دخترا بیان تو!!!

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
چیه علی آقا دلت گیره؟ دستت به اون دختر خانوم نمیرسه جامعه دخترا رو میبری زیر سوال!؟ !:razz:
الهی !
غصه نخور بگو دلت سبک شه...:w24:
الهی بمیرم برا این پسرا که ناخواسته دلشون گیر میشه! خودشون نمیخوان ولی یهو میبینن به دختر مورد علاقه شون چسبیدن.................!:w19:
چه بی دفاع هستن این پسرا! چه مظلومن! خودشون که دوست ندارن یهو پیش میاد!:w20:

حالا شما نمک بپاش روی زخممون!:w06::w06:
خودمون کم درد داریم شمام یادمون بیار.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
چي بگم از كجا بگم دردمو با كيا بگم........... بهتره كه دم نزنم حرفي از عشقم نزنم.........از عشقي كه گم شدو رفت عاشق مردم شدو رفت..........عشقي كه بي فروغ نبود براي من دروغ نبود...........

فوق العاده هست شعرتون!
خیلی حال کردم. وزنش معرکه هست.

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی آقا سبحان یه خرده بیشتر فک کن.......
به نظر من اون باید دختر خوبی باشه که به شما علاقه مند شده، چون من فک میکنم شما ایمان بالایی دارید و این موضوع شمارو به اون خانم جذب کرده........
یه خرده بیشتر فک کنید

شهریاری 2

کاربر ممتاز
ولی آقا سبحان یه خرده بیشتر فک کن.......
به نظر من اون باید دختر خوبی باشه که به شما علاقه مند شده، چون من فک میکنم شما ایمان بالایی دارید و این موضوع شمارو به اون خانم جذب کرده........
یه خرده بیشتر فک کنید

هرکی که حرف عرفانی بزنه که مومن نیست که!
با لباس انداختن روی شلوار و ریش گذاشتن هم کسی مومن واقعی نمیشه!

soraia

عضو جدید
سوال سختیه .بنظر من دخترا حالا حالاها به این درد دچار نمیشن ولی وای به روزی که بشنو طرف نخواد .باید صبر کنی به مرور زمان حل یشه باید کم کم ارتباطت رو کم کنی زمانی که ارتباط کم بشه سردی باخوش میاره بعد تا ربخودت بیای میبینی که دیگه نیست خودش رفته.زمان یادت نره

engage

اخراجی موقت
ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺷﻮﻫﺮ ﻣﻴﺨﻮﺍﯼ ﮐﺠﺎﺕ ﺟﺎ ﮐﻨﯽ ﺑﺮﻭ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﻴﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ

mahshid-engineer

عضو جدید
حالا شما نمک بپاش روی زخممون!:w06::w06:
خودمون کم درد داریم شمام یادمون بیار.

وااااااااااااااا
:huh::surprised:
بگین دردتون چیه خودم کمکتون میکنم. چرا داد میزنی؟
شما هم درد علی آقارو داری؟
خوب چرا تو نت دل میبندید ؟؟؟
اصلا مگه میشه دل بست؟
این فقط یه عادته! یه جور حس هم صحبتی؟ تاکسیو نبینی دل بستن معنی نداره! شاید اصلا ببینیش خوشت نیاد اونم همین طور اونوقته تازه زخمت سر باز میکنه که ای وای تا الان به کی دل میدادم!
اصلا شما نباید وقتی نمیخوایین با کسی دوست بشین و....
طوری رفتار کنید که طرف بهتون نزدیک بشه!
اون دخترم اشتباه میکنه!
عشق تو دنیای مجازی...................!:w19::w47:

آخرین ویرایش:

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میخاستم بدونم که اگه یه دختر عاشق یه پسر بشه، اون پسره باید چکار کنه که پسره از دل دختره بره؟
ممنون میشم کمک کنید.

