طرفدارای انارشیزم بیان تو

daneshjoo_1361

عضو جدید
سلام خوبید خوبم شما چطورید

راستیتش من راجب اکثر ادیان دارم تحقیق و مطاله میکنم به این نتیجه رسیدم که کلا دین وسیله ایست برای غلبه ی برخی افراد به بقیه .که این اصلا درست نیست .

دمکراسی چیست :برتریه اقلیت به اکثریت .که اینم درست نیست.

لایک هم بیشتر به شیطان پرستی تمایل داره

ولی انارشیزم تقریبا بهتر داره جواب میده حالا هر کی مکتبش انارشیزمه بیاد به من کمک کنه و کسیم که اطلاعات می خواد بیاد تا جایی که میدونم کمکش کنم.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید خوبم شما چطورید

راستیتش من راجب اکثر ادیان دارم تحقیق و مطاله میکنم به این نتیجه رسیدم که کلا دین وسیله ایست برای غلبه ی برخی افراد به بقیه .که این اصلا درست نیست .

دمکراسی چیست :برتریه اقلیت به اکثریت .که اینم درست نیست.

لایک هم بیشتر به شیطان پرستی تمایل داره

ولی انارشیزم تقریبا بهتر داره جواب میده حالا هر کی مکتبش انارشیزمه بیاد به من کمک کنه و کسیم که اطلاعات می خواد بیاد تا جایی که میدونم کمکش کنم.

من طرفدار سکولار هستم.
ولی شما بر چه اساسی میگید که لائیک شیطان پرستی هست؟؟؟

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین امروز تو یکی از ایالت های امریکا فکر کنم کالیفرنیا همه پرسی برای داشتن حشیش و ماریجوانا برای افراد برای 18 سال به همه پرسی گذاشته شد.که 57 درصد گفتند نه و رای منفی گرفت.
این یعنی یک جامعه سکولار و دموکراسی مطلق
دموکراسی یعنی رای اکثریت .
وگرنه تو همین ایرانی افرادی به ازادی تریاک معتقد باشند.ایا باید تریاک برای اون ها ازاد بشه؟؟؟

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم همه رو قبول دار ولی به یکی شون بیشتر تمایل دارم

Sarp

مدیر بازنشسته
سه تا مثال بزن از یه جامعه و اجتماع موفق آنارشیسم !

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط میخوام بگم هیچکدوم رو قبول ندارم

فقط و فقط ذیکتاتوری

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته لایک شیطان پرستیه؟!!:surprised:
و البته دموکراسی.... !
درمورد انارشیزمم اول یه توضیح کوتاهی میدادی تا ببینیم مثل این تعریفاست ....به قول بابک چند تا مثالم براش بزن...در ضمن آنتارشیسم دنبالش هرج و مرج رو هم به دنبال داره....

daneshjoo_1361

عضو جدید
QUOTE=کاپلو;2797451]من طرفدار سکولار هستم.
ولی شما بر چه اساسی میگید که لائیک شیطان پرستی هست؟؟؟[/QUOTE]

من نگفتم که لائیک شیطان پرستیه گفتم تمایل داره در ضمن من در مورد مکتب لائیک خیلی تحقیق کردم

daneshjoo_1361

عضو جدید
همین امروز تو یکی از ایالت های امریکا فکر کنم کالیفرنیا همه پرسی برای داشتن حشیش و ماریجوانا برای افراد برای 18 سال به همه پرسی گذاشته شد.که 57 درصد گفتند نه و رای منفی گرفت.
این یعنی یک جامعه سکولار و دموکراسی مطلق
دموکراسی یعنی رای اکثریت .
وگرنه تو همین ایرانی افرادی به ازادی تریاک معتقد باشند.ایا باید تریاک برای اون ها ازاد بشه؟؟؟

خوب ببین انارشیزم همینو میگه به نظر تو نباید رای 47 درصد محترم شمارده بشه من دقیقا مشگلم با دمکراسی همینه من میگم هر کسی باید رایش محترم شمارده بشه

daneshjoo_1361

عضو جدید
سه تا مثال بزن از یه جامعه و اجتماع موفق آنارشیسم !

خوب عزیز انارشیزم یه مکتبه با ریشه های دیرینه ولی اگه مطالعه کنی میبینی دوباره جون گرفته در ضمن تو هیچ جامعه ی رو سراغ نداری که کاملا موفق باشه

Sarp

مدیر بازنشسته
خوب عزیز انارشیزم یه مکتبه با ریشه های دیرینه ولی اگه مطالعه کنی میبینی دوباره جون گرفته در ضمن تو هیچ جامعه ی رو سراغ نداری که کاملا موفق باشه
ما حالا به دنبال "کاملا" نیستیم !
شما "کاملا" رو حذف کن و چن تا مثال بزن !

مکتب آنارشیسم بیشتر یه نظریه هست تا یه اجتماع محقق !
از کل مکتب آنارشیسم فقط چن تا ترور قرن نوزدهی لابلای کتب تاریخ مونده !
آنارشیستها خودشون هم هنوز اتفاق نظر ندارند بر سر تفکراتشون !

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ببین انارشیزم همینو میگه به نظر تو نباید رای 47 درصد محترم شمارده بشه من دقیقا مشگلم با دمکراسی همینه من میگم هر کسی باید رایش محترم شمارده بشه

فرق انارشیسم با سکولار این هست که مثلا شما میبینی در ازادی همجنسبازی در امریکا هیچ وقت از همجنسباز ها نظرسنجی نمیکنند.بلکه از کل مردم اون جامعه نظرسنجی میکنند.
ببین.یک همجنسباز در جامعه زندگی میکنه .خارج از اون زندگی که نمیکنه
یک معتاد در جامع زندگی میکنه .با مردم در ارتباط هست.همون معتاد میتونه دوست بچه یک انسان بشه.
شما نمیتونی نظر بقیه جامعه را نخواهی؟؟؟
در همین سکولار کسی نمیتونه از یک جامعه دیگه برای یک جامعه تصمیم بگیره.
یعنی شما میبینید در بعضی از ایالت های امریکا اعدام وجود داره و در بعضی وجود نداره.در بعضی ازادی همجنسباری هست و در بعضی نیست.

daneshjoo_1361

عضو جدید
فرق انارشیسم با سکولار این هست که مثلا شما میبینی در ازادی همجنسبازی در امریکا هیچ وقت از همجنسباز ها نظرسنجی نمیکنند.بلکه از کل مردم اون جامعه نظرسنجی میکنند.
ببین.یک همجنسباز در جامعه زندگی میکنه .خارج از اون زندگی که نمیکنه
یک معتاد در جامع زندگی میکنه .با مردم در ارتباط هست.همون معتاد میتونه دوست بچه یک انسان بشه.
شما نمیتونی نظر بقیه جامعه را نخواهی؟؟؟
در همین سکولار کسی نمیتونه از یک جامعه دیگه برای یک جامعه تصمیم بگیره.
یعنی شما میبینید در بعضی از ایالت های امریکا اعدام وجود داره و در بعضی وجود نداره.در بعضی ازادی همجنسباری هست و در بعضی نیست.
خوب ببين اين نبايد زياد درست باشه منم تا حدي موافق هستم ولي با كليتش مشكل دارم