خداحافظ بچه ها

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند مدته از بچه های باشگاه دلم گرفته
از بی معرفتیشون
واز اینکه چه زود فراموش میکنن...
:cry::cry::cry:
اصلا انتظار نداشتم یه روزی به این راحتی فراموش بشم
اصلا به ذهنم هم نمیومد که این آدما ...
فکر میکردم اینا با آدمای بیرون فرق دارن و بی معرفت نیستن ولی نگو که اینها همون آدمای بیرون هستن فقط با این تفاوت که مجازی هستن...
:cry:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید این آخرین حرفها و نوشته های من تو باشگاه باشه
شاید دیگه هیچوقت اینجا نیام
شاید دیگه حتی به عنوان یه لینک اتفاقی تو این فوروم نیام
اما یه سری حرفها رو به عنوان حرف آخر باید بزنم

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینجارو خیلی دوست داشتم
از 2008 تا حالا تو باشگاه عضوم
اینجا محرم اسرار خیلیا بودم
خیلیا واسم درد دل کردن
به خیلیا کمک کردم و راهنمایی کردم تا بتونن مشکلاتشون رو حل کنن
واسه حل مشکلات بچه ها از وقت و پول خودم هزینه کردم
واسه خوشحال کردنشون خودمو کوچیک کردم
واسه نشون دادن راه بهشون حتی گاهی خودمو خراب کردم جلوشون تا بفهمن راه چیه(با اینکه میدونستم از من متنفر میشن اما طوری نبود چون واسه من مهم این بود که اونا متوجه خیلی چیزها بشن)
این حرفارو این دم آخر فقط دارم میزنم اونم فقط واسه اینکه یه کم از دلم زیادی کرده و نگفته نمیتونم برم
منظور اصلیم هم اینه که با دیگرانی مثل من بهتر از اینی که با من رفتار کردین رفتار کنین...
در کل یه چیز از من یادگاری داشته باشین
بچه ها اینجا هم مث بیرونه و آدماش همون آدما هستن
بی معرفتیشون همون رنگ و بو رو داره
از بچه هایی که تو باشگاه هستن انتظار پیامبر بودن و معجزه کردن رو نداشته باشین و دوستیهای باشگاهی رو یه دوستی ماورایی ندونین
اینا همش همونه
اون کسایی که محرم اسرارشون و سنگ صبورشون بودم بعد از حل شدن مشکلاتشون حتی یه احوال هم ازم نپرسیدن( البته من همین که مشکلشون رو میفهمیدم که حل شده واسم یه دنیا ارزش داشت و واسه کارم منتظر تشکر نبودم)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا هم از همه کسانی که خدای نکرده از من بی ادبی دیدن و یا در حقشون بدی کردم و یا حتی کاری کردم که ناراحت شدنو ازم رنجیدن خواهش میکنم که منو ببخشن و حلالم کنن

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا هم از همه کسانی که خدای نکرده از من بی ادبی دیدن و یا در حقشون بدی کردم و یا حتی کاری کردم که ناراحت شدنو ازم رنجیدن خواهش میکنم که منو ببخشن و حلالم کنن

لطفاااااااااااااااااااااااا....
ازتون خواهش میکنم که اگه ناراحتتون کردم( حتی واسه یه لحظه) ببخشین

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
چي دارم ميبينم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علي مي خواي بري؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهمين راحتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
نمي دونم چي بگم و...
آخه شوكه شدم...
يه اصفهان بود و يه علي...
بدون تو اينجا اصلا صفايي نداره حداقل واسه ما اصفهونيا...
چي شده؟
ميشه بهم بگي خواهش مي كنم.

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چي دارم ميبينم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علي مي خواي بري؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهمين راحتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
نمي دونم چي بگم و...
آخه شوكه شدم...
يه اصفهان بود و يه علي...
بدون تو اينجا اصلا صفايي نداره حداقل واسه ما اصفهونيا...
چي شده؟
ميشه بهم بگي خواهش مي كنم.
آبجی جونم گفتنی ها رو گفتم

danijan

عضو جدید
سلام دوست عزیز
دلم نمیخواد بری اما اگه میدونی اینطوری راحت تری من چی بگم
فقط اینو میگم که امیدوارم هرجا میری سالم و شاد و موفق باشی و خدا پشت و پناهت باشه
یادت باشه هیچوقت خدا رو فراموش نکن

lazlo

عضو جدید
شاید این آخرین حرفها و نوشته های من تو باشگاه باشه
شاید دیگه هیچوقت اینجا نیام
شاید دیگه حتی به عنوان یه لینک اتفاقی تو این فوروم نیام
اما یه سری حرفها رو به عنوان حرف آخر باید بزنم
pvt
حرفه شاید که اومد، یعنی بر میگردیییییییییییییییییییییییییییییی
آرهههههههههههههههههههههههه
ولی ایندفعه که اومدی قول بده هیچوقت تایپیک خداحافظی نزنیییییییییییییییییییییییییییییِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوجا میریییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
ما اصفهانیا رو باش....

