نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
دوستان من دارم سکته میزنم ! منم مشکل دارم
من تابستون تموم کردم ینی شهریور
هنوز نرفتم واسه گواهی فارغ التحصیلی
آخه ی روزه چجوری بگیرم این کوفتیو !!

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چقدر سخت میگیرید فکر کردید مثلا اگه فرداش نرید دیگه ثبت نامتون نمیکنن ؟
بابا من پارسال قزوین رزرو نگه داشتم چند روز پیش زنگ زدن که اخرین مهلتت هست اگه میخوای بیا ثبت نام کن اونوق شما دارید سر یکی دو روز حرص میخورید ؟

Paradiso100

عضو جدید
بابا من پارسال قزوین رزرو نگه داشتم چند روز پیش زنگ زدن که اخرین مهلتت هست اگه میخوای بیا ثبت نام کن اونوق شما دارید سر یکی دو روز حرص میخورید ؟

دست خودم نیست بابا . فک کن اگه نشه زحمات ی سال به باد میره خوب

orkideh

عضو جدید
http://www.pubr-azmoon.com/304_اعلام_نتيجه_نهايي_مرحله_دوم_آزمون_كارشناسي_ارشد_گروه_آزمايشي_هنر_

mahboooobeh

عضو جدید
این شرایط رزرو چجوریاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟هزینه ای هم باید پرداخت کنیم؟یافقط یک ثبت نام اولیه اس....

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان از مرکز آزمون بپرسیند مطئمن شیند منم لینکش رو پیدا کنم میزارم. دانشگاه آزاد طبق تصویبیه جدیدش واسه هر دانشجو یک ترم نگه میداره ثبت نامش رو. حالا شما فردا بریند یا نه مشکلی نیست اینها تا یه ترم نگه میدارند حقتون رو .در ضمن پول میخواند بدین مدارک رو بهتون فرجه میدن تا 15 روز بریند بیاریند. در آخر منم پارسال قبول شدم تکمیل دوم واسه اینکه خدمت نرم بعد از 2ماهزنگ زدم گفتم آقا من میتونم بعد 2 ماه بیام ثبت نام گفت پولت جوره؟ گفتم آره گفت بیا مشکلی نیست:biggrin:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست خودم نیست بابا . فک کن اگه نشه زحمات ی سال به باد میره خوب

نگران نباشین فوقش نقص مدرک میخورین اگه نرسیدین امضاها و گواهی موقت رو بگیرین از خود دانشگاه یه تاییدیه میتونین بگیرین فعلا برا ثبت نام.

sora66

عضو جدید
من تا امسال در مورد دانشگاه آزاد یه جور دیگه فکر میکردم..اما خدائیش اینجا هم سختی های در نوع خودشو داره.این 2ماه اخیر مخصوصا خیلی همه چی مبهم بود:eek:.این که از فردا میتونم برنامه ریزی کنم و زندگیم منظم میشه خوشحالم..در هر دوصورت قبول شدن یا نشدن از خدا واسه همهمون عاقبت بخیری میخوام:w27:

zaha hadid26

کاربر فعال
من تا امسال در مورد دانشگاه آزاد یه جور دیگه فکر میکردم..اما خدائیش اینجا هم سختی های در نوع خودشو داره.این 2ماه اخیر مخصوصا خیلی همه چی مبهم بود:eek:.این که از فردا میتونم برنامه ریزی کنم و زندگیم منظم میشه خوشحالم..در هر دوصورت قبول شدن یا نشدن از خدا واسه همهمون عاقبت بخیری میخوام:w27:

آره انشاله هرچی خیر پیش بیاد

ff_z

عضو جدید
بچه ها تاییدیه فراغت از تحصیل چیه من دانشگاهی که لیسانس گرفتم خیلی دوره!!!!!!!ٰٰٰ؟

pedimedi

عضو جدید

خیال همتون راحت من مدرک پیش دانشگاهیمو بعد از 5 سال تازه هفته پیش دادم دانشگاه سفتمو گرفتم

تهرنگ

عضو جدید
درستش هم همینه.... ای کاش همه مشکلات زندگی همین قبول نشدن توی کنکور بود......

تهرنگ

عضو جدید
انشالا هممون فردا خوشحال شیم.زندگی من که بدجور به این جواب گره خورده.یعنی رسما قبول نشدنم یعنی نابودیم...

بابا تو رو خدا...... قبولی برای منم خیلی مهمه ولی یعنی چی که نابود میشم... یکم قوی باشید دوستای گلم زندگی خیلی فراز و نشیب داره. ایشالا فردا همگی خبر خوش بشنوید;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا