندی ساله مشهدی خودش هم نمی داند دقیقا متولد چه سالی است اما دقیقا یادش است كه نیكبخت واحدی در كدام بازی چندتا گل به كدام تیم حریف زده (!) حتی خاطره تلخ شش تایی استقلال را هم به یاد دارد.

او تنها زنی است كه می تواند وارد استادیوم آزادی شود. قسمتی از گفت و گوی او را می خوانید:

- از بچگی هایم طرفدار فوتبال بوده ام. از همون بچگیا آبی ام. من آبی ام، خدا آبیه منم آبی ام ...

- به پوسترهایی كه روی دیوارهای خانه اش است اشاره می كند و می گوید: «این ها همه شان قهرمانان من هستند، هر وقت بروم تشویق شان كنم گل می زنند، هر وقت من نروم می بازند! من همه استادیوم ها می رم، آزادی می رم، شیرودی می رم، تختی می رم، پارس می رم، مرغوبكار می رم. هر جا آبی بره، منم می رم. سال پیش قرار بود با قهرمانانم، سعودی هم برم كه عشقی گفت اجازه نمی دم بری. (عشقی اسمی است كه ننه آبی با آن شوهرش را صدا می زند)».

- سال های ۵۶-۵۵ بود. عشقی آن وقت ها راننده اتوبوس بود. در راه بیرجندت تصادف كرده بود. ما هم وضع مالی خوبی نداشتیم. از خدا خواستم كارم رو درست كنه، حال عشقی هم اصلا خوب نبود. آقایی كه بعدا فهمیدم اسمش كامرانی است آمد جلو گفت چرا گریه می كنی؟ كاری از دستم برمیاد انجام بدم. منم مشكلم رو گفتم. او هم گفت من رو می بره باشگاه استقلال تا اونجا كار كنم و پول دربیارم. اون روز بود كه پام به استقلال باز شد.

- هر وقت كه می رم استادیوم برای بازیكنا می خونم: «خوشگلا گل می زنن، عزیزا گل می زنن، سالارا گل می زنن ...» آنها هم در رختكن برای من می خوانند: «مادر ما خوش آمدی، سرور ما خوش آمدی ... نیكبخت به من می گفت ننه بگو خوشگلا گل می زنن».

- فقط استقلال فقط آبی. تا به حال از خیلی جاها اومدن دنبال من. از ابومسلم می گفتن تورو خدا بیا واسه ما باش، همشهری خودت هستیم. خود علی پروین می آمد می گفت بیا باشگاه پرسپولیس، خودم برات خونه می گیرم، حقوق می دم، می برمت با تیم خارج. من هیچكدوم از اینارو از استقلال نمی گیرم اما فقط آبی بودم و آبی می مونم.

منبع : روزگار نو​

jade meh alod

عضو جدید
تنها زنی که اجازه ی ورود به استادیوم آزادی را دارد استقلالیه
هر وقت كه می رم استادیوم برای بازیكنا می خونم: «خوشگلا گل می زنن، عزیزا گل می زنن، سالارا گل می زنن ...» آنها هم در رختكن برای من می خوانند: «مادر ما خوش آمدی، سرور ما خوش آمدی ... نیكبخت به من می گفت ننه بگو خوشگلا گل می زنن».

اسمش را گذاشته اند: « ننه آبی ». پیرزن 70 ساله مشهدی سال هاست که طرفدار تیم آبی پوش پایتخت شده و کلی خاطره تلخ و شیرین از همراهی با آبی پوشان در استادیوم های ورزشی دارد.

پیرزن ۷۰ و اندی ساله مشهدی خودش هم نمی داند دقیقا متولد چه سالی است اما دقیقا یادش است كه نیكبخت واحدی در كدام بازی چندتا گل به كدام تیم حریف زده (!) حتی خاطره تلخ شش تایی استقلال را هم به یاد دارد.

او تنها زنی است كه می تواند وارد استادیوم آزادی شود. قسمتی از گفت و گوی او را می خوانید:

- از بچگی هایم طرفدار فوتبال بوده ام. از همون بچگیا آبی ام. من آبی ام، خدا آبیه منم آبی ام ...

- به پوسترهایی كه روی دیوارهای خانه اش است اشاره می كند و می گوید: «این ها همه شان قهرمانان من هستند، هر وقت بروم تشویق شان كنم گل می زنند، هر وقت من نروم می بازند! من همه استادیوم ها می رم، آزادی می رم، شیرودی می رم، تختی می رم، پارس می رم، مرغوبكار می رم. هر جا آبی بره، منم می رم. سال پیش قرار بود با قهرمانانم، سعودی هم برم كه عشقی گفت اجازه نمی دم بری. (عشقی اسمی است كه ننه آبی با آن شوهرش را صدا می زند)».

- سال های ۵۶-۵۵ بود. عشقی آن وقت ها راننده اتوبوس بود. در راه بیرجندت تصادف كرده بود. ما هم وضع مالی خوبی نداشتیم. از خدا خواستم كارم رو درست كنه، حال عشقی هم اصلا خوب نبود. آقایی كه بعدا فهمیدم اسمش كامرانی است آمد جلو گفت چرا گریه می كنی؟ كاری از دستم برمیاد انجام بدم. منم مشكلم رو گفتم. او هم گفت من رو می بره باشگاه استقلال تا اونجا كار كنم و پول دربیارم. اون روز بود كه پام به استقلال باز شد.

- هر وقت كه می رم استادیوم برای بازیكنا می خونم: «خوشگلا گل می زنن، عزیزا گل می زنن، سالارا گل می زنن ...» آنها هم در رختكن برای من می خوانند: «مادر ما خوش آمدی، سرور ما خوش آمدی ... نیكبخت به من می گفت ننه بگو خوشگلا گل می زنن».

- فقط استقلال فقط آبی. تا به حال از خیلی جاها اومدن دنبال من. از ابومسلم می گفتن تورو خدا بیا واسه ما باش، همشهری خودت هستیم. خود علی پروین می آمد می گفت بیا باشگاه پرسپولیس، خودم برات خونه می گیرم، حقوق می دم، می برمت با تیم خارج. من هیچكدوم از اینارو از استقلال نمی گیرم اما فقط آبی بودم و آبی می مونم.

منبع : روزگار نو​
چه باحااااااااااال!!!!!!!!!:surprised::smile:

jade meh alod

عضو جدید
کاش میشد ماهم میرفتیم استادیوم:(
ایشلا شما هم که 70 سالت شه میتونی بری ولی زودتر نه دیگه!!!خوبیت نداره!میری اونجا حرفای بد یاد میگیری زشته!!!!!!!!:cool:ولی وقتی 70 سالت شه دیگه قبلا همه اون حرفا رو یاد گرفتی میتونی که بری...!!!!:biggrin:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ایشلا شما هم که 70 سالت شه میتونی بری ولی زودتر نه دیگه!!!خوبیت نداره!میری اونجا حرفای بد یاد میگیری زشته!!!!!!!!:cool:ولی وقتی 70 سالت شه دیگه قبلا همه اون حرفا رو یاد گرفتی میتونی که بری...!!!!:biggrin:

:surprised::surprised::surprised:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
اگه این اقایون یه ذره مراعات میکردن حرفا و کارای قشنگ قشنگ نمیکردن ما هم میتونستیم بریم مثل بقیه کشورا

ب جنبه ی آدما مربوطه.....خیلی ببخشید ولی ایرانیا خیــــــــــــــــــلی بی جنبن !

jade meh alod

عضو جدید
ب جنبه ی آدما مربوطه.....خیلی ببخشید ولی ایرانیا خیــــــــــــــــــلی بی جنبن !

تسنیم تو باز یهو همه رو باهم بردی زیر رادیکال؟؟؟؟
بیا ی قیدی اولش بذار!بچه ها میان میبینن ناراحت میشن!!!!!!!

آخرین ویرایش:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بازگشت استقلال به صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال
تیم فوتبال استقلال تهران با برتری مقابل تیم سقوط کرده گهر دورود در دیداری معوقه از هفته سی و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، به صدر جدول رده بندی این رقابت ها بازگشت. استقلالی ها که پس از شکست مقابل الهلال عربستان سعودی در لیگ قهرمانان آسیا، روزهای آرام را به دست فراموشی سپرده اند، در روزی که به دلیل محرومیت، هواداران آبی پوش را در کنار خود نمی دیدند، با دو گل بر گهر دورود غلبه کردند.

جواد نکونام و ویسنته آرزه برای استقلال گلزنی کردند تا این تیم با 63 امتیاز به صدر جدول رده بندی بازگردد.

