گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:...........گهگاهی سر میزنم.................همین

خیلی وقت بود پشت دستمو داغ کرده بودم وارد بحث های اینجوری نشم ولی دعوتم کرد مجبور شدم به رسم ادب کمکش کنم.ممنون بابت تشکرات.

خیلی وقته عهد کردم دیگه تالار ازاد نرم چون حس می کنم حرفام یه جورایی چرته تو این زمونه . چون می دونم حرفام تو این زمینه خریداری نداره.

معنی حرفامو کمتر کسی درک می کنه فقط جبهه می گیرن در مقابل حرفام
:redface:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی وقت بود پشت دستمو داغ کرده بودم وارد بحث های اینجوری نشم ولی دعوتم کرد مجبور شدم به رسم ادب کمکش کنم.ممنون بابت تشکرات.

خیلی وقته عهد کردم دیگه تالار ازاد نرم چون حس می کنم حرفام یه جورایی چرته تو این زمونه . چون می دونم حرفام تو این زمینه خریداری نداره.

حقیقت همواره تلخه............نادان همیشه در پی اثبات خودشه...................منطقی هستی........دمت گرم

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام شهرام خان
من دركت ميكنم
اما كسي نيست حرفه منو درك كنه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقت همواره تلخه............نادان همیشه در پی اثبات خودشه...................منطقی هستی........دمت گرم

یادم میاد تا چند وقت پیش تو یه تاپیک همزمان با چند نفر بحث می کردم و اونم چی با اینترنت دایال اپ:biggrin:
الان به خودم می گم تو دیوونه ای پسر کی چی بشه می خوای واسه خودت شخصیت مجازی بسازی اخه وقتی طرفتو حتی نمی تونی ببینی که تو چشماش نیگاه کنی که این حرفی رو که می زنه از سر لجبازیه یا واقعا می گه اصلا بحث فایده داره یا نه

بیخیال

خودتو عشقه دیگه چه خبرا خوبی ایشالا

می گم داش معین الان ترم چندی؟ ارشدی یا کارشناسی؟ کدوم دانشگاه؟

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم میاد تا چند وقت پیش تو یه تاپیک همزمان با چند نفر بحث می کردم و اونم چی با اینترنت دایال اپ:biggrin:
الان به خودم می گم تو دیوونه ای پسر کی چی بشه می خوای واسه خودت شخصیت مجازی بسازی اخه وقتی طرفتو حتی نمی تونی ببینی که تو چشماش نیگاه کنی که این حرفی رو که می زنه از سر لجبازیه یا واقعا می گه اصلا بحث فایده داره یا نه

بیخیال

خودتو عشقه دیگه چه خبرا خوبی ایشالا

می گم داش معین الان ترم چندی؟ ارشدی یا کارشناسی؟ کدوم دانشگاه؟
الان سال سومم ترم4......کارشناسی نفت-مخزن....علوم تحقیقات

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
با افتخار..............میلان

ایول ایول منم میلان رو دوست دارم خیلی ولی طرفدار رئال بی خاصیت هستم.ولی تو ایتالیایی ها همین میلان رو عشقه

سلام شهرام خان
من دركت ميكنم
اما كسي نيست حرفه منو درك كنه

ای بابا
سلام خوبی شما

مشکل چیه؟

مهم نیست ادم خودش باید خودشو درک کنه همین.

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
سلام خوبی شما

مشکل چیه؟

مهم نیست ادم خودش باید خودشو درک کنه همین.
[/QUOTE]

پس ديگه دركت نميكنم:biggrin:

بالا