بازیهای آسیایی گوآنگجو چین

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در تکواندو هم یوسف کرمی و علیرضا نصر آزادانی طلایی‌های ایران در نخستین روز رقابت‌های تکواندو بودند.
افکار- ورزش ایران یکی از به یادماندنی ترین روزهای تاریخ را با کسب ۵ مدال طلا، یک نقره و سه برنز در بازی‌های آسیایی گوانگ‌جو پشت سر گذاشت.

در ووشو، سانداکاران با درخشش فوق العاده ۳ مدال طلا به دست آوردند. خدیجه آزادپور، محسن محمدسیفی و حمیدرضا قلی‌پور به مدال طلا دست یافتند.

در تکواندو هم یوسف کرمی و علیرضا نصر آزادانی طلایی‌های ایران در نخستین روز رقابت‌های تکواندو بودند. تکواندوکاران ایران در هر دو وزن در راه رسیدن به مدال طلا نمایندگان قدرتمند کره جنوبی را از پیش رو برداشتند.

در تیراندازی و در ماده‌ی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت، الهه احمدی پس از تیرانداز چینی به مدال نقره دست یافت. در بخش تیمی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت هم تیم ایران متشکل از الهه احمدی، مریم طالبی و مه‌لقا جام بزرگ به مدال برنز دست یافت.

همچنین مهدی سهرابی در دوچرخه‌سواری امتیازی به گردن‌آویز برنز رسید.

سارا خوش‌جمال فکری هم دیگر مدال برنز ایران را در تکواندو بانوان به دست آورد.

* مدال‌آوران کاروان ایران در ششمین روز

طلا:

تکواندو:علیرضا نصر آزادانی، وزن ۷۴- کیلوگرم، یوسف کرمی وزن ۸۷- کیلوگرم

ووشو: خدیجه آزادپور وزن ۶۰- کیلوگرم، محسن محمدسیفی وزن ۶۰- کیلوگرم، حمیدرضا قلی‌پور وزن ۷۰- کیلوگرم

نقره:

تیراندازی: الهه احمدی در تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت

برنز:

تیراندازی: تیمی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت (الهه احمدی ـ مه‌لقا جام‌بزرگ ـ مریم طالبی)

دوچرخه‌سواری: مهدی سهرابی دور امتیازی

تکواندو: سارا خوش‌جمال فکری در وزن ۴۶- کیلوگرم

مدال‌های ایران در بازی‌های آسیایی گوانگ‌جو:

طلا:

علیرضا نصر آزادانی، یوسف کرمی، خدیجه آزادپور، محسن محمدسیفی، حمیدرضا قلی‌پور

نقره:

محمدرضا رودکی، الهه احمدی، مرتضی رضاییان، تیمی تیراندازی ‌(نرجس امامقلی نژاد ـ الهه احمدی ـ مه لقا جام بزرگ)

برنز:

مهدی سهرابی، محمدرضا رودکی، سارا خوش‌جمال فکری، احسان پیغمبری، الهه منصوریان، سجاد عباسی، تیمی تیراندازی (الهه احمدی ـ مه‌لقا جام بزرگ ـ مریم طالبی)، تیمی دوچرخه‌سواری (محمود و محمد پراش، فرشاد فارسی نژادیان، حسنعلی ورپشتی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته در بعضی از رشته ها مثل همیشه ضعیف بودیم ... یادم میاد تو المپیک سیدنی وقتی تنها نماینده ما تو شنا جز رتبه های آخر شد ... گفتن همین که تونستیم تو این مسابقات شرکت کنیم جای امیدواریه .. الان 10 سال گذشته و هنوز هم تو رشته هایی مثل شنا و ژیمناستیک باید بگیم همین که تو این بازیها شرکت کنیم خیلی خوبه ... یعنی اینکه تو این همه سال پیشرفت نداشتیم یا اگرم داشتیو نا چیز بوده .. اما تو همین مدت با مدیریت خوب والیبال و بسکتبال ایران از رتبه های 8-9 آسیا خودشون رو رسوندن به مدعی بودن و شانس قهرمانی داشتن .... (امروز هر چند خیلی مسخره به ژاپن باختیم) ... تو جودو هم چند سالیه داریم درجا میزنیم و پسرفت هم داشتیم .. از همون المپیک سیدنی یادمه .. همیشه جودو از اولین روز شروع میشد و همینطور جودو کارهای ایران میباختن ..(البته میران همیشه چهارم میشد) ... بعد از مسابقات جودوی یکی از همین المپیک ها روزنامه خبر ورزشی تیتر زده بود که .. خدا رو شکر .. جودو تمام شد ...( از بس میباختیم).. 4 سال دیگه هم میگذره و تو بازیهای بعدی بازم تو شنا .. ژیمناستیک .. و چند تا رشته دیگه کم میاریم ... چون دو و میدانی شروع نشده .. بهتره در مورد اونا قصاص قبل از جنایت نکنیم ...
بله درست میگین البته شنا رو نمیگم ولی رشته ای مثل ژیمیناستیک قهرمانش در جهان همین چینه ، ژیمیناستیک ما در رده تیمی هشتم شد که قابل مقایسه با گذشته نیس دلیلشم اینه که رییس فدراسیون این رشته الآن کسیست که تنها او در این رشته از کشورمون قهرمان آسیا شده جناب آقای احمد محتشمی . تو شنا هم چی بگم فقط میگم علیرضایی با چهارم شدنش یه خورده ما رو به این ورزش امیدوار کرد ولی بعدیها ............ آره جودومون پسرفت عجیبی کرده واقعا حیف
البته تو پینگ پنگم با حضور نوشاد عالمیان رشد خوبی داشتیم بنده خدا از بدشانسیش خورده به چهارم جهان از چین . کسی خبر داره چیکار کرده ؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیرضایی سهمیه حضور در رقابت‌ های جهانی را به دست آورد

علیرضایی سهمیه حضور در رقابت‌ های جهانی را به دست آورد

محمد علیرضایی با حد نصابی که در بازی های آسیایی گوانگ ژو به دست آورده، توانسته برای اولین بار سهمیه شرکت در رقابت های جهانی را برای کشورمان کنار بگذارد. با توجه به اینکه از اول مارس ۲۰۱۰، فدراسیون جهانی برای حضور در رقابت های جهانی رکورد ورودی تعیین کرده است، محمد علیرضایی با رکورد هایی که در ۵۰ متر قورباغه و ۱۰۰ متر قورباغه بازی ها به دست اورده ، می تواند در رقابت های جهانی شانگ های چین که سال آینده برگزار می شود، شرکت کند. کریمی، مدیر تیم های ملی شنا با اعلام این خبر می گوید:« این اتفاق مهمی است که در شنا افتاده و باید این مسئله را به فال نیک گرفت.»
منبع : سایت رسمی بازیها

در ضمن تیم ملی شنای مختلط ایران در ادامه مسابقات آسیایی گوانگ ژو با ترکیب جمال چاووشی فر، محمد علی رضایی ، سعید ملک آشتیانی و محمد بیداریان با رکورد مجموع ۳:۴۸:۱۴ به عنوان تیم پنجم به فینال مسابقات آسیایی گوانگ ژو صعود کرد.
این برای اولین بار در تاریخ شنای ایران است که تیم مختلط شنای ایران به فینال مسابقات آسیایی صعود می کند.ضمن اینکه در این رقابت رکورد ملی کشورمان که ۳:۵۳:۵۲ بود در جهشی بسیار خوب به ۳:۴۸:۱۴ ارتقا یافت.
البته دقایقی پیش بچه ها در فینال ظاهر شدن ولی موفق به کسب مدال نشدن .
چین اول ، ژاپن دوم و کره جنوبی سوم شدند .
این بازی از رادیو ورزش پوشش داده شد .

khooshe

مدیر بازنشسته
دوست عزیز شما دریافت مدالشو دیدین قبل از اون و بعد از مراسم خونده شد . مگه زن جوانمرد نداریم ؟!
من مراسمو ندیدم،ولی اون لحظه که گفتن طلا گرفته اینجوری بودن...
حالا بهتر که یه سرودیم براشون بخونن....
چرا داریم ولی واژه ی بهتری استفاده می شد بهتر می بود....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم اطلاعات از سایت رسمی بازیهاست :
1)
چین با 97 طلا ، 39 نقره و 36 برنز اول است

کره جنوبی با 29 طلا ، 22 نقره و 31 برنز دوم است

ژاپن با 17 طلا ، 41 نقره و 35 برنز در جایگاه سوم

کره شمالی با 5 طلا ، 7 نقره و 10 برنز چهارم است

کشور عزیزمان ایران با 5طلا ، 4 نقره و 8 برنز در جایگاه پنجم رقابتها جا گرفت
چین تایپیه دارای 4 طلاست

ازبکستان نیز دارای سه طلاست .

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اصلی بازیها مراجعه کنید
http://www.gz2010.cn/info/ENG_ENG/ZZ/ZZM195A_@@@@@@@@@@@@@@@@@ENG.html
سلام بچه ها کسی خبر تازه داره حقیقتش من دانشگاه بودم و از نتایج بی خبرم ، سایت اصلیم جزء خبرهای اولش چیزی در مورد ایران نیست که جدید باشه ولی به جدول توزیع مدالها که نیگاه میکنم میبینم خوشبختانه مدال گرفتیم شده 5 نقره و 11 برنز
و هنوز پنجمیم

اگه اشتباه نکنم برنزامون بایستی مربوط به تکواندو باشه ، راستی تاجیک بنده خدا رو تا جایی که من میدونم در حقش ناداوری کردن چیطور شد ؟ اصغر ابراهیمیم بگید چیکار کرده ممنون میشم . بالاخره تونس مدال بگیره یا مثل اکثر اوقات چهارم به بعد شده ؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مراسمو ندیدم،ولی اون لحظه که گفتن طلا گرفته اینجوری بودن...
حالا بهتر که یه سرودیم براشون بخونن....
چرا داریم ولی واژه ی بهتری استفاده می شد بهتر می بود....
آره درسته حقیقتشو بخواین منم ابتدا خیلی تعجب کردم بعد پیام بازرگانی گذاشتن و آهنگ با تصویر زیبایی که خانم خدیجه آزادپور در آغوش سرمربی تیم ملی جاگرفتن . بازم بهشون تبریک میگیم و افتخار میکنیم به وجود چنین بانوان غیوری که کم هم نیستند در کشورمون

در این باره بی نظرم و خب من نشنیدم کسی بگه جوان زن یا نا زن :D

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی خبر تازه داره حقیقتش من دانشگاه بودم و از نتایج بی خبرم ، سایت اصلیم جزء خبرهای اولش چیزی در مورد ایران نیست که جدید باشه ولی به جدول توزیع مدالها که نیگاه میکنم میبینم خوشبختانه مدال گرفتیم شده 5 نقره و 11 برنز
و هنوز پنجمیم

اگه اشتباه نکنم برنزامون بایستی مربوط به تکواندو باشه ، راستی تاجیک بنده خدا رو تا جایی که من میدونم در حقش ناداوری کردن چیطور شد ؟ اصغر ابراهیمیم بگید چیکار کرده ممنون میشم . بالاخره تونس مدال بگیره یا مثل اکثر اوقات چهارم به بعد شده ؟

سلام ..
اصغر ابراهیمی یه مدال نقره وزنه برداری گرفت... تو یک ضرب اول شد اما در مجموع با اختلاف 2کیلوگرم دوم شد ...
مسابقه فینال شنا 4*100 متر هم پخش شد ... اما قبل از اعلام نتایج که ببینیم ایران چندم شد ...تصاویر عوض شد ... البته مدال نگرفتن ... تو تکواندو هم 3 مدال برنز بدست آوردیم(خانم ها ششپری و حاجی پور و فرزاد عبدالهی) ... تو بوکس .. مسعود ریگی حذف شد .. اما روح الله حسینی به نیمه نهایی رسیده ... تاجیک هم تو تکواندو حذف شد .. مسگن با ناداوری بوده .. من خودم بازی رو ندیدم ... در رشته دراگون بت(قایق اژدها) هم تیم مردان و هم تیم زنان ششم شدن ...