هرچند در دیدار جمعه شب، بازیکنان تیم سقوط کرده گهر دورود تلاش فراوانی به کار بستند اما حریف تجربه بازیکنان استقلال نشده و شکست را پذیرا شدند.

گهر با قبول این شکست با 19 امتیاز در انتهای جدول رده بندی لیگ برتر باقی ماند.

امیر قلعه نویی برای این دیدار به برخی بازیکنان اصلی خود چون خسرو حیدری، جواد نکونام و جی لوید ساموئل استراحت داده بود تا آنها را برای دیدار حساس روز دوشنبه هفته آینده با سپاهان اصفهان در اوج آمادگی داشته باشد.

با این اوصاف، دیدار تیم های استقلال و سپاهان که روز دوشنبه هفته آینده در هفته سی و سوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود، تکلیف قهرمان دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران را مشخص خواهد کرد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
امیر قلعه نویی: غرور یکی از دلایل شکست ما بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران گفت: غرور در مقابل الهلال عربستان سعودی، یکی از دلایل شکست ما در این دیدار بود. ˈامیر قلعه نوییˈ پس از شکست تیم فوتبال استقلال ایران مقابل الهلال عربستان سعودی در نشست خبری در جمع خبرنگاران تصریح کرد: از این شکست بسیار ناراحت شدم زیرا متاسفانه ما به خاطر اینکه بازیکنان مقداری خسته بودند و همچنین غرور داشتند، خوب کار را آغاز نکردیم.

وی ادامه داد: موقعیت های خوبی را از دست دادیم اما هنوز هیچ چیز را از دست نداده ایم زیرا ما در جدول گروه خود در جایگاه نخست قرار داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران گفت: باید این بازی را فراموش کنیم و به فکر بازی های آینده خود به وی‍‍ژه الریان قطر باشیم.

وی تصریح کرد: با این شکست شرمنده مردم شدیم و از آنها عذر خواهی می کنم. همچنین باید از مهدی مهدوی کیا به خاطر حضورش در ورزشگاه آزادی تهران تشکر کنم.

وی اظهار داشت: مالکیت توپی که الهلالی ها توانستند آن را تبدیل به گل کنند، برای ما بود اما به هر حال توپ به حریف رسید و ما آن گل را دریافت کردیم.

قلعه نویی گفت: این طبیعی است که هرچه بازی رو به پایان بود، بازیکنان ما دچار استرس شوند اما ما از سیاوش اکبرپور انتظار داشتیم احساسی برخورد نکند تا بازی قطع شود. من از اکبرپور به عنوان بازیکن با تجربه تیم خود تعجب می کنم با وجود اینکه این همه ما تاکید کردیم اما باز هم این کار را انجام داد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران اظهار داشت: آرش برهانی ضعیف تر از حد انتظار ما بود و به طور حتم دلیل تعویض او هم این مساله بود.

وی با انتقاد از برخورد هواداران در این دیدار گفت: من از دو چیز تعجب می کنم، یکی اینکه چرا هواداران ما نارنجک به زمین انداختند و دوم اینکه تیمی که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان در صدر گروه است، این گونه برخوردها طبیعی نیست. برای خودم متاسفم که این اتفاق ها رخ داد.

وی تاکید کرد: ما در شهرستان به خاطر همین که استرس کمی داریم، بهتر بازی می کنیم و واقعا باید خدا پدر هواداران تیم پرسپولیس را بیامرزد!

قلعه نویی در خصوص تعویض جواد نکونام گفت: تعویض نکونام به خاطر خستگی وی و همچنین تغییر تاکتیک بود و دلیل دیگری هم نداشت.

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
تسنیم تو باز یهو همه رو باهم بردی زیر رادیکال؟؟؟؟
بیا ی قدی اولش بذار!بچه ها میان میبینن ناراحت میشن!!!!!!!

من منظورم ب شخص خاصی ک نیس ک !

:razz:
عجبــــــــــــــا من نیدونم چ جوری باید حرفید ک بقیه حرف آدمو نپیچوننو ی جور دیگه برداشت نکنن......
:D

آخرین ویرایش:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ماجدی:پای شعارهای یاحسین و یازهرا ایستاده‌ایم/الهلالی‌ها گزافه‌گویی می‌کنند
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شعارهای طرفداران استقلال سیاسی نبود و پای شعارهای یا حسین(ع) و یا زهرا (س) ایستاده‌ایم.

