بار آخری که حسودی کردین کی بوده؟؟

شوگا

عضو جدید
سلام بر همگی
:w16:همه ی ما میدونیم که حسادت اصلا خوب نیست اما هیچکس هم نیست که بتونه بگه
" من تا حالا به هیچکس حسودی نکردم!!! "پس بنابر این من یه سوال به ذهنم رسید
اینکه ازتون بپرس بار آخری که به کسی حسودی کردین کی بوده ؟؟به چه کسی
حسودی کردین؟؟واگه دلتون میخواد بگین اصلا چرا؟؟
;)

jooje tighi

عضو جدید
دیشب به داداشم.....آخه بابام واسش ماشین خرید........بعد واس من...هییییی

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
آخرین بارش دقیق یادم نی ول یتا اونجا که یادمه به یه بچه چند ماهه خیلی حسودیم شد... اصلا اشک تو چشام جم شد ایشالا از این حسادتا نصیب هیچکس نشه خیلی سخته....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بچه تر که بودم عقل زیاد نمی رسید زیاد حسودی می کردم چون خیلی ادم بلند پروازیم. ولی الان نه بازم بلند پروازم ولی بیشتر غبطه می خورم تا حسودی

اخه حسودی یه اشتباهه و ادمو بیچاره می کنه ولی غبطه خوردن مثه یه نیرو محرکه باعث پیشرفت میشه

kaveh_69

عضو جدید
منم گاهی پیش میاد که غبطه بخورم اخریشم یادم نیس کی بوده...
ولی فک نکنم تا حالا حسادت کرده باشم ینی تو خون ما نیس داداش!

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخرین بار به خواهرزاده ام بود.اخه بابام براش حج عمره ثبت نام کرد .حسادتم به خاطر این بود که اون پدربزرگ و مادر بزرگ داره اما من طعمش نچشیدم!!!!!!:cry:

آخرین ویرایش:

Relampago

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سعی می کنم حسود نباشم ولی گاهی اوقات دست خودم نیست همین دیروز به یکی از همکلاسیم حسودیم شد.....:(

qholi

عضو جدید
اخرین بار به خواهرزاده ام بود.اخه بابام براش حج عمره ثبت نام کرد .حسادتم به خاطر این بود که اون پدربزرگ و مادر بزرگ داره اما من طعمش نچشیدم!!!!!!:cry:
واااییییییی....
آقا قلی ناراحت میشه....
آخی...

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به دوستم....همین امروز....آخه با سهمیه معدل رفت ارشد.....منم اگه یکم حواسمو بیشترجمع میکردم ایجوری نمیشد....البته حسودی نبود غبطه خوردم....بعدش گفتم چرا نه من!!!

qholi

عضو جدید
به دوستم....همین امروز....آخه با سهمیه معدل رفت ارشد.....منم اگه یکم حواسمو بیشترجمع میکردم ایجوری نمیشد....البته حسودی نبود غبطه خوردم....بعدش گفتم چرا نه من!!!
آقا قلی به شما کتابخونه رو توصیه میکنه!

شوگا

عضو جدید
من بچه تر که بودم عقل زیاد نمی رسید زیاد حسودی می کردم چون خیلی ادم بلند پروازیم. ولی الان نه بازم بلند پروازم ولی بیشتر غبطه می خورم تا حسودی

اخه حسودی یه اشتباهه و ادمو بیچاره می کنه ولی غبطه خوردن مثه یه نیرو محرکه باعث پیشرفت میشه

:w17:مرحبا....................

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در کل آدم حسودی نیستم!

اما یه مورده که حتی فکرشم اذیتم می کنه...

ازش متنفرم واسه همین به همه چیش حسودیم میشه:mad:

orchidak

عضو جدید
تا 1 ماه پیش به یه چیزی خیلی حسودی می کردم.....:razz:
اما دیگه کاریش ندارم...:redface::D
هرکاری دوست داره بکنه !