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..
اصغر ابراهیمی یه مدال نقره وزنه برداری گرفت... تو یک ضرب اول شد اما در مجموع با اختلاف 2کیلوگرم دوم شد ...
مسابقه فینال شنا 4*100 متر هم پخش شد ... اما قبل از اعلام نتایج که ببینیم ایران چندم شد ...تصاویر عوض شد ... البته مدال نگرفتن ... تو تکواندو هم 3 مدال برنز بدست آوردیم(خانم ها ششپری و حاجی پور و فرزاد عبدالهی) ... تو بوکس .. مسعود ریگی حذف شد .. اما روح الله حسینی به نیمه نهایی رسیده ... تاجیک هم تو تکواندو حذف شد .. مسگن با ناداوری بوده .. من خودم بازی رو ندیدم ... در رشته دراگون بت(قایق اژدها) هم تیم مردان و هم تیم زنان ششم شدن ...
ممنونم مجید جان پس اینطور بالاخر ابراهیمی مدال گرفت خوشحالم از این بابت آره ایشون یک ضرب زن همیشه قدرتمندی بوده تو المپیکم فکر کنم تو یه ضرب سوم شد ولی در پایان بدتر از هفتم شد اگه اشتباه نکنم .
یه خبر در مورد شنا اینکه ایران به دلیل خطا امتیازش شمرده نشد و جالبتر اینکه اگه دقت کنید من در پست 53 این تایپیک چین رو اول عنوان کردم ولی در کمال ناباوری تیم چین نیز به دلیل خطا امتیازاش شمرده نشد و بدین ترتیب ژاپن قهرمان شد
یه خبر خوب تو بوکسم اینکه دقایقی پیش عمران اکبری موفق شد حریف ترکمنستانی خودشو با حساب 10 -1 از پیش رو برداره و راهی مرحله بعدی بشه . این بازی از الجزیره اسپورت پخش شد
در مورد تکواندو من از رادیو ورزش شنیدم و سه بار پای تاجیک به سر حریف ازبکستانیش اگه اشتباه نکنم برخورد کرد که در هر سه بار امتیاز رو به تاجیک دادن ولی با اعتراض ازبکیها رای برگردانده میشد آخرشم به رینگ طلایی رفت . اونجا بعد از توقف فراوون بالاخره تاجیک رو بازوندن . حقیقتا تاجیک عالی بود .
تو خانما هم اگه اشتباه نکنم یکیشون با چین بازی داشت که در وقت طلایی بازی رو از دس داد .
به هر حال همین که خانمهامون این چنین مدال اوردن جای بسی خوشحالیس و امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفتون باشیم .
انشاالله:smile:
از قایقرانیم بیشتر از اینها انتظار میرفت

khooshe

مدیر بازنشسته
آره درسته حقیقتشو بخواین منم ابتدا خیلی تعجب کردم بعد پیام بازرگانی گذاشتن و آهنگ با تصویر زیبایی که خانم خدیجه آزادپور در آغوش سرمربی تیم ملی جاگرفتن . بازم بهشون تبریک میگیم و افتخار میکنیم به وجود چنین بانوان غیوری که کم هم نیستند در کشورمون

در این باره بی نظرم و خب من نشنیدم کسی بگه جوان زن یا نا زن :D
پس بعد پیام بازرگانی پخش شد....
واقعا همینه...
خوب مگه چشه؟جوان زن:D
ممنونم مجید جان پس اینطور بالاخر ابراهیمی مدال گرفت خوشحالم از این بابت آره ایشون یک ضرب زن همیشه قدرتمندی بوده تو المپیکم فکر کنم تو یه ضرب سوم شد ولی در پایان بدتر از هفتم شد اگه اشتباه نکنم .
یه خبر در مورد شنا اینکه ایران به دلیل خطا امتیازش شمرده نشد و جالبتر اینکه اگه دقت کنید من در پست 53 این تایپیک چین رو اول عنوان کردم ولی در کمال ناباوری تیم چین نیز به دلیل خطا امتیازاش شمرده نشد و بدین ترتیب ژاپن قهرمان شد
یه خبر خوب تو بوکسم اینکه دقایقی پیش عمران اکبری موفق شد حریف ترکمنستانی خودشو با حساب 10 -1 از پیش رو برداره و راهی مرحله بعدی بشه . این بازی از الجزیره اسپورت پخش شد
در مورد تکواندو من از رادیو ورزش شنیدم و سه بار پای تاجیک به سر حریف ازبکستانیش اگه اشتباه نکنم برخورد کرد که در هر سه بار امتیاز رو به تاجیک دادن ولی با اعتراض ازبکیها رای برگردانده میشد آخرشم به رینگ طلایی رفت . اونجا بعد از توقف فراوون بالاخره تاجیک رو بازوندن . حقیقتا تاجیک عالی بود .
تو خانما هم اگه اشتباه نکنم یکیشون با چین بازی داشت که در وقت طلایی بازی رو از دس داد .
به هر حال همین که خانمهامون این چنین مدال اوردن جای بسی خوشحالیس و امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفتون باشیم .
انشاالله:smile:
از قایقرانیم بیشتر از اینها انتظار میرفت
قایقراین واقعا ضعیف بود....
ولی ابراهیمی تویه یه ضرب تلاششو کرد برا مجموعش ولی نتونست بزنه،بنده خدا مصدومم شده بود...
تویه دو ضرب خواست افزایش بده همون مصدومیتش نذاشت.....
ایلیا هم که انگار نه انگار 214 کیلو گرم وزنش بود رو یه انگشت بلند کرد:razz:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاجیک: فکر می‌کردم زمان ناداوری ها به پایان رسیده است