• Tweet

میرشاد ماجدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه مدیر عامل باشگاه سپاهان با ارسال نامه به سازمان لیگ خواستار تغییر برنامه دو هفته پایانی لیگ شده است اظهار داشت: اگر مبنا به تغییر بود باید برنامه هفته سی و یکم و سی و دوم تغییر می کرد. حالا که از این به بعد بازی ها با فاصله 6 روز برگزار می شود که نباید برنامه را تغییر داد.
وی افزود: ما هر چه آن زمان گفتیم لیگ باید تعطیل شود هیچکس به حرف ما گوش نمی کرد. اتفاقا اعتقاد دارم اینگونه حق استقلال پایمال می شود. در این 4 هفته اخیر پرفشارترین برنامه بازی ها را پشت سر گذاشتیم و علیرغم بازی‌های لیگ قهرمانان، در فاصله سه روز بازی کردیم. اگر مبنا به تغییر بود باید همان موقع برنامه تغییر می کرد که ما به مشکل نخوریم.
سرپرست تیم استقلال در خصوص اعتراض باشگاه استقلال به محرومیت برهانی نیز گفت: ما قصد داشتیم به این تصمیم اعتراض کنیم اما به ما اعلام شد هیچگونه حق اعتراض نداریم. ما به دنبال بخشش برهانی بودیم و مدعی هستیم 3 جلسه محرومیت خارج از عرف فوتبال بود.
ماجدی در ادامه گفت و گو با فارس، در خصوص حضور تماشاگران استقلال در بازی با سپاهان گفت: از بازگشت آنها خوشحال هستیم اما از آنها می خواهیم که دیگر به داخل زمین اشیا پرتاب نکنند. البته جالب است که تاکنون در بازی های لیگ چنین اتفاقی نیفتاده و فقط در بازی های برون مرزی به درون زمین نارنجک پرتاب شده که این مسئله جای بررسی دارد.
وی در خصوص ادعاهای مسئولان باشگاه الهلال عربستان و همچنین اظهار نظر کفاشیان گفت: خود مسولان الهلال می دانند مشکل از کجا آغاز شد و مشکل آنها چیست. حتی فهد مدیر اجرایی این باشگاه می داند که کجا دچار اشتباه شده و با این صحبتها می خواهند ورق را برگردانند.
ماجدی تاکید کرد: نمی دانم رئیس باشگاه الهلال که در تهران حضور نداشته چگونه این حرف ها را مطرح کرده است. آقایان چطور یادشان افتاده بعد از چند روز این حرف ها را بزنند؟ ایران و ایرانی هر چه دارد از خدا و رسول خدا دارد و اگر شعار یاحسین (ع) و یا زهرا ( س) سر می دهد پای آن خواهد ایستاد. شعار های ما اعتقادات قلبی ایرانی ها است و ربطی به سیاست و این حرف ها ندارد.
سرپرست استقلال ادامه داد: مگر الهلالی ها ما را از پاویون سیاسی عبور دادند که حالا این حرف ها را می زنند؟ آنها اعضای تیم ما را از یک گیت رد کردند و همین موضوع باعث تاخیر و معطلی ما شد. فکر می کنم بحث آب معدنی هم گزافه گویی آنها است زیرا هر شهروندی این روزها حتی در خانه اش هم از آب معدنی استفاده می کند. ما با وجود سختی هایی که برای باشگاه وجود داشت هتل آزادی که یکی از بهترین هتل های ایران است را انتخاب کردیم و در اختیار آنها گذاشتیم.
وی در پایان گفت: نمی دانم چرا آنها تا قبل از بازی و درون زمین مسموم نشده بودند اما حالا که از اینجا رفته اند این حرف ها را مطرح می کنند. فقط این را بگویم آنها با این صحبت ها راه به جایی نخواهند برد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بیست و چهارمین تقابل استقلال و سپاهان در لیگ برتر فردا به میزبانی آبی‌پوشان تهرانی برگزار می‌شود.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های استقلال و سپاهان اصفهان از هفته سی‌ودوم دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر باشگاهی فوتبال ایران در حالی فردا برای بیست و چهارمین بار به مصاف هم می‌روند که در 23 دیدار رو در رو در کارنامه بازی‌های این دو تیم در تاریخ ادوار لیگ برتر 8 برد برای آبی‌پوشان تهرانی، 8 برد برای سپاهانی‌ها و 7 تساوی ثبت شده است تا به این ترتیب در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر شاهد تقابلی پایاپای و نزدیک بین این دو تیم مطرح و قدرتمند فوتبال ایران باشیم.

