برو پچه های دانشگاه علمی کاربردی بیان ببینیم کیا از دانشگاهشون راضین

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ترجیحا اسم دانشگاه و شهرتون را هم بذارید

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ایلام!!
واقعا مزخرف!! استاد نداشتیم....سطح استاد ها در حد دبیرستان بود!!
حالا مگر شهر های دیگه بهتر باشن!!

sara _na

عضو جدید
سلام من تهران واحد 25
مزخرفه فقط همین چه از نظر استاداش چه آموزشی
یه استاد داشتیم به نام عباس زاده که مالیخولیایی بود میگفت دختر ها باید سوسک بگیرن تو دستشون
و یا از بین صندلی ها رد شن خدا رو شکر که این ترم به لطف بچه ها اخراجش کردن

computer127

عضو جدید
سلام.
من دانشگاه علمی کاربردی سعادت شهر (استان فارس)بودم.
من ک خیلی راضی بودم. استادای خوبی داشتم.
عالی بود. عالی بود................................

Elham 6661

عضو جدید
سلام من دانشگاه سیرجان استان کرمان هستم استادهامون واقعا خوب هستن و اینو نتیجه تلاش رییس دانشگاه میدونم ولی چون دانشگاه جدیدی هست امکاناتش زیاد تعریفی نداره ولی من از اینکه رفتم به این دانشگاه خیلی راضی ام و چیزهای زیادی یاد گرفتم

JAFAREI

عضو جدید
سلام
من از مرگز تحقیقات لاستیک ایران ( تهران -شهرک پژوهش)
دانشگاه ما بد نیست تک رشته هست و تنها در کشور هیچ دانشگاهی چه سراسری چه آزاد و... این رشته را نداره و از همه مهمتر دانشجو محور هست.البته تقریبا

.elham.

عضو جدید
سلام
من دانشجوي معماري رودهنم. از اينكه بايد هر ترم با معدل 18 فقط 11 واحد بردارمو حدود 3 سال واسه ي كارداني وقت تلف كنم خيلي ناراحتم.
حالا اينش به... دانشگاهمون ي سرويس بهداشتي نداره. سلف نداريم. استادا بار علمي ندارن.
اصلا راضي نيستم.

ahmadpashaei

عضو جدید
من رشته مهندسی برق کنترل به قول علمی کاربردی رشته مهندسی تکنولوژی کنترل میخونم.کاردانی کارآموزان چالوس بودم که هیچی نداشت جز دو سه تا استاد خوب که به لطف دانشگاه های منطقه اونجا میومدن و الانم یکیش مونده و بقیه در رفتن،حالم بهم خورد گفتم کارشناسی بیام بهترین جا!!!کارشناسی اومدم ساپکو تهران که مال ساپکو ایران خودرو هست.اینجام مثل همون جا و کلا در علمی کاربردی در ورودی هرسال نهایتا 10%میان برای درس و علاقه و ادامه تحصیل.پایه درسی و IQوجود نداره خلاصه همه باهم مشورت میکنن تا نذارن استاد درس بده و میان که چیزی یاد نگیرن و مدرک بگیرن تا مفت با حق کشی کسانی که لایق هستن حقوق و جایگاه بگیرن.در حل ساده ترین مسایل ریاضی مشکل شدید دارن و میخوان مهندس برق بشن!!!!!!!!

ahmadpashaei

عضو جدید
در کل این جو تمام علمی کاربردیهاست و باید جمع بشه.حق دارن که مدرکشو خیلی کم قبول میکنن.حالا میخوان ارشدم بیارن تا کاملا جامعه مهندسی ایرانمون رو نابود کنن

masoudx7

عضو جدید
بابا بیخیال
من ازاد برق می خوندم، علمی کاربردی هم دارم از اول کامپیوتر می خونم.
خداییش خیلی بهتر از ازاده.
اصلا طرز فکر استاداش خیلی مهندسی تره. خیلی هم با شعور و با اطلاعاتند.
واسه کاردانی برق من 3 تا ریاضی پاس کردم همش مثل هم بود، اما اینجا تو ریاضی پیش مونده بودم
بر خلاف ازاد که همینجوری نمره فقط می دند، اینجا عالی میشه درس خوند و یاد گرفت.
اصفهان ، خدمات علمی صنعتی ایرانیان

hamed.k63

عضو جدید
سلام
خيلي تايپيك باحاليه.من مركز بافق-يزد كارشناسي.خيلي مزخرمهواستاد خوب داريم ولي انگشت شمار.اين سرپرست دانشگامون عشقش اينه از دانشجوها مفت كار بكشن.يه ساختمون ساخته نرده هاشو برق كشيشو رنگشو همه دانشجوها ويكنن.واقعا علمي الكيه

تارا پارسا

عضو جدید
منم ت علمی کاربردی- انقلاب میخونم.
مشکلاتی رو که الهام جون گفتو داریم مثل نداشتن سلف و ...
اما خداییش استادای عالیم دارم که بار علمی زیادی دارن.
اما مشکل دیگه ای که وجود داره اینه که بعضا استادای تازه کار میارن که اولین سال تدریسشونه و الکی عین بچه ها لج میکنن.

