سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر دو رو انجام دادید؟
چقد سریع:D
خوب حالا cmd رو اجرا کنید.
به این شکل باشه

مشاهده پیوست 48954

راستی می خواستید از سایت دیگه هم دانلود کنید ببنید همین مشکل رو داره یا نه.
ببخشید معذرت میخوام.
خوب باید وارد درایو که پوشه دانلودتون قرار داره قرار بگیرید

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه اونقدر هم نابلد نیستم چیزایی که باهاشون کار نکردم و بلد نیستم ........داس رو هم میدونم چه شکلی ه ....چی تایپ کنم اونجا؟؟

ببیند اون فایلی اجرایی رو که تو ارور میگه تو پوشه هست یا نه اونو باید اجرا کنید.

بازم با عرض پوزش مجدد.

با تشکر

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی می خواستید از سایت دیگه هم دانلود کنید ببنید همین مشکل رو داره یا نه.
خوب باید وارد درایو که پوشه دانلودتون قرار داره قرار بگیرید اگر d هست تایپ کنید \:d و اینتر
خوب حالا تایپ کنید dir /p و اینتر باید پوشه گوگل کروم رو پیدا کنید.

از سایته دیگه هم دانلود کردم البته ورژنش فرق داشت اون هم اجرا نشد...!!.......................اولش که c:\ users
چقدر سخت شد....!!!!!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
از سایته دیگه هم دانلود کردم البته ورژنش فرق داشت اون هم اجرا نشد...!!.......................اولش که c:\ users
چقدر سخت شد....!!!!!
اصلا ببیند این فایلی که تو ارور میگه تو پوشه وجود داره یا نه .
اشکال نداره درایو فعال رو نمایش میده. درایوی که پوشتون توش ذخیره هست رو وارد کنید.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام حالا چی کار کنم؟؟:D

سلام دوست عزیز من می خواستم دانلودش کنم ببینم واسه من هم به این صورت هست یا نه ولی اصلا دانلود نمیشه به احتمال زیاد این ورژن ازمایشی هست.
حتما همین ورژن باید نصب بشه؟

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز من می خواستم دانلودش کنم ببینم واسه من هم به این صورت هست یا نه ولی اصلا دانلود نمیشه به احتمال زیاد این ورژن ازمایشی هست.
حتما همین ورژن باید نصب بشه؟
نه ولی google chrome باشه....بهترین ورژنش هر کدوم هست همون و میخوام.....می تونید لینک ه دانلودش رو برای من هم بذارید هر کدوم که درسته....

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ولی google chrome باشه....بهترین ورژنش هر کدوم هست همون و میخوام.....می تونید لینک ه دانلودش رو برای من هم بذارید هر کدوم که درسته....

خوب این ادرس سایت خودم امتحانش نکردم ولی خوب معمولا برنامه که دانلود میکنم مشکلی نداره.

http://www.softgozar.com/WebPage/So...204-Final-/-11.0.696.16-Beta-/-12.0.714.0-Dev

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
من سوال دارم !! ببخشید ولی آخه بلد نبودم کجا باید مطرح کنم؟؟؟:cry:چگونه میتوان یک عدد حقیقی را به صورت دنباله همگرایی ازاعداد کسری نمایش داد؟
من باید الگوریتمشو بدم ولی همینم باشه خوبه مرسی!:que:

این سوال مربوط میشه به تالار ریاضی

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

گوگل کروم

پیوست ها

• ChromeSetup.zip
    527.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
google chrome نصب شده ولی وقتی اجراش میکنم می نویسه.....the application was unable to start correctly (0xc0000005 . click ok to close the application............کمممممممممممممممک .......چرا ؟؟؟؟

mr.sajjad

عضو جدید

خوب این ادرس سایت خودم امتحانش نکردم ولی خوب معمولا برنامه که دانلود میکنم مشکلی نداره.

http://www.softgozar.com/WebPage/So...204-Final-/-11.0.696.16-Beta-/-12.0.714.0-Dev

latest version
Chrome 12.0.712.0 Beta

http://www.filehippo.com/download_google_chrome/

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من با winzip اول add کردمش بعد اکسترکت کردم ولی درست نشد....چی کار کنم؟؟
با سلام،
قرار شد رو ش کلیک راست کنید و Extract کنید!! نه این که دوباره فشرده ش کنید!
اگه از قبل رو سیستم کروم داشتید، این کار رو کنید حل می شه!
ضمناً یه نسخه ی Stable دانلود کنید نه نسخه ی آزمایشی! فکر می کنم آخرین نسخه 9 یا 10 باشه!

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
google chrome نصب شده ولی وقتی اجراش میکنم می نویسه.....the application was unable to start correctly (0xc0000005 . click ok to close the application............کمممممممممممممممک .......چرا ؟؟؟؟
سلام
دوست عزیز شاید در پستهای قبلی اشاره کرده باشین و من ندیدم
ویندوزتون چیه ؟
32 بیتی یا 64 ؟

a.aktichi

عضو جدید
یکی از دوستان لپ تاپ سونی داره. با سی پی یو 2 هسته ای 2.5 و رم 2 گیگ.
حدود 5 دقیقه طول میکشه تا لپ تاپ بالا بیاد.وقتی هم بالا میاد، 50 درصد رم پر هست!!!!!!!!!
کسی میدونه مشکلش چیه و چطوری میشه درستش کرد؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
یکی از دوستان لپ تاپ سونی داره. با سی پی یو 2 هسته ای 2.5 و رم 2 گیگ.
حدود 5 دقیقه طول میکشه تا لپ تاپ بالا بیاد.وقتی هم بالا میاد، 50 درصد رم پر هست!!!!!!!!!
کسی میدونه مشکلش چیه و چطوری میشه درستش کرد؟

با سلام،
باید ببینید چه پردازه هایی دارن از رم اصتفاده می کنن!
مشکل می تونه از بدافزارها باشه یا مشکلات خود ویندوز!

a.aktichi

عضو جدید
با سلام،
باید ببینید چه پردازه هایی دارن از رم اصتفاده می کنن!
مشکل می تونه از بدافزارها باشه یا مشکلات خود ویندوز!
توی تسک منیجر هم رفتم،قسمت processor ، برنامه ای اونجا نبود که از رم استفاده کنه. چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم، ویندوز هم ویستا هست.من فکر می کنم شاید به خاطر آپدیت های نصفه و نیمه ای هست که انجام شده

بالا