تاکید وزیر علوم ‌ بر تاسیس‌ دانشگاه‌های‌ دخترانه !

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادنا: وزیر علوم:‌ حق خانواده ایرانی و مسلمان است که در هر استان یک دانشگاه دخترانه باشد .

به گزارش واحدمرکزی خبر؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سبزوار باَبیان این مطلب گفت: باگذشت 32 سال از انقلاب هنوز یک دانشگاه دخترانه در کشور نساخته ایم.

کامران دانشجوافزود: اسلامی کردن دانشگاه ها حتی یک ریال اعتبار نمی خواهد و فقط نیاز به اراده دارد.

او همچنین، با اشاره به بحث تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها گفت: چرا باید نسبت به اختلاط دختر و پسر در دانشگاه بی تفاوت باشیم اگر بخواهیم جلو این اختلاط را بگیریم برخی آن را یک ناهنجاری می دانند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به موضع گیری های بعضی رسانه ها درباره تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها اشاره و تصریح کرد: شان دانشگاه بالاتر از یک آژانس همسر یابی است.

او افزود: در موضوع دانشگاه ما مقلد محض غرب شده ایم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه با اشاره به نوع نگاه برخی از مسئولان اجرایی در کمک مالی به دانشگاه ها گفت : باید دیدگاه مسئولان اجرایی شهرستانی و استانی به دانشگاه نگاه زیربنایی شود

منبع به همراه لینک خبر:

http://www.dadna.ir/fa/news/31564/تاکیدوزیرعلوم-‌بر-تاسیس‌دانشگاه‌های‌دخترانه

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باگذشت 32 سال از انقلاب هنوز یک دانشگاه دخترانه در کشور نساخته ایم.

شاید من اشتباه میکنم
اگه اشتباهه دوستان مطلع ، منو از اشتباه درآورند

دانشگاه «الزهرا» مگه مختص به خانوما نیست!؟

این حرف ایشون واسم این سوالو تداعی کرد تا بپرسم فک کنم یه دانشگاه مخصوص خانموما داریم یا شاید تاسیس اون دانشگاه مربوط به 32 سال قبل نیست!؟

یا شاید ایشون اونو دانشگاه نمیدونن!

یا شاید این دانشگاه هم مانند سایر دانشگاهها پذیرش آقایون و داره !

بالا