MK264

کاربر بیش فعال
من واحد قلات میخونم.
بعضی از استادا خوبه بعضیا افتضاح.از نظر امکانات هیچه،آزمایشگاه هاش تقریبا غیر چهارتا بشر و ارلن و کلی نفتالن چیزی نداره جای بعضی از آزمایشگاه ها هم تحقیق میدیم نمره میگیریم چون امکانات آزمایشگاه رو ندارن بدتر از همش چیدن امتحانات هست و دانشجو رو اصلا حساب نمیکنن.
در کل خیلی دانشگاه مزخرفی هست فقط چون دولتی 30 نفر میگرفتن و آزادم پولم بیشتری میگرفت و بچه ها گفته بودن اونجا هم همین امکاناته رفتم اینجا.

negin*

عضو جدید
سلام من کارشناسی را تازه تمام کردم از دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان
خیلی عالی بود - فکر نکنید الکی تعریف میکنم واقعا عالی بود - بعضی از استادها فارق التحصیلای دانشگاه
صنعتی اصفهان که از نظر علمی عالی بودند - بعضی از استادها هم دکترا داشتند -یا توی این کلاس کنکورها استاد هستن
هم خوب درس میدادند و هم سخت امتحان میگرفتند - رقابت شدیدی بین هم کلاسی بود
از نظر محیطش هم تازه امسال دانشگاه را عوض کردند (خیلی تمیز و عالیه)- (مدیر گروهها و استادها به فکر دانشجوها بودند.)
دوره کاردانی را هم در دانشگاه علمی کاربردی تیران بودم - اونم سطح علمی خوبی داره
دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان غیر انتفاعی هم داره

jhangard

کاربر بیش فعال
علمی کاربردی نجف آباد- معماری
راضییم و خوبه امکاناتش خوبه (نسبت به سایر علمی کاربردی ها)
اما من فقط برای کاردانی در این دانشگاه می مونم و برای کارشناسی ناپیوسته به کسی توصیه نمی کنم بیاد به علمی کاربردی، حقیقتا 80 درصد اومدن فقط مدرک بگیرن و سعی در پیچوندن کلاس و استاد دارند.
من خودم برای کارشناسی قطعا میرم دولتی یا غیرانتفاعی یا آزاد خوب

javaheri69

عضو جدید
سلام منم دانشگاه علمی کاربردی تهران ـ ستارخان درس میخونم
بد نیست بعضی استاداش خیلی خوبن اما بعضیاشون زیاد بار علمی ندارن
اما در کل بهتر از دانشگاه آزاده

soshiant.ir

عضو جدید
سلام به همه دوستان .

من واحد تالش درس میخونم سمت گیلان .
متاسفانه توی هیچ قسمتی خوب کار نمیکنن . ساختمان مسکونی شده دانشگاه . تطابق ساعت کلاسها رو خیلی زیاد داریم . برنامه ریزی واقعا در حد 0 .:razz:
اینکه اساتید بعضیها خوبن و بعضیها بد مربوط به همه دانشگاههاست و فقط توی علمی کاربردی نیست . اما در کل متود درسی خوبی هم ندارن .
خدا به داد مهندسای آینده برسه که قراره ما باشیم با این متود درسی .( بهتره بگم خدا به داد ایران برسه ):biggrin::)

shishi-cos-klid

عضو جدید
سلام به همه دوستان به عقیده من اسم ورسم وخوب وبد بودن دانشگاه نباید مارو ازاصل قضیه دور کنه این همه بهانه ای برای پیشرفرفت نکردن است

علی اریا

عضو جدید
سلام. به تمام بچه ها .اولا ادم باید خودش درسخون باشه.هم جا دانشگاه خوب و بد داره وهمینجور استاد.

ainaz_F

عضو جدید
من از دانشگام راضیم، علمی کاربردی شهید روحانی فرد کردکوی
اونجام سختیای خودشو داره
ولی در کل راضیم!;)

رایحه شیرین

عضو جدید
درود

تهران - واحد اصلاعات فناوران سعادت آبادسخت افزار کامپیوتر (البته رشته دومم هست :))

ELI J0N

عضو جدید
من حسابداری میخونم.دانشگاه تهران علمی کاربردی شاداب میخونم.خوبه اما خب سلفش کوچیکه.استاداشم عالیه اما یکیشون به دانشجویان نظربدداشته واخراجش کردن.وبدترازهمه زمان برگزاری امتحاناش خیلی بده.

narges z

عضو جدید
بچه ها به غیر از دانشگاه دولتی که راجع بهش اطلاعات خاصی ندارم بقیه دانشگاه ها مثل علمی کاربردی آزاد و پیام نور همشون توی یک سطح اند اگه خودت بری دنبال درس یه چیزی یاد میگیری اگه نه که به خودت میای میبینی شدی یه مهندس که هیچی بارت نیست و فقط سطح توقعات بقیه رو از خودت بالا بردی.
من خودم مرکز علمی کاربردی دزفول 1 هستم استاداش خوبن ولی امکاناتش کمه!

بالا