علیک سلام
خیلی مختصر گفتید والی با گفته های شما دوحالت ممکنه:

اگر از روی حرکات و ادا واطوار و نگاههاش متوجه علاقش ب شدید برای اینکه فراموشتون کنه کمرنگ شید ینی اگر هم کلاسید سعی کنید کلاس هاتونو باهم نباشه یا اگه تو محیط کاریه روزای کاریتونو عوض کنید خلاصه هرجور کهمیدونید...جلوش آفتابی نشید و اگر این امکانش نبود پس سعی کنید برخوردکلامی و یا حتی اصلا نگاهش نکنید چون اون تو شرایطی هست که حتی کوچکترین حرکت شما مثل باز کردن صحبت یا نگاه کردن میتونه باعث شه که فکر کنه احساس دوطرفه هست وامیدوار شه و این امیدواری علاقه شو تشدید میکنه

حالت دوم اینه که رو راست اومده گفته از شما خوشش اومده ویا از طریق یه واسطه بهتون گفته که اینجا یکم کارتون سخت تره ...در این صورت باید یک جلسه بگذارید مختصر باهم صحبت کنید و اول حرفاشو بشنوید و بعد خودتون دلایلتونو بیارید برای اینکه کم کم منصرفش شه

mis_chemi

عضو جدید
بابا یه دفه بگو من هیچ حسی بهت ندارم* یه هفته 2هفته یه ماه گریه می کنه بعد همچین از یادت می اد بیرون* دختر تنها نمی مونه:D

mahshid-engineer

عضو جدید
سلام
میخاستم بدونم که اگه یه دختر عاشق یه پسر بشه، اون پسره باید چکار کنه که پسره از دل دختره بره؟
ممنون میشم کمک کنید.

خوب سید سبحان شما اوضاعت بدتر تا سید علی چون اونجور که فهمیدم شما میبینیدش.
بچه ها خوب راهنمایی کردن ! به نظرم اگه باهم در ارتباطین............ راستی همکلاسیتونه دیگه؟
البته خیلی فرق نمیکنه اکه دختر خالتم باشه میتونی تو حرفات از دخترایی که مثلا همکلاسیتن حرف بزنی ،
از گپو گفتی که داری باهاشون، با بقیه دخترای فامیل، یکم آبو تابشو زیاد کن که کم کم متوجه میشه که شما با همه اینقدر صمیمی هستی،
سعی کن دیگرانو بهش ترجیح بدی اگه کسی صدات کرد تو حرفاش معذرت خواهی کن بو کاراشو پشت گوش بنداز. تو جمع اصلا بهش توجه نکن بذار ازت متنفر بشه! اگه نمیتونی مستقیم بهش بگی نمیخواییش بذار اون خودش دیگه تورو نخواد از تو دوری کنه!
اینجوری غرورش نمیشکنه خوشحالم میشه که گرفتار مردی مثل تو نشده!:D:lol:
99 درصد دخترا از پسرای بیخیالو بی احساس متنفرن!:w19::w16:

نقی1981

عضو جدید
هیچی کم محلی کن . خواستی سریعتر جواب بگیری هم یه حلقه بنداز دستت. البته بستگی به نوع دختر داره .کنه باشه احتمالا ولت نمیکنه. تا مال اون شی. اما اگر مغرور باشه ببینه کم محلی میکنی یا با هاش عادی رفتار میکنی. احتمال زیاد ولت کنه.:redface:

شهریاری 2

کاربر ممتاز
الهی بمیرم برا این پسرا که ناخواسته دلشون گیر میشه! خودشون نمیخوان ولی یهو میبینن به دختر مورد علاقه شون چسبیدن.................!:w19:
چه بی دفاع هستن این پسرا! چه مظلومن! خودشون که دوست ندارن یهو پیش میاد!:w20:

نه شما این رو گفتی یاد دردامون افتادیم!
وگرنه ماکه به درد علی آقا دچار نشدیم خدارو شکر.

