آيا حاضري با يه مهندس مواد ازدواج كني؟!

آيا حاضري با يه مهندس مواد ازدواج كني؟!

• مجموع رای دهندگان
    54
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
بانک ها که مدیریتی ها رو می گیرن. ماشالله هر روز هم که یه بانک جدید افتتاح می شه.

اره به خداااااااااااااااااااااااااااااا
بعد بچه هاي فني... :cry:
تات از همشون جالبتره...(قصدم مسخره نيستا.. اما خوبه ديگه )
اسماشونم قشنگه اخه:)

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
بانک ها که مدیریتی ها رو می گیرن. ماشالله هر روز هم که یه بانک جدید افتتاح می شه.
البته نمیخوام قضیه گربه و گوشت کنم و چون امکانش رو نداشتم تا حالا تو بانکی نرفتم وگرنه صد بار رفته بودم اما در جوابت باید بگم کسی که از مدیریت چیزی حالیش بشه صد سال سیاه بانک نمیره چون اصلا نیازی به سواد و تخصص نداره فکر میکنید 70-80 سال پیش که بانک ملی و سپه و ... افتتاح شدن و همه کارمنداشون از تحویلدار و امور مالی و رییس اول دوم ابتدایی فوقش پنجم ابتدایی بودن چطور کار کردن؟؟؟ برای بانک سیکل و دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس اونم از هر رشته ای اعم از مدیریت و حسابداری یا مکانیک و مواد و ... فرقی نداره

Neverhood

عضو جدید
البته نمیخوام قضیه گربه و گوشت کنم و چون امکانش رو نداشتم تا حالا تو بانکی نرفتم وگرنه صد بار رفته بودم اما در جوابت باید بگم کسی که از مدیریت چیزی حالیش بشه صد سال سیاه بانک نمیره چون اصلا نیازی به سواد و تخصص نداره فکر میکنید 70-80 سال پیش که بانک ملی و سپه و ... افتتاح شدن و همه کارمنداشون از تحویلدار و امور مالی و رییس اول دوم ابتدایی فوقش پنجم ابتدایی بودن چطور کار کردن؟؟؟ برای بانک سیکل و دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس اونم از هر رشته ای اعم از مدیریت و حسابداری یا مکانیک و مواد و ... فرقی نداره

بله درسته تخصص آنچنانی نمیخواد ! ولی آیا مهندس مواد میگیرن ؟ :redface:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که برای خالی نبودن عریضه یه تخصص مدیرتی و حسابداری بهش اضافه کردن و الان دیگه نمیگیرن و به همین دلیل گفتم که کسی که ذره ای از مدیریت بدونه و تو کارهای دیگه بتونه کار کنه هیچوقت نمیره بانک

nano.gemini

عضو جدید
هاردی: میخوام ازدواج كنم
لورل: با كی ؟
هاردی: معلومه دیگه, با یه زن. .... مگه تو كسی رو دیدی كه با یه مرد ازدواج كنه ؟
لورل: آره
هاردی : كی ؟
...لورل: خواهرم

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اگه بگیرن تو واقعا دوست داری تو بانک کار کنی؟ تویی که متالورژی و از نوع مهندسی خوندی، بری و 6 روز از 7 روز هفته رو پشت میز حساب وا کنی یا واریز انجام بدی؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه مهندس مواد چشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینین اوله صیح جمعه بیداره داره ورزش می کنه .

Neverhood

عضو جدید
یعنی اگه بگیرن تو واقعا دوست داری تو بانک کار کنی؟ تویی که متالورژی و از نوع مهندسی خوندی، بری و 6 روز از 7 روز هفته رو پشت میز حساب وا کنی یا واریز انجام بدی؟

خداییش بانکی که صاحب خونه نباشه ، دیدی ؟ :razz:

nirgiya

عضو جدید
مگه مهندس مواد چشونه بيچاره ها؟
خيلي هم خوبن
تازه بازار كارشم نياريد پايين تو هر رشته اي اگه كار بلد باشيد و واقعا مهندس باشيد كار واسش هست

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش بانکی که صاحب خونه نباشه ، دیدی ؟ :razz:
ببین من نوع کار رو میگم. من کاری رو که صبح به صبح کارت بزنم رو دوست ندارم. اگر هم قرار باشه این کار رو بکنم لااقل تو یه جایی اینکار رو میکنم که بیارزه. یعنی رو یه پروژه ای کار بشه یا آخرش شما متوجه بشی که چیز جدیدی یاد گرفتی، حرکت تازه ای کردی، امروزت با دیروزت توفیر داشته. تو دانشگاه و مخصوصا تو دانشکده فنی قرار بوده ما این چیزها رو یاد بگیریم. که معلومه خیلی هامون یاد هم نگرفتیم. به ما یاد دادن که خواهان رشد باشیم. حالا کسی هم این رو به شما نگفته باشه ولی ماهیت مهندسی اینه. ما مهندس نمی شیم که پشت میز بشینیم و چند تا دکمه رو در مواقع لزوم فشار بدیم. که در اینصورت ما اپراتور شده ایم. من به هیچ وجه نمی خوام ارزش رشته های غیر مهندسی رو پایین بیارم ولی ماهیت و اقتضای این گونه رشته ها اینطور ایجاب می کنه. یعنی اینها ساخته شده اند که جواب مشتری رو بدن (البته اگه شبکه قطع نباشه) آخرش هم احساس نمی کنند که باید یه کاری می کردن و نکردن. اگه بگی الان وضع مملکت و اقتصاد خرابه. قبول می کنم ولی توجیه نمی شم. و اینها رو از اعماق قلبم دارم برات می گم. من یاد گرفته ام که اعتقادات و روش هام رو دیکته نکنم. ولی ناراحت میشم این حرف ها رو می شنوم. تو می تونی در جواب من بگی: "شما هنوز داغی" و "دستت تو خرج نرفته" و "گرسنگی نکشیدی که عاشقی یادت بره" ولی در اینصورت فقط صورت مساله رو پاک کردی و از حقایق فرار کردی.
به قول یکی از استادهامون که خودش هم خیلی رو ارتباط صنعت و دانشگاه تاکید می کنه و همچنین تو این زمینه فعاله دارم می گم: به دانشکده فنی اشاره کرد و گفت: این دانشجوها باید مملکت رو بسازن مگرنه بقیه این چند هزارتا دانشجو که صبح تا شب دارن میگن "روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست ...". شما ها هستید که انگیزه ساخت و رشد و اعتلا دارید. همین شما...

aghdak

عضو جدید
اونقد شوهر گیر نمی یاد که دخترا از خداشونه زنه یه مهندس بشن.
اونم از نوعه موادیش:w08::w40::w18:

mt.welder

عضو جدید
دلم میخواد زنم کاردرست باشه چه موادی چه غیر موادی! ولی خوب اگه برق یا عمران یا معماری باشه صدر بهتره مخصوصا معماری! البت این چیزی از خوبی موادیا کم نمیکنه ها.

Neverhood

عضو جدید
دلم میخواد زنم کاردرست باشه چه موادی چه غیر موادی! ولی خوب اگه برق یا عمران یا معماری باشه صدر بهتره مخصوصا معماری! البت این چیزی از خوبی موادیا کم نمیکنه ها.

حالا این کاردرست یعنی چی ؟ :))

ghazalee

عضو جدید
ای بابا مگه مواد چیه؟
یه مهندسیه مثل بقیه مهندسیا....
خودمون و دست کم نگیریم بابا....!!!!!!

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
ای بابا مگه مواد چیه؟

همش تقصیر باعث و بانی این تاپیک
که همچین سوالی رو پرسیده
نخیر مثل بقیه نیست
از بقیه خیلی بهتره !!!!!!!!!!!!!!

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا مگه مواد چیه؟
اصلا نقد این حرف ها نیست، اگه ما همه مون برق می خوندیم باز نورهوود میومد می پرسید دوست داشتید شوهرتون بابا برقی باشه؟

Neverhood

عضو جدید
چي ؟؟
حال گيري چيه؟؟؟
حال من با اين چيزا گرفت هنيمشه مهندسسسسسسسسسسسسس:redface: روم بيشتر از اين حرفاست...
ولي خوب نيستاااااااااااا:mad:

بله ، حال شما با این چیزا معلومه که گرفته نمیشه ! ماشالاه ..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا