وقتی عصبانی میشد چکار میکنید؟نسخه شماره 2

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین چیزی که بعد از یک اتفاق ناراحت کننده انجام میدید تا از عصبانیت شما کاسته بشه چیه؟

من میرم یجایی که تنها باشم . کتاب میخونم . میرم استخر . فیلم مورد علاقم رو نگاه میکنم
پیاده روی میکنم . میخورم:biggrin:

civil.7

عضو جدید
اول از همه بگم خوش اومدی آقای حامد خوشحال شدم برگشتی
در جواب سوالت هم بگم وقتی عصبانی میشم کلی با خودم حرف میزنم
یه گوشه میشینم و حرص میخورم اما همه اینا در آرامشه :دی

reyhoon

عضو جدید
میرم با مامانم درباره ی موضوع عصبانیتم حرف میزنم گاهی هم میرم حمام........

tinou

عضو جدید
وقتي يه مسئله اي ذهنمو درگير ميكنه و عصابمو بهم ميريزه اصلا دوست ندارم اون موقع كسي رو ببينم يا باهاش حرف بزنم معمولا ميرم توي حيات يكم راه ميرم بيشتر وقتا ميدوم .دو رو خيلي دوست دارم بهم تمركز و آرامش ميده

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای دزد...این تاپیک و قبلا مشابهشو اسی زده بود:Dقانونه کپی رایتم که نداریم بیان بگیرن ببرنت...:D
طرفو به چند قسمته نا مساوی تقسیم میکنم:D

آخرین ویرایش:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین چیزی که بعد از یک اتفاق ناراحت کننده انجام میدید تا از عصبانیت شما کاسته بشه چیه؟

من میرم یجایی که تنها باشم . کتاب میخونم . میرم استخر . فیلم مورد علاقم رو نگاه میکنم
پیاده روی میکنم . میخورم:biggrin:
مثلا من الان عصبانی شدم فهمیدم سرکار بودیم :(تو یه دفعه خداحافظی کردی حالا اینجایی:mad:
الان متوجه میشی من عصبانی شم چیکار میکنم:w43::w43::neutral::cool:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثلا من الان عصبانی شدم فهمیدم سرکار بودیم :(تو یه دفعه خداحافظی کردی حالا اینجایی:mad:
الان متوجه میشی من عصبانی شم چیکار میکنم:w43::w43::neutral::cool:

تو کلا حال عصب داری !

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
کلمو می خارونم
و فکر می کنم طرف چه گیجه
همین؟

soheila_62

عضو جدید
سلام.اگه شخص اینکارو بکنه کاری میکنم که از کردش پشیمون شه یعنی تلافی.ولی اگه شخص یا آدمی در کار نباشه موزیک گوش میکنم تا اروم شم ویادم بره:redface:

sogand.sogand

عضو جدید
اگه كسي ناراحتم كرده باشه اون قدر اخم مي كنم و ساكت يه جا مي شينم كه از كرده ي خودش پشيمون شه. بعد مي ذارم چند روز كه ازش گذشت جبران مي كنم.
جاتون خالي ديروز يا الهه همين بلا رو سر يكي از بچه ها اورديم گريه نمي كرد و بس:biggrin::biggrin::biggrin:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای دزد...این تاپیک و قبلا مشابهشو اسی زده بود:Dقانونه کپی رایتم که نداریم بیان بگیرن ببرنت...:D
طرفو به چند قسمته نا مساوی تقسیم میکنم:D

این تاپیک رو قبلا خودم زده بودم
رو دست خودم بلند شدم D:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یه خواهش کنم...میشه آواتار قبلیتو دوباره بذاری این پیرمرده آدم میترسه ازش:D:D