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
نباید یه کاری کنه که دختره فکر کنه در حد پسره نیست و غرورش نشکنه.چون اعتماد به نفسشم میاد پایین ممکنه افسردگی هم بگیره..
به نظرم یه جوری به گوشش برسونه که خودش دوست دختر داره و خیلی هم دوسش داره..
اگه دختره خیلی پررو تشریف داشت و اومد به روی پسره آورد پسره بگه شرمنده خانوم.من یکی و دارم که قراره باهاش ازدواج کنم و خیلی هم دوسش دارم و بهش خیانت نمیکنم.
(واای خودم از این پسری که گفتم خوشم اومد.هرکی باشه عاشق این پسره وفادار میشه!!!)

mahshid-engineer

عضو جدید
هیچی کم محلی کن . خواستی سریعتر جواب بگیری هم یه حلقه بنداز دستت. البته بستگی به نوع دختر داره .کنه باشه احتمالا ولت نمیکنه. تا مال اون شی. اما اگر مغرور باشه ببینه کم محلی میکنی یا با هاش عادی رفتار میکنی. احتمال زیاد ولت کنه.:redface:

:razz:
کنه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نداشتیما!:redcard:

mahshid-engineer

عضو جدید
نباید یه کاری کنه که دختره فکر کنه در حد پسره نیست و غرورش نشکنه.چون اعتماد به نفسشم میاد پایین ممکنه افسردگی هم بگیره..
به نظرم یه جوری به گوشش برسونه که خودش دوست دختر داره و خیلی هم دوسش داره..
اگه دختره خیلی پررو تشریف داشت و اومد به روی پسره آورد پسره بگه شرمنده خانوم.من یکی و دارم که قراره باهاش ازدواج کنم و خیلی هم دوسش دارم و بهش خیانت نمیکنم.
(واای خودم از این پسری که گفتم خوشم اومد.هرکی باشه عاشق این پسره وفادار میشه!!!)

:eek:

mahshid-engineer

عضو جدید
میدونید چیه دوستان !
پسرا هیچ وقت نمیتونن خودشونو جای دخترا بذارن.
اگه دختری بهشون جواب رد بده بعد چند روز فاتحه شو میخونن و میرن دنبال یکی دیگه، اگه خیلی عاشق باشن نهایت یه سال طول میکشه!
ولی دخترا وابستگیشون بیشتره!
اگه دل بکنن بعدش داغون میشن مگر اینکه خیلی قوی باشن!
یکی از مشکلاتم اینه که تو فرهنگ ما جا نیوفتاده که اگه دختری عاشق شد اونوقت چیکار کنه!

باید اینقدر سعی تلاش کنه که طرفش بفهمه!
اگه فهمیدو نخواست به روی خودش نیاره !
اون دختر بلا تکلیف میمونه مثل جریان صبحان!
اگه خواست بعد سرکوفت میزنه که تو پا پیش گذاشتیو.................
اگه هم بیاد رو راست بگه میگن بی چشم ورو، پر رو!!!!!!!!!!!!!!!

آخه چرا؟
چرا باید دخترا اینقد با قلبشون مبارزه کنن؟
این میشه که اون دختری که شما میگید!
این همه مدت بلا تکلیفه با رفتارایی که میکنید!
روش نمیشه رک بگه چون بعد میشه پر رو!
پس با یاد شما زندگی میکنه و روز به روز عاشق تر میشه!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
آخه چرا؟
چرا باید دخترا اینقد با قلبشون مبارزه کنن؟
این میشه که اون دختری که شما میگید!
این همه مدت بلا تکلیفه با رفتارایی که میکنید!
روش نمیشه رک بگه چون بعد میشه پر رو!
پس با یاد شما زندگی میکنه و روز به روز عاشق تر میشه!