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینجارو خیلی دوست داشتم
از 2008 تا حالا تو باشگاه عضوم
اینجا محرم اسرار خیلیا بودم
خیلیا واسم درد دل کردن
به خیلیا کمک کردم و راهنمایی کردم تا بتونن مشکلاتشون رو حل کنن
واسه حل مشکلات بچه ها از وقت و پول خودم هزینه کردم
واسه خوشحال کردنشون خودمو کوچیک کردم
واسه نشون دادن راه بهشون حتی گاهی خودمو خراب کردم جلوشون تا بفهمن راه چیه(با اینکه میدونستم از من متنفر میشن اما طوری نبود چون واسه من مهم این بود که اونا متوجه خیلی چیزها بشن)
این حرفارو این دم آخر فقط دارم میزنم اونم فقط واسه اینکه یه کم از دلم زیادی کرده و نگفته نمیتونم برم
منظور اصلیم هم اینه که با دیگرانی مثل من بهتر از اینی که با من رفتار کردین رفتار کنین...
در کل یه چیز از من یادگاری داشته باشین
بچه ها اینجا هم مث بیرونه و آدماش همون آدما هستن
بی معرفتیشون همون رنگ و بو رو داره
از بچه هایی که تو باشگاه هستن انتظار پیامبر بودن و معجزه کردن رو نداشته باشین و دوستیهای باشگاهی رو یه دوستی ماورایی ندونین
اینا همش همونه
اون کسایی که محرم اسرارشون و سنگ صبورشون بودم بعد از حل شدن مشکلاتشون حتی یه احوال هم ازم نپرسیدن( البته من همین که مشکلشون رو میفهمیدم که حل شده واسم یه دنیا ارزش داشت و واسه کارم منتظر تشکر نبودم)
اگه اینایی که میگی از ته قلبت انجام میدادی , دیگر مجبور نمیشدی که دوستانت را وامدار خوت بدونی و اینجوری ازشون انتظار داشته باشی. خوبی کردن معامله نیست وظیفه است و نباید انتظار معامله داشته باشی. منت نذاری همه دوستت میدارن. اینو فراموش نکن.
نباید در مقابل خوبی هایی که میکنی انتظار پاداش داشته باشی. دلت رو بزرگ کن.

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی فرزان جان حتما قرار ملاقات بعدی اصفهان بیا که کلی حرف باهات دارم
اگه نیای آخره نامردی را بجا آوردی

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهاش حرف زدم اما راضي نميشه
واقعا دلش گرفته

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوا!
فرزانه جون لپ قرمزی من چش شده؟

آقایونس سبیل کلفت مو فرفری رو می خوای بذاری بری؟
اگر کسی اذیتت کرده بگو واسش چند تا عکس از خودم بذارم که حالش جا بیاد ها.
خوب من که خودم داغون بودم. می گی نه از بچه ها بپرس. تازه خودمم می خوام کمرنگ شم. پس نمی تونم بهت بگم نرو. ولی این رو بدون که خیلی وقتا بهت فکر می کردم. حتی همین امروز داشتم بهت فکر میکردم. فرزان . فرزان. فرزان . فرزان با توهم. بیا با هم بریم فرام های دیگه. ها؟ چی می گی؟ بریم؟

daneshjoo_1361

عضو جدید
داداش من عزيزم اگه واسه كسي كاري كردي نبايد انتظاري داشته باشي اين شده رسم زمونه اين طوري ميتوني با واقعيتا كنار بياي .چرا لوس بازي در مياري تو يا هر كس ديگه اي حق نداريد سر الكي بريد اصلا واسه چي اومدي كه حالا اون موردو از يادت بردي من اينو به هر كي ميخواد بر ميگم حالا اگه خواستي بري ازم دلخور نباش فقط رو حرفم فكر كن

smmoosavian

عضو جدید
ای بابا روزگار
داداش فرزان از ما که یه وقت دلخور نیستی ؟؟ انسان ها کُلاً فراموشکارند نمی دونم والا چی بگم امیدوارم زودتر پشیمون بشی و برگردی

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بچه ها باهام تماس گرفت و یه چیزی گفت که مجبور شدم برگردم و توی باشگاه جواب بدم
من از کسی واسه کارهایی که کردم هیچ انتظاری ندارم
من واسه کارهایی که کردم شاد و خوشحالم و واسم هم اهمیت نداره که بعدش باهام خوبن یا بد....
اگه این چیزا واسم مهم بود واسه درست کردن رابطه بعضیا و حل شدن مشکلاتشون هیچوقت خودمو خراب نمیکردم
همین
...