تاجیک: فکر می‌کردم زمان ناداوری ها به پایان رسیده است

حسین تاجیک با ابراز تاسف از عملکرد داوران در بازی های آسیایی گفت:« فکر می‌کردم زمان ناداوری در این رشته تمام شده و این بار حق ما را ضایع نکنند؛ اما گویا هنوز هم دست بردار نیستند.سوال من از کارشناسان تکواندو حاضر در بازی‌های آسیایی این است که بر چه اساسی حریف قزاق مرا برنده اعلام کردند؟»

وی با اشاره به اینکه برای کسب طلای بازی های گوانگجو خیلی زحمت کشیده بود،ادامه داد
:« معمولاً‌ در المپیک ها شاهد سیاسی کاری و تقسیم مدال های طلا هستیم؛ اما کره ای ها نه تنها در این مسابقات بلکه در سایر رقابت ها نیز با ناداوری کار خود را پیش می برند. فکر می کردم دیگر زمان ناداوری و این مسائل گذشته باشد اما گویا آقایان دست بردار نیستند و زحمات ما را به راحتی به هدر می دهند. آنها جلوی چشم صدها نفر حقم را خوردند. 3 امتیاز مسلم مرا ندادند و در راند طلایی هرچه من حمله کردم، برایشان مهم نبود.»
وی در پایان گفت:« در نهایت حریف قزاق را برنده اعلام کردند بدون اینکه کار خاصی کرده باشد، من او را در مسابقات آسیایی قزاقستان بردم و حریف اصلی‌ام بود. اگر او را می بردم به راحتی طلا می گرفتم .این مسئله موجب شد تا شوکی به من وارد شود، نمی دانم چه کنم. همه تلاش هایم برای طلای این بازی ها هدر رفت.»
منبع : خبر آنلاین

حقیقتا حق تاجیک رو ازش گرفتند . ما به ایشون تبریک میگیم و ضمن خسته نباشید به ایشون ازشون تشکر میکنیم . ملت ایران فهیمند و از اینکه ورزشکارشون این چنین جنگید خوشحالند و به او افتخار میکنند .
کره ای ها چه بخوان باور کنن چه نه ، ایران در تکواندو بالاتر از اونهاست انشاالله:smile:;)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز هفتم بازیهای آسیایی

روز هفتم بازیهای آسیایی

تهران - ورزشکاران کشورمان روز جمعه در هفتمين روز از بازي هاي آسيايي 2010 گوانگجو در 12 رشته به مصاف حريفان خود مي روند.

به گزارش ایرنا، ورزشکاران کشورمان در رشته های تیراندازی، تیروکمان، قایقرانی، تکواندو، بوکس، وزنه برداری، بسکتبال، والیبال و والیبال ساحلی، شمشیربازی، فوتبال و هندبال با رقبای خود مبارزه خواهند کرد.
در والیبال تیم ملی کشورمان به مصاف تایلند می رود. در والیبال ساحلی نیز تیم ملی (یک) ایران به مصاف چین، میزبان مسابقات خواهد رفت و تیم ملی (2) نیز با تایلند بازی دارد.
در فوتبال تیم امید ایران با عمان بازی دارد و در بسکتبال تیم ملی ایران با هندوستان بازی خواهد کرد.
همچنین هندبالیست های کشورمان در آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی این رقابت ها، فردا در برابر کویت به میدان می روند.
رقابت های ورزشکاران ایرانی از ساعت 9 صبح جمعه به وقت محلی آغاز می شود.
شانزدهمین دوره بازی های آسیایی تا 6 آذر با حضور بیش از 10 هزار ورزشکار از 45 کشور در شهر گوانگجو چین ادامه خواهد داشت .