حالا ما نفهمیدیم.بالاخره پسرا مظلومن یا دخترا؟

mahshid-engineer

عضو جدید
حالا ما نفهمیدیم.بالاخره پسرا مظلومن یا دخترا؟

خوب معلومه دخترا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونی که در مورد پسرا گفتم کنایه بود!
متوجه نشدین؟
تو جامعه ما دخترا فقط باید بجنگند تا سالم زندگی کنن والا به جرم بی حیایی ..پر رویی.... سرزنش میشن !
اونوقت کسی نیست بگه این دختر با دل عاشقش چه کنه!
این چه رسم بی جایی که دختر بشینه ببینه مرد مورد علاقش آیا عاشقش میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ......میاد؟.......نمیاد؟
من که اینو قبول ندارم ناز زن یه طرف دلشم یه طرف !
غرورو خیلیا با سکوتو دم نزدن اشتباه میگیرن!
خوب مگه مرد غرور نداره که درخواست ازدواج میکنه ؟...............از عشق میگه؟
مردی که عاشق بشه مگه غرورش میشکنه؟ خوب دخترم همینه دیگه! حالا یکم سنگین تر نشون بده و مستقیم نگه! ولی بالاخره بگه!
که غم نشه تو دلش!...........که بغض نشه تو گلوش........! که شمع نشه ذره ذره بسوزه!....که.................

آخرین ویرایش:

mahshid-engineer

عضو جدید
البته من هیچ وقت شخص پسرو زیر سوال نبردم درمورد کل جامعه میگم . بحثو به دعوا نکشویم یه وقت!
آقایون دلگیر نشن!

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر واقعا دوستش داشته باشه هیچ وقت نمیتونه فراموشش کنه ولی اگر بهش بگه نمی خوامت به خاطره دوست داشتنش میذاره میره و براش آرزوی خوشبختی میکنه
ولی اگر دوستش نداشته باشه نباید نگران چیزی بود بهش هم بگی نمی خوامت اتفاقی نمیفته
ولی قابل توجه آقایون من خودمم دخترم شاید هم دخترا از حرف من خوششون نیاد ولی الانه، نمی گم همه ولی خیلیاشون اینجوری که فکر میکنید نیستن هم زود عاشق میشن هم زود فراموش می کنن متاسفانه
تو دوستام زیاد بودن

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون میشم کمک کنید.

ساده ست کارایی که قبلا انجام میدادی الان دیگه انجام نده.
مثلا جواب sms نده یا دیگه باهاش تماس نگیر.
از همه مهمتر اینکه بهش بگو 2 یا 3 هفته وقت میخوام به خودم فکر کنم.
اینو که بگی طرف 2زاریش میفته و توام با خیال راحت میتونی بری سراغ ملکه بعدی

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه وقت مستقیم بهش نگیا...............
اخه دخترا خیلی حساسن......
تو روحیش اثر میذاره
اگه واقعا دوست داره وقتی بفهمه تو دوسش نداری خورد میشه:(

A.N.M

عضو جدید
دوستانی که میگین کم محلی کن
آخه شما از خرد شدن و تحقیر شدن چی میفهمین
کاش به این تاپیک بر نمیخوردم
آدم های خودخواهی هستین
اگه اهل خدایی هیچ وقت حاضر نمیشی با احساسات آدما بازی کنین!!
ببخشید من قصد توهین ندارم اما حال اون دختر رو خیلی خوب میفهمم !!

mahshid-engineer

عضو جدید
اگر واقعا دوستش داشته باشه هیچ وقت نمیتونه فراموشش کنه ولی اگر بهش بگه نمی خوامت به خاطره دوست داشتنش میذاره میره و براش آرزوی خوشبختی میکنه
ولی اگر دوستش نداشته باشه نباید نگران چیزی بود بهش هم بگی نمی خوامت اتفاقی نمیفته
ولی قابل توجه آقایون من خودمم دخترم شاید هم دخترا از حرف من خوششون نیاد ولی الانه، نمی گم همه ولی خیلیاشون اینجوری که فکر میکنید نیستن هم زود عاشق میشن هم زود فراموش می کنن متاسفانه
تو دوستام زیاد بودن

آره ولی ما طرف صحبتمون اون دخترایینیست که هر روز عاشق یکی میشن!
اصلا اون عشق نیست! فقط یه.............

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ولی ما طرف صحبتمون اون دخترایینیست که هر روز عاشق یکی میشن!
اصلا اون عشق نیست! فقط یه.............

میدونم عزیز
اینو برای آقایونی گفتم که گفتن دخترا که مث پسرا نیستن هر روز عاشق بشن و زودم فراموش کنن
گفتم همچین آدمایی هستن البته