در این میان سهم آبی‌پوشان تهرانی از 59 گلی که در دیدارهای رو در روی استقلال - سپاهان به ثمر رسیده 30 گل و سهم اصفهانی‌ها هم 29 گل است تا به این ترتیب علاقمندان به فوتبال، فردا در انتظار به ثمر رسیدن گل شماره 60 این دیدار باشند.
این مسابقه با توجه به شرایط دو تیم در جدول به نوعی فینال لیگ برتر است؛ فینالی که در آن نتیجه تساوی هم محتمل است، اما برنده تا درصد زیادی می‌تواند قهرمانی فصل دوازدهم لیگ برتر را از آن خود کند.

در دیدارهای برگشت ادوار لیگ برتر، سپاهان عملکرد بهتری ارائه کرده و در 5 بازی به پیروزی رسیده است، ضمن اینکه 3 تساوی و 3 پیروزی هم سهم استقلال بوده است.
در بازی‌هایی که در تهران برگزار شده است اما استقلال وضعیت بهتری دارد و 6 پیروزی را در مقابل 2 برتری سپاهان و 3 تساوی به ثبت رسانده است.
برتری 4 بر 3 استقلال در بازی رفت فصل دهم به عنوان پرگل‌ترین و جذاب‌ترین دیدار دو تیم و تساوی صفر - صفر که در دیدار رفت لیگ سوم به وقوع پیوسته است به عنوان کم‌گل‌ترین دیدار در تاریخچه دیدارهای این دو تیم در لیگ برتر به ثبت رسیده است.
در جدول رده‌بندی لیگ برتر استقلال با 63 امتیاز صدرنشین است و سپاهان با 62 امتیاز در تعقیب این تیم در رده دوم قرار دارد.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبرومونو بردن بعضی از این تماشاگرا، از آقای gharybeh یاد بگیرن یکم ...

آبرومونو بردن بعضی از این تماشاگرا، از آقای gharybeh یاد بگیرن یکم ...

لیزر انداز در دیدار استقلال برابر الهلال لو رفت!+عکس

در دیدار استقلال برابر الهلال، بارها تصاویر تلویزیونی دورازه بان تیم عربستانی را در حالی که بر روی صورتش نور لیزر انداخته می شد به تصویر کشیدند.

یکی از عکاسان حاضر در ورزشگاه آزادی، فرد لیزر به دست را شناسایی کرده است.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]آبرومونو بردن بعضی از این تماشاگرا، از آقای gharybeh یاد بگیرن یکم ... [/h]

:biggrin:
عکسی نبود که
نه از من یاد نگیرید من تو استادیوم فقط به این بیگ زاده فحش میدم :D گاهیم قلعه نویی;)
اعصاب نمیمونه واسمون دیگه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکسی نبود که
نه از من یاد نگیرید من تو استادیوم فقط به این بیگ زاده فحش میدم :D گاهیم قلعه نویی;)

قربون شكل ماهت تو ك داري ميدي دفه بعد دو تا بيشتر بده از طرف من به بيگ زاده!:surprised:
پشت تلويزيون بهش ميگما ولي خو ممكنه نرسه بهش دلم راضي نميشه اينجوري خخخخخ:D
به اميد برد فردا:gol::redface:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
عکسی نبود که

ولی از طرف من براشون آرزوی موفقیت کن و بگو که من همیشه واسشون دعا می کنم ...
برعکس بعضی ها مثل این کاربر پایینی .
.
.
.
.

قربون شكل ماهت تو ك داري ميدي دفه بعد دو تا بيشتر بده از طرف من به بيگ زاده!:surprised:
پشت تلويزيون بهش ميگما ولي خو ممكنه نرسه بهش دلم راضي نميشه اينجوري خخخخخ:D
به اميد برد فردا:gol::redface:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکسی نبود که
جدیداً هم اعصاب آدمو بیشتر میریزن بهم. کار شما طبیعیه. ترجیحاً تو دلتون فحش دید:razz:. میدونم اینجوری دل آدم خنک نمیشه...:D... پس حداقل آرومتر بگید. بچه مچه تو ورزشگاه هست.............