امیدواریم بچه های هندبالیست کشورمون بازیهای خوب گذشته خودشونو ادامه بدن که در این صورت صعود از این گروه دور از دسترس نیست:smile:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ششمین طلای ایران اینبار قایقرانی

ششمین طلای ایران اینبار قایقرانی

قهرمان روئینگ بازی های آسیایی با بیان اینکه این اولین مدال آسیایی خود است گفت که برای کسب مدال های بیشتر همچنان تلاش می کند.
محسن شادی پس از قهرمانی در مسابقات آسیایی گفت: این مدال را به مردم خوب شهرم نقده تقدیم می کنم و امیدوارم که در مسابقات بعدی همچنان با تلاش و اتکا به خداوند مدال های بیشتری را به دست بیاورم.
وی افزود: برای کسب این مدال در اوج آمادگی بودم و پس از مسابقات جهانی تنها چند روز استراحت کردم و پس از آن در ۳ ماه فشرده منتهی به بازی های آسیایی -تمرینات سختی را پشت سرگذاشتم.امیدوارم که کاروان ورزشی ایران نیز در مسابقات آسیایی موفق باشد و ورزشکاران خوب کشورمان هم مدال های طلای دیگری نیز کسب کنند.
منبع : سایت رسمی بازیها

منم به نوبه خودم کسب این افتخار با ارزش رو تبریک میگم و آرزوی موفقیت برای این اسطوره قایقرانی کشورمون دارم .

تقدیم به محسن شادی عزیز که شادی را بار دیگر برای ملت ورزش دوست ایران ارمغان آورد .

ورزشکاران دلاوران نام آوران به نام یزدان پیروز باشید ..................
شعر زیبای روزبه نعمت الهی تقدیم به ورزشکاران غیور کشورمون

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]آبی قلب تو خلیج فارس و هرمز [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سینه به سینه ات سلسله کوه البرز [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]وسعت نام تو ، وسعت نام خورشید [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]جلوه ی خاک تو ، قرمز و سبز و سپید [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]این نه منم من ، نه من منم من [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ذره ی خاک وطنم من ای........ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایران خاک دلیران ، ایران غرش شیران [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایران همیشه جاویدان ............................ [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایرانی پهلوان ، ایرانی مهربان ، ایران وطن من [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایرانی قهرمان ، ایرانی پهلوان [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]از ارس تا خلیج وطن من [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خون سیاوش ، کمان آرش[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]مهد شهیدان ، غرور آتش[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خانه ایمان به لطف یزدان ، هی....... [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایران خاک دلیران ، ایران غرش شیران [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایران همیشه جاویدان [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]رستم و سهراب قصه ها ، ایرانی [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]شیرین و فرهاد عاشقا ، ایرانی [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]اهل وفا صلح و صفا ، ایرانی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایرانی مهربان ، ایرانی قهرمان [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ایـــــــــــــــران ، وطــــــــــــــــــن من [/FONT]

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما اخبار دیگر هم بد نیس . دختران قایقران کشورمون به مدال برنز رقابتها دست یافتند که حقیقتا ارزش این مدال برنز بیشتر از اسم برنز است در این رشته و برای بانوان کشورمون .تیم بانوان ایران متشکل از حمیرا برزگر، سولماز عباسی، مریم سعیدی و نسیم بن یعقوب با ارائه نمایشی خوب به مدال برنز بازی های آسیایی رسیدند .
خبر دیگه صعود باقری معتمد و دو ورزشکار خانم دیگه کشورمون در مسابقات تکواندو به یک چهارم و اینکه عابدینی در مسابقات شمشیر بازی گل کاشت و به جمع هشت نفر پایانی صعود کرد هر چند که در این مرحله بایستی با نماینده چین رقابت کنه .
اما بدترین خبر امروز حذف رضا نادریان در کمال ناباوری همگان بود اونم از فیلیپین بهتره بقیشو نگم........

بالا