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اینایی که میگی از ته قلبت انجام میدادی , دیگر مجبور نمیشدی که دوستانت را وامدار خوت بدونی و اینجوری ازشون انتظار داشته باشی. خوبی کردن معامله نیست وظیفه است و نباید انتظار معامله داشته باشی. منت نذاری همه دوستت میدارن. اینو فراموش نکن.
نباید در مقابل خوبی هایی که میکنی انتظار پاداش داشته باشی. دلت رو بزرگ کن.

واقعااااااااااااااااااااااا
بله عزیزم شما درست میگی...
باید دلمو بزرگ کنم...
برو بچه جون با بزرگترت بیا
این حرفت خیلی بهم زور گفت
چون تا حالا تو زندگیم منت سر هیچ کس نذاشتم
همیشه منت بقیه رو کشیدم اما سر کسی منت نذاشتم
بچه هایی که تو باشگاه منو میشناسن میدونن
هیچکدوم از شماها نمیفهمین تو دلم چیه و چی میگذره
آره داداشم شما راست میگی
اما من دیگه نمیدونم که مگه دل آدم چقدر بزرگ میشه؟!!!
دلم اینقدر بزرگه که دنیای درد و دل بچه های باشگاه رو توش جا دادم
خداروشکر
ممنون همه بچه ها هم هستم که اینقدر بهم اعتماد و اطمینان داشتن که منو محرم میدونستن
البته منم سوء استفاده از اعتماد هیچکس نکردم و پامو بیشتر از گلیم خودم دراز نکردم
خدا روشکر
از همه هم متشکرم
همتون رو دوست دارم اما نمیتونم پنهان کنم که دلم از همتون گرفته
فقط باید بگم که علت دلگرفتگی من این چیزی نبود که شما گفتی(علتش رو بعدها خودتون میفهمین):gol::gol::gol:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
واقعا همه حرفهات درسته. یه دوست خوب و با معرفت حالا که با خودم فکر میکنم میبینم واقعا خیلی با محبت بودی ولی من نسبت به شما اینجوری نبودم با وجود اینکه میدونستم واقعا تو مرام و معرفت هیچی کم نداری امیدوارم بازم مثل همیشه بزرگواری کنی و باشگاه رو ترک نکنی همیشه میگم بزرگی به سن وسال نیست با اشنایی با شما یقین پیدا کردم که واقعا بزرگی به سن و سال نیست با وجود اینکه من سنم از شما بیشتره اما من ازشما واقعا چیزای خیلی زیادی یاد گرفتم به هر حال امیدوارم منو ببخشین ..

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعااااااااااااااااااااااا
بله عزیزم شما درست میگی...
باید دلمو بزرگ کنم...
برو بچه جون با بزرگترت بیا
این حرفت خیلی بهم زور گفت
چون تا حالا تو زندگیم منت سر هیچ کس نذاشتم
همیشه منت بقیه رو کشیدم اما سر کسی منت نذاشتم
بچه هایی که تو باشگاه منو میشناسن میدونن
هیچکدوم از شماها نمیفهمین تو دلم چیه و چی میگذره
آره داداشم شما راست میگی
اما من دیگه نمیدونم که مگه دل آدم چقدر بزرگ میشه؟!!!
دلم اینقدر بزرگه که دنیای درد و دل بچه های باشگاه رو توش جا دادم
خداروشکر
ممنون همه بچه ها هم هستم که اینقدر بهم اعتماد و اطمینان داشتن که منو محرم میدونستن
البته منم سوء استفاده از اعتماد هیچکس نکردم و پامو بیشتر از گلیم خودم دراز نکردم
خدا روشکر
از همه هم متشکرم
همتون رو دوست دارم اما نمیتونم پنهان کنم که دلم از همتون گرفته
فقط باید بگم که علت دلگرفتگی من این چیزی نبود که شما گفتی(علتش رو بعدها خودتون میفهمین):gol::gol::gol:
تو دلت چیه؟

ترمه جون

عضو جدید
علی عزیزِ دلم.فکر نکنم کسی از تو ناراحت باشه.تو انقد خوبی که جز خوبی کردن کاری بلد نیستی انجام بدی.
من تا آخرین لحظه ای که نفس میکشم تو و خوبی هاتو فراموش نمیکنم.تو واسم حتی از برادر هام عزیزتری.
تو پاک و زلالی مثل بارون مثل ابر.
باید بگم که در حقم بهترین و بزرگترین لطفی رو کردی که هیچ کسی نکرده.برات آرزوی خوشبختی می کنم.