مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبه حالتون زبان خیلی خوب زدین
مابقی رو هم خوب بزنین تک رقمی میشین به امید خدا

زبان فقط لغاتش مشکله ولی چون خیلیا ازش می ترسن سراغش نمی رن. ریدینگاش راحته بشینیم بدون ترس لغت بخونیم موفق می شیم ;)

zero.majnoon

عضو جدید
سلاااام.....من همین امشب تصمیم گرفتم شروع کنم برای خوندن
:w10:
فقط نمی دونم شما توی این تاپیک کتابِ خاصی معرفی کردین که الان دارین با هم میخونین؟:w05:
من الان چیکار کنم؟ چه توصیه ای دارین؟:w26:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط نمی دونم شما توی این تاپیک کتابِ خاصی معرفی کردین که الان دارین با هم میخونین؟:w05:

سلام خوش اومدی.
نه کسی با کتاب خاصی شروع نکرده. چند تا کتاب معرفی کردن بچه ها با اونا شروع کردن به صلاحدید خودشون.
اگه فهرست تاپیک را ببینی فکر کنم بتونی کتابای پیشنهادی را شروع کنی.
راجع به تاریخ درک نمیدونم ولی ایستایی را با یکی از 3 کتاب سازه در معماری- درک رفتار- مبانی سازه شروع کن

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نمیدونی نظام مهندسی امسال زمان آزمونهاش را تغییر داده.
نمیدونی بعد آذر کی برگزار میکنه؟
من امیدم به اسفند بود. آذر را میترسم نرسم با کنکور بخونم. از کنکورم بمونم.
ولی بعیده که اسفند برگزار کنه.

دقیقا امسال افتاده آذر ماه و فقطم آذر برگزار میشه...یه چیزی چند تا مبحثی ک میخونی تو کنکور هم بد نی...میتونه کمکت کنه...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من با فن شروع کن و این ترتیبو رعایت کن چون من خوندمشون .
درک رفتار سازه ها
سازه در معماری
یه جزوه یا کتاب ایستایی مثلا ایستایی به زبان ساده عصر کنکاش یا اگه جزوه دانشگاتون تکمیله همونو بخون
بعد مبانی سازه برای معماران
البته کنارش کتابای دیگم بخونم مثلا تاریخ
واینکه زبانم هر روز باید بخونی با 504 شروع کن

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه خبر:

مرکز معماری کلاسای نرم افزارش اگه امروز ثبت نام کنید 40% تخفیف میخوره.

آخرین ویرایش:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا امسال افتاده آذر ماه و فقطم آذر برگزار میشه...یه چیزی چند تا مبحثی ک میخونی تو کنکور هم بد نی...میتونه کمکت کنه...

آره مباحث به درد میخوره ولی یکی 2 هفته همه تمرکز آدم را بهم میرزه. کاش همون اسفند بود.
یعنی من هر وقت تصمیم به کاری میگیرم تمام بلاهای دنیا سرم خراب میشه. خدای شانسم کلا.:confused:
لعنتی 300-200-تومن میشه و گرنه میگفتم ثبت نام میکنم بعد تصمیم میگیرم.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میتونه یه مشاوره بده برا خوندن تنظیم شرایط قیابکلو...چه جوری باید خونده شه........کدوم اعداد و ارقام و کدوم فورمولاش مهمتره

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آره مباحث به درد میخوره ولی یکی 2 هفته همه تمرکز آدم را بهم میرزه. کاش همون اسفند بود.
یعنی من هر وقت تصمیم به کاری میگیرم تمام بلاهای دنیا سرم خراب میشه. خدای شانسم کلا.:confused:
لعنتی 300-200-تومن میشه و گرنه میگفتم ثبت نام میکنم بعد تصمیم میگیرم.

منظورت ثبت نام و خرید کتابه آره؟متاسفانه آره ...اما بد نی تا اول مهر بخونی و highlight کنی...چون امتجان open book و یه دوره زودتر از یچه های دیگه شرکت میکنی...لم کار دستت میاد..و شاید زد و قبول شدی...ضرر نداره...
منم مثل توام...شانس منم تو این زمینه در این حد ک هر کار میخوام بکنم اینجور میشه...پارسال خواستم فقط درس بخونم اینقدر درخواست کار داشتم ک شد درگیری فکری و هم از کار افتادم هم از درس...
ولی این سری نظام مهندسی تا حدی به ارشدم کمک میکنه نه 100% شاید 20% ولی بد نی فقط نچسبیم به این ارشد کوفتی ک هر سال ما رو از زندگی میندازه

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم ... منم میخوام شروع کنم به خوندن.... واین که برا این مطالعه گروهی باید با کی هماهنگ کنم؟؟؟؟
اینم بگم من تا امروز هیچی نخوندم تازه میخوام شروع کنم..

آخرین ویرایش:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم ... منم میخوام شروع کنم به خوندن.... واین که برا این مطالعه گروهی باید با کی هماهنگ کنم؟؟؟؟
اینم بگم من تا امروز هیچی نخوندم تازه میخوام شروع کنم..
سلام دوست عزیز. خوش اومدین به جمع ما. تا الان برنامه ی کلی ریخته نشده واسه خوندن و بچه های تاپیک هماهنگ با هم پیش نمیرن. اما منابع مهم مشخص شده. بسته به گرایش و سطح خودتون باید تعیین کنین. ولی فک کنم با شروع آزمونای مرکز این تاپیک هم یه کم منسجم تر و با برنامه تر شه. در هر حال فک نکنم بشه همه هماهنگ با هم پیش برن. چون شرایط و ظرفیت هرکس با اون یکی فرق میکنه.

morteza2010

عضو جدید
بچه ها سفت سخت بخونید که گنده بزرگ های سال های قبل همه می نالن
منکه اونجا خوندم واقعا ناامید شدم از این وضعیت گند سنجش
اینجا رو خوندم که اشک الودی شدم:cry:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/478660-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-92/page58?p=6742862&posted=1#post6742862

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ماری-92/page58?p=6742862&posted=1#post6742862

آقا مرتضی من هم بعد اومدن نتایج یه خورده ناامید شدم با دیدن این وضعیت آزمون اسکیس،دو روزه جمع کردم درسو گذاشتم کنار ولی چون به هدفم فکر میکنم یه انرژی خیلی خوبی میگیرم و میدونم تلاشم بی نتیجه نمیمونه ایشالا از فردا شروع میکنم و به شما هم توصیه میکنم زیاد اهمیت ندین به این چیزا اگه هدفتون بزرگه باید بزرگ فکر کنید و با سختیا بجنگید;)

آخرین ویرایش:

morteza2010

عضو جدید
آقا مرتضی من هم بعد اومدن نتایج یه خورده ناامید شدم با دیدن این وضعیت آزمون اسکیس،دو روزه جمع کردم درسو گذاشتم کنار ولی چون به هدفم فکر میکنم یه انرژی خیلی خوبی میگیرم و میدونم تلاشم بی نتیجه نمیمونه ایشالا از فردا شروع میکنم و به شما هم توصیه میکنم زیاد اهمیت ندین به این چیزا اگه هدفتون بزرگه باید بزرگ فکر کنید و با سختیا بجنگید;)
داداش پیمان جان
نمیدونم به خدا از چند جهت به ادم فشار میاد خدا کمک کنه پیر شدیم از این روزگار
من قبلا خوب شروع کردم ولی یه 10 روزی هست نمیخونم الانم بیشتر
نمیدونم چکار کنم به خدا وقتی باید خلاف یه جریانی شنا کنی واقعا تحمل میخواد و امید خوشبحالتون بخونید
هدفم رسیدن به بلادکفره
راهی هم جز درس خوندن ندارم همین با زورهم شده باید بکنم تو مغزم
تا بهمن رستگار شویم

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میتونه یه مشاوره بده برا خوندن تنظیم شرایط قیابکلو...چه جوری باید خونده شه........کدوم اعداد و ارقام و کدوم فورمولاش مهمتره
اعداد ارقامی که مربوط به مبحث آسایش هستو که حتما بلد باشین،نکته بعد اینکه امسال بخش اعظمی از سوالات تنظیم و صوت و نور از مقررات ملی اومده بود،خلاصه تا تابستونه و فرصت دارین(قبل از شروع آزمون های آزمایشی) حتما حتما مقررات ملی ها رو بخونین چون رویه عوض شده و بیشتر از اونا سوال میاد،حتما حتما هم قبل از خوندن هر درس یه نگاه کلی به تست های سال های قبل(به خصوص سال های اخیر)بندازین تا با نحوه سوالا آشنا بشین.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ماری-92/page58?p=6742862&posted=1#post6742862
شما الان به این تاپیک اصلا نگاه نکنین با جدیت ادامه بدین الان وقت فکر کردن به اسکیس و مشکلاتش نیس سعی کنین بهترین نتیجه رو تو تئوری بگیرین.

سنجاق

عضو جدید
سلام بچه ها من امروز اومدم تو این تاپیک تا ی حدودی هم با ارشد آشنا هستم پارسال یک مقدار خوندم ولی در حد کنکور نبود از فردا می خوام شروع کنم اساسی بخونم. به نظرتون دیر نشده؟

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز. خوش اومدین به جمع ما. تا الان برنامه ی کلی ریخته نشده واسه خوندن و بچه های تاپیک هماهنگ با هم پیش نمیرن. اما منابع مهم مشخص شده. بسته به گرایش و سطح خودتون باید تعیین کنین. ولی فک کنم با شروع آزمونای مرکز این تاپیک هم یه کم منسجم تر و با برنامه تر شه. در هر حال فک نکنم بشه همه هماهنگ با هم پیش برن. چون شرایط و ظرفیت هرکس با اون یکی فرق میکنه.

ممنون.....من فک میکردم برنامه ی خاصی دارین و میخواین هماهنگ بخونین...خب به هر حال منم خوشحالم که توو جمع شماها باشم.... واسه همه دوستان آرزوی موفقیت دارم...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ناراحت شدن و نامید بودن رو بریزید دور
درسی که من از پارسال گرفتم اینه که اسکیس حرف اول رو میزنه که اونم بعد تئوری کلی وقت داریم.........تازه باید کلی امیدوار شد
امید تون به خدا باشه.........

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من امروز اومدم تو این تاپیک تا ی حدودی هم با ارشد آشنا هستم پارسال یک مقدار خوندم ولی در حد کنکور نبود از فردا می خوام شروع کنم اساسی بخونم. به نظرتون دیر نشده؟
نه دیر نیس بهتره منسجم خوندنتو شروع کنی...............

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام ... منم مث شما تازه اومدم و تازه میخوام شروع کنم... البته یه سری مشکل دارم اگه ایشالا برطرف شه میخوام بشینم و شروع به خوندن کنم.....اگه مطالعمون همیشگی باشه فک نکنم دیر باشه ..ینی هر روز باید بخونیم......

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ناراحت شدن و نامید بودن رو بریزید دور
درسی که من از پارسال گرفتم اینه که اسکیس حرف اول رو میزنه که اونم بعد تئوری کلی وقت داریم.........تازه باید کلی امیدوار شد
امید تون به خدا باشه.........

منم با شما موافقم آقا سجی... ما باید تمرکزمون فعلأ رو تئوری باشه ... واقعأ اگه اسکیس هیچی هم بلد نباشیم بعد کنکور میتونیم اساسی تمرین کنیم و خودمون رو ببریم بالا..

zero.majnoon

عضو جدید
کسی میاد با هم ابنیه سنتی رو بخونیم؟ هر شب یه تعداد خاصی صفحه بخونیم
بعد اینجا از هم سوال بپرسیم :w45:
هر کی پایه است بگه چند صفحه هر شب.....اگه کتابِ دیگه ای هم میخواین بگید

venus.

عضو جدید
سلام بچه ها
ازتون یه راهنمایی می خواستم
امسال سال 2 میخوام ارشد شرکت کنم میخوام یه موسسه ثبت نام کنم که با برنامش پیش برم امسال باد دیگه قبول شم
میدونین چه موسسه ای بهتره؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر این کتاب نانو خسته کنندست .. اصلا نمیدونم کجاشو بخونم .. همش داره درباره شیمی حرف میزنه فکر کنم کلا 50 صفحش مهم نباشه از 500 صفحش ..

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر این کتاب نانو خسته کنندست .. اصلا نمیدونم کجاشو بخونم .. همش داره درباره شیمی حرف میزنه فکر کنم کلا 50 صفحش مهم نباشه از 500 صفحش ..
من هنوز نخوندمش و البته ندارمش
نمیدونم چه جوریه به نظرتون درسنامش کافی نیس بخونیم..........
سحر قرار شد خلاصه استاد سروش نیارو بزاره کسی خبر نداره ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شرافت کجایی؟؟؟؟؟؟؟ یه خبر بگیر واسمون

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا این فصل 5 مبانی سازه برای معماران رو بخونیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوازده و سیزده اش که حذفه؟؟؟؟

shima jo0on

عضو جدید
منم هستم!

منم هستم!

سلامبچه ها
نه خسته ای.
منم تازه دو سه روزه شروع کردم هنوز دفاع رو هم دارم اما میخوام هر جوری شده بخونم و قبول شم :w10: خودم و اساتیدم معتقدیم که میتونم نظر شما چیه؟
فعلا دارم فرم ، فضا و نظم و میخونم..اگه کسی واسه من پیشنهادی داره بگه بهم خوشحال میشم از راهنماییهاتون اخه کسی نیست کمکم کنه...به امید موفقیت هممووووون :w14:

وضعیت
موضوع